Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja wierzę, ze można zarobić na jutubie. Ale nie oni. Po pierwsze mają dość małą publiczność. Po drugie - Andzia ogólnie rzadko wstawia filmiki (już widzę ile zarabia wstawiając coś raz na pół roku, no nie rozśmieszaj mnie), po trzecie mają mało współprac (a pewnie na tym najlepiej się zarabia) i do tego nie są to wartościowe współprace (natural mojo czy te kremy kokosowe to chyba reklamuje każdy kt ma choć 2 obserwatorów więc też milionów za to nie ma na 100%). Po czwarte nigdzie nie chodzą, więc za "bywanie" też nic nie mają. Więc niby na czym tak zarabiają?

Zauważcie że praktycznie wszyscy jutuberzy pochodzą z bogatszych domów. A jutub to tylko dodatek. A ci którzy nie mają bogatszych starszych to .... mają męża który jednak jest na etacie 😉 no i nie ma niewiadomo jakich luksusów. 

Jutuberzy którzy faktycznie nieźle zarabiają na tym jutubie, nie mają kasy bezposrednio z jutuba tylko wykorzystują ten jutub i np. zakładają swoje firmy (np. kosmetyki, ubrania, jakieś gadźety) do tego mają współprace i chodzą na eventy. I tacy to zarabiają. Ale też starają się o publiczność i dbają o regularność. 

No ale nigdy mi nie wmówisz, że panna która wstawia filmik raz na pół roku, nigdzie nie chodzi i nie ma wartościowych współprac płaci za wszystko co pokazuje z własnej kieszeni. Jak na moje ona jest zatrudniona u rodziców i od nich dostaje co miesiac przelew. A że nic dla nich nie robi to cóż, ich sprawa. 

I niech tam sobie żyje jak chce. Jak im tak dobrze, rodzicom to nie przeszkadza to ok. Ale niech nie kłamie i nie robi z siebie zaradnej bizneswomen. Kiedyś mówiła wprost że dostaje kase od starszych. I  to było ok. Przynajmniej była szczera. 

Hmmm... A popatrz na taką Szusz... Ma o połowę mniej subskrybcji niż sama Andziaks... Nie ma jako takich współprac... No chyba że liczymy srajkulki... Tomek już nie pracuje, siedzą oboje w domu... Teraz to i na Mazurach bo domek kupili... Raczej z bogatych rodzin nie pochodzą... I co ? Skąd ta kasa ? Skoro oni tak dobrze sobie radzą, to patrząc na ilość subskrypcji Andziaks i Luki razem i ich wszystkie współprace - mają się bardzo dobrze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie no jemu chyba chodzi o to, że jest pół włochem bo został poczęty we wloszech. Teraz to samo mówi o swoim dziecku - poczęte w Rzymie to jakby pół włoch wg. niego. Takie żarty chyba. Bo Jego matka,, ojciec, ciotka to Polacy.  Nie wiem jak ojciec Olaka i Sary lub rodzice p. Edyty. 

Patrząc na ich nazwisko "Wróbel" to ojciec też raczej Polak... Zresztą chyba gdzieś w którymś vlogu padło jego imię - Jacek ? Chyba po prostu są Polakami którzy emigrowali do Włoch zanim się dzieci urodziły... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hmmm... A popatrz na taką Szusz... Ma o połowę mniej subskrybcji niż sama Andziaks... Nie ma jako takich współprac... No chyba że liczymy srajkulki... Tomek już nie pracuje, siedzą oboje w domu... Teraz to i na Mazurach bo domek kupili... Raczej z bogatych rodzin nie pochodzą... I co ? Skąd ta kasa ? Skoro oni tak dobrze sobie radzą, to patrząc na ilość subskrypcji Andziaks i Luki razem i ich wszystkie współprace - mają się bardzo dobrze 😉

Tomek nadal pracuje, a Szusz jest z bogatego domu...ale podejrzewam, ze ona po prostu robi jakis biznes o ktorym nie opowiada a na ktorym dobrze wychodzi, bo nie jest mozliwe zeby z samego yt przy jej kanale zarobic na ich standard zycia. Poza tym, i Szusz i Tomek maja mieszkania ktore wynajmuja. Andzia jedzie na kasie Wojtka a z yt doklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Patrząc na ich nazwisko "Wróbel" to ojciec też raczej Polak... Zresztą chyba gdzieś w którymś vlogu padło jego imię - Jacek ? Chyba po prostu są Polakami którzy emigrowali do Włoch zanim się dzieci urodziły... 

