Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nawet jak będzie, to widocznie będzie jego decyzja i chyba nic nikomu do tego co facet robi z pieniędzmi. Gdyby nie chciał mieć z tym nic wspólnego to powiedziałby: to teraz radź sobie sama.

Myślę, że takie interpretowanie po ich minach co sobie myślą, czy się cieszą czy nie, jest słabe i może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. 

Andzia też bym nie oceniała. W miejscowości, z której pochodze, było sporo nastoletnich ciąż, jedna dziewczyna urodziła w 3 gimnazjum. Dużo dziewczyn przed 18 rokiem życia. I te dziewczyny dały sobie radę, a nie były też jakieś lotne i rozgarnięte, pochodziły raczej z mało zamożnych rodzin, nie mogły liczyć na duże wsparcie. Powiedziałabym nawet że praktycznie wszystkie ogarnęły się bardzo po urodzeniu dziecka. A wszyscy na nich psy wieszali. 

Za bardzo przeżywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba coś z całą kafeterią jest nie tak 😕 kilka wątków które czytam mają ten sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panwojtek
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba coś z całą kafeterią jest nie tak 😕 kilka wątków które czytam mają ten sam problem...

Policja zablokowła kafaterie, zaraz posypią sie pozwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damapama

MOPS już tu jedzie, będzieta wszyskie siedzieć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cela po ojcu gwiazdy yt 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Andzia z brzuszkiem będzie siedziec w domu, a lukuś się już wybiera na wakacje do rio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Justyna z kanału ,,Just Tyna" też jest w ciąży. Właśnie obejrzałam filmik. Bardzo fajnie to przedstawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebdb
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

No te vlogi to juz jest zenada. Ja bym tego nie publikowala, widać ,że ojczym wcale sie za specjalnie nie ucieszył, matka tak samo. Wiedza czym to pachnie i ze pewnie zapal do dziecka minie tak samo jak do robienia innych rzeczy. Ciekawe czy vlog z porodówki tez wjedzie.

Ja czekam jak pierwszy ob.. pampers będzie krążył w tym samym gronie i będzie im wszystkim pokazywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaia

Ja tam jej zazdroszczę, jestem w jej wieku. Muszę studiować, pracować... i tak całe życie. Nawet jak będę bardzo dobrze zarabiać to i tak to nie będzie tyle co ona ma nic nie robiąc.

Zazdroszczę ale nie negatywnie 🙂 chętnie będę śledzić jej bycie mamą to może być ciekawe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Justyna z kanału ,,Just Tyna" też jest w ciąży. Właśnie obejrzałam filmik. Bardzo fajnie to przedstawiła.

A co nas to obchodzi? Tu piszemy o Andziuli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Kaia napisał:

Ja tam jej zazdroszczę, jestem w jej wieku. Muszę studiować, pracować... i tak całe życie. Nawet jak będę bardzo dobrze zarabiać to i tak to nie będzie tyle co ona ma nic nie robiąc.

Zazdroszczę ale nie negatywnie 🙂 chętnie będę śledzić jej bycie mamą to może być ciekawe 😉

Też chciałabyś być taka niezaradna? Pamiętaj - karta zawsze się odwraca. I Andzia nie będzie całe życie nic nie robić, choćby chciała. Rodzice nie są wieczni. Lukuś "doskonały partner" już dwa lata ślub obiecuje a pierścionka nadal brak. Mimo, że ona go prosiła juz o to! Do tego już śmiga na wycieczkę bez niej, a ona akurat wtedy będzie w dość wysokiej ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Też chciałabyś być taka niezaradna? Pamiętaj - karta zawsze się odwraca. I Andzia nie będzie całe życie nic nie robić, choćby chciała. Rodzice nie są wieczni. Lukuś "doskonały partner" już dwa lata ślub obiecuje a pierścionka nadal brak. Mimo, że ona go prosiła juz o to! Do tego już śmiga na wycieczkę bez niej, a ona akurat wtedy będzie w dość wysokiej ciąży. 

Powstrzymaj ten hejt, zaraz będziesz miała proces, rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJ

Ciekawe jakie rozmowy musi prowadzić Wojtek z Agnieszką, poza kamerami i poza Andziaks. 

