Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nie moge zrozumiec prawiczkow, ktorzy nie pojda na ...

Polecane posty

Gość gosc

ja poszedlem w wieku lat 23 i nie zaluje

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na dzifki mialo byc w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34

Ja chcę iść do panienki z roksy, ale za bardzo nieśmiały jestem i stresuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik36lat

Nie pójdę, choćby mnie siłą tam ciągnęli i jeszcze mi zapłacili za wizytę. Nie i koniec. Nie scoorvię się, choćbym miał zdechnąć jako prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Prawitscheck_34 napisał:

Ja chcę iść do panienki z roksy, ale za bardzo nieśmiały jestem i stresuje mnie to

ale o co kaman?

dzwonisz, idziesz, gadka 2 minuty, wyciagasz pindola i ona ssie a potem guma i jazda

odwiedzisz 5 roksanek to sie wyrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektórym z tego forum nawet roksy powinny odmawiać 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ohyda. Niektórzy chyba znaleźli c h u j a w śmieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ohyda. Niektórzy chyba znaleźli c h u j a w śmieciach.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Bo są najpewniej aspołeczni i się boją nawet swojego cienia, więc taka wizyta byłaby dla nich stresująca, nie chcą się skompromitować. Na pewno nie kierują nimi "zasady" i fakt, że korzystanie z takich usług jest uwłaczające, mają jakieś zahamowania i tyle 🙂 

27 minut temu, Gość Gość napisał:

Niektórym z tego forum nawet roksy powinny odmawiać 😂😂😂

Znam taki przypadek, to autentyk. Dwóch kumpli pojechało do burdelu (w Holandii) i jednemu babka odmówiła i uznała, że mu loda nie zrobi bo jest zbyt obleśny. Jego "kolega" to wszystko rozgadał i każdy miał z niego buz. To, że kobieta zarabia seksem nie oznacza, że nie ma prawa kogoś nie obsłużyć, ona nadal jest kobietą. Facetom się jednak wydaje, że to ś...ieć, którym można pomiatać. Wystarczy przytoczyć pamiętny cytat Leppera "że prostytutki nie można zgwałcić". Jak widać, nawet panie do towarzystwa się czasem "szanują" 🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Czemu? Bo są najpewniej aspołeczni i się boją nawet swojego cienia, więc taka wizyta byłaby dla nich stresująca, nie chcą się skompromitować. Na pewno nie kierują nimi "zasady" i fakt, że korzystanie z takich usług jest uwłaczające, mają jakieś zahamowania i tyle 🙂 

Mizo, jesteś tak nienormalna, że brak słów. Powinnaś się leczyć, szczerze radzę. W przeciwnym razie, ta ślepa nienawiść do mężczyzn którą pielęgnujesz, doprowadzi kiedyś do tragedii, a Ciebie do kryminału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Życzliwy napisał:

Mizo, jesteś tak nienormalna, że brak słów. Powinnaś się leczyć, szczerze radzę. W przeciwnym razie, ta ślepa nienawiść do mężczyzn którą pielęgnujesz, doprowadzi kiedyś do tragedii, a Ciebie do kryminału. 

Myślisz, że zrobiłabym jakiemuś facetowi krzywdę i zniszczyła sobie przez to życie? Nie schlebiaj sobie, nie jesteście tego warci 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

Myślisz, że zrobiłabym jakiemuś facetowi krzywdę i zniszczyła sobie przez to życie? Nie schlebiaj sobie, nie jesteście tego warci 😂😂

A Ty nawet splunięcia w Twoją stronę, trollico. 

PS. Życie i tak już sobie zniszczyłaś (razem z psychą)😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ja poszedlem w wieku lat 23 i nie zaluje

 

 

Mi nie odpowiadają takie kobiety. I za to jestem mocno krytykowany tutaj na forum.nawet przez kobiety.  

Zresztą wy chyba nie widzieliście prawdziwych kürew na żywo.  Naprawdę one nie wyglądają tak jak na filmach pörno,  raczej tak jakoś niezdrowo i nieprzyjemne ze wszelką ochota przechodzi.  Jednak ogromny przebieg robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt

Chodzenie do prostytutek jest prymitywne, a płacenie za seks uwłaczające zarówno osobie płacącej i tej co się płaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Mi nie odpowiadają takie kobiety. I za to jestem mocno krytykowany tutaj na forum.nawet przez kobiety.  

Zresztą wy chyba nie widzieliście prawdziwych kürew na żywo.  Naprawdę one nie wyglądają tak jak na filmach pörno,  raczej tak jakoś niezdrowo i nieprzyjemne ze wszelką ochota przechodzi.  Jednak ogromny przebieg robi swoje.

Wypisz wymaluj - Mizo😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Mi nie odpowiadają takie kobiety. I za to jestem mocno krytykowany tutaj na forum.nawet przez kobiety.  