Aha, to wszystko wyjasnia. Luka to wloch z krwi i kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja tu z przypadku, ale kto do ch*ja blokuje tematy o youtuberkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tomek nadal pracuje, a Szusz jest z bogatego domu...ale podejrzewam, ze ona po prostu robi jakis biznes o ktorym nie opowiada a na ktorym dobrze wychodzi, bo nie jest mozliwe zeby z samego yt przy jej kanale zarobic na ich standard zycia. Poza tym, i Szusz i Tomek maja mieszkania ktore wynajmuja. Andzia jedzie na kasie Wojtka a z yt doklada.

Jakiego bogatego domu? Widziałaś jak mieszka matka szusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babajaga

Kto blokuje temat nie moge wczytać stron poprzednich ? Czym zajmuje się luka i jego rodzice ? Gdzie mieszkają ? Rzadko kiedy oglądam wiec nie wiem jakby ktoś mógł to objaśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szusz I lew nie wynajmują mieszkani😂 był film o tym jak go kupili i robili remont tak samo domek. Andziaks I luka zarabiają PO ponad 20tys mc, mówili w jedym filmie....   To jest ich praca, tak chcieli i tak pracują a głupie gadki że skończy się yt są bez sensu bo to raczej nie możliwe ale gdyby tak się stało to każdy pracujący człowiek ma to ryzyko że go zwolnią. Po co tyle hejtu?! Andzia będzie świetna mamą i bardzo ją dziecko ogarnie I zmobilizuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, karoossek napisał:

Szusz I lew nie wynajmują mieszkani😂 był film o tym jak go kupili i robili remont tak samo domek. Andziaks I luka zarabiają PO ponad 20tys mc, mówili w jedym filmie....   To jest ich praca, tak chcieli i tak pracują a głupie gadki że skończy się yt są bez sensu bo to raczej nie możliwe ale gdyby tak się stało to każdy pracujący człowiek ma to ryzyko że go zwolnią. Po co tyle hejtu?! Andzia będzie świetna mamą i bardzo ją dziecko ogarnie I zmobilizuje. 

Oczywiscie, ze tak, no nareszcie ktos,komu z nienawisci wszystko sie nie gotuje 🙂

Nie takie Angeliki zachodzily w ciaze i dzis sa swietnym mamami i radza sobie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Hmmm... A popatrz na taką Szusz... Ma o połowę mniej subskrybcji niż sama Andziaks... Nie ma jako takich współprac... No chyba że liczymy srajkulki... Tomek już nie pracuje, siedzą oboje w domu... Teraz to i na Mazurach bo domek kupili... Raczej z bogatych rodzin nie pochodzą... I co ? Skąd ta kasa ? Skoro oni tak dobrze sobie radzą, to patrząc na ilość subskrypcji Andziaks i Luki razem i ich wszystkie współprace - mają się bardzo dobrze 😉

Nie oglądam ich jakoś regularnie (no nie mogę jej rozwlekłej mowy słuchać) ale z tego co pamiętam taka Szusz to poza yt prowadzi sklep (gałgan czy coś takiego) no i miała sporo makijażowych współprac. Poza tym łażą po eventach. A Lew chyba nadal pracuje. Zobacz że inni "żyjący z jutuba" mają sklepy np. fitlovers (z ciuchami, linia kosmetyków, mają współprace z hulajnogami elektrycznymi  itp) stylizacje też lazi po eventach i ma sklep, ta banda z domu ekipy ma sklep z ciuchami i gadzetami (choć oni z bogatych domów pochodzą a mimo to sam yt to za mało), nawet matka z córką mają sklep (i męża/ojca górnika). 

