Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara

Wybory

Polecane posty

Gość Klara

Nigdy nie interesowalam sie polityka, nigdy nie glosowalam, ale w tym roku bede glosowac, tylko na kogo? Kto ma realne szanse na wygranie z pis-em? Nie chce glosowac na partie ktora nie ma szans wygrac bo wtedy tylko moj glos pojdzie na marne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS na pewno wygra. Ważne jest jednak to, żeby nie rządził samodzielnie.

Kurcze, ja też nie wiem na kogo głosować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja na PiS 

A dlaczego na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

PIS i tak wygra, niestety. Kiedyś byłam za PO, ale teraz już nie wiem, na kogo zagłosować. Na wybory pójdę i skresle kogoś, kto nie jest z partii rządzącej, ani PO, ale ma szanse na trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

PIS i tak wygra, niestety. Kiedyś byłam za PO, ale teraz już nie wiem, na kogo zagłosować. Na wybory pójdę i skresle kogoś, kto nie jest z partii rządzącej, ani PO, ale ma szanse na trzecie miejsce.

no Twoje wybory świadczą o wybitnym intelekcie 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

PiS PO jedno zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze zadbana

Ja będę głosować na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech PIS wygra i zbierze żniwa swoich działań. Kryzys nadchodzi. A ja będę głosować na lewice bo jestem lewackie ścierwo i zdradziecka morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość hahaha napisał:

no Twoje wybory świadczą o wybitnym intelekcie 😄😄😄

Jakiś problem Einsteinie? A kogo Ty wybierzesz alfo i omego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Klara napisał:

Nie chce glosowac na partie ktora nie ma szans wygrac bo wtedy tylko moj glos pojdzie na marne... 

To nie jest prawda. W końcu ileś tam osób, głosując na partię mniejszościową, wysunie ją na podium. Nie musi to być na razie pierwsze, ani drugie miejsce, ale może przekroczyć próg wyborczy i mieć szansę podziałać i zdobyć, albo nie, kolejnych wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie głosuję

Nie interesuje mnie polityka. Politycy to egoiści, zamiast pracować dla kraju nabijają sobie kabzę. Jest wiele do zrobienia, ale jak już zajmie taki stołek to się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego głosujecie na PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać że 90% użytkownikow tego portalu to bezmozgowcy skoro chcą głosować na PiS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SLD

Głos nie pójdzie na marne, każdy głos na opozycję zmniejsza przewagę PiSu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja głosuje na PIS bo cenie sobie tradycyjny model.rodziny.  . Jestem. Przeciwnikiem aborcji na życzenie i in vitro. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja głosuje na PIS bo cenie sobie tradycyjny model.rodziny.  . Jestem. Przeciwnikiem aborcji na życzenie i in vitro. 

 

Ale myślisz, że jak PiS  nie wygra to nie będzie można wybierać tradycyjnego modelu rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestem. Przeciwnikiem aborcji na życzenie i in vitro. 

 

A dlaczego jesteś przeciwnikiem in vitro? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja głosuje na PIS bo cenie sobie tradycyjny model.rodziny.  . Jestem. Przeciwnikiem aborcji na życzenie i in vitro. 

 

I dlatego masz wybór: możesz ich nie robić. Ale nie masz zasranego prawa zabraniać tego innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

In vitro to.przekroczenie pewnej granicy której człowiek  dla wlasnego dobra nie powinien przekraczac. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

In vitro to.przekroczenie pewnej granicy której człowiek  dla wlasnego dobra nie powinien przekraczac. 

 

A leczenie nowotworów, przeszczep serca, terapie genowe... to już nie jest przekraczanie granicy? Jaka różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę głosować, bo jestem osobą apolityczną. Uważam, że polityka to zło, bo niepotrzebnie poróżnia ludzkość i wyzwala agresję (podobnie zresztą jak religia - dwa najbardziej kontrowersyjne tematy, które można poruszać). Jedyną partią, na którą mogłabym oddać swój głos jest "człowieczeństwo", ale najpierw musiałabym ją założyć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A leczenie nowotworów, przeszczep serca, terapie genowe... to już nie jest przekraczanie granicy? Jaka różnica?

Jdno to leczenie śmiertelnych chorób. A drugie to produkowanie ludzi, zaspokojanie potrzeb osób, które nie mogą mieć tego czego pragną.

Stawiasz na jednej szali zycie człowieka i zaspokajanie potrzeb człowieka, które nie są sprawą życia i śmierci. Bez biologicznych dzieci można równie dobrze jak z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja głosuje na PIS bo cenie sobie tradycyjny model.rodziny.  . Jestem. Przeciwnikiem aborcji na życzenie i in vitro. 

 

Ale myślisz, że jak PiS  nie wygra to nie będzie można wybierać tradycyjnego modelu rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda11111

jak ja się cieszę, że PiSowksim g**nie nie muszę sie babrać... tylko żal mi rodziny i znajomych, którzy w Polsce mieszkają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×