Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedszkolak ugryzł inne dziecko jak zweryfikować

Polecane posty

Gość gość

Opiekunka w przedszkolu powiedziała mi, że syn ugryzł dziewczynkę. Dziewczynka nie potrafi powiedzieć, dlaczego to zrobił. Jej słowa, że ani się nie pokłócili, razem się bawili i tyle, że syn ugryzł. Nikt tego z dorosłych nie widział. Inne dzieci też były w pokoju. To są 4-letnie dzieci. Pytałam na spokojnie syna, powiedział, że nie ugryzł. I ze nie wie dlaczego dziewczynka mówi, że to on. Twierdzi, że po prostu się bawili i tyle. Opowiada mi jak się bawili i że nagle spadło jakieś pudełko z zabawkami. Syn wcześniej nie wykazywał żadnych agresywnych zachowań typu bicie czy gryzienie. Nie twierdzę, że to nie on ugryzł. Nie widzę powodu, żeby ta dziewczynka kłamała. Syn wie, że nikt nie będzie na niego krzyczał. Mówiłam, żeby powiedział, że jak to zrobił to przeprosimy dziewczynkę. Mówi mi, że nie wolno bić i że tego nie zrobił. Chodzi mi o to czy jest możliwość, żeby syn dokładnie przypomniał sobie co zaszło? Jak go zapytać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dziewczynka ma ślad,ze ja ugryzl? Stało się coś poza tym? Jesli ma ślad to znaczy ugryzl i trzeba mu tłumaczyć co i jak. Jeśli nie ma śladu, to może ugryzl a może nie. Tak czy inaczej to są dzieci. Jedno drugie popchnie, uszczypnie, kopnie, wyzwie i z tym rosną. Nie ma sensu tego analizować w nieskończoność

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niech ustalą, czy ślad po ugryzieniu pasuje do zgryzu Twojego dziecka. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba wezwać Centralne Biuro Śledcze, żeby zbadało tę sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×