I powiedz jakie to współprace mają Luka i Andzia aby było ich stać na wynajem i torebki gucci? Natural mojo, ten od kremów kokosowych i prozis. I co to już? 

57 minut temu, karoossek napisał:

Andziaks I luka zarabiają PO ponad 20tys mc, mówili w jedym filmie....  

Aha i ty im wierzysz? Ok. Twoja sprawa.

Poza tym jakby zarabiali po 20 tysiecy to by kupili mieszkanie i nowe auto a nie używane i wynajem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

No tak, on ma imię Łukasz. On sam z siebie zrobił Włocha bo to (jego zdaniem) w podrywie pomaga. Mama Olka to Polka, więc wychodzi na to, że Olek może mieć ojca Włocha. W Luce zaś ani kropli włoskiej krwi nie ma. 

Ja myśle że ojciec tez Polak tylko się osiedlili tam na stałe. Dzieci chodzą do włoskiej szkoły stąd więcej mówią po włosku. Po polsku się mówi w domu, pl jako język mniej używany jest mniej pielęgnowany, dlatego o ile w mowie się wybronią to pisać nie potrafią (Sara dodała raz filmik, opisy z takimi błędami że szok) 

sama mieszkam za granicą i obserwuje takie sytuacje u dzieciatych znajomych. Dzieci polskich rodziców mówią z akcentem w mniej używanym języku lub w ogóle nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie oglądam ich jakoś regularnie (no nie mogę jej rozwlekłej mowy słuchać) ale z tego co pamiętam taka Szusz to poza yt prowadzi sklep (gałgan czy coś takiego) no i miała sporo makijażowych współprac. Poza tym łażą po eventach. A Lew chyba nadal pracuje. Zobacz że inni "żyjący z jutuba" mają sklepy np. fitlovers (z ciuchami, linia kosmetyków, mają współprace z hulajnogami elektrycznymi  itp) stylizacje też lazi po eventach i ma sklep, ta banda z domu ekipy ma sklep z ciuchami i gadzetami (choć oni z bogatych domów pochodzą a mimo to sam yt to za mało), nawet matka z córką mają sklep (i męża/ojca górnika). 

I powiedz jakie to współprace mają Luka i Andzia aby było ich stać na wynajem i torebki gucci? Natural mojo, ten od kremów kokosowych i prozis. I co to już? 

Aha i ty im wierzysz? Ok. Twoja sprawa.

Poza tym jakby zarabiali po 20 tysiecy to by kupili mieszkanie i nowe auto a nie używane i wynajem.. 

A co ty im siedzisz w kieszeni, ze tak wszystko wiesz? Zarzadzasz ich kontem w banku? Znasz ich oplaty, wydatki, jestes ich ksiegowa? No wez przestan. Wystarczy na logike to wziac - zyja sobie na luzie, stac ich na wszystko, podroze, drogie ciuchy/kosmetyki/perfumy/gadzety, duze mieszkanie. Andzia ma ochote kupuje ot tak meble na taras za kilka tysiecy, on ma kaprys kupuje sobie klapki za tysiaka. Zwyczajnie maja pieniadze.
Ludzi to wkürvia, ze nie musza chodzic do roboty od 6 do 14, ze Andziaks sobie spi do 12, ze nie maja wyksztalcenia, a zyje im sie super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

No wiesz, planuje się w parze więc inni nie są do tego niezbędni. Mnie bardziej dziwią i przerażają relacje prostu z kibelka lub nagrywanie reakcji przyjaciółek mamy (serio? to aż tak ważne osoby dla nich?) na wiesc o ciąży, oraz podtykanie wszystkim tych obsikanych teksów. 

