Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kejjt

Proszę o poradę!!

Polecane posty

Witam . Zwracam się do Was o poradę. Podejrzewam że moge byc w ciazy  moje objawy to  bolesne i obrzmiale piersi , czeste wizyty w toalecie,  zmęczenie i senność wzmożony apetyt okres mi sie spóźnia 11 dni  w prawdzie mowiac robiłam testy i wszystkie negatywne . Dodam jeszcze że moje piersi zmieniają kształt i kolor brodawek piersiowych są zdecydowanie ciemniejsze ...  Co myślicie na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Nie chce cie straszyc ale to moga byc zmiany nowotworowe. Gorsze niz ciaza. Idz czym szybciej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że skoro testy płatkowe wychodzą ci negatywne to zrób z krwi. Dużo nie kosztuje a będziesz pewna. Albo wizyta u ginekologa. Nie jesteśmy w stanie Ci nic wywrozyc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klara właśnie rozważam nad zrobieniem beta hcg z krwi ale najszybciej we wtorek .A do ginekologa mam za tydzień dopiero wizytę wiec się trochę nie pokoje, bo przy każdym jednym dzwignieciu czegos ciężkiego w to zaraz mam silny ból podbrzusza  płocie w jamniki i brązowe uplawy z krwią. I to mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że albo jesteś w ciąży, albo nie jesteś. Ale chyba przy tak wyraźnych objawach testy powinny już chyba wyjść pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Test z krwi. Zrobisz szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idz do Antka kowala.Posadzi cie na babke p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i..młotem i wyjdzie co ci jest.Możesz też do Zdzicha mechanika.Wjedziesz na kanał i od spodu zajrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sama nie wiem co mam myśleć dlatego zwracam się o poradę do was kobitki. Najszybciej beta hcg z krwi moge zrobic we wtorek A gin dopiero mam za tydzień.  Niepokoje się bo mam ciężka prace muszę dźwigać  i caly czas na wysokich  obrotach. Najbardziej nie pokoi mnie to że jak coś ciezszego podniosą to plamie i mam silny ból podbrzusza..  😐😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulawa Zdzicha

gdy mnie wzięło dwóch konkurentów w kanapkę to za tydzień już byłam u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdhkgdfhbgkjdf

Jedź na SOR i powiedz to, co tu napisałaś w pierwszym poście i że podejrzewasz, że możesz być w ciąży. Wezmą cię na USG ginekologiczne i będzie wiadomo, a jak będzie trzeba to i test z krwi zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×