Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość qnqnnqqnn

No ja mysle ze scenarzysci przy podukcji chca pewnie zrobic jakies zauroczenie Igora ta chinka.

Ciekawy watek tych nastolatkow , przede wszystkim pokazane gdzie Polki jezdza robic aborcje. Mam znajoa Slowaczke i tez mi o tym opowiadala;

Nie wydaje sie wam ze Anna Ibisz w tym serialu jest mocno sztuczna? Nie nadaje sie na aktorke.
Iza ma strasznie duzo zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala

Leszek wciąż pomaga synowi w prowadzeniu śledztwa dotyczącego mafii taksówkarskiej. Dziś ma się spotkać ze swoim informatorem. Oczekuje na niego z niecierpliwością. Niestety, szybko zdaje sobie sprawę, że wpadł w pułapkę. Zostaje brutalnie pobity. Jarek - załamany zniknięciem Emi - zamierza pozbyć się rekwizytów oraz strojów scenicznych. Eliza robi wszystko, żeby wspierać ukochanego. Razem z ojcem opracowują sprytny plan. Norberta porywają afrykańscy terroryści. Iza otrzymuje zaproszenie na galę "Vlog roku". Spotyka tam Jerzego, który znajduje się w dość słabej kondycji psychicznej. Brzozowskiej zostaje jej przyznane specjalne wyróżnienie, Jest też adorowana przez organizatora uroczystości.

Igor mówi Robertowi i Idze o niedawnym pobiciu Leszka przez bandytów. Zamierza zakończyć działalność taksówkarskiej mafii. Widząc, że policja pozostaje bezradna, postanawia sam wniknąć w szeregi przestępców. Majka dzieli się z Ahmedem swoimi obawami - nie wie, czy poradzi sobie jako matka. Nastolatek wspiera ukochaną najlepiej jak potrafi. Danka rozmawia z ich rodzicami. Wściekły ojciec dziewczyny pozwala sobie na rasistowskie uwagi pod adresem matki chłopaka. Próbuje również zastraszyć Zimińską. Agata jest gotowa jechać do Afryki, żeby ratować Norberta. Przyjaciele usiłują wyperswadować jej ten pomysł. Bruno przejmuje i ukrywa paszport żony Owczarka. Jednocześnie grupa przyjaciół nieustannie otrzymuje niepokojące wieści na temat kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arter
Cytat

Igor widząc, że policja pozostaje bezradna, postanawia sam wniknąć w szeregi przestępców

hmmm brzmi znajomo, kolejny jakże oryginalny wątek kryminalny. I aż dziwne, że nikogo jeszcze nie wpakowali obecnie do szpitala z jakimś zawałem, rakiem czy pobiciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skksks

No wlasnie, watek z Igorem znajomy, z Norbertem tez

nuuuuuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arter
2 godziny temu, Gość skksks napisał:

No wlasnie, watek z Igorem znajomy, z Norbertem tez

nuuuuuda!

a no wlasnie masz racje, przeciez Norbert teraz lezy w szpitalu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u;ww,,w,

No i co z tego ze lezy w szpitalu? Niedlugo przeciez bedzie porwany. A teraz tez zalapal rzadka chorobe. Normalne to jest? Tylu ludzi jezdzi do Afrki i nie przydarza im sie cos takiego.Oczywiscie w Na wspolnej tak;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Iza  i  Jerzy  będą  pracowali  ze  sobą,  bo  wydawca  zaproponował  im współpracę

Honoracie  nie  podoba  się,  że Marta  jest  z  Mikołajem,   ciekawe  czy  Nikola  urodziła  drugie  dziecko,  czy  jest  z tym  kochankiem,  aktorka  dawno  już  nie  gra,  może zerwała z  aktorstwem?