To zależy jakie masz relacje z tymi ludźmi, Andzia widać ma bardzo dobre, bardziej na stopie koleżeńskiej niż „przyszywana ciocia” ja np nie zapraszałam koleżanek mamy ma winko czy herbatkę do siebie. Andzia robiła wiele razy, takie babskie posiadówki właśnie z mamą i jej koleżankami więc chyba normlane że i testami się pochwaliła. 

Zauważ że lepiej zareagowały te mamine koleżanki (w sensie bardziej się cieszyły) niż np jej własne np ta na 1 filmiku. 

Mnie osobiście najbardziej rozbawiła reakcja wojtka. Jak wstał i zapytał co teraz i co dalej będzie andzia 😅 ta odpowiada jak co teraz będzie? super będzie! a on tak, super będzie 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja

na jakie eventy chodzi szusz, jak siedzi w domu? Lew pracuje? siedząc cały miesiąc na Mazurach? chyba ze to home office, ale jakoś tak nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie oglądam ich jakoś regularnie (no nie mogę jej rozwlekłej mowy słuchać) ale z tego co pamiętam taka Szusz to poza yt prowadzi sklep (gałgan czy coś takiego) no i miała sporo makijażowych współprac. Poza tym łażą po eventach. A Lew chyba nadal pracuje. Zobacz że inni "żyjący z jutuba" mają sklepy np. fitlovers (z ciuchami, linia kosmetyków, mają współprace z hulajnogami elektrycznymi  itp) stylizacje też lazi po eventach i ma sklep, ta banda z domu ekipy ma sklep z ciuchami i gadzetami (choć oni z bogatych domów pochodzą a mimo to sam yt to za mało), nawet matka z córką mają sklep (i męża/ojca górnika). 

I powiedz jakie to współprace mają Luka i Andzia aby było ich stać na wynajem i torebki gucci? Natural mojo, ten od kremów kokosowych i prozis. I co to już? 

Widać, że nie oglądasz Szuszy, bo ona już od dawna na żadne eventy nie chodzi, nie ma wielu makijażowych współprac... Ostatnio chyba Eveline - rzeczywiście luksusowo 😂 aaa i jeszcze srajkulki reklamowała... A Tomek już od dawna siedzi z nią w domu... Czasami coś tam na laptopie postuka, a poza tym leży całe dnie na kanapie... Anteny ich sklep ? Ledwo ciągnie... Już dawno ludzie zauważyli, że te ich extra premium ciuchy to zwykle szma,tki od chińczyka, które ma niejeden butik... Oboje bardzo się posypali wizerunkowo... Jedyne co promocja to alkohol na każdym filmiku... Także tak... 

Więc mimo wszystko uwazam, że Andzia i Luka radzą sobie bardzo dobrze i mają naprawdę fajna kasę... Mogą sobie pozwolić na wstawianie filmiku raz na miesiąc, widać nadal im się to opłaca.. i nie piszcie, że ona wydaje kasę rodziców, bo to że jedzie na zakupy z mamą, nie znaczy że ja sponsoruje... Widziałyście czyja karta są opłacane zakupy ? To są tylko wasze domysły...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

i nie piszcie, że ona wydaje kasę rodziców, bo to że jedzie na zakupy z mamą, nie znaczy że ja sponsoruje... Widziałyście czyja karta są opłacane zakupy ? To są tylko wasze domysły...

Było na którymś świątecznym filmie że bierze fakture na hotel. 

I ja podkreślam raz jeszcze - niech sobie żyje jak chce, niech utrzymują ją rodzice jesli im to pasuje to ok, ale niech nie udaje jaka to z niej bizneswoman i jak super zarabia na filmach raz w roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzo szumu o nic

