Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Joggin

Jaja na Florydzie cz VI

Polecane posty

Gość Joggin

 Nasz wątek o pozbawionej umiejętności i pracy psycholog z Florydy dziwnie się zablokował, więc zapraszam do dyskusji tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc3

Dziwnie zablokowany...po dniach bzdur wypisywanych przez Endrew i Dutki ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie za dużo wpisów było z jednego adresu i dlatego zablokowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i dobrze. Taki śmietnik tam się zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oby  dotarło do Dutkofanów że nikogo z widzów uroda YouTutuberki nie interesuje, że po to odpala się YouTutube by posłuchać czegoś fajnego i wypić kawkę z miłym i sensownym głosem w tle. Kłamstw Elizy to już się słuchać nie da. Chyba ona sama już w nie nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc3 napisał:

Dziwnie zablokowany...po dniach bzdur wypisywanych przez Endrew i Dutki ekipa

Enriemu się nie dziwię. Poczciwy, prosty chłop , który wie, że jak żona dochody z YouTutube straci to jemu będzie tylko ciężej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co się stało że starym wątkiem Dutków? Niby jest, ale się nie otwiera 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co się stało że starym wątkiem Dutków? Niby jest, ale się nie otwiera 😞

Ktoś zablokował kilka wątków. Wystarczy napisać np. 20 komentarzy. Choćby z jednym słowem, ale zrobić długi odstęp. Musi zapełnić się cała strona i powstać nowa w kolejności, wówczas się odblokuje. Przynajmniej na innym ta metoda działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to próbujemy odblokować stary czy piszemy tu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dutki Youtube. Eliza, Olivia, Krystian, Andrzej, Ola. 

Mamy Święta Bożego Narodzenia. U Dutków oznacza to barszcz z torebki, no chyba że Ola coś zrobiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola I krystian ugotowali jedzenie. Święta uratowane.dobrze ze Eliza nie gotowala bo by zielone koktajle zrobiła na wigilię. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Trum11 napisał:

Ola I krystian ugotowali jedzenie. Święta uratowane.dobrze ze Eliza nie gotowala bo by zielone koktajle zrobiła na wigilię. 

Ola fajna dziewczyna tylko nie wiem czemu nie idzie do szkoły i nie inwestuje w siebie. Jest jeszcze bardzo młoda widać ,że zaradna sporo mogłaby w Stanach osiągnąć zamiast robić za kucharkę  u leniwej Elizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Azja w Ameryce napisał:

Ola fajna dziewczyna tylko nie wiem czemu nie idzie do szkoły i nie inwestuje w siebie. Jest jeszcze bardzo młoda widać ,że zaradna sporo mogłaby w Stanach osiągnąć zamiast robić za kucharkę  u leniwej Elizy.

A co tam studia. Eliza po 40 stce dopieto zrobiła. Ja lubię Krystiana.Pracowity młody chłopak. Olę też. Mam wrażenie że kiedyś im do tego basenu krokodyl 🐊 wejdzie. Happy New Years. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2020 o 12:22, Trum11 napisał:

A co tam studia. Eliza po 40 stce dopieto zrobiła. Ja lubię Krystiana.Pracowity młody chłopak. Olę też. Mam wrażenie że kiedyś im do tego basenu krokodyl 🐊 wejdzie. Happy New Years. 