Gdyby tylko Andzia miała innego chłopaka, a nie tego "prankera", co intelektem nie grzeszy. No nic, pewnie będziemy oglądać ich poczynania. Ktoś tu napisał, że mama Andziaks będzie bawić.. mnie się wydaje, że tak nie będzie, bo będzie udawadniać Andzi, że dziecko to nie jest zabawka. Fakt, pani Agnieszka zrobiła ten sam "błąd", zaszła w ciążę, zostawiała dziecko własnej matce, ale kosztem studiów, pracy, by żyło się im lepiej na przyszłość. A Andzia? Nic nie robi, więc będzie bawić. I tak wyjdzie na to, że ma więcej szczęścia niż rozumu, i dziecko będzie grzeczne, aniołek. 

Pewnie dadzą jej jakoś dziwnie na imię pokroju Noah, Mia, Lilli... 

Ale fakt, pan Wojtek to był w szoku. Ciekawe po co do niego jechała 3 dni później.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

Biedne to dziecko, bo jego mama ciągle będzie uciekać od obowiązków bo zmęczona, już teraz pada na pysk, tylko leżeć a to sam poczatek, dziecko zmienia wszystko, nie będzie tyle czasu na leżenie i chodzenie po aklepach, chyba że kosztem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Obstawiacie że Luka kiedy poprosi ja o rękę? 😄 w urodziny czy święta ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Dla korzyści dziecka Mogłaby poczytać o rozwoju dziecka, o psychologii rozwojowej i się przygotować do wychowywania, ale lepiej strzelać foty na insta. 

Pozniej są rodzice, którzy nie rozumieją, ze dziecko płacze bo ma jakieś niezaspokojone potrzeby i tylko chcą by dziecko spało, cicho siedziało i się nie ruszało, bo NIEGRZECZNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość gość napisał:

Powstrzymaj ten hejt, zaraz będziesz miała proces, rozumiesz ?

Tak. Napisałam że jest niezaradna. Hejt jak ta lala. Piszę co widzę. Sama to pokazuje. I nie ma w tym nic obraźliwego, takie są fakty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość JJJJ napisał:

Pewnie dadzą jej jakoś dziwnie na imię pokroju Noah, Mia, Lilli... .. 

Andzia chce córce tak jak dała dla pas czyli Lilu. Więc myślę podobnie jak Ty - będzie jakoś dziwacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Też chciałabyś być taka niezaradna? Pamiętaj - karta zawsze się odwraca. I Andzia nie będzie całe życie nic nie robić, choćby chciała. Rodzice nie są wieczni. Lukuś "doskonały partner" już dwa lata ślub obiecuje a pierścionka nadal brak. Mimo, że ona go prosiła juz o to! Do tego już śmiga na wycieczkę bez niej, a ona akurat wtedy będzie w dość wysokiej ciąży. 

Ale w jakim sensie niezaradna?

Moim zdaniem odwrotnie. Mimo braku wyksztalcenia i jakiejs konkretnej pracy radzi sobie lepiej niz niejedna wyksztalcona kobieta starsza od niej. Wynajmuje mieszkanie, ladne, drogie, podruzuje, stac ja na swobodne zycie. Potrafi ugotowac, posprzatac, jest zadbana. O co Wam chodzi? Pod mostem nie mieszka, nie zebra pod kosciolem. 
Bedzie dziecko? No i super, duzo zdrowia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tak. Napisałam że jest niezaradna. Hejt jak ta lala. Piszę co widzę. Sama to pokazuje. I nie ma w tym nic obraźliwego, takie są fakty 🙂 

Przekonasz sie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Myślicie że będą pokazywać dziecko?? Będą jaja jak powie że nie pokaże 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxc
2 godziny temu, Gość Kaia napisał:

Ja tam jej zazdroszczę, jestem w jej wieku. Muszę studiować, pracować... i tak całe życie. Nawet jak będę bardzo dobrze zarabiać to i tak to nie będzie tyle co ona ma nic nie robiąc.

