Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Czy bralibyscie jedna dziewczyne rownoczesnie z innym facetem?

Polecane posty

3 minuty temu, Gość zenek napisał:

Dlaczego?

hahaha, 

jesteś mężczyzną? wyobraź sobie tę scenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość zenek napisał:

Dlaczego?

Zenek kup sobie loda i patrząc głęboko w oczy jakiemuś facetowi zacznij go lizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, jbsg napisał:

Zenek kup sobie loda i patrząc głęboko w oczy jakiemuś facetowi zacznij go lizać...

Odbiło Ci? Na długo wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Odbiło Ci? Na długo wyjeżdżasz?

Pisz na temat albo wyp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek
19 minut temu, jbsg napisał:

Zenek kup sobie loda i patrząc głęboko w oczy jakiemuś facetowi zacznij go lizać...

A ty tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość zenek napisał:

A ty tak robisz?

Co ja robię nie ma tu nic do rzeczy..., to jest odpowiedź na twoje zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami
13 godzin temu, Lena.Wawa. napisał:

hahaha, 

jesteś mężczyzną? wyobraź sobie tę scenę 😉

Czasem jedziemy z moją żoną na dwa baty. Ja tam patrzę. Mocne, perwesyjne przeżycie. Szczególnie bull jak się w nią spuszcza patrzy ci w oczy z tym uśmieszkiem zwycięstwa. Wtedy dopiero czujesz jak jakie masz rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Jestem tutaj nowa i chciałam się podzielić swoim doświadczeniem. Miałam niedwano seks w obie dziurki. Wcześniej kilka trójkątów chłopak i nasz kolega było fajnie ale nigdy nie zdecydowałam sie w obie dziurki. Dopiero gdy trafil sie seks z wymianą doszło do seksu w obie dziurki. Tamta dziewczyna chciała by mój chłopak z jej chłopakiem ją zerżnęli w obie dziurki. Widok tego zerżniecia był tak podniecający że zapragnęłam być też tak zerżnieta. Po tym cudym przeżyciu widziałam ile straciłam do tej pory. Proponuję każdej dziewczynie wcześniej obejrzeć taki seks i bedxie wiadomo jak się zachować i korzystać jak najwięcej z seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to zrobić?

"Czy bralibyscie jedna dziewczyne rownoczesnie z innym facetem?"

No chyba, że jedno fiutem, a drugie jęzorem. Wtedy da się załatwić oboje "równocześnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
8 godzin temu, Gość Jak to zrobić? napisał:

"Czy bralibyscie jedna dziewczyne rownoczesnie z innym facetem?"

No chyba, że jedno fiutem, a drugie jęzorem. Wtedy da się załatwić oboje "równocześnie".

Lubię gdy zaczyna obcy chłopak a mój dołaczy po chwili bo ma bardziej twardego podniecony gdy kilka razy dobije do końca w cipce a ja zajęczę z rozkoszy. Mamy tradycję że zawsze kończy mój chłopak zabawę chyba że w obie dziurki wtedy kończą razem trzymaja po wytrysku aż im opadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia
26 minut temu, Gość Kiki napisał:

Lubię gdy zaczyna obcy chłopak a mój dołaczy po chwili bo ma bardziej twardego podniecony gdy kilka razy dobije do końca w cipce a ja zajęczę z rozkoszy. Mamy tradycję że zawsze kończy mój chłopak zabawę chyba że w obie dziurki wtedy kończą razem trzymaja po wytrysku aż im opadną.

Widzisz nie wszystkie lubią za spluwaczki robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Zuzia napisał:

Widzisz nie wszystkie lubią za spluwaczki robić.

Ja uwielbiam gdy we dwójkę z moim chłopakiem są we mnie równocześnie chłopak z mniejszym analnie kochanek z większym w cipce. Każda ma inne odczucie gdy dwa są w niej. Ja czuje że jestem naprawdę kochana przez dwóch na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.09.2019 o 23:01, Gość Nowa napisał:

Jestem tutaj nowa i chciałam się podzielić swoim doświadczeniem. Miałam niedwano seks w obie dziurki. Wcześniej kilka trójkątów chłopak i nasz kolega było fajnie ale nigdy nie zdecydowałam sie w obie dziurki. Dopiero gdy trafil sie seks z wymianą doszło do seksu w obie dziurki. Tamta dziewczyna chciała by mój chłopak z jej chłopakiem ją zerżnęli w obie dziurki. Widok tego zerżniecia był tak podniecający że zapragnęłam być też tak zerżnieta. Po tym cudym przeżyciu widziałam ile straciłam do tej pory. Proponuję każdej dziewczynie wcześniej obejrzeć taki seks i bedxie wiadomo jak się zachować i korzystać jak najwięcej z seksu. 

O tak, popieram Cię w tym temacie, kilka razy też tak mnie brał mąż ze swoim kolegą, mąż w tylną a kolega z przodu, było fajnie bo mąż ma małego...ale za drugim razem się zamienili dziurkami i to już nie było takie fajne, nic nie mówiłam ale przez dwa dni mnie bolała ta druga dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×