Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomala

Ludzie to są bezczelnie. Ale mną potelepalo

Polecane posty

Gość Tomala

Ale się wkurzylam. Wiecie wystawilam po córce buty. Nowe w sklepie kosztują 120zl ja dałam cenę okazyjna dziecko miało je nosilo z miesiąc i to nie codziennie. Stan idealny chciałam się ich pozbyć za 20zl. Myślę sobie na kawę będzie 🙂 i napisała do mnie kobieta. Poprosiła o zdj. Napisałam że jakby co jestem w domu cały dzień. Chciałam być miła więc wysłałam jej te fotki. Nic się więcej nie odezwała. Pomyślałam że się rozmyslila i pewnie nie przyjedzie więc z dziećmi pojechałam do koleżanki. W międzyczasie rozładowal mi się telefon. Gdy wróciłam mialam z 5polaczen i smsy z pretensjami. Ze trzeba szanować swój czas i że jestem......ka. Bez kitu ludzie są bezczelni. Pomijając fakt nie miesci mi się w głowie jak można nie mieć na buty dla dziecka w dobie 500plus...i trzeba szukać używanych na portalach to chamstwo tej kobiety mnie załamało. Czy to norma na portalu olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Tomala napisał:

Ale się wkurzylam. Wiecie wystawilam po córce buty. Nowe w sklepie kosztują 120zl ja dałam cenę okazyjna dziecko miało je nosilo z miesiąc i to nie codziennie. Stan idealny chciałam się ich pozbyć za 20zl. Myślę sobie na kawę będzie 🙂 i napisała do mnie kobieta. Poprosiła o zdj. Napisałam że jakby co jestem w domu cały dzień. Chciałam być miła więc wysłałam jej te fotki. Nic się więcej nie odezwała. Pomyślałam że się rozmyslila i pewnie nie przyjedzie więc z dziećmi pojechałam do koleżanki. W międzyczasie rozładowal mi się telefon. Gdy wróciłam mialam z 5polaczen i smsy z pretensjami. Ze trzeba szanować swój czas i że jestem......ka. Bez kitu ludzie są bezczelni. Pomijając fakt nie miesci mi się w głowie jak można nie mieć na buty dla dziecka w dobie 500plus...i trzeba szukać używanych na portalach to chamstwo tej kobiety mnie załamało. Czy to norma na portalu olx

A skąd miała Twój adres??? I co się dziwisz, skoro napisałaś że jesteś w domu cały dzień, a Cię nie było?

A kupowanie używanych rzeczy na OLX nie jest niczym złym. Sama też kupuję kurtki czy bluzy w super stanie. Butów nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomala
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd miała Twój adres??? I co się dziwisz, skoro napisałaś że jesteś w domu cały dzień, a Cię nie było?

A kupowanie używanych rzeczy na OLX nie jest niczym złym. Sama też kupuję kurtki czy bluzy w super stanie. Butów nie.

Nie miała mojego adresu bo jej nie podałam. Nie potwierdziła że będzie więc uznałam że zrezygnowała. Czytaj że zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpierw coś wystawiasz żeby sprzedać tak?a , potem obrażasz ludzi ,którzy chcą to kupić masz coś z głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tomala napisał:

Nie miała mojego adresu bo jej nie podałam. Nie potwierdziła że będzie więc uznałam że zrezygnowała. Czytaj że zrozumieniem

Ok, przesadziła, ale to tylko smsy. Olać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie tak patrzę

Jesteś dziwna autorko. Zgadzam się z tym, że to twoja wina. Sama napisałaś że będziesz cały dzień w domu i pojechałas do koleżanki. Żal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie tak patrzę

A poza tym odmiana przypadków się kłania. Nie ludzie są "bezczelne", a "ludzie są bezczelni". Ludzie to "ci", a nie "te" 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Tomala napisał:

Napisałam że jakby co jestem w domu cały dzień. [...] Nic się więcej nie odezwała. Pomyślałam że się rozmyslila i pewnie nie przyjedzie więc z dziećmi pojechałam do koleżanki. [...] Nie potwierdziła że będzie więc uznałam że zrezygnowała. [...]

Nie potwierdziła od razu, ponieważ napisałaś, że i tak cały dzień będziesz w domu. Uważam, że wina leży po Twojej stronie i klientka miała prawo się zdenerwować. Skoro zmieniłaś plany (wyjazd do koleżanki), należało zainteresowaną poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najsns
2 godziny temu, Gość No właśnie tak patrzę napisał:

Jesteś dziwna autorko. Zgadzam się z tym, że to twoja wina. Sama napisałaś że będziesz cały dzień w domu i pojechałas do koleżanki. Żal 

Pojechałam bo nie potwierdziła że będzie. Mialam na nią czekać cały dzień??? Myślałam że się rozmyslila. I ja jej nie wyzywalam tylko ona mnie. Tylko tu napisałam że jest .... Bo taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhkhkhk

ja p/i.erdole ale ludzie maja problemy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klupa

Buty przez miesiąc noszone nie są w stanie idealnym. Za darmo bym nie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klupa

z konkubentem kupujemy nowe tylko bo mamy piniondze z Mops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×