Zresztą wy chyba nie widzieliście prawdziwych kürew na żywo.  Naprawdę one nie wyglądają tak jak na filmach pörno,  raczej tak jakoś niezdrowo i nieprzyjemne ze wszelką ochota przechodzi.  Jednak ogromny przebieg robi swoje.

buahahah a ty skad je niby widziales?

 

mamm ponad 30 lat, majac 23 bedac za granica zamowilem sobie ok 20 letnia dzifke do hotelu i bylem super obsluzoiny a jej uroda byl;a 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Czemu? Bo są najpewniej aspołeczni i się boją nawet swojego cienia, więc taka wizyta byłaby dla nich stresująca, nie chcą się skompromitować. Na pewno nie kierują nimi "zasady" i fakt, że korzystanie z takich usług jest uwłaczające, mają jakieś zahamowania i tyle 🙂 

Znam taki przypadek, to autentyk. Dwóch kumpli pojechało do burdelu (w Holandii) i jednemu babka odmówiła i uznała, że mu loda nie zrobi bo jest zbyt obleśny. Jego "kolega" to wszystko rozgadał i każdy miał z niego buz. To, że kobieta zarabia seksem nie oznacza, że nie ma prawa kogoś nie obsłużyć, ona nadal jest kobietą. Facetom się jednak wydaje, że to ś...ieć, którym można pomiatać. Wystarczy przytoczyć pamiętny cytat Leppera "że prostytutki nie można zgwałcić". Jak widać, nawet panie do towarzystwa się czasem "szanują" 🙂   

Sama się stawia w roli śmiecia do pomiatania. Do kogo pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A Ty nawet splunięcia w Twoją stronę, trollico. 

PS. Życie i tak już sobie zniszczyłaś (razem z psychą)😂

Tak bardzo mi z tego powodu wszystko jedno 🤣 A życie należy do mnie i to ja nim kieruję, ale dzięki, że się tak o mnie martwisz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Chodzenie do prostytutek jest prymitywne, a płacenie za seks uwłaczające zarówno osobie płacącej i tej co się płaci. 

ale wtedy masz seks albo loda i widzisz jak ladna kobieta bierze twojego czlonka do ust i rytmicznie go ssie

 

to fajne uczucie, uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Sama się stawia w roli śmiecia do pomiatania. Do kogo pretensje?

Bo Mizo pewnie sama popuszcza szpa.ry😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo Mizo pewnie sama popuszcza szpa.ry😂

Skończ poyebie. Niesmieszne są wasze zarty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sama się stawia w roli śmiecia do pomiatania. Do kogo pretensje?

Rzecz w tym, że faceci, którzy korzystają z usług prostytutek usług niczym się od nich nie różnią, więc z jakiej racji nimi gardzą, skoro identycznie się poniżają? Ale spoko, rozumiem, męska hipokryzja jak zwykle na czasie... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Skończ poyebie. Niesmieszne są wasze zarty. 

SPI'ER'D'ALAJ sama, poyebie! Pyerdoolenie Mizo też nie jest śmieszne, wręcz żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wypisz wymaluj - Mizo😂

Co to jest w ogóle Mizo?  Jakaś "chińska" bajka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Co to jest w ogóle Mizo?  Jakaś "chińska" bajka 😄

Ślepy jesteś? Nie widzisz poyebki?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ślepy jesteś? Nie widzisz poyebki?😂

Zastanawiam się nad znaczeniem jej nicku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Job twoju mač
10 minut temu, Mizo napisał:

Rzecz w tym, że faceci, którzy korzystają z usług prostytutek usług niczym się od nich nie różnią, więc z jakiej racji nimi gardzą, skoro identycznie się poniżają? Ale spoko, rozumiem, męska hipokryzja jak zwykle na czasie... 🙂

Skolka w paszczu, a skolka w żopu? Kakije u tjebja cjeny?😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Bicku napisał:

Zastanawiam się nad znaczeniem jej nicku 

Mizo(andryczka) yebana. Pewnie odyebało jej po traumatycznych przeżyciach w dzieciństwie😂 Powinni to coś obwozić w klatce i pokazywać na wiejskich odpustach ku uciesze gawiedzi 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mizo(andryczka) yebana. Pewnie odyebało jej po traumatycznych przeżyciach w dzieciństwie😂 Powinni to coś obwozić w klatce i pokazywać na wiejskich odpustach ku uciesze gawiedzi 😂😂😂

A kto by chciał oglądać czy słuchać starą tłustą lochę z wałkiem w ręku drącą ciągle jape... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

A kto by chciał oglądać czy słuchać starą tłustą lochę z wałkiem w ręku drącą ciągle jape... 

Są tacy, którzy by chcieli. Zawsze można rzucić w poczwarę zgniłym pomidorem czy zbukiem😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×