Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nie moge zrozumiec prawiczkow, ktorzy nie pojda na ...

Polecane posty

Gość Prawda o kobietach

Pamiętajcie Panowie jaka jest święta zasada:

Ukrainka jest kobieca rodzinna wierna więc zasługuje na związek / ślub i buziaczki / seks klasyczny 

Polka jest "wyzwolona",  mało kobieca i puszczalska, ogólnie rzecz ujmując kiepska i do niczego więc co najwyżej można ją raz czy kilka razy przelecieć jak ciśnienie przyciśnie.

No i najlepiej tzw.  " dirty sex" oral / anal żeby nie ryzykować zapylenia koczkodana.  

A poza tym Ukrainki są bardziej urodziwe,  mają lepsze sylwetki,  są szczuplejsze i bardziej zgrabne od coraz grubszych polek.  Bardziej eleganckie i gustowne. To się ceni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Racja, z daleka od koczkodanów błotnych zwanych Polkami. Z tymi Ukrainkami też prawda. Już nawet nie chodzi o wygląd. One są przede wszystkim pracowite, uczynne, czyste i potrafią bardzo wiele jak na kobiety. Polki im do pięt nie dorastają. Wiem, bo widziałem. Wolałbym prostą szarą myszkę z Ukrainy, niż Polkę, choćby była bogata i wyglądała jak miss world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

ja poszedlem w wieku lat 23 i nie zaluje

 

 

ja tak samo i też 23 miałem , od tamtej pory sobie bzykam normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ale o co kaman?

dzwonisz, idziesz, gadka 2 minuty, wyciagasz pindola i ona ssie a potem guma i jazda

odwiedzisz 5 roksanek to sie wyrobisz

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ale o co kaman?

dzwonisz, idziesz, gadka 2 minuty, wyciagasz pindola i ona ssie a potem guma i jazda

odwiedzisz 5 roksanek to sie wyrobisz

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałbym żeby mnie Mizo zgwałciła , narobić też może na mnie jeśli chce i obsikać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Bicku napisał:

A kto by chciał oglądać czy słuchać starą tłustą lochę z wałkiem w ręku drącą ciągle jape... 

Potrafisz wyjść swoim umysłem poza utarte stereotypy czy Cię to przerasta? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Mizo napisał:

Potrafisz wyjść swoim umysłem poza utarte stereotypy czy Cię to przerasta? 🙂 

Sp.ierd.alaj locho! Lochy nie mają głosu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Mizo napisał:

Potrafisz wyjść swoim umysłem poza utarte stereotypy czy Cię to przerasta? 🙂 

Skoro nie zaprzeczasz, cóż 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sp.ierd.alaj locho! Lochy nie mają głosu😂

Aha... Widzę, że zatrzymaliście się w rozwoju na etapie przedszkolnym. I Wy myślicie o kobietach? Wolne żarty 😂😂

2 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Skoro nie zaprzeczasz, cóż 😄

Widzę, że nie zrozumiałeś mojej aluzji... no cóż, jakoś mnie to nie zdziwiło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Mizo napisał:

Aha... Widzę, że zatrzymaliście się w rozwoju na etapie przedszkolnym. I Wy myślicie o kobietach? Wolne żarty 😂😂

O kobietach nie, ale tobie jełopo myślę każdego dnia i zastanawiam się, skąd wyskoczyła taka upośla jak Mizo. Z peezdy czy raczej z doopy?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

O kobietach nie, ale tobie jełopo myślę każdego dnia i zastanawiam się, skąd wyskoczyła taka upośla jak Mizo. Z peezdy czy raczej z doopy?😂

Widzę że swoje schizy przekierowales na inną osobę. Fajnie. Ale bądź bardziej oryginalny i wymysł własne nazewnictwo bo jelopa i uposla to moje zastrzezone partnerem nazwy. Z peezdy ty też wyskoczyles. Jakiejs uposli właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O kobietach nie, ale tobie jełopo myślę każdego dnia i zastanawiam się, skąd wyskoczyła taka upośla jak Mizo. Z peezdy czy raczej z doopy?😂

No to w takim razie też musisz być zaburzony, skoro sen z powiek spędzają Ci takie "dziwne przypadki" jak ja. Widocznie się z nimi utożsamiasz, dlatego są dla Ciebie takie intrygujące 🙂 Nikt normalny nie przeżywałby jakiejś osoby z neta, musisz naprawdę nie mieć życia, skoro wywołuję w Tobie aż takie emocje...

