Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Podoba mi się tata dziecka ze żłobka.

Polecane posty

Gość Gość

A Ty masz męża? Jakimi wartościami w życiu się kierujesz? Jest wielu przystojnych mezczyzn, z każdym chciałabyś spróbować? Ja jestem z mężem od 15 lat i jakoś mi się nie znudził. Owszem, zauważam przystojnych facetów ale nawet nie myślę o nich w takim sensie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Jednorazowy

Jeny... nie lubię hejtu ale .... pani MAMUŚKO IDEALNA nie niszcz proszę innym życia, tylko polecam sie udac na terapię zadufanych w sobie.... Jezus no nie moge haha... dzieciom chociaż nie niszcz życia ... moja ciotka postąpiła jak ty, i co? do teraz jest sama bo tamten ją wykorzystał i została sama z małym dzieckiem ... hmm no ale co może wiedzieć o życiu 19-latka? No może kurde to że sama wychowałam się w takiej rodzinie? ... NIE NISZCZ INNYM ŻYCIA BŁAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość Jednorazowy napisał:

Jeny... nie lubię hejtu ale .... pani MAMUŚKO IDEALNA nie niszcz proszę innym życia, tylko polecam sie udac na terapię zadufanych w sobie.... Jezus no nie moge haha... dzieciom chociaż nie niszcz życia ... moja ciotka postąpiła jak ty, i co? do teraz jest sama bo tamten ją wykorzystał i została sama z małym dzieckiem ... hmm no ale co może wiedzieć o życiu 19-latka? No może kurde to że sama wychowałam się w takiej rodzinie? ... NIE NISZCZ INNYM ŻYCIA BŁAGAM

Ciekawe co by powiedziała gdyby jej maz znalazł sobie kochankę. Ladniejszom. Młodszom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Bolek napisał:

 

Nie widzisz różnicy pomiędzy facetem który szuka bzykania gdzie popadnie a facetem któremu jakąś baba na siłę pcha się do wyra? Tak ma mózg i się opiera inaczej by próbował ją zaliczyć po pierwszym kontakcie, ale są w życiu sytuację np po awanturze z żoną + alkohol gdzie normalnie nic by nie zrobił ale ma oslabiony instynkt samozachowawczy i taka larwa wykorzysta sytuację i wskoczy mu na bolca. Dla idiötek i tak facet winny. Jeśli baba zaleje się w trupa i budzi z facetem w łóżku to też jest winna że ktoś wykorzystał okazję?

Nie wiedziałam, że można zgwałcić faceta w ten sposób. Żeby wskoczyć na bolca to ten bolec musi stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Bolek napisał:

Że ty nie potrafisz postawić bolca nie oznacza że inne tego nie potrafią. Przy tobie na trzeźwo wisi przy innych po pijaku stoi

Faceta zawsze stoi uwierz, nawet temu który uważa, ze cie kocha i by mu nie stanął przy innej. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wniosek... Nie wysyłać męża po dziecko do przedszkola/zlobka, bo jak przystojny to jakaś nie wy*ru*chana będzie czekała haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Bolek napisał:

Że ty nie potrafisz postawić bolca nie oznacza że inne tego nie potrafią. Przy tobie na trzeźwo wisi przy innych po pijaku stoi

Jesli baba go zgwałciła to powinien pójść z tym na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś jakąś chora... Kobieto polecam odwiedzić psychologa. 

Jest chora bo jej się facet podoba? Co w tym dziwnego, że podobają jej się faceci skoro jest hetero? Gdyby podobał jej się kolega z żłobka jej dziecka to można by było mówić o chorobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wniosek... Nie wysyłać męża po dziecko do przedszkola/zlobka, bo jak przystojny to jakaś nie wy*ru*chana będzie czekała haha 

Nie wysyłać go też do pracy ani po bułki do sklepu. Tam też czekająrózne wy*ru*chane. Zamknąć chłopa w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A Ty masz męża? Jakimi wartościami w życiu się kierujesz? Jest wielu przystojnych mezczyzn, z każdym chciałabyś spróbować? Ja jestem z mężem od 15 lat i jakoś mi się nie znudził. Owszem, zauważam przystojnych facetów ale nawet nie myślę o nich w takim sensie. 

Mam, on wyjątkowo spodobał mi się. Jest tak przystojny, taką fajną relacje ma z dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe co by powiedziała gdyby jej maz znalazł sobie kochankę. Ladniejszom. Młodszom...

Zapewne znajdzie "Ladniejszom" i "Młodszom..." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Mama napisał:

Mam, on wyjątkowo spodobał mi się. Jest tak przystojny, taką fajną relacje ma z dzieckiem. 

Hahaha, to prowo nie martwcie sie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy byłam jeszcze singielką podobali mi się tylko żonaci faceci. Na wolnych w ogóle nie zwracałam uwagi. Niektore kobiety tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na kafeterii można też wiele dowiedzieć  się o poglądach innych kobiet , a na ulicy wydają się normalne, zwyczajne 🤣 ja widzę przystojnych facetów, ślepa nie jestem ale nie kleje sie do nich , bo fajny. No fajny i poszedł dalej 

Które wydają się być normalne? Co druga świeci dupą i cyckami... Jak myślisz czemu? 😂 napewno nie "dla siebie" . W babach nie ma nic normalnego. Nawet siostra mojego męża podrywa własnego brata 😂 świeci mu cyckami itd 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Gdy byłam jeszcze singielką podobali mi się tylko żonaci faceci. Na wolnych w ogóle nie zwracałam uwagi. Niektore kobiety tak mają.

