Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciekawiona

Pytanie do mężczyzn - dlaczego nie zabiegacie o kobietę

Polecane posty

Gość ŁYSY1979
17 minut temu, Gość gość napisał:

udajesz gupiego czy naprawde nim jestes skoro uwazasz, ze facet sie spodoba jedynie gdy bedzie pszystojny 

tak przystojny dla mnie ma byc, niekoniecznie dla calej reszty samic, kumasz tępaku ? 

Ok już wiem przepraszam cię że spytałem, nie krzycz już na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979
17 minut temu, Gość gość napisał:

udajesz gupiego czy naprawde nim jestes skoro uwazasz, ze facet sie spodoba jedynie gdy bedzie pszystojny 

tak przystojny dla mnie ma byc, niekoniecznie dla calej reszty samic, kumasz tępaku ? 

Ok już wiem przepraszam cię że spytałem, nie krzycz już na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona

Dyskusja zeszła trochę nie na temat, gdyby ktoś miał coś do dodania w temacie wskazanym w pierwszym poście, to zapraszam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Zaciekawiona napisał:

Dyskusja zeszła trochę nie na temat, gdyby ktoś miał coś do dodania w temacie wskazanym w pierwszym poście, to zapraszam 🙂 

Sprawa jest prosta. Albo mężczyzna nie jest tobą zainteresowany, albo jest nieśmiały, albo uważa, że nie ma u ciebie szans (zwłaszcza, jeśli już był wielokrotnie odrzucany).

Wasze sygnały nie zawsze są zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A po co mam sobie zawracać głowę jakąś prymitywną niedojrzałą gówniarą jakich jest wiele na swiecie.Nie, wróć, wszystkie baby są niedojrzałe bez względu na wiek. Poza tym polki to najgorszy podgatunek kobiety, nic tylko ujada, nie ma porządnego wykształcenia, kulturą nie grzesz, zabierzesz ja gdzieś to narobi ci takiego wstydu że bedziesz musiał obejść cały świat by zrzucic to zażenowanie. W dodatku tylko spójrzcie baby jak wy wyglądacie...jakieś paszczury, które nie mogą spojrzeć na swój ryj bez makijażu (w którym także wyglądacie obleśnie). I jeszcze jedno, kafeteryjne pissdy, jak wam się męzczyzna podoba, to weźcie zróbcie ten pierwszy krok,korona wam z głowy nie spadnie wy ...ki. Normalne kobiety w innych krajach jakoś to potrafią, tylko w polakistanie pseudokobiety mają jakieś s.p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znałam dziewczynę, bardzo sympatyczną i poukladany, która od 95% mężczyzn słyszała że wydaje się bardzo zarozumiala, niedostępna i zimna.  

Zaczęła ćwiczyć teatralne uśmiechy i jeszcze kilka innych technik i wszystko się zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tekstami o tym "że w innych krajach płeć przeciwna jest lepsza"  ustawiasz się w nienajlepszym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Sprawa jest prosta. Albo mężczyzna nie jest tobą zainteresowany, albo jest nieśmiały, albo uważa, że nie ma u ciebie szans (zwłaszcza, jeśli już był wielokrotnie odrzucany).

Wasze sygnały nie zawsze są zrozumiałe.

Opcja pierwsza i trzecia raczej nie wchodzą w grę. Zbyt dużo osób zauważyło, że się podobam. Odrzucanie przez kobiety, zwłaszcza wielokrotne, też nie wchodzi w grę - to są mężczyźni bardzo przystojni albo po prostu przystojni, z pozycją i dobrymi zarobkami. Co do nieśmiałości; fakt, robią wrażenie nieco nieporadnych towarzysko.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Sprawa jest prosta jezeli sie oboje sobie podobacie to oboje robocie te kroki zeby popchnac do przodu znajomosc.Kochasz to jestes,a jak nie to nara Piątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, A ile Ty masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdyby twój ojciec tak kalkulowal czy mu się baba i dziecko opłaca to by pewnie Ciebie nie było , bo jakby tak pomyśleć to nic w życiu się nie opłaca, nawet kupno nowych majtek bo można nosić 10 lat stare 