Nie jestem fanka tej pary, ale macie bol odwloka i tyle. W ktorym miejscu sa za mlodzi na dziecko? Oboje po 20, zdrowi, wiec to idealny czas. Za mlodzi by byli w wieki 14 lat, a nie dobrze po 20. Jakby A. miala 35 to by byl szum, ze za stara. Co do kasy - widuje Grazyny z biednych rodzin, a dzieciak ubrany, odkarmiony, ma wszystko co potrzeba. Oni kase jak widac maja, skad? nie obchodzi mnie, ale jestem pewna, ze na dzieciaka sknerzyc nie beda. Po trzecie wspolprace parentingowe - za chwile przyjda kocyki, otulacze, wozki, lozeczka i inne szumi...ki. Kwestia czasu. Jak dobrze rozegraja te ciaze, to posypia im sie niezle pieniadze, a sami nie wydadza grosza na zabawk i artykuly dla dziecka. Widac jak juz im skoczyly subskrypcje, ludzie lubia takiego big brothera z dziecmi w tle. Jedyne z czym sie zgadzam, ze to mentalne dzieciaki. Ale nie takich jak oni widuje w roli rodzicow i daja rade. Porod to naturalna rzecz dla kobiety, pierwotna, kazda z nas jesli jest plodna to potrafi, natura nas tak zaprojektowala i jesli matka nie ma depresji pp, to ogarnie wszystko. Takze nie robcie z ciazy i porodu nauki tajemnej, do ktorej dostepuja oswieceni. Rozumiem, ze czesc tu to madki sikajace po gaciach za swoimi bombelkami, ale to nie czyni was wyjatkowymi. Ot jest to jedna z rol, ktora nalozyla na kobiety natura. Wychowanie? No coz, jak wychowaja, tak beda mieli. Jak widac ich matki tez jakos w tej kwestii szalu nie zrobily, jak tysiace innych matek, ale jakos daja sobie rade. Pasozytuja na starych? Prosze bardzo. Jak tamci sie dajs, to sa jeszcze glupsi od mlodych. Taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i?
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Było na którymś świątecznym filmie że bierze fakture na hotel. 

I ja podkreślam raz jeszcze - niech sobie żyje jak chce, niech utrzymują ją rodzice jesli im to pasuje to ok, ale niech nie udaje jaka to z niej bizneswoman i jak super zarabia na filmach raz w roku. 

No i co z tego, ze brala fv na hotel? To oznacza tylko tyle, ze wrzuca ojczymowi koszty zakupionych produktow w firme, dzieki temu zbijajac pozniejszy podatek do zaplaty. Jak kupuje np. chemie do sprzatania domu tez biore fv na firme, bo moge to odliczyc. A place ze swoich, a nie firmowych. Branie fv niczego nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, karoossek napisał:

Szusz I lew nie wynajmują mieszkani😂 był film o tym jak go kupili i robili remont tak samo domek. Andziaks I luka zarabiają PO ponad 20tys mc, mówili w jedym filmie....   To jest ich praca, tak chcieli i tak pracują a głupie gadki że skończy się yt są bez sensu bo to raczej nie możliwe ale gdyby tak się stało to każdy pracujący człowiek ma to ryzyko że go zwolnią. Po co tyle hejtu?! Andzia będzie świetna mamą i bardzo ją dziecko ogarnie I zmobilizuje. 

Wynajmuja INNYM swoje dwa mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co ty im siedzisz w kieszeni, ze tak wszystko wiesz? Zarzadzasz ich kontem w banku? Znasz ich oplaty, wydatki, jestes ich ksiegowa? No wez przestan. Wystarczy na logike to wziac - zyja sobie na luzie, stac ich na wszystko, podroze, drogie ciuchy/kosmetyki/perfumy/gadzety, duze mieszkanie. Andzia ma ochote kupuje ot tak meble na taras za kilka tysiecy, on ma kaprys kupuje sobie klapki za tysiaka. Zwyczajnie maja pieniadze.
Ludzi to wkürvia, ze nie musza chodzic do roboty od 6 do 14, ze Andziaks sobie spi do 12, ze nie maja wyksztalcenia, a zyje im sie super. 

