Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość Szkoda

Pan Wojtek jak stanowczo zażądal, aby dziecko mowiło do niego po imieniu a nie dziadek. I to nie z racji tego, ze bedzie czul sie staro, on sobie wyrwznie widac nie zyczy aby z tym dzieckiem nawiazac blizsze realcje. Nie dziwie mu sie. Andzie toleruje, w jakis sposob kocha, bo to corka jego zony, ale dziecka nie musi nuz utrzymywac ani wychowywac. Ponad to, po rozstaniu z Agą tym bardziej nie czuje sie chyba zobowiązany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Szkoda napisał:

Ponad to, po rozstaniu z Agą tym bardziej nie czuje sie chyba zobowiązany. 

A oni się rozstali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co wy z tym rozstaniem? głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile lat ma Pan Wojtek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale w jakim sensie niezaradna?

Moim zdaniem odwrotnie. Mimo braku wyksztalcenia i jakiejs konkretnej pracy radzi sobie lepiej niz niejedna wyksztalcona kobieta starsza od niej. Wynajmuje mieszkanie, ladne, drogie, podruzuje, stac ja na swobodne zycie. Potrafi ugotowac, posprzatac, jest zadbana. O co Wam chodzi? Pod mostem nie mieszka, nie zebra pod kosciolem. 
Bedzie dziecko? No i super, duzo zdrowia zycze.

W takim sensie, że gdyby nie miała kasiastych starszych to by siedziała pod tym mostem. Zadna sztuka radzić sobie bez wykształcenia i bez pracy, wynając mieszkanie i "być zadbaną" jeśli rodzice za to płacą. 

39 minut temu, Gość gość napisał:

45 lat to piękny, dojrzały wiek. Siła wieku. Jak się o siebie dba, to żaden problem tak wyglądać. To nie jest zgrzybiała starość żeby dobry wygląd miał budzić aż taki podziw i niedowierzanie. Nie wiem jakie pasztety masz swoim otoczeniu i co widzisz w lustrze (chociaż się domyślam), ale jeżeli dobry wygląd u 45 latki tak cię rusza, to tylko współczuć.

Myślę, że poprzedniej osobie chodziło o to, że większość kobiet niepotrzebnie sie postarza będąc po 40stce typu babcine ciuchy, obowiązkowo krótkie włosy z jakąś nieudaną trwałą lub farbą niczym hełm itp. Do tego często nadwaga która nie wynika z żadnej choroby. Niestety ale większość kobiet w tym wieku, ma już męża, dzieci odchowane, stałą pracę i zwyczajnie albo im już nie zależy na wyglądzie albo ulegają jakimś dziwnym opiniom typu "nie wypada mieć długich włosów" czy ubierać się jak nastolatka. I dlatego wygląda to jak wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ile lat ma Pan Wojtek? 

Tyle co na stodole łat. Każda łata ma trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ile lat ma Pan Wojtek? 

Tyle co na stodole łat. Każda łata ma trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliście instastory Luki? Ciężkie myśli, trudne dni. Czyżby jednak coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Myślę, że poprzedniej osobie chodziło o to, że większość kobiet niepotrzebnie sie postarza będąc po 40stce typu babcine ciuchy, obowiązkowo krótkie włosy z jakąś nieudaną trwałą lub farbą niczym hełm itp. Do tego często nadwaga która nie wynika z żadnej choroby. Niestety ale większość kobiet w tym wieku, ma już męża, dzieci odchowane, stałą pracę i zwyczajnie albo im już nie zależy na wyglądzie albo ulegają jakimś dziwnym opiniom typu "nie wypada mieć długich włosów" czy ubierać się jak nastolatka. I dlatego wygląda to jak wygląda..

No to już ich problem, że są ....kami. Normalne kobiety tak nie myślą i tak nie postępują.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tyle co na stodole łat. Każda łata ma trzy lata.

ale żeś odpowiedz dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Widzieliście instastory Luki? Ciężkie myśli, trudne dni. Czyżby jednak coś się stało?

Pewnie dociera do niego rzeczywistość i fakt, że będzie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ale żeś odpowiedz dała

Też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demi

W sumie mój wujek też mówi mi, żebym nie mówiła mu ",wujek" tylko po imieniu. Bo czuje się staro 😄 mi też trochę wygląda jakby oni się rozstali, ale w sumie się przyjaźnią bo mają swoje biznesy. Ale może się mylę, bo w sumie się pokazują 🙂

Luka nagrał film jak jego siostra(kuzynka) się rozstała z facetem xd żałosne, wylewać wszystko na forum publiczne. Wyobraźcie sobie że macie kogoś takiego w rodzinie xD nawet jeśli to clikbait to bardziej zalosne  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o co chodzi z tym Rio? on serio sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Pewnie dociera do niego rzeczywistość i fakt, że będzie ojcem.