Racja brac jak leci nie marudzic 😄 Jak dziewczyna jest nijaka i zachowuje sie jak ksiezniczka to poc co facet ma sie ladowac w takie relacjie ani seks nadzwyczajny ani przydatna w domu zadnego plusa w  byciu z taka osoba. Ale racja worek na glowe i cieszmy sie chocby z tego idac twoim chorym tokiem myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorko, A ile Ty masz ?

30. Oni 35 - 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Zaciekawiona napisał:

30. Oni 35 - 40. 

Uuuuu to pozamiatane juz:(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Uuuuu to pozamiatane juz:(

 

`Wolałabym, żebyśmy wrócili do tematu. Czyli jednak, mimo mojego zaawansowanego wieku i ich jeszcze bardziej zaawansowanego wieku, podobam im się, na co zwróciły uwagę osoby trzecie. Załóżmy, że się nie mylę, OK? Jest dużo innych wątków, tam się można wypowiadać, że 30-letnie kobiety są stare, 40-letnim facetom "nie staje" itp. Trzymajmy się tematu: dlaczego mężczyźni nie przejawiają inicjatywy, mimo, że kobieta im się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A po co mam sobie zawracać głowę jakąś prymitywną niedojrzałą gówniarą jakich jest wiele na swiecie.Nie, wróć, wszystkie baby są niedojrzałe bez względu na wiek. Poza tym polki to najgorszy podgatunek kobiety, nic tylko ujada, nie ma porządnego wykształcenia, kulturą nie grzesz, zabierzesz ja gdzieś to narobi ci takiego wstydu że bedziesz musiał obejść cały świat by zrzucic to zażenowanie. W dodatku tylko spójrzcie baby jak wy wyglądacie...jakieś paszczury, które nie mogą spojrzeć na swój ryj bez makijażu (w którym także wyglądacie obleśnie). I jeszcze jedno, kafeteryjne pissdy, jak wam się męzczyzna podoba, to weźcie zróbcie ten pierwszy krok,korona wam z głowy nie spadnie wy ...ki. Normalne kobiety w innych krajach jakoś to potrafią, tylko w polakistanie pseudokobiety mają jakieś s.p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e umysłowe.

To fakt jakby nie makijaż to większość polskich kobiet to brzydule a nawet zdarzają się brzydsze od niektórych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym nie chciał być odrzucony lub usłyszeć jestem zajęta, dlatego nie zagaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Zaciekawiona napisał:

`Wolałabym, żebyśmy wrócili do tematu. Czyli jednak, mimo mojego zaawansowanego wieku i ich jeszcze bardziej zaawansowanego wieku, podobam im się, na co zwróciły uwagę osoby trzecie. Załóżmy, że się nie mylę, OK? Jest dużo innych wątków, tam się można wypowiadać, że 30-letnie kobiety są stare, 40-letnim facetom "nie staje" itp. Trzymajmy się tematu: dlaczego mężczyźni nie przejawiają inicjatywy, mimo, że kobieta im się podoba. 

Bo:

1. W tym wieku, mówię zarówno o kobietach jaki mężczyznach, zostali tacy którzy z jakiegoś powodu nie potrafią stworzyć związku. Mają problem w relacjach z kobietami itp itd. I właśnie tego doświadczasz. 

2. Lub szukają tylko kochanki a wiedzą że Ty na to nie pójdziesz więc po co tracić czas. 

3. Od samego początku coś mi nie pasowało jak napisałaś o mężczyznach. O ich bierności. A napisałaś to tak jakby dotyczyło wszystkich, a tu raczej mowa o starych kawalerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo:

1. W tym wieku, mówię zarówno o kobietach jaki mężczyznach, zostali tacy którzy z jakiegoś powodu nie potrafią stworzyć związku. Mają problem w relacjach z kobietami itp itd. I właśnie tego doświadczasz. 

