Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość miłość

Bogdan  spotka  się  z  Karolem,  dojdzie do  konfrotacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kksksk

Normalne ,ze tak bedzie. Nareszcie Bogdan se pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem niedojrzala wiem

ech no i karol okazal sie psychopata... szkoda. tak ladnie sie zapowiadalo, wydawal mi sie uroczy,a tu taki zwrot akcji...przykre. jeszcze z tym gnusnym Bogdanem joanna bedzie miec przez to problemy.

ale mimo wszystko to dosc ciekawy watek. ten i jeszcze romans Przemka z nauczycielką.

a smiesznue by bylo jakby Przemek trafił do klasy Danki i to z nią miAłby romans xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość jestem niedojrzala wiem napisał:

a smiesznue by bylo jakby Przemek trafił do klasy Danki i to z nią miAłby romans xd

Powiało Macronem :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Czy tylko mnie zaczyna mocno irytować Zuza? Z jednej strony taka dobrotliwa, wiecznie ze zbolałą miną cierpiętnicy, cały świat by chciała zbawiać a z drugiej zamiast poradzić jako przyjaciółka Aśce, żeby zdecydowanie odcięła się od tego całego Karola po tym pocałunku, to ta hi hi ha ha musisz wyznaczyć granicę, ale ogólnie to spoko i się jeszcze do niego mizdrzy na spotkaniu. Pewnie sama pamięta jak to przyjemnie było zdradzić swojego męża z instruktorem tańca. Nieco mnie to zniesmaczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna  mi łość

Karol  od  początku  był   dziwny,  te  spotkanie  nie  było  przypadkowe,  planował  to  krok  po  kroku,  może  Joasia  kogoś   mu  przypomina,  ciekawe  czy  inne  kobiety   tak  zaczepiał,  miał  szalone  pomysły,  ona  się  go  boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dziwna mi łość napisał:

Karol  od  początku  był   dziwny,  te  spotkanie  nie  było  przypadkowe,  planował  to  krok  po  kroku,  może  Joasia  kogoś   mu  przypomina,  ciekawe  czy  inne  kobiety   tak  zaczepiał,  miał  szalone  pomysły,  ona  się  go  boi

Może to być stalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysl o szukaniu mieszkania

moze zabił poprzednia kobietę/żonę trafil do psychiatryka,a teraz wyszedl i upatrzyl sobie Asie? chociaz ja liczylam na bArdziej zawily wątek.

mnie zuza od zawsze wkurza,poniewaz nie lubię tej aktorki,a nie wiem czemu jest strasznie popularna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuubbvvv

Ta babka od tej Nastki to chyba jakas naciagaczka?? Cos mi tak sie wydaje

Zuza jest strasznie naiwna.

A Elunia to juz druga po Michae, ktora mial operacje mozgu i nawet jednego wlosa jej nie wygolili. Cos za perfekcyjni lekarze. Moze przez brzuch ja operowali hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losy
12 godzin temu, Gość tuubbvvv napisał:

Ta babka od tej Nastki to chyba jakas naciagaczka?? Cos mi tak sie wydaje

Zuza jest strasznie naiwna.

A Elunia to juz druga po Michae, ktora mial operacje mozgu i nawet jednego wlosa jej nie wygolili. Cos za perfekcyjni lekarze. Moze przez brzuch ja operowali hehe.

Matka  Nastki  to  oszustka,  podszywała  się  pod  jakąś  kobietę,  córkę  truła  lekarstwami,  Zuzia  odkryje  prawdę,  Robert  będzie  aresztował  matkę  Nastki,  zdesperowana  kobieta  przyłoży  nóż  do  szyi  córki.......

Romans  Przemka  z  Dagmarą  wyjdzie  na  jaw,  chłopak  dowie  się,  że  to  Monika  nagrała  film  kiedy  się  całowali,  dyrektorka  szkoły  zwolni  Dagmarę,  chłopak  rozprawia  się  z  Moniką  tak  mocno, że  dziewczyna  będzie  chciała  się  zabić!

Joasia  mówi  Weronice  o  prześladującym  Karolu,  ta  radzi  powiedzieć  prawdę  Bogdanowi,  gdy  Joasia  postanawiać  z  mężem,  on  mówi  ,że  wie  o  wszystkim  , pokazuje  zdjęcia  w telefonie...   

Cieślaka  zaczepia  gej  na  ważnym  spotkaniu,  ma  kłopoty....

Andrzej  rozwiódł  się  z  drugą  żoną,  przeprasza  Michała  , że podrywał  Ingę,  bracia  wpadają  sobie  w  ramiona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsdfvb

Oj jo jo. Bracia wpadają w ramiona. Andrzej to niezle ziolko. Też myślałam w natka Nasrki to naciagaczka. Ale trzeba przyznać że ludzie mają pomysły na zdobycie kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.11.2019 o 20:40, Gość tuubbvvv napisał:

A Elunia to juz druga po Michae, ktora mial operacje mozgu i nawet jednego wlosa jej nie wygolili. Cos za perfekcyjni lekarze. Moze przez brzuch ja operowali hehe.

Moja koleżanka miała operację usunięcia guza mózgu, wygolili jej tylko mały fragment włosów z tyłu głowy, przy długich włosach było to potem niewidoczne. Akurat u kobiety może tak być, u Michała to rzeczywiście ...yzm był.