Zazdroszczę ale nie negatywnie 🙂 chętnie będę śledzić jej bycie mamą to może być ciekawe 😉

Spoko, rozumiem Cię, mam tak samo. Mimo ukończonych studiów i całkiem niezłej pracy i tak jeszcze dużo mi brakuje by żyć sobie tak swobodnie jak Andzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 
 
 
 
3 godziny temu, Gość JJJJ napisał:

Ciekawe jakie rozmowy musi prowadzić Wojtek z Agnieszką, poza kamerami i poza Andziaks. 

Gdyby tylko Andzia miała innego chłopaka, a nie tego "prankera", co intelektem nie grzeszy. No nic, pewnie będziemy oglądać ich poczynania. Ktoś tu napisał, że mama Andziaks będzie bawić.. mnie się wydaje, że tak nie będzie, bo będzie udawadniać Andzi, że dziecko to nie jest zabawka. Fakt, pani Agnieszka zrobiła ten sam "błąd", zaszła w ciążę, zostawiała dziecko własnej matce, ale kosztem studiów, pracy, by żyło się im lepiej na przyszłość. A Andzia? Nic nie robi, więc będzie bawić. I tak wyjdzie na to, że ma więcej szczęścia niż rozumu, i dziecko będzie grzeczne, aniołek. 

Pewnie dadzą jej jakoś dziwnie na imię pokroju Noah, Mia, Lilli... 

Ale fakt, pan Wojtek to był w szoku. Ciekawe po co do niego jechała 3 dni później.. 

Tak samo jak udowadniala Andzi, ze wlasny biznes to nie jest zabawa?...Czyli zalatwiajac za nia wszystko a teraz finalnie zostajac sama z tym 'biznesem Andzi' na glowie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale w jakim sensie niezaradna?

Moim zdaniem odwrotnie. Mimo braku wyksztalcenia i jakiejs konkretnej pracy radzi sobie lepiej niz niejedna wyksztalcona kobieta starsza od niej. Wynajmuje mieszkanie, ladne, drogie, podruzuje, stac ja na swobodne zycie. Potrafi ugotowac, posprzatac, jest zadbana. O co Wam chodzi? Pod mostem nie mieszka, nie zebra pod kosciolem. 
Bedzie dziecko? No i super, duzo zdrowia zycze.

Te które krytykują Andziaks są rozwścieczone bo pokończy byle jakie studia i są zwykłymi robotnicami za głodowe pensje ale przecież robota na etacie to niebywała zaradność 😉 W tym czasie kiedy zrywają się do pracy, Andzia przewraca się na drugi bok, a kiedy już wstanie w południe to idzie do Gucci kupić sobie torebkę na którą te zaradne robotnice nie odłożyłyby przez rok. Lekkie życie boli i budzi zazdrość 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc g

 mama jej chłopaka przepiękna kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość gosc g napisał:

 mama jej chłopaka przepiękna kobieta. 

Oj tak. Chcialabym tak wygladac w wieku 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Oj tak. Chcialabym tak wygladac w wieku 45 lat.

45 lat to piękny, dojrzały wiek. Siła wieku. Jak się o siebie dba, to żaden problem tak wyglądać. To nie jest zgrzybiała starość żeby dobry wygląd miał budzić aż taki podziw i niedowierzanie. Nie wiem jakie pasztety masz swoim otoczeniu i co widzisz w lustrze (chociaż się domyślam), ale jeżeli dobry wygląd u 45 latki tak cię rusza, to tylko współczuć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Te które krytykują Andziaks są rozwścieczone bo pokończy byle jakie studia i są zwykłymi robotnicami za głodowe pensje ale przecież robota na etacie to niebywała zaradność 😉 W tym czasie kiedy zrywają się do pracy, Andzia przewraca się na drugi bok, a kiedy już wstanie w południe to idzie do Gucci kupić sobie torebkę na którą te zaradne robotnice nie odłożyłyby przez rok. Lekkie życie boli i budzi zazdrość 😉 

Pięknie przypisałaś innym swoje kompleksy. To się nazywa w psychiatrii przeniesienie i nie mówi nic o tych, których krytykujesz, ale o tobie mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×