2. Lub szukają tylko kochanki a wiedzą że Ty na to nie pójdziesz więc po co tracić czas. 

3. Od samego początku coś mi nie pasowało jak napisałaś o mężczyznach. O ich bierności. A napisałaś to tak jakby dotyczyło wszystkich, a tu raczej mowa o starych kawalerach.

Są po rozwodach. W moim środowisku jest dużo osób po rozwodach. Piszę o trzech przypadkach z ostatnich kilku miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zaciekawiona napisał:

Są po rozwodach. W moim środowisku jest dużo osób po rozwodach. Piszę o trzech przypadkach z ostatnich kilku miesięcy. 

Ale generalnie faceci do Ciebie zagaduja? Tak w klubie, na spotkaniu towarzyskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

Ja znam chłopaków co już nawet nienawidzą kobiet bo ja rozumiem dostać kosza raz czy dwa ale są i tacy co kilkanaście razy byli odrzuceni więc nie dziwię się że dali sobie spokój z babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale generalnie faceci do Ciebie zagaduja? Tak w klubie, na spotkaniu towarzyskim?

Do klubów nie chodzę, na spotkaniach towarzyskich, zawodowych - czasem się zdarza. Ale właśnie często bywa tak, że dowiaduję się od osób trzecich, że bardzo podobam się X, ja to też widzę, ale X, poza gapieniem się z dystansu albo unikaniem wzroku, gdy rozmawiamy w grupie, nie przejawia żadnej inicjatywy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
6 minut temu, Gość ŁYSY1979 napisał:

Ja znam chłopaków co już nawet nienawidzą kobiet bo ja rozumiem dostać kosza raz czy dwa ale są i tacy co kilkanaście razy byli odrzuceni więc nie dziwię się że dali sobie spokój z babami.

Pisałam wyżej - bardzo wątpię, że dostają kosze - są przystojni, dobrze zarabiają, maja pozycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina80

Ogólnie to zauważyłam że teraz wiele osób tak kobiet jak i mężczyzn nie chce być w stałych związkach kwestia tylko jak tak długo można wytrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
13 minut temu, Gość Evelina80 napisał:

Ogólnie to zauważyłam że teraz wiele osób tak kobiet jak i mężczyzn nie chce być w stałych związkach kwestia tylko jak tak długo można wytrzymać ?

Ja tez nie chce byc,samemu tez jest zajebiscie,a kobiety w wiekszosc wykorzystuja facetow ale jestesmy skazani na siebie,jak stare chinskie przyslowie mowi ze Mezczyzni bez kobiet dziczeja a wy bez bolca zostaniecie p.i.e.r.d.o.l.c.a😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka 30plus

Ale przynajmniej na siebie możemy popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
3 minuty temu, Gość singielka 30plus napisał:

Ale przynajmniej na siebie możemy popatrzeć :)

Co przez to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Ja mam 28 lat i nigdy nie zagadywałem kobiet, chociaż czasami była okazja, to jakoś mi też nie zależało.  Związek może mieć sens jedynie wtedy, kiedy się spotyka na swojej drodze tzw ,,bratnią duszę'' i najlepiej chyba w młodym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Soł? Myślisz że mnie interesuje twoja opinia na temat mojej wiesniackiej osoby? To źle myślisz.

nudna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Misiu kolorowy po pierwsze szkoda czasu a po drugie miałam niedawno spotkanie z fajnym facetem i co prawda nadawaliśmy na tych samych falach ale nie wiem czemu przestał się odzywać a może by coś z tego było.

Znaleźć przystojnego i ogarniętego faceta to tak jak wśród arabów znaleźć blondyna czyli 1 na 100.

pewnie miałaś za małe cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×