Chyba nie zrozumialas. Nikt nie kwestionuje tego, ze Andzia ma pieniadze, tylko to, ze sama je w calosci zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie mają tendencję do siedzenia innym w portfelu? Co to kogo obchodzi?! Wy ze swoich kieszeni jeść nie dajecie, dziecka też nie będziecie utrzymywać, mają hajs z yt z reklam ot co! Rozumiem hejt na modelki z Dubaju bo to jest czyste ku****wo ale filmy na yt?! Praca jak każda. Mają pomysł na siebie, idzie im dobrze, ludzie chcą to oglądają. 

 Co do mieszkania, płacą ok 5,6tys mc, wiem gdzie mieszkają (mieszkam obok) I znam ceny wynajmu. Zamieszkali razem po powrocie do siebie i może dlatego nie chcieli odrazu kupować swojeg mieszkania ale teraz gdy pojawi się dziecko myślę że to może się zmienić. Samochód używany?   I co z tego?! Może I'm póki co lepszy nie potrzebny chociaż ich obecny do najtańszych nie należy i mówili że kupili go w okazjnej cenie od kogoś. To raczej normalne że skoro trafia się okazja to jazdy skorzysta. 

 Na wakacjach byli kilka razy w tym roku, za darmo?! Przeciętny człowiek jedzie na wakacje raz Góra dwa a nie kilka i to w odległe miejsca i do najlepszych hoteli. I dalej uważacie że to za pieniądze rodziców? To nie jest rodzina Gates tylko Kurowskich 

Co do dziecka jak wspomniałelam wcześniej to że Andzia ma możliwość do rozwoju nie znaczy że ma być druga Jessa I studiować do 30tki. Jedno stawiają na rozwój siebie inni lepiej widzą się w roli rodzica. Mówiła wiele razy że chciała mieć dziecko w wieku 19lat, czuła się gotowa i chwała jej za to. Nikt nie wie co go czeka po narodzinach, czy ma lat 16, 20 czy 40. Nikt nie wie jak potoczy się jego życie, czy związek przetrwa? Luka może być super tatą, jest młody lekko szalony i dziecinny ale widać jak bawi się z Olkiem, z dzieckiem będzie zapewne podobnie, chce mu się ma pełno energii a na bank niektórzy partnerzy 30, 40 lat z własną firma, domem i innymi dobrami maja dzieci w dupie, niby chcieli a to kobieta siedzi ciągle w domu i niańczy. Często takie związki się sypią bo partner chce ciszy i spokoju a tu po powrocie do domu płacząc dziecko i jeczaca żona.   Kobita wpada w depresję i w najlepszym przypadku rodzina jej pomaga. Andziaks widać że się cieszy,  nie wpadli, planowali, mają zabezpieczenie finansowe, piszecie że to kolejna jej zachcianka... A skąd wiecie? Może ma silny instynkt macierzyński?! Szalała po rozstaniu z Luka bo temat dzieci był odległy ale kiedy znowu sa razem temat wrócił, nie widzę żeby imprezowala, może mentalnie jest starsza, też tak mam, nie mam wielu znajomych bo ich nie potrzebuje a jak już to starszych. Macie problem ze teraz już nic nie robi tylko śpi.  Ciekawe ile z Was miało mnóstwo Energii na początku ciąży, osobiście spałam 20godzin na dobę w obu ciazach a pozostałe 4 zygalam... Każdy znosi to inaczej, jak pojawi się dziecko to nie pospi za długo, mama jej też nie ma czasu na zajmowanie się więc będzie sama z Luka je ogarniać a nawet jak będzie miała opiekunke do pomocy to co z tego? Ile z Was nie korzystało? W końcu będzie pracować (filmy) cały czas, nie będzie urlopu macierzyńskiego więc pomoc jak najbardziej jej się przyda, chociaż wątpię że skorzysta bo widać jak bardzo już kocha to dziecko. Przestańcie tak widzieć wszystko w czarnym kolorze, dopisywać historie i przewidywać najgorsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba nie zrozumialas. Nikt nie kwestionuje tego, ze Andzia ma pieniadze, tylko to, ze sama je w calosci zarabia.

