Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest i kolejna reklama poniżej poziomu ekoterror ING

Polecane posty

Gość gość

Doprawdy reklama poniżej dna.

Ojciec idzie na ważne spotkanie bizensowe to smarki (dziećmi ich nazwać nie można) wepchały mu do teczki pogięte plastikowe butelki jakiś dokumentów szukać ich próźno, matka wyciąga pranie rodziny a tam żądanie jak u grup terrorystycznych nakreślone szminką, że ma kupić eko pralkę czy też kolejny stary kosi trawę a małe bachory sabotują jego obowiązki domowe odbijając światło słoneczne lusterkiem i oślepiając go po oczach, bo wiadomo kosiarka spalinowa to takie zło w dobie hurtowej produkcji CO2 przez gospodarkę Indii, USA i Chin to przeważa szalę walki o naszą planetę. W tym ostatnim przypadku już widzę mojego starego jakby złapał niewdzięcznego dzieciaka i wręczył nożyczki do cięcia trawki, całą sobotę miałyby zorganizowaną 😄 Ciekawe, że nie ma ujętego aby samochodu nie odpalali rodzice, no ale wiadomo na jesieni kapie i mają wygodnickie dzieci jeździć zbiorkomem albo wybrać zajęcia dodatkowe z oferty pobliskiego domu kultury, do którego dojść można pieszo? Jeszcze ta konfrontacyjna muzyczka zespołu Queen, to jest doprawdy poniżej poziomu krytyki. Dział marketingowy powinni zwolnić bez odprawy i to w trybie natychmiastowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe czy rada nadzorcza przyklepała ten pomysł kampanii? Widać nie znają się na swojej robocie, spokojnie można byłoby ich oskarżyć, że przymykają oko na wyprowadzanie kasy bokiem, gdyż omawiana reklama nie ma prawa zwiększyć sprzedaży eko kredytów wręcz naraża spółkę na straty wizerunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Rozumiem nacisk na ekologie ale akurat ta reklama mnie denerwuje. Mozna to bylo zrobic madrzej a wyszlo odrzucajaco. Te dzieciaki budza jedynie mysl by przelozyc je przez kolano, a mialy byc sumieniem doroslych i przyszloscia planety, malymi buntowniczymi bohaterami. Nie wyszlo, no nie wyszlo. Zdjelabym ta reklame bardzo szybko bo jest porazka. Firma za nia odpowiedzialna nie popisala sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekomama

Jeszcze tylko bezpańskiego kundla ze schroniska by wzięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ags napisał:

Rozumiem nacisk na ekologie ale akurat ta reklama mnie denerwuje. Mozna to bylo zrobic madrzej a wyszlo odrzucajaco. Te dzieciaki budza jedynie mysl by przelozyc je przez kolano, a mialy byc sumieniem doroslych i przyszloscia planety, malymi buntowniczymi bohaterami. Nie wyszlo, no nie wyszlo. Zdjelabym ta reklame bardzo szybko bo jest porazka. Firma za nia odpowiedzialna nie popisala sie.

Tu założycielka tematu. Ogólnie w tym rzecz. Ja jako socjaldemokratka z nieukrywaną sympatiąpatrze ku rozwiązaniom takim jak zielony kapitalizm albo alterindustria a problemu nie rozwiążą pojedyncze zmiany nawyków konsumpcyjnych. Bo o ile powinno być więcej samochodów elektrycznych to zasilać powinna je energia odnawialna a nie pochodząca z węgla. I to jeszcze są jednokierunkowe żądania czyli rodzice mają się dostosować a jakby rygorytsycznie się tych żądań trzymac czyli ograniczyć dzieciom możliwość korzystania ze sprzętów elektronicznych z laptopem na czele, kupować ubrania drugiego sortu z lumpeksów i nie wozić na zajęcia dodatkowe to by szybko odeszły od terrorystycznych żądań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ekomama napisał:

Jeszcze tylko bezpańskiego kundla ze schroniska by wzięli...

i dwóch tatusiów powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Eko terror...

no pewnie zasssrajmy planetę plastikiem i chemikaliami. Człowiek w ciągu roku roku zjada wieszak plastikowy - tak tyle plastiku zjadamy! W ciagu miesiąca zjadamy plastik równy karcie kredytowej.

Ja uważam że każda kampania jest dobra, nawet ta, bo powoduje że się o tym mówi. Ostatnio był program o rolnictwie Maroka i pokazywano wielometrowe złogi nawarstwionej folii plastikowej po uprawach cieplarniowych, a facet tłumaczył, że po ulewach z tego wysypiska płynie rzeka folii równa szerokości amazonki w najszerszych punktach, wprost do morza i wy uważacie, że problemu nie ma? że kampania was wkurza? Widzieliście te zwierzęta poszkodowane przez śmieci plastikowe? ale co tam! Nam wolno! my jesteśmy dziećmi Boga, prawilnymi, jedynymi słusznymi istotami! możemy wszystko brać, eksploatować do kości, dewastować, mordować, co nas obchodzą jakieś lewackie płacze nad delfinami i żółwiami hahahaha wyciąć to w pień gadziarstwo i spokój będzie! 