Ahmed  mówi  Maji,  że  zaopiekuje  się  dzieckiem  i  nią,  może  wezmą  ślub?( tak  myślę,  ale  nie musi  tak  być)

Syn  Marka  nareszcie  jest  duży,  taki  wesoły  blondynek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshssjs

Jerzy nie jest taki stary, ale wyglada staro wedlug mnie.  To dobrze ze syn Marka nareszcie urosl.
Danka ma okropny kolot wlosow. Czesto widze Polki w takim okropnym zolto wyplowialym blondzie , jakby nie bylo innych fajnych odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aooozozo

Dzisiaj ogladalam Ojca Mateusza i tam gral jako dzieciak Eryk Cichowicz- czyli Przemek. No jako dzieciak gral lepiej, naturalniej. Poza tym mial proste wlosy. To on sie teraz kreci?? Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaagga

Tez uwazam ze Przemek gra sztucznie. Czyzby scenarzysci chcieli go spiknac z ta dziewczyna ze szkoly? Jak on moze zdawac na studia aktorskie skoro nie ma matury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm

Maja  gra  sztucznie,  nie  lubię  aparatów  na  zębach,   w domu  powinno  się  mieć,  a  nie  w szkole  i  pracy,  dziwna  ta moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gula
Dnia 18.01.2020 o 19:43, Gość mmmmmmmmm napisał:

Maja  gra  sztucznie,  nie  lubię  aparatów  na  zębach,   w domu  powinno  się  mieć,  a  nie  w szkole  i  pracy,  dziwna  ta moda

yyy co? ale ty wiesz ze stałych aparatów na zęby nie da się ściągnąć ot tak i nosi się je latami bez przerwy dlatego nazywa się je stałymi aparatami? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werrra

A wiecie że koleś który gra Jarka skończył szkole iluzjonistyczna? Więc ten wątek jest pod niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie
2 godziny temu, Gość Werrra napisał:

A wiecie że koleś który gra Jarka skończył szkole iluzjonistyczna? Więc ten wątek jest pod niego. 

Ciekawe,  bo    widać,  że  to  lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypka
Dnia 17.01.2020 o 12:17, Gość daaagga napisał:

Tez uwazam ze Przemek gra sztucznie. Czyzby scenarzysci chcieli go spiknac z ta dziewczyna ze szkoly? Jak on moze zdawac na studia aktorskie skoro nie ma matury???

on nie zdaje na studia aktorskie, tylko poszedł na kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspólnie na wspólnej

Czesć dziewczyny! 🙂

nie wiedziałam że jest temat o naszym serialu. Kilka tygodni (moze i miesiące) temu próbowalam wyszukac stary temat "streszczenia....." i niestety znowu nam usunęli 😕 wiec dlugo tu nie zaglądałam...

ale fajnie, że załozyłyscie nowy 🙂

tak wiec jeszcze raz witam Was wszystkie 🙂

Tak krótko o serialu....

Czy uwazacie ze Bruno pasuje do Kasi? Wg mnie totalnie nie pasuja do siebie a mimo wszystko widze, że maja zamiar ich zeswatać.

Dziwie sie ze Jarek nie wyznacza zaenej granicy kolezance, tak jakby mu sie podobalo, że ona z nim flirtuje...no i dziwna sprawa zwlaszcza ze dziewczyna znikneła...ciekawe czy sie odnajdzie.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica

Emi  chyba  nie  ma  łatwego życia,  niewiadomo  czy  ma  rodzinę,   gdzie  mieszka,  była  smutna,  myślę, że  może  być  bezdomna,  bo  tak  patrzyła  na  mieszkanie  Jarka  z zachwytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kaska to nagle bogini za ktora kazdy facet biega. O ile nie pasowala do Darka tak do Bruna rowniez nie pasuje. Po za tym jak ktos mi sie spodoba to albo od razu przykuwa moja uwage albo wcale. Oni znali sie juz wczesniej a nie bylo widac zeby bruno jakos "inaczej" na nia patrzyl. Nie zwrocila niczym na niego uwagi. Teraz nagle wpatrzony w nia jak w obrazek. 