Może doszło, że nikt się nie ucieszył.. że nie ma siedzenia na garnuszku Agi i Wojtka i trzeba iść do pracy. Albo po prostu Andziaks ma humorki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość gość napisał:

Pięknie przypisałaś innym swoje kompleksy. To się nazywa w psychiatrii przeniesienie i nie mówi nic o tych, których krytykujesz, ale o tobie mówi wszystko.

Jakie mam kompleksy? Jestem bardzo ciekawa twojej odpowiedzi, domorosly przeniesiony psychiatro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może doszło, że nikt się nie ucieszył.. że nie ma siedzenia na garnuszku Agi i Wojtka i trzeba iść do pracy. Albo po prostu Andziaks ma humorki... 

Podobno te gorsze dni trwały 6 dni. To dosyć sporo, nie ma co ukrywać. Więc nie wydaje mi sie, żeby tu o humorki chodzilo. To jest coś "grubszego" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może doszło, że nikt się nie ucieszył.. że nie ma siedzenia na garnuszku Agi i Wojtka i trzeba iść do pracy. Albo po prostu Andziaks ma humorki... 

Podobno te gorsze dni trwały 6 dni. To dosyć sporo, nie ma co ukrywać. Więc nie wydaje mi sie, żeby tu o humorki chodzilo. To jest coś "grubszego" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość gość napisał:

Pięknie przypisałaś innym swoje kompleksy. To się nazywa w psychiatrii przeniesienie i nie mówi nic o tych, których krytykujesz, ale o tobie mówi wszystko.

Jakie mam kompleksy? Jestem bardzo ciekawa twojej odpowiedzi, domorosly przeniesiony psychiatro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Podobno te gorsze dni trwały 6 dni. To dosyć sporo, nie ma co ukrywać. Więc nie wydaje mi sie, żeby tu o humorki chodzilo. To jest coś "grubszego" 🙂

Pewnie takich rzeczy się nie dowiemy 🙂 tylko sielanka, i pokazywanie testów. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakie mam kompleksy? Jestem bardzo ciekawa twojej odpowiedzi, domorosly przeniesiony psychiatro.

oj kogos zabolało 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

oj kogos zabolało 😄

Prawda zawsze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

oj kogos zabolało 😄

Prawda zawsze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

oj kogos zabolało 😄

Prawda zawsze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe co tam się wydarzyło. Nie wyglada to za dobrze, ze Luka ma depresję, a Andziaks tydzień temu ogłosiła światu wiadomość o ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe co tam się wydarzyło. Nie wyglada to za dobrze, ze Luka ma depresję, a Andziaks tydzień temu ogłosiła światu wiadomość o ciąży. 

Pewnie to nic takiego. Oni zawsze wyolbrzymiają. Dodał vloga o tym, że jego kuzynkę zostawił facet. Może się przejmuje jej stanem. Bo dziwne. Chyba Andzia powinna w tej sytuacji być bardziej smutna, niż on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe co tam się wydarzyło. Nie wyglada to za dobrze, ze Luka ma depresję, a Andziaks tydzień temu ogłosiła światu wiadomość o ciąży. 

Pewnie to nic takiego. Oni zawsze wyolbrzymiają. Dodał vloga o tym, że jego kuzynkę zostawił facet. Może się przejmuje jej stanem. Bo dziwne. Chyba Andzia powinna w tej sytuacji być bardziej smutna, niż on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo

Ten opis Luki wyglada jakby się wydarzyła jakaś tragedia, A pewnie chodzi o to że Andzia zalega całe dnie w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koki
2 minuty temu, Gość Lolo napisał:

Ten opis Luki wyglada jakby się wydarzyła jakaś tragedia, A pewnie chodzi o to że Andzia zalega całe dnie w łóżku

Może jest w szoku, bo dotarło. Jak sobie poradzą, jak będą jeździć na wakacje, jak to, jak tamto.. no różnie i kłębią mu się myśli. Myśli ze strachem 😄 I pewnie boi się tego mówić na głos, że "a może to jeszcze nie czas na dziecko", "a może usuniesz", "jak my sobie damy radę"... Oczywiście, nie mówie o usuwaniu jako pewniak, tylko wiecie, faceci mają tysiąc myśli... Może się pospieszyli i wstyd mu mówić, że tak myśli, kiedy cała rodzina się "ucieszyła". To nic takiego, każdy się boi i każdy myśli w ten sposób, bo to coś nowego w życiu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

p.Wojtek ma 62 lata bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×