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że swoje schizy przekierowales na inną osobę. Fajnie. Ale bądź bardziej oryginalny i wymysł własne nazewnictwo bo jelopa i uposla to moje zastrzezone partnerem nazwy. Z peezdy ty też wyskoczyles. Jakiejs uposli właśnie. 

Kto to w ogóle jest? Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

ale o co kaman?

dzwonisz, idziesz, gadka 2 minuty, wyciagasz pindola i ona ssie a potem guma i jazda

odwiedzisz 5 roksanek to sie wyrobisz

Ja już do dwóch panienek dzwoniłem. Zawsze to tak wygląda, że się z dwie godziny zbieram na odwagę, dzwonię, pytam się o szczegóły i na tym się kończy. Do tego, podczas rozmowy, ze stresu się jąkam, seplenię i się zacinam. Po trzy razy do każdej z nich dzwoniłem i nadal jestem pravvikiem. Pierwszy telefon wykonałem już w roku 2013, w wieku 28 lat. Teraz się do trzeciej przymierzam zadzwonić. Jest naprawdę piękna i subtelna i bardzo się napalam, jak ją widzę. Bierze 200 PLN/spotkanie. Poza tym pare pozaprostytutkowych okazji zaczyna nieśmiało majaczyć na horyzoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże za 2 stówy brać w jape jakiemuś obcemu oblechowi na którego w życiu byś nie spojrzała...podziwiam divki naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mnie tez dziwi jak kobieta może za pieniądze obcemu nie wiadomo komu, nie ważne jak obrzydliwemu coś robić albo dawać siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
3 godziny temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Chodzenie do prostytutek jest prymitywne, a płacenie za seks uwłaczające zarówno osobie płacącej i tej co się płaci. 

Za seks się płaci w około 90% przypadków. Niejeden mąż nie dostanie seksu od żony, jeśli wcześniej nie odda wypłaty. Poza tym nawet ten, który niby nie płaci, i tak płaci, bo musiał zainwestować w swój wygląd. Życie wystawia rachunki. C'est la vie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Prawitscheck_34 napisał:

Za seks się płaci w około 90% przypadków. Niejeden mąż nie dostanie seksu od żony, jeśli wcześniej nie odda wypłaty. Poza tym nawet ten, który niby nie płaci, i tak płaci, bo musiał zainwestować w swój wygląd. Życie wystawia rachunki. C'est la vie...

Zawsze najbardziej gardzą czymś ci którzy najwięcej wiedzą na dany temat. To się tyczy i divek i homosiow. Myślą że jak na pokaz będą swoje oburzenie pokazywać to nikt ich nie posadzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Boże za 2 stówy brać w jape jakiemuś obcemu oblechowi na którego w życiu byś nie spojrzała...podziwiam divki naprawdę.

Około 10k nieopodatkowanego dochodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Życzliwy napisał:

Mizo, jesteś tak nienormalna, że brak słów. Powinnaś się leczyć, szczerze radzę. W przeciwnym razie, ta ślepa nienawiść do mężczyzn którą pielęgnujesz, doprowadzi kiedyś do tragedii, a Ciebie do kryminału.

Jaka "nienawiść" amebo? Przeciez prawdę napisała. Wielu pravików stąd przyznawało się nie raz, że nawet na dziffki boją się iść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
3 godziny temu, Gość Bicku napisał:

Zresztą wy chyba nie widzieliście prawdziwych kürew na żywo.  Naprawdę one nie wyglądają tak jak na filmach pörno,  raczej tak jakoś niezdrowo i nieprzyjemne ze wszelką ochota przechodzi.  Jednak ogromny przebieg robi swoje.