A to oni na czole mieli napisane, ze sa zajęci? I do nich szłaś. No faktycznie niektóre baby to mają niedo*je*ba*nie mózgowe 🙂 ty do nich należysz... I inne które są takie jak ty i podrywają twojego zajętego faceta hahaha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

A to oni na czole mieli napisane, ze sa zajęci? I do nich szłaś. No faktycznie niektóre baby to mają niedo*je*ba*nie mózgowe 🙂 ty do nich należysz... I inne które są takie jak ty i podrywają twojego zajętego faceta hahaha 😂

Mieli obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mieli obrączki.

Hahaha zenua... Tepota niektórych baba nie zna granic. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajaj
4 godziny temu, Gość Mama napisał:

Nawet nie wiem czy oni są małżeństwem, bo ona ma inne nazwisko, nie zwróciłam uwagi czy mają obrączki.

Ile masz lat? 15? Takie fascynacje to moze miec nastolatka a nie dorosla kobieta w zwiazlu. Kobieta mogla zostac przy swoim nazwisku, mogą byc w zwiazku partnerskim albo kazde ma innego partnera ... jakie to ma znaczenie? Masz męża i chcesz narazić wlasny zwiazek? Co masz do zaoferowania? Kłamstwa i zdradę. Myslisz, ze kazdego to kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Ajajaj napisał:

Ile masz lat? 15? Takie fascynacje to moze miec nastolatka a nie dorosla kobieta w zwiazlu. Kobieta mogla zostac przy swoim nazwisku, mogą byc w zwiazku partnerskim albo kazde ma innego partnera ... jakie to ma znaczenie? Masz męża i chcesz narazić wlasny zwiazek? Co masz do zaoferowania? Kłamstwa i zdradę. Myslisz, ze kazdego to kreci?

E tam. Jeden czy dwa numerki na boku jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Mąż nie musi się dowiedzieć. Jego żona też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
18 minut temu, Gość Ajajaj napisał:

Ile masz lat? 15? Takie fascynacje to moze miec nastolatka a nie dorosla kobieta w zwiazlu. Kobieta mogla zostac przy swoim nazwisku, mogą byc w zwiazku partnerskim albo kazde ma innego partnera ... jakie to ma znaczenie? Masz męża i chcesz narazić wlasny zwiazek? Co masz do zaoferowania? Kłamstwa i zdradę. Myslisz, ze kazdego to kreci?

Mam 26 lat, mogła zostać przy swoim nazwisku, albo wcale nie muszą być po ślubie. Może mają tylko razem dziecko? Nie dziwne że najpierw dziecko prowadziła tylko mama, teraz dwa dni z rzędu dziecko prowadził tata? W piątek odbierałyśmy córki w tym samym momencie, czyli ona odbierała w piątek.

 

8 minut temu, Gość Gość napisał:

E tam. Jeden czy dwa numerki na boku jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Mąż nie musi się dowiedzieć. Jego żona też nie.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Bolek napisał:

A potem jest że to faceci zdradzają, a taka larwa będzie kręcić düpą gościowi przed nosem aż w końcu będzie miał jakiś kryzys w związku i się skusi

Ojojoj biedaczek nie potrafi trzymać kootasa na uwięzi, więc trzeba obwinić kobietę  xD

A myślisz, ze kobiety nie przechodzą kryzysów w związku? Nie, oczywiście, tylko wy przechodzicie, nie? 😄 Uwielbiam męską hipokryzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wiedziałam, że można zgwałcić faceta w ten sposób. Żeby wskoczyć na bolca to ten bolec musi stać.

Haha, dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ojojoj biedaczek nie potrafi trzymać kootasa na uwięzi, więc trzeba obwinić kobietę  xD

A myślisz, ze kobiety nie przechodzą kryzysów w związku? Nie, oczywiście, tylko wy przechodzicie, nie? 😄 Uwielbiam męską hipokryzję. 

On widać śpieszył się, a dopiero 7.30 była. Powiedział ,,dzień dobry", jak ja wychodziłam z żłobka to on już wsiadał do auta. Ja mam kryzys, on może też mieć o ile oni są razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

On widać śpieszył się, a dopiero 7.30 była. Powiedział ,,dzień dobry", jak ja wychodziłam z żłobka to on już wsiadał do auta. Ja mam kryzys, on może też mieć o ile oni są razem. 

Ty masz kryzys i pewnie każdy na świecie ma... Żałosna jesteś... Powiedział dzień dobry, więc na milion procent ma kryzys... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Współczuję twojemu mężowi... Pewnie po każdej kłótni robisz to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się tak podoba to sobie zrób dobrze pod kołdrą myśląc o nim i daj spokój żonatym facetom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gosc_gosc napisał:

Jak ci się tak podoba to sobie zrób dobrze pod kołdrą myśląc o nim i daj spokój żonatym facetom. 

To tak nie działa.

A żonaci są najfajniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

Jeny autorka jest chyba ta nawiedzona co pisała tez o tym ze sie zabujała w jakism lekarzu. Tez byly tam watki ze nie moze miec zony itd ten sm styl ta sama glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jak dziecko odprowadza do żłobka czy przedszkola tylko matka, to od razu wiadomo, że jest samotna??? Mój mąż też nie odprowadza dzieciaków, bo o 7 zaczyna pracę i nie ma na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Dzisiaj podjechaliśmy w tym samym momencie. On znowu w garniturze, prowadząc córkę do przedszkola rozmawiał przez telefon. Zagadałam do niego, że zawsze widywałam mame, a teraz tata prowadzi małą, powiedział ,,żona odbiera, podział musi być".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×