A skąd wiesz????  Byłaś u widziałas jak starzy za nią płacą??? Widziałaś jak dają jej gotówkę?! ... mac ludzie co z Wami? Czy jeżeli nawet by jej dali to co w związku z tym? Ilu rodziców utrzymuje swoje dzieci? Ilu rodziców płaci za studia, za wynajem mieszkania za ślub i wesele? Ilu rodziców pomaga zwykłym szarym ludziom w opiece nad wnukami?! Andzia już się nie należy bo ma kanał na yt?! A czym się różni ona od innej Kowalskiej? Jaka zawiść w Was jest, ważne żeby inni mieli mniej.  Brak slow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, karoossek napisał:

Dlaczego ludzie mają tendencję do siedzenia innym w portfelu? Co to kogo obchodzi?!

Nikt nikomu w niczym nie siedzi. Pokazują swoje życie z detalami, swój styl życia i swój hajs, to się to komentuje. W różny sposób - ilu ludzi, tyle opinii.

Mnie ogólnie śmieszy jak ktoś na plotkarskim forum na którym nie robi się nic innego jak obgaduje i komentuje osoby, które się na to świadomie wystawiają, wiecznie poucza i próbuje siać swoje mądrości pt. co to kogo obchodzi i czemu się tym interesujecie ?!!!! 😄

Daj se siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, karoossek napisał:

A skąd wiesz????  Byłaś u widziałas jak starzy za nią płacą??? Widziałaś jak dają jej gotówkę?! ... mac ludzie co z Wami? Czy jeżeli nawet by jej dali to co w związku z tym? Ilu rodziców utrzymuje swoje dzieci? Ilu rodziców płaci za studia, za wynajem mieszkania za ślub i wesele? Ilu rodziców pomaga zwykłym szarym ludziom w opiece nad wnukami?! Andzia już się nie należy bo ma kanał na yt?! A czym się różni ona od innej Kowalskiej? Jaka zawiść w Was jest, ważne żeby inni mieli mniej.  Brak slow 

Nie podniecaj sie tak, bo ci żyłka w doopie strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie podniecaj sie tak, bo ci żyłka w doopie strzeli.

Zabłysłaś 👏 brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cdx
44 minuty temu, karoossek napisał:

Zabłysłaś 👏 brawo

One tu dziewczynie po poronieniach pisały ze dobrze jej tak i ze jej wina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, karoossek napisał:

A skąd wiesz????  Byłaś u widziałas jak starzy za nią płacą??? Widziałaś jak dają jej gotówkę?! ... mac ludzie co z Wami? Czy jeżeli nawet by jej dali to co w związku z tym? Ilu rodziców utrzymuje swoje dzieci? Ilu rodziców płaci za studia, za wynajem mieszkania za ślub i wesele? Ilu rodziców pomaga zwykłym szarym ludziom w opiece nad wnukami?! Andzia już się nie należy bo ma kanał na yt?! A czym się różni ona od innej Kowalskiej? Jaka zawiść w Was jest, ważne żeby inni mieli mniej.  Brak slow 

Chyba cię emocje za bardzo porwały i czytanie ze zrozumieniem poszło out. Nie widziałam. KWESTIONUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, karoossek napisał:

Dlaczego ludzie mają tendencję do siedzenia innym w portfelu? Co to kogo obchodzi?! Wy ze swoich kieszeni jeść nie dajecie, dziecka też nie będziecie utrzymywać, mają hajs z yt z reklam ot co! Rozumiem hejt na modelki z Dubaju bo to jest czyste ku****wo ale filmy na yt?! Praca jak każda. Mają pomysł na siebie, idzie im dobrze, ludzie chcą to oglądają. 