One naprawdę, po prostu są różnorodne. I pod względem wizualnym i mentalnym. To chyba jasne, że nie idzie się do pierwszej lepszej, tylko dokonuje się selekcji. I pierwsza zasada, jakiej mam zamiar się trzymać, to nigdy nie iść do burdelu, tylko do cichodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga to znany na kafe inc

"upośla"?  przecież to ten incel od wieczornej tu wypisuje te deb/ilizmy 😄 

spier'dolony ... łazi za wieczorną, a sam jest gorszym prymitywem, w dodatku jeb.anym incelem

ten kre.tyn na ero tez już wyzywał kuszę, tylko dlatego, ze ma feministyczne poglądy - i nawert twierdzil swego czasu ze kusza to wieczorna 😄😄  😄  teraz bedzie łaził za mizo

jeb'any pier'dolony mizogin, który popierał rescatora śmie wyzywac od "mizoandryczek" każda kobiete, krora nie jest memła zależną od męskiej atencji

dlatego tak łazi za wieczorna - bo trafnie cisnęła deb'ilowi i weszla mu na ambicje 😄 

gardze tym śmieciem, serio

nie wiem skad sie biora takie spier'doliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te incelki to faktycznie podludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość uwaga to znany na kafe inc napisał:

"upośla"?  przecież to ten incel od wieczornej tu wypisuje te deb/ilizmy 😄 

spier'dolony ... łazi za wieczorną, a sam jest gorszym prymitywem, w dodatku jeb.anym incelem

ten kre.tyn na ero tez już wyzywał kuszę, tylko dlatego, ze ma feministyczne poglądy - i nawert twierdzil swego czasu ze kusza to wieczorna 😄😄  😄  teraz bedzie łaził za mizo

jeb'any pier'dolony mizogin, który popierał rescatora śmie wyzywac od "mizoandryczek" każda kobiete, krora nie jest memła zależną od męskiej atencji

dlatego tak łazi za wieczorna - bo trafnie cisnęła deb'ilowi i weszla mu na ambicje 😄 

gardze tym śmieciem, serio

nie wiem skad sie biora takie spier'doliny

Zostały wysrane przez peezde. Czyli coś czym tak gardzicie. Paradoks jak całe wasze jestestwo. Ogon z kości ogonowej przez pomyłkę wyrosl wam między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 I co z tego, że zar.oocha?  Praw.ictwo to stan umysłu. Facet zali.czając dzi.ffkę, nadal będzie socjofobikiem, biernym przegrywem bez znajomych, bojącym sie podejśc do kobiety. I zar.oochanie niczego w jego sytuacji życiowej nie zmieni. Zaroocha, ale nadal będzie wegetował i płakal, że nie moze znaleźć dziewczyny. To już więcej by zyskał gdyby poszedł na jakąś terapię lub zaczął poznawać ludzi itd. Kiedyś było sporo tematów tego typu. I właśnie wielu forumowych praw.ików pisało to co ja wyżej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Praw.ictwo to stan umysłu. Facet zali.czając dzi.ffkę, nadal będzie socjofobikiem, biernym przegrywem bez znajomych, bojącym sie podejśc do kobiety. I zar.oochanie niczego w jego sytuacji życiowej nie zmieni. Zaroocha, ale nadal będzie wegetował i płakal, że nie moze znaleźć dziewczyny. To już więcej by zyskał gdyby poszedł na jakąś terapię lub zaczął poznawać ludzi itd.

Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Kolejna bzdura frustratki nienawidzącej mężczyzn.

Może nie zauważyłeś ale jesteś dokładnym odbiciem mizo tylko męskim. Żal mi Ciebie ulomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Kulą w płot. Nie nienawidzę kobiet.

Ta kula odbiła się od płotu i dostales rykoszetem prosto w czubek. Chyba że Ci się ciemiaczko nie zroslo...Ty nie nienawidzisz jedynie kobiet które się zgadzają z twoim wypaczonym światopoglądem i widzą w tobie tę słynną zajebistosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta kula odbiła się od płotu i dostales rykoszetem prosto w czubek. Chyba że Ci się ciemiaczko nie zroslo...Ty nie nienawidzisz jedynie kobiet które się zgadzają z twoim wypaczonym światopoglądem i widzą w tobie tę słynną zajebistosc. 

Nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Upośla to akurat charakterystyczne powiedzonko prymitywa Wieczornej i to ona to i cały ten komentarz napisała. Ironia jest taka że z nią właśnie piszecie. Ten tchórz oczywiście nie napisze że bierzecie jej posty za posty któregoś z jej wrogów. Pisanie o waginie czy odbycie też jest charakterystyczne dla tej zbokówy więc osobiście mnie dziwi że ktokolwiek może jej nie rozpoznać.

Widzisz skarbie tak to w życiu jest że nie wszystko złoto co się świeci i nie wszystko wieczorna co śmierdzi. Ale miło że chciało ci się plodzic teksty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×