Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciekawiona

Pytanie do mężczyzn - dlaczego nie zabiegacie o kobietę

Polecane posty

Gość Zaskocz mię
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

nudna jesteś

Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Zaciekawiona napisał:

`Wolałabym, żebyśmy wrócili do tematu. Czyli jednak, mimo mojego zaawansowanego wieku i ich jeszcze bardziej zaawansowanego wieku, podobam im się, na co zwróciły uwagę osoby trzecie. Załóżmy, że się nie mylę, OK? Jest dużo innych wątków, tam się można wypowiadać, że 30-letnie kobiety są stare, 40-letnim facetom "nie staje" itp. Trzymajmy się tematu: dlaczego mężczyźni nie przejawiają inicjatywy, mimo, że kobieta im się podoba. 

Bo nie dajesz im znaków, że jesteś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Zaciekawiona napisał:

Są po rozwodach. W moim środowisku jest dużo osób po rozwodach. Piszę o trzech przypadkach z ostatnich kilku miesięcy. 

Jak facet się rozwiódł, to raczej nie ma już ochoty na związek. Na romans, na kochankę - tak. Ale ta codzienność, marudzenie kobiet, brak świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale

Krótka piłka. Albo się kobiecie podobasz, albo jej płacisz. Dlatego nie ma sensu "zabiegać". Wystarać to się możesz tylko pijawę, która będzie ciągnęła  ciebie profity. Ja wiem, że panię chcą, żeby o nie zabiegano, bo wtedy ego rośnie, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 godzin temu, Gość Zaciekawiona napisał:

Do klubów nie chodzę, na spotkaniach towarzyskich, zawodowych - czasem się zdarza. Ale właśnie często bywa tak, że dowiaduję się od osób trzecich, że bardzo podobam się X, ja to też widzę, ale X, poza gapieniem się z dystansu albo unikaniem wzroku, gdy rozmawiamy w grupie, nie przejawia żadnej inicjatywy :

A czy ten X wie, że podoba się tobie? Dajesz mu jakieś sygnały? Czy one są na tyle jasne, by dać do zrozumienia, że jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka22

Mam na imię Sylwia, mam 22 lata i studiuje prawo.
Jestem szczupłą brunetką i mam 164 cm wzrostu. Moje studia nie są zbyt ekscytujące więc w ramach przygodnego seksu założyłam konto na portalu sexanons.eu/Sylwia22 żeby chętni panowie mogli zobaczyć mnie przed spotkaniem, Mam tam zdjęcia w bieliźnie oraz bez żebyś zobaczył czy podobają Ci się moje dziurki 🙂 Można mnie szukasz pod nickiem Sylwia22
Mogę dodać że uwielbiam oral, zwłaszczy gdy to facet pieści języczkiem moją cipeczkę. Nachodzi mnie chęć też by spróbować analu 🙂 Jeśli jesteś chętny to odezwij się, napisałam gdzie możesz mnie znaleźć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Misiu kolorowy po pierwsze szkoda czasu a po drugie miałam niedawno spotkanie z fajnym facetem i co prawda nadawaliśmy na tych samych falach ale nie wiem czemu przestał się odzywać a może by coś z tego było.

Znaleźć przystojnego i ogarniętego faceta to tak jak wśród arabów znaleźć blondyna czyli 1 na 100.

Pewnie masz spaczony charakter i z wyglądu też nie za bardzo no bo jaki byłby inny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Blue_Whale napisał:

Krótka piłka. Albo się kobiecie podobasz, albo jej płacisz. Dlatego nie ma sensu "zabiegać". Wystarać to się możesz tylko pijawę, która będzie ciągnęła  ciebie profity. Ja wiem, że panię chcą, żeby o nie zabiegano, bo wtedy ego rośnie, ale cóż...

Prawda to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
Dnia ‎14‎.‎09‎.‎2019 o 11:56, Gość gość napisał:

Znaleźć przystojnego i ogarniętego faceta to tak jak wśród arabów znaleźć blondyna czyli 1 na 100.

A ty jak rozumiem też jesteś ta 1 na 100. Piękna i ogarnięta? Po za tym to facet może znaeźć ciebie, a nie ty jego. Jesteś ładna i interesująca na tyle na ile przystojni i interesujący są faceci którym zależało na związku z tobą. Kolejna co myśli że może mieć kazdego z samego faktu że jest kobietą. Dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Następna zakochana w sobie 30 kilkuletnia singielka - księżniczka z portalu randkowego z wybujałym EGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możliwe, że po prostu zauważyli że jesteś atrakcyjną osobą (czy to fizycznie czy w inny sposób). To nie przekłada się automatycznie na zabieganie o kobietę. Powodów może być wiele. Może już kogoś mają, może zabiegają już o kogoś innego, mogą podejrzewać zbyt dużą konkurencję, albo po prostu dobrze im w stanie kawalerskim. Czy to koledzy z pracy? Mogli równie dobrze dojść do wniosku, że w pracy nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Zabieganie o kobietę uwłacza facetowi a podbija kobiece ego

Wszyscy faceci powinni przestać zabiegać o kobiety, a wtedy to one zabiegały by o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Dzisiaj fajna dziewczyne spotkalem wygadana wiecznie sie usmiechala pogadalismy troche wiedzialem jak ma na imie. Ale jak dziewczyna sama nie wyrazi checi na to by sie spotkac i jakos o tym nie wspomni to szkoda rozmowy. Bo jak widac na tym przypadku to moze nic nie znaczyc. Sprawdzilem na fb zajeta. Wiec jak widac dobrze ze nie poszedlem o krok dalej bo bym sie tylko zblaznil. I masz odpowiedz czemu faceci nie ida na calosc jak nie maja pewnosci co do dziewczyny. Bardzo duzo dziewczyn jest zajetych a usmiechanie sie i zaczecie rozmowy nawet z jej strony moze oznaczac ze sie nudzi i chce pogadac tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Zabiegamy, ale nas olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×