 Co do mieszkania, płacą ok 5,6tys mc, wiem gdzie mieszkają (mieszkam obok) I znam ceny wynajmu. Zamieszkali razem po powrocie do siebie i może dlatego nie chcieli odrazu kupować swojeg mieszkania ale teraz gdy pojawi się dziecko myślę że to może się zmienić. Samochód używany?   I co z tego?! Może I'm póki co lepszy nie potrzebny chociaż ich obecny do najtańszych nie należy i mówili że kupili go w okazjnej cenie od kogoś. To raczej normalne że skoro trafia się okazja to jazdy skorzysta. 

 Na wakacjach byli kilka razy w tym roku, za darmo?! Przeciętny człowiek jedzie na wakacje raz Góra dwa a nie kilka i to w odległe miejsca i do najlepszych hoteli. I dalej uważacie że to za pieniądze rodziców? To nie jest rodzina Gates tylko Kurowskich 

Co do dziecka jak wspomniałelam wcześniej to że Andzia ma możliwość do rozwoju nie znaczy że ma być druga Jessa I studiować do 30tki. Jedno stawiają na rozwój siebie inni lepiej widzą się w roli rodzica. Mówiła wiele razy że chciała mieć dziecko w wieku 19lat, czuła się gotowa i chwała jej za to. Nikt nie wie co go czeka po narodzinach, czy ma lat 16, 20 czy 40. Nikt nie wie jak potoczy się jego życie, czy związek przetrwa? Luka może być super tatą, jest młody lekko szalony i dziecinny ale widać jak bawi się z Olkiem, z dzieckiem będzie zapewne podobnie, chce mu się ma pełno energii a na bank niektórzy partnerzy 30, 40 lat z własną firma, domem i innymi dobrami maja dzieci w dupie, niby chcieli a to kobieta siedzi ciągle w domu i niańczy. Często takie związki się sypią bo partner chce ciszy i spokoju a tu po powrocie do domu płacząc dziecko i jeczaca żona.   Kobita wpada w depresję i w najlepszym przypadku rodzina jej pomaga. Andziaks widać że się cieszy,  nie wpadli, planowali, mają zabezpieczenie finansowe, piszecie że to kolejna jej zachcianka... A skąd wiecie? Może ma silny instynkt macierzyński?! Szalała po rozstaniu z Luka bo temat dzieci był odległy ale kiedy znowu sa razem temat wrócił, nie widzę żeby imprezowala, może mentalnie jest starsza, też tak mam, nie mam wielu znajomych bo ich nie potrzebuje a jak już to starszych. Macie problem ze teraz już nic nie robi tylko śpi.  Ciekawe ile z Was miało mnóstwo Energii na początku ciąży, osobiście spałam 20godzin na dobę w obu ciazach a pozostałe 4 zygalam... Każdy znosi to inaczej, jak pojawi się dziecko to nie pospi za długo, mama jej też nie ma czasu na zajmowanie się więc będzie sama z Luka je ogarniać a nawet jak będzie miała opiekunke do pomocy to co z tego? Ile z Was nie korzystało? W końcu będzie pracować (filmy) cały czas, nie będzie urlopu macierzyńskiego więc pomoc jak najbardziej jej się przyda, chociaż wątpię że skorzysta bo widać jak bardzo już kocha to dziecko. Przestańcie tak widzieć wszystko w czarnym kolorze, dopisywać historie i przewidywać najgorsze. 

Co to kogo obchodzi? Podejrzewam, że nikogo tak na co dzień. Ale, przypominam, kafeteria to jest FORUM. Na forum, ludzie dzielą się swoimi przemyśleniami. Piszesz w sposób, którym wskazuje na to, że kompletnie mijasz się ze zrozumieniem o czym są komentowane przez ciebie wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaron

Zwróćcie uwagę na minę Wojtka między 3:00 a 3:07 ma naprawdę nieciekawy wyraz twarzy. Myślę, że się nie cieszy z ciąży Andzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Makaron napisał:

Zwróćcie uwagę na minę Wojtka między 3:00 a 3:07 ma naprawdę nieciekawy wyraz twarzy. Myślę, że się nie cieszy z ciąży Andzi.

To Wojtka 'I co dalej' mówi wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×