Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość Kwjn

Kuzwa, nie podoba wam się kogo urodzilyscie to oddajcie do okna życia/domu dziecka a nie. Temat jest o Andzi a nie o tym, czy kobiety wolą rodzic córki czy synów. Napiszcie któraś o tym prace magisterska to chętnie poczytam ALE to JEST temat o Andzi. Wynocha. 

Kazda kobieta w ciąży, z różnych przyczyn preferuje dana płeć swojego dziecka i teraz spekulacje „ja wolałam córkę to wszystkie wolą córki” są śmieszne. Uważam- jeden kij jaka płeć, ważne, żeby było zdrowe i inteligentne. Reszta już jest nieważna. 

Milego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość jskssnsji napisał:

Czy ci się to podoba czy nie, kazdy facet chce miec syna. O czym bedzie gadal z corka nastolatka? O szminkach i kieckach? Chlopiecy swiat jest mu blizszy. 

Nie każda nastolatka interesuje się tylko szminkami i kieckami. Jeśli w dziecku w odpowiednim czasie wypracujemy zainteresowanie światem i pomożemy mu znaleźć jakieś hobby, to nie wyrośnie z niego pustak. Ja i większość moich koleżanek ma bardzo dobry kontakt ze swoim ojcem. A mój brat np ma wiedzę na temat kosmetyków i ubrań większa niż ja, więc że swoją córką na takie tematy spokojnie mógłby pogadać i pewnie jeszcze na zakupy by poszedl.

Nie każda dziewczynka to pustak i nie każdy mężczyzna to troglodyta z piwskiem w reku oglądający mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość gość napisał:

A ja myślę, że napisała to jakaś maDka, która bardzo chciała córkę, a urodziła syna albo dwóch i jedyne co jej zostało to z zazdrości wbijać szpile matkom córek 😉 

Jak mozna w ogole chciec corke? Dla mnie to szczerze mowiac niezrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klups
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak mozna w ogole chciec corke? Dla mnie to szczerze mowiac niezrozumiale:)

Gratuluję horyzontów - ja nie wiem jak można chcieć = nie można chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jak mozna w ogole chciec corke? Dla mnie to szczerze mowiac niezrozumiale:)

Wypad wieśniaro krowy doić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjosssi

Zleciały sie kwoki z tymi swoimi tekstami w stylu "a moj maz chciał dwie corki". 

Podobno wielokrotnie powtarzane klamstwo staje sie nieprawda. 

A przyznajcie sie same przed soba, ze wy pewnie wolalyscie corki.  To jak to jest, ze kobiecie wolno chciec miec corke ale jak sie powie głośno ze faceci wola synów, to cie stado rozwscieczonych maDek zadziobie. 

Taka jest natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjosssi
Przed chwilą, Gość cjosssi napisał:

Zleciały sie kwoki z tymi swoimi tekstami w stylu "a moj maz chciał dwie corki". 

Podobno wielokrotnie powtarzane klamstwo staje sie nieprawda. 

A przyznajcie sie same przed soba, ze wy pewnie wolalyscie corki.  To jak to jest, ze kobiecie wolno chciec miec corke ale jak sie powie głośno ze faceci wola synów, to cie stado rozwscieczonych maDek zadziobie. 

Taka jest natura. 

mialo byc - staje sie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość cjosssi napisał:

Zleciały sie kwoki z tymi swoimi tekstami w stylu "a moj maz chciał dwie corki". 

Podobno wielokrotnie powtarzane klamstwo staje sie nieprawda. 

A przyznajcie sie same przed soba, ze wy pewnie wolalyscie corki.  To jak to jest, ze kobiecie wolno chciec miec corke ale jak sie powie głośno ze faceci wola synów, to cie stado rozwscieczonych maDek zadziobie. 

Taka jest natura. 

Jeden facet chce mieć syna, inny córkę,tak samo z kobietami, jedna woli syna, inna córkę. Ludzie na świecie są różni,nie ma sensu tego szufladkować  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
Dnia 2.10.2019 o 21:07, Gość Ewa12394 napisał:

Miała zacząć studia od października, ale dziecko. Z matką firmę miała rozkręcać no, ale dziecko. To dobra wymówka na najbliższe 18 lat.

Ona chyba nawet matury nie ma, to o czym tu mowa. Kiedyś mówiła coś o szkole policealnej. Firma z matką?! błagam 😄 matka niech lepiej sama pilnuje biznesu, jak chce jeszcze mieć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×