A mnie wkurza, że trzy plasterki szynki pakowane są w wielki blister (dlatego nie kupuję pakowanych) ale wszystkie homog. serki, kefiry, maślanki, sery kozie, fety, ryby, twarogi, woda i jogurty są w plastikowym szajsie gdzie już dawno opracowano opakowania biodegradowalne z kukurydzy, wyglądające jak plastik. I już nawet pominmy ekologię ale musiałam kupić wielki kosz na plastiki odkąd segregujemy śmieci i szlag mnie trafia kiedy co trzeci dzień nie mam już w nim miejsca i nie, nie wraca to do obiegu, bo plastiku jest nadmiar i nawet gotowego granulatu z recyklingu jest już tak dużo, że wypuszcza się go tysiącami ton do mórz i oceanów. Co to jest ok? Jesteśmy normalni? niepotrzebny nam alarm? Ludzkie zadufanie jest straszne i zgubi nas! Przecież zapłacimy za to wszyscy wysoką cenę w końcu. 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość alka napisał:

Eko terror...

no pewnie zasssrajmy planetę plastikiem i chemikaliami. Człowiek w ciągu roku roku zjada wieszak plastikowy - tak tyle plastiku zjadamy! W ciagu miesiąca zjadamy plastik równy karcie kredytowej.

Ja uważam że każda kampania jest dobra, nawet ta, bo powoduje że się o tym mówi. Ostatnio był program o rolnictwie Maroka i pokazywano wielometrowe złogi nawarstwionej folii plastikowej po uprawach cieplarniowych, a facet tłumaczył, że po ulewach z tego wysypiska płynie rzeka folii równa szerokości amazonki w najszerszych punktach, wprost do morza i wy uważacie, że problemu nie ma? że kampania was wkurza? Widzieliście te zwierzęta poszkodowane przez śmieci plastikowe? ale co tam! Nam wolno! my jesteśmy dziećmi Boga, prawilnymi, jedynymi słusznymi istotami! możemy wszystko brać, eksploatować do kości, dewastować, mordować, co nas obchodzą jakieś lewackie płacze nad delfinami i żółwiami hahahaha wyciąć to w pień gadziarstwo i spokój będzie! 

A mnie wkurza, że trzy plasterki szynki pakowane są w wielki blister (dlatego nie kupuję pakowanych) ale wszystkie homog. serki, kefiry, maślanki, sery kozie, fety, ryby, twarogi, woda i jogurty są w plastikowym szajsie gdzie już dawno opracowano opakowania biodegradowalne z kukurydzy, wyglądające jak plastik. I już nawet pominmy ekologię ale musiałam kupić wielki kosz na plastiki odkąd segregujemy śmieci i szlag mnie trafia kiedy co trzeci dzień nie mam już w nim miejsca i nie, nie wraca to do obiegu, bo plastiku jest nadmiar i nawet gotowego granulatu z recyklingu jest już tak dużo, że wypuszcza się go tysiącami ton do mórz i oceanów. Co to jest ok? Jesteśmy normalni? niepotrzebny nam alarm? Ludzkie zadufanie jest straszne i zgubi nas! Przecież zapłacimy za to wszyscy wysoką cenę w końcu. 

  

chyba nie oglądałaś tej reklamy, stąd termin eko terror, jest wielce infantylna, robi czarny PR wokół całego problemu a nie podważa dane statystyczne.

zaraz cały problem zostanie spłycony i raperzy używający w co drugim słowie k...wa będą mówić o tym problemie obok wersów o d...pach, kokainie i grożeniu komuś nożem.

do tego sprowadza się bezrefleksyjna moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ekomama napisał:

Jeszcze tylko bezpańskiego kundla ze schroniska by wzięli...

Bezpańskiego kundla? Żaden pies nie jest bezpański z własnej woli, tylko przez głupotę ludzką czy lenistwo właściciela. Nawet nie wiesz, ile taki piesek ze schroniska potrafi wnieść do rodziny. Nie bez powodu tyle mówi się, żeby pieski adoptować, a nie kupować rasowe - zwłaszcza z pseudohodowli, w których psy po prostu się męczą niewiarygodnie. 

A co do reklamy, to zwraca uwagę na naprawdę ważne rzeczy, tylko ten sposób przedstawienia eko postulatów... No słaby, jak już wiele osób pisało wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

i dwóch tatusiów powinno być!

Dwóch tatusiów jest be, ale Seba i Karyna, którzy przepijają 500+ i leją dzieci jest ok, bo to normalna rodzina - chłopak i dziewczyna. 

Nikt, kto nie dorastał w patologii albo w domu dziecka nie ma prawa decydować, czy dziecku nie byłoby czasem lepiej u dwóch tatusiów albo dwóch mam. A za mało dzieci jeszcze się tak wychowuje, żeby stwierdzić, czy homo rodzice na 100% wypaczają psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie obudźcie się. Środowisko jest w fatalnym stanie a Wy czepiacie się głupioty tej reklamy. A mówi się że nie ważne, jak mówią byleby mówili. I tak jest też z ekologią. Przynajmniej ludzie zwrócą uwagę na temat zbliżającej sie katastrofy klimatycznej

A wystarczy tylko nie kupować mineralnej w butlach litrami tylko przerzucic sie na dzbanek z filtrem. Nie brać foliówek na każde pojedyczne warzywo albo owoc. Albo zakręcać wode przy myciu zębów. To nie wymaga dużo zachodu a nawet małe rzeczy mogą dużo zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×