A Andrzej bardzo lubi podrywać kobiety brata, był przecież czas, że startował do Kingi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjsjsjs

Jablczynska bardzo ladnie wygladala w tym czerwonym kompleciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxx,x,x,

Andrzej jest zalosny. Co za wioskowy podrywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale  bomba

Bogdan  też  będzie  prześladowany  przez  Karola,  Joasia  trafi  do  psychiatryka

Przemek  zamieszka  z  Dagmarą

Darek  straci  dom , pracę,  wszystko  to  przez  mściwą  Anetę,  to  było  jego  dziecko,  on  pije  i  śpi  z  prostytutkami

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Operacja w Meksyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjjsjs

No tak, bo ta dziewczyna nie ma raka i ta kobieta specjalnei daje tabletki swojej corce by wygladala na chora. Dokumenty sa innego dziecka. Lekarze znalezli jaks klinike w Meksyku i ona sie tego trzyma . Chce zgarnac pewnie te kase. Ale faktycznie, przeciez przed wylotem musza byc zrobione badania jak moiwl Kamil Ale podobno wszystko sie wyda na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjjsjs

Zuza i Ela czekają na Blankę w siedzibie fundacji, ubezpieczane przez policję. Kiedy oszustka tam przychodzi, okazuje się, że towarzyszy jej Nastka. W chwili, gdy podpisuje dokumenty i sięga po pieniądze, do biura wkracza Robert oraz inni funkcjonariusze. Niespodziewanie kobieta bierze pozostawione na stole nożyczki i przystawia córce do szyi. Darek jest bardzo przejęty poronieniem Anety i stratą dziecka. Zjawia się w szpitalu z bukietem kwiatów, ale przybywa za późno - żona wypisała się już na własne życzenie. W kancelarii Żbik dowiaduje się, że został zwolniony. W domu odkrywa brak mebli. Zdaje sobie sprawę, jak straszny obrót może przybrać zemsta zranionej kobiety. Cieślik ma wziąć udział w konferencji dotyczącej tolerancji. Kontuzjowanego senatora zawozi tam Wojtek. Po drodze zabierają chłopaka, któremu zepsuł się samochód. Okazuje się on gejem.

Smolny chce, żeby syn poszedł do dyrektorki i poprosił o niewyrzucanie go ze szkoły. Nastolatek się zgadza, ale ostatecznie... odwiedza Dagmarę. Wystraszona nauczycielka każe uczniowi odejść. Zerka też nerwowo w stronę otwartych drzwi. Nagle zjawia się mąż Dagmary i atakuje Przemka. Zuza i Elżbieta składają zeznania na policji. Tymczasem do mieszkania Hofferów przychodzi Nastka. Ula wpuszcza wystraszoną i głodną po całonocnej tułaczce dziewczynkę. Gdy Hofferowie wracają, zastają ją śpiącą na kanapie. Kamil z przerażeniem odkrywa, że Nastka, która tak naprawdę ma na imię Ewelinka, straciła przytomność. Damian oznajmia gościom konferencji prawdę - ma problem z tolerancją. Może mówić na ten temat, jednak słowa nie idą w parze z praktyką. Obiecuje sobie oraz zgromadzonym ludziom się zmienić. Realizuje przyrzeczenie już w drodze powrotnej, kiedy upomina Wojtka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi
1 godzinę temu, Gość sjsjjsjs napisał:

No tak, bo ta dziewczyna nie ma raka i ta kobieta specjalnei daje tabletki swojej corce by wygladala na chora. Dokumenty sa innego dziecka. Lekarze znalezli jaks klinike w Meksyku i ona sie tego trzyma . Chce zgarnac pewnie te kase. Ale faktycznie, przeciez przed wylotem musza byc zrobione badania jak moiwl Kamil Ale podobno wszystko sie wyda na szczescie.

Dlaczego akurat w Meksyku? Co to za pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xssswww

a ja nie wiem, moze to akurat prawda ? Niby kraje Ameryki Poludniowej sa biedne ale moze sa dobre kliniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość xssswww napisał:

a ja nie wiem, moze to akurat prawda ? Niby kraje Ameryki Poludniowej sa biedne ale moze sa dobre kliniki??

W  arabskim  kraju  polskie  bliźniaczki  miały  operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkqkqk

W Polsce juz nie bylo dla tej prawdziwej chorej ratunku. Zreszta w sreszczeniach napisali, ze zmarla biedaczka.

Przemek to sie niezle ustawil zI ta nauczycielka. Sex z mlodym napalonym chlopakiem, no no.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

http://bi.im-g.pl/im/9d/34/17/z24331677O.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi
32 minuty temu, Gość gość napisał:

W  arabskim  kraju  polskie  bliźniaczki  miały  operację

To jest bardzo bogaty kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Domi napisał:

To jest bardzo bogaty kraj.

Indie  nie  są bogatym  krajem,  operację  można  mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Indie  nie  są bogatym  krajem,  operację  można  mieć

Dlaczego Indie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukzkzkzk

No co do Przemka sie zgodze- Na starej piczy mlody sie cwiczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość xssswww napisał:

a ja nie wiem, moze to akurat prawda ? Niby kraje Ameryki Poludniowej sa biedne ale moze sa dobre kliniki??

Meksyk to akurat Ameryka Północna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzmzla

Mnie w szkole uczyli ze Meksyk  jest w Ameryce Srodkowej, ale widze ze  w necie w polnocnej- dziwne

znalazlam no takie cos

https://gazetakrakowska.pl/tarnow-oliwia-ma-juz-za-soba-operacje-w-meksyku/ar/12738981

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie w Ameryce Północnej. Ameryka Środkowa jest blisko, ale to jednak nie to.

W szkole to ja też się ciekawych rzeczy dowiadywałam. Np. moja nauczycielka geografii w podstawówce uraczyła nas kwiatkiem, że wielkie fale oceaniczne to "tsuny". W książce napisano "ogromne fale zwane tsunami", więc ona uznała, że to zdanie utworzono na takiej samej zasadzie jak np. "zwierzęta zwane psami", czyli psy. No to fale muszą nazywać się tsuny 🤣🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×