Eliza to cwane babsko, a Andrzej tylko jej wtóruje. Oni żerują na kasie Krystiana i Oli i na nich pracy w domu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola robi błąd, że nie idzie do szkoly. Młoda dziewczyna powinna zainwestować w siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie była taka pewna, przecież nikt na YouTube nie pokazuje swojego całego życia. Możliwe, że Ola się gdzieś uczy tylko tego nie pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach z urodzin Olivii widzę że nie ma już jej koleżanki Anny. Ona była bardziej ambitna, pewnie dlatego znajomości i przyjaźń się rozjechała. Bardziej ambitne koleżanki są w IB, Olivia nie, a jeszcze dziewczyna mówi że była zestresowana w szkole. Eliza reklamuje Tik tock Olivii. Elizka trochę popracowała i już wykończona, już brak formy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio patrzyłam na te tiktoki i na Instagram Olivii. Odpowiadała tam wtedy na pytania. Pomijając fakt, że prawie wszystkie były twierdzeniami o jej pięknej urodzie. Nie można odmówić, że jest bardzo ładną dziewczyną. Natomiast było tam również twierdzenie, że "IB zabija po kawałku" na co Olivia napisała, że właśnie tego doświadcza, z tego co zrozumiałam. Co wskazywałoby na to, że jeszcze się nie przepisała i jeszcze walczy. 

Edytowano przez Sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Hejhej napisał:

Podajcie tik toka Oliwki 😄

Olivia.a678 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2021 o 21:26, Sylwetka napisał:

"IB zabija po kawałku" na co Olivia napisała, że właśnie tego doświadcza, z tego co zrozumiałam. Co wskazywałoby na to, że jeszcze się nie przepisała i jeszcze walczy. 

Gdyby została na IB nie musieliby się przeprowadzać żeby być w okręgu szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, na to by wyglądało, to by miało sens ale tutaj można się spodziewać wszystkiego 😂🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, YoutubowaBalbi2 napisał:

Elizka zachowuje się jak nawiedzona!

Kto wierzy w moc  kamieni i np horoskopów 😳

Moja szwagierka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam, bo urządzając się nie myślałabym o tym, aby meble, które teraz kupię pasowały mi do innego mieszkania.. Widocznie to miejsce jest tylko "przejściowe". Alee trzeba było zaznaczyć, że meble są nowe, za kilka tysięcy! Nie tak jak poprzednim razem. Choć mi o dziwo bardziej podobały się poprzednie.. każdy ma jednak inny gust... Ale dotykając innego tematu z tego filmiku. Eliza cieszy się, że nie ma takich obostrzeń i nie trzeba nosić maseczek. Olivia za to zachowując pozory tę maseczkę "nosi" i zdaje sobie sprawę, że obluzowanie obostrzeń to żadne wyjście z teraźniejszej sytuacji. Eliza natomiast myśli, że słońce, uziemianie i kamyki uzdrowią nas ze wszystkiego.. Oczywiście mogą polepszyć samopoczucie, np. witamina D ale wirusa samym słońcem i kamykami nie wyleczysz... 😬 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te słowa: "Zdejmij tą brzydką maseczkę. Taka ładna dziewczyna jesteś, a taką brzydką maseczkę nosisz".

Jaką brzydką?! Ja rozumiem, że Eliza jest przeciwna, ale to jest TYLKO maseczka.. normalna maseczka i to nawet nie nałożona na usta i nos. Jeżeli dziewczyna obawia się zarażenia to niech tą maseczke nosi. Dlaczego od razu mówić, że bee nie powinnaś, brzydka maseczka zakrywa taką ładną buźkę.. Są rzeczy ważniejsze niż tylko pokazywanie swoich wdzięków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maseczka normalna sprawa. Teraz nagle wszystkim te maski przeszkadzają. Jakby w pandemi  rękawiczki były obowiązkowe a nie maski to by najeżdżali ze rękawiczki zle. Że zaśmiecają ziemię ze plastik że ręka się poci. Są kraje gdzie w maskach ludzie chodzą zawsze nie tylko w pandemi.ja gdybym mieszkała w Krakowie też bym nosiła zimą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zła energia od pacientow? Serio? A co ma powiedzieć lekarz na oddziale nowotworowym? Albo pracownik hospicium. Tam to raczej dobrej energii nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elizie to już dawno peron odjechał . Nie wierzy w covid, ale wierzy w uzdrawiającą moc kamieni. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×