 

Rodzice Emi znikneli , tak twierdzi ona. Jak bedzie to sie okaze. Uliczne zonglowanie i czary to wg mnie lipa. Zwlaszcza ze straz miejska sciaga teraz kazdego zeby na czarno sobie nie dorabial. Po za tym czy to trzeba stac na ulicy? Jarek moze zalozyc wlasna dzialalnosc. Postarac sie o dotacje i wykonywac takie sztuczki na chociazby urodzinach , w przedszkolach, szkolach itd. Tacy iluzjonisci maja wziecie a w takim miescie jak warszawa to juz tym bardziej. U znajomej na urodzinach dziecka byl iluzjonista i to naprawde super frajda dla dzieciakow. Moje dziecko opowiadalo tylko o tym magiku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Kaska to nagle bogini za ktora kazdy facet biega. O ile nie pasowala do Darka tak do Bruna rowniez nie pasuje. Po za tym jak ktos mi sie spodoba to albo od razu przykuwa moja uwage albo wcale. Oni znali sie juz wczesniej a nie bylo widac zeby bruno jakos "inaczej" na nia patrzyl. Nie zwrocila niczym na niego uwagi. Teraz nagle wpatrzony w nia jak w obrazek. 

 

Rodzice Emi znikneli , tak twierdzi ona. Jak bedzie to sie okaze. Uliczne zonglowanie i czary to wg mnie lipa. Zwlaszcza ze straz miejska sciaga teraz kazdego zeby na czarno sobie nie dorabial. Po za tym czy to trzeba stac na ulicy? Jarek moze zalozyc wlasna dzialalnosc. Postarac sie o dotacje i wykonywac takie sztuczki na chociazby urodzinach , w przedszkolach, szkolach itd. Tacy iluzjonisci maja wziecie a w takim miescie jak warszawa to juz tym bardziej. U znajomej na urodzinach dziecka byl iluzjonista i to naprawde super frajda dla dzieciakow. Moje dziecko opowiadalo tylko o tym magiku. 

Jarek  będzie  bawił  dzieci  w  szpitalu,   Eliza  uśmiecha  się,  gdy  wykonuje  on  swoje  magiczne  sztuczki

Kaśka  ma  w sobie  radość  ,  młodość,  pasję,  Brunowi  może  się  podobać  taka  dziewczyna pełna  życia,  nie  chodzi  o  urodę,  to  trzeba  mieć coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wq,q,q,

Nie tylko my tu widzimy, ze niektore watki sa conajmniej dziwne. Poczytajcie na filmweb.

Mnie osobiscie pokazy iluzjonistyczne nawet w dziecinstwie nie interesowaly. Jakas dluzyzna, teraz tym bardziej.
W programie Mam talent zawsze byli " magicy" a mnie to nudzilo. Ale to chyba nie jest zabronione na ulicach bo wiekszosc z tych ludzi, ktorzy byli w Mam talent tak wystepowala;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość wq,q,q, napisał:

Ale to chyba nie jest zabronione na ulicach bo wiekszosc z tych ludzi, ktorzy byli w Mam talent tak wystepowala;

Hmm w sumie dalas mi do myslenie. Moze rzeczywiscie moga wystepowac. Moze to chodzi o handel typu pani sprzedajaca kwiatki itd

A to Jarek bedzie wystepowal w szpitalu. To super. Kurcze skad wy wszystko to wiecie : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypka
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Hmm w sumie dalas mi do myslenie. Moze rzeczywiscie moga wystepowac. Moze to chodzi o handel typu pani sprzedajaca kwiatki itd

A to Jarek bedzie wystepowal w szpitalu. To super. Kurcze skad wy wszystko to wiecie : ) 

z playera 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathy

Wg mnie, Bruno jak najbardziej pasuje do Kasi. Myślę, że mogłaby być z nich bardzo fajna para i mam nadzieję, że prędzej czy później będą razem. Jednak z tego co mówiła aktorka (Julia Chatys), to w sercu Kasi pojawią się 2, a prawdopodobnie nawet 3 miłości. Z tego co zrozumiałam, to wątek pójdzie w trochę innym kierunku niż myślimy i Kasia będzie odgryzać się na facetach i bawić się ich uczuciami. Czy po tym wszystkim Bruno będzie nadal nią zainteresowany? Ja trzymam kciuki, żeby koniec końców scenarzyści ich zeswatali 😉 

12 godzin temu, Gość szansa napisał:

Kaśka  ma  w sobie  radość  ,  młodość,  pasję,  Brunowi  może  się  podobać  taka  dziewczyna pełna  życia,  nie  chodzi  o  urodę,  to  trzeba  mieć coś!

