Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewannnna

Wskazanie do cc od psychiatry a wczesniej leczenie na iddziale psychiatrycznym

Polecane posty

Gość Dziewannnna

Boje sie zajsc w ewentualna druga ciaze a mam 35 lat wiec wypada zaczac sie starac. Jednak boje sie ze znow zaczne rodzic naturalnie i nie bedzie mojego lekarza wiec ordynator widzac wypis z psychiatryka chcial sie mnie pozbyc i odeslac do innego szpitala. Nie chcial zrobic cesarki.

meczylam sie 12 godzin. Moj ginekolog powiedzial ze i tak nie urodze poniewaz mam waska miednice a dziecko duza glowke. Jak zaczelam rodzic przedwczensie nie bylo go w szpitalu. Na szczescie po tych 12 godzinach zrobili mi cc. Nie bylo postepu porodu rozwarcie 1 cm za to bol plecow potworny nie do zniesienia.

czy jesli sie zabezpiecze i pojde do mojego psychiatry ktory jest ordynatorem w innym szpitalu po skierowanie i do ordynatora ginekologii w moim miescie to czy moze znow to podwazyc i chciec sie mnie pozbyc odsylajac do innego szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewannnna

Zakladajac ze w ogole uda mi sie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh

Co prawda jestem po jednym cc, ale z mojego otoczenia kobiety po jednym cc decydowały, że nie chcą rodzic drugiego dziecka naturalnie i nie było problemu. Robiono im drugie cięcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Słuchaj co to ma być że odsyła Ciebie do innego szpitala i po co pokazujesz swój wypis ze szpitala psychiatrycznego ? W tych czasach co piąta osoba leczy się psychiatrycznie , to że się leczysz nie oznacza że jesteś głupia czy niebezpieczna. Idz zgłoś tą całą sytuacje do Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Można też wysłać drogą emial . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khbkknb

No to idź do prywatnej kliniki na cc głupia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moim zdaniem powinnas była isc do jakiegos prawnika i sie dowiedziec, czy nei mozna załozyc szpitalowi jakiejs sprawy, o np. ryzykowanie twojego zdrowia i zycia jelsi chodzi o ten pierwszy poród. 

A co do drugiego, jakbys zaszła, to po prostu przedtem uzbieraj na ten prywatny poród w prywatnej klinic za kasę, i nie kombinuj. to twoje zdrowie i twojego dziecka, które jest bezcenne. Jak masz waskie biodra to zapewne znowu cos nie pójdzie. Moze znowu cię zlekceważą, chcesz ryzykowac? teraz juz lepsze czasy, jest 500 plus, wyzsze zarobki, i łatwiej o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezzina

Po pierwszym cc w zasadzie w następnej ciąży też jest cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś
1 godzinę temu, Gość Jezzina napisał:

Po pierwszym cc w zasadzie w następnej ciąży też jest cc

Podobnie słyszałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Jakoś napisał:

Podobnie słyszałam 

nie zawsze, ja rodziłam i mimo ze za pierwszym razem miałam CC, to za drugim tez mnie przymuszali na siłe, tak jest taniej dla szpitala, operacja w końcu kosztuje. W końcu i tak musiałam miec to CC, ale chyba zrobili za pózno, i syn jest niepełnosrpawny. Było to w klinice Sw. Rodziny w Poznaniu, szpital ten jest znany z niechęci do robienia tych operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

Jak leżałam na patologii w imidzie to jak laski były po cc lekarze przed porodem pytali czy spróbują rodzić sn i jak pacjentka się zgadzała to ją brali na sn a jak nie to na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Nie wiem po co i czemu ludzie wiedząc o chorobie psychicznej decydują się na ciążę,a potem za kilka lat wychodzi,że dziecko też ma problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa
Dnia 21.09.2019 o 15:46, Gość Ehhh napisał:

Co prawda jestem po jednym cc, ale z mojego otoczenia kobiety po jednym cc decydowały, że nie chcą rodzic drugiego dziecka naturalnie i nie było problemu. Robiono im drugie cięcie. 

Niestety w tym roku zmieniły się przepisy. Obecnie cc nie jest wskazaniem do kolejnego cc, a o sposobie rozwiązania ciąży decyduje lekarz w szpitalu, więc zaświadczenia od okulisty czy psychologa też mogą nie być brane pod uwagę.

Rząd założył odgórnie, że cięć jest za dużo i ma być mniej, a zdanie kobiet i ich lęk przed bólem i upokorzeniem ma głęboko w dupie. Głosujcie dalej na PiS, skończycie jak podręczne w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×