Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weda

wyszło z sekcji zwłok że ś.p. pan z motorówki byl pijany w sztok, a wy go tak zalowaliscie

Polecane posty

Gość gość

widział ktoś kom na tko? o tym jak Go znaleźli jak to było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

widział ktoś kom na tko? o tym jak Go znaleźli jak to było? 

Tak ja tam byłam i to widziałam. Agniesia ich nakryła jak się dymali na plaży więc w przypływie super mocy wkurfionej żony z porożem podniosła motorówkę i przyebała mężowi w łeb śrubą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość gość napisał:

całe szczęście, że ta laska jakoś dopłynęła do brzegu. wygrała życie.

W sumie racja.Ale dlaczego motorówka się przewróciła?Przecież jest duża,to nie łódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość gość napisał:

A może ją pobił, wciągnął tam i zgwałcił albo próbował, a ona się szamotała i wyrwała ster gwałtownie skręcając? co? bo milioner to święty? oni też bywają psycholami, których nie jarają fanki ani opłacone panienki tylko gwałty, a możliwości to oni mają jak nikt, bo mają plecy i olbrzymie pieniądze. Wielu ludzi po alko dostaje napadów agresji i ma sporą siłę,  ie każdy pada jak kawka. Po tej informacji, że był zalany już mnie nic nie zdziwi w tej sprawie. 

Mam tylko nadzieję, że Ewa nie dała się zastraszyć tym bucom nowobogackim i w końcu ukaże się jakiś obszerny wywiad z nią, a nie tylko te śmieszne żalo bóle biednych-bogaczy w postaci rodziny Staraka i jego "przyjaciół" celebrytów oraz wesołej wdówki, która wiele lat żyła skandalami, zdradami innych i miała uciechę z tefo, a teraz wreszcie poczuła jak to jest być ofiarą polowania paparuchów, oraz obiektem drwin, plotek i pomówień.

Racja 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W sumie racja.Ale dlaczego motorówka się przewróciła?Przecież jest duża,to nie łódka.

Przecież ta motorówka się nie przewróciła!! Kto ci to powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież ta motorówka się nie przewróciła!! Kto ci to powiedział?

no właśnie, ona się nie przewróciła, tylko oni z niej wypadli przy jakimś gwałtownym skręcie. Skoro nie miał na ręce linki, która wyrwałaby kluczyk ze stacyjki, to motorówka kręciła się w kółko i zahaczyła go śrubą. Swoją drogą straszne dla tych, co go identyfikowali, gdzieś czytałam, że głowa była w strzępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wy myślicie że patologia to tylko na kafe u biednych ludzi, a tu Bogacz a też potrafił się nieźle schlac a na ściankach to cóż to za państwo z klasą ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A wy myślicie że patologia to tylko na kafe u biednych ludzi, a tu Bogacz a też potrafił się nieźle schlac a na ściankach to cóż to za państwo z klasą ......

chlać jak chlać ale co drugi celebryta to ćpun. wielkie poruszenie było jak zgarnęli tego słynnego dilera celebrytów.  przecież w środowisku wrzało bo się bali żeby nie zaczął śpiewać za bardzo. Przecież mąż Edyty Górniak, po dragach zabił kobietę. 

Patola to głównie wśród celebrytów i milionerów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nfjrnf
Dnia 25.09.2019 o 18:53, Gość alic napisał:

autorko krew to jedno ale on w moczu miał 2,4 i to po tylu dniach... 

zalany był w trupa, ja od razu mówiłam to byłam wyzywana od ku...ew albo wprost mi pisały, że jestem tą całą Ewą i się tu bronię, bo ona nic innego do roboty nie miała tylko pisać na kafe. Zresztą każdy kto napisał parę słów prawdy zaraz był Ewą. O albo jej gachem wg psychofanek staraków.

Nie dziwie sie, ze ochroniarz tak to przezyl, bo slowo ochroniarz bierze sie od „ochrona” i moze to nie male dziecko, ale powinni mu zabrac te kluczyki albo zostac z nim. 

Kazdy celebryta mowi o nim tak gleboko, a prawda taka, ze rozumny czlowiek by nie wsiadal „za kolko” bez roznicy czy to samochod czy motorowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×