Dokładnie! Odnoszę wrażenie, że właśnie to przede wszystkim zauroczyło Bruna. Owszem, wcześniej znał Kasie, sporadycznie się widywali, ale teraz ona z nim mieszka, lepiej ją poznał, spędzają ze sobą wiele czasu. Nie musi być przecież od razu miłość od pierwszego wejrzenia! 

 

12 godzin temu, Gość szansa napisał:

Jarek  będzie  bawił  dzieci  w  szpitalu,   Eliza  uśmiecha  się,  gdy  wykonuje  on  swoje  magiczne  sztuczki

Moim zdaniem, bardzo poruszająca scena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkqppqps

Tak,ta scena w szpitalu byla dobra.

Ale dlaczego ta Emi zniklela ?
Ojciec Igora wyglada zle, jakis przygruby i ta fryzura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm

Emi  zakochała  się  w  Jarku,  pojawi  się  jeszcze  raz,  ciekawe  na  co  potrzebowała pieniądze,  może  ma długi

Leszek  postarzał się,  taki był  przystojny

Ilona  wygląda  ładnie,  zadbana  kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjzuzuzu

Tak, Ilona wyglada bardzo dobrze; W tych krotkich wlosach gorzej wygladala, tylko gdzie Max zginal teraz?

Emi sie zakochala? No bez przesady, tak szybko?
Teraz znowu watek kryminalny z Igore, poza tym podobny do watku z ta policjanta, bez sensu!

Ten chlopak ktory bedzie mial dziecko w szkole, jets naprawde Arabem? Wiecie?

Ten tatusiek tej dziewczyny to tragedia!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Ahmed jest  przystojny,  widać  ,że  aktor  ma  egzotyczne  pochodzenie  mimo  niebieskich  oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.01.2020 o 08:07, Gość qnqnnqqnn napisał:

No ja mysle ze scenarzysci przy podukcji chca pewnie zrobic jakies zauroczenie Igora ta chinka.

Nie wydaje sie wam ze Anna Ibisz w tym serialu jest mocno sztuczna? Nie nadaje sie na aktorke.
Iza ma strasznie duzo zmarszczek.

Tez sie zastanawialam czy Igor nie zakreci sie blizej chinki.

Ibisz gra sztucznie, ale w sumie jaka w sumie z niej aktorka? Kojarze ja tylko  z programu pani gadzet

Anna Korcz serialowa Iza ma 51 lat a Samosiunek czyli serialowa Ilona, jej synowa jest tylko 3 lata mlodsza. Dasz wiare?  Nie wspomne ze grajaca Basie aktorka ma juz 60 lat. Medycyna estetyczna jednak robi swoje. Dziwie sie ze Korcz nie korzysta z roznych zabiegow. Na pewno ją stac. Chyba ze chce zestarzec sie z godnoscia. Jednak ja mam 35 lat i juz chwytam sie medycyny estetycznej. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupelkaaa
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tez sie zastanawialam czy Igor nie zakreci sie blizej chinki.

Ibisz gra sztucznie, ale w sumie jaka w sumie z niej aktorka? Kojarze ja tylko  z programu pani gadzet

Anna Korcz serialowa Iza ma 51 lat a Samosiunek czyli serialowa Ilona, jej synowa jest tylko 3 lata mlodsza. Dasz wiare?  Nie wspomne ze grajaca Basie aktorka ma juz 60 lat. Medycyna estetyczna jednak robi swoje. Dziwie sie ze Korcz nie korzysta z roznych zabiegow. Na pewno ją stac. Chyba ze chce zestarzec sie z godnoscia. Jednak ja mam 35 lat i juz chwytam sie medycyny estetycznej. 

 

 

Ibiszowa grała w jakimś serialu niemieckim i podobno tam jest nawet znana 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość kurdupelkaaa napisał:

Ibiszowa grała w jakimś serialu niemieckim i podobno tam jest nawet znana 😉

Ibisz grała w czymś chyba dawno temu. W NW jest strasznie sztywna. Kiedy siedzi przy stole, nie porusza  kończynami, jak manekin, mimikę też ma bardzo ograniczoną. Trochę mnie rozczarowała, bo w "Pani Gadget" to super babka, z jajem, lubię ją oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×