Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość gość

obejrzałam ten filmik z Wojtkiem i ona ma tam taki nerwowy śmiech, śmieje się jakby jakaś    po. pierd.olona    była, nie wiedziałam że bycie w ciąży jest takie śmieszne. I co chwile powtarzała do niego "nieźle co?! nieźle co?! nieźle co?!" ...jakie to żałosne!! Jednak myślałam że ona jest mądrzejszą dziewczyną. Nie ogarniam jak można tak się ogołocić z prywatności , najbardziej intymnych chwil. Coś strasznego. Nie hejtujecie mnie bo to nie jest nawet hejt to zaskoczenie po prostu.

Oby urodziła zdrowego dzidziusia, też jestem z tych co uważają, że powiedzieć należy jak już zaczyna byc widac czyli jak juz sie nie da ukryć bo wiadomo,roznie bywa.Aczkolwiek życzę im jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Karina napisał:

Hahahahhaha sikam 😂😂😂

Na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i sie zacznie. Bodziaczki od gucci, pieluszki tetrowe w sówki, moja dieta w ciazy, znamy plec, urzadzamy pokoj dla dziecka, kod rabatowy -10% na haslo mamaandziaks, jak wygladala moja cesarka(no bo przeciez dziewczynka andziaks panicznie bedzie sie bala porodu naturalnego i bedzie 100 przeciwskazan do niego). Niby filmikow jeszcze nie ma a juz wiemy o conajmniej 30 ktore sie zaraz pojawia.

 

Ps. Tez juz macie w glowie taka scenke kiedy andziaks pokazuje ubranka, ktore kupila i mowi: to bylo takie slodkie ze musialam to kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No i sie zacznie. Bodziaczki od gucci, pieluszki tetrowe w sówki, moja dieta w ciazy, znamy plec, urzadzamy pokoj dla dziecka, kod rabatowy -10% na haslo mamaandziaks, jak wygladala moja cesarka(no bo przeciez dziewczynka andziaks panicznie bedzie sie bala porodu naturalnego i bedzie 100 przeciwskazan do niego). Niby filmikow jeszcze nie ma a juz wiemy o conajmniej 30 ktore sie zaraz pojawia.

 

Ps. Tez juz macie w glowie taka scenke kiedy andziaks pokazuje ubranka, ktore kupila i mowi: to bylo takie slodkie ze musialam to kupic!

Jezu, tak! xD I będzie tak paplać: "A to kupiłam, bo będzie pasowało do świecznika z Home&You. A to kupiłam, bo fajnie pasuje do świeczki Yankee Candle, a tu świeczka Yankee Candle o zapachu morskiej bryzy, bo nie znamy jeszcze płci, a morze pasuje do chłopczyka i dziewczynki. Kochani, dostałam też nowe herbaty dla ciężarnych Natural Mojo. Ich smak przypomina mi pyszne włoskie gelato, które jedliśmy z Luką w Rzymie w dzień poczęcia dzidziusia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

No i sie zacznie. Bodziaczki od gucci, pieluszki tetrowe w sówki, moja dieta w ciazy, znamy plec, urzadzamy pokoj dla dziecka, kod rabatowy -10% na haslo mamaandziaks, jak wygladala moja cesarka(no bo przeciez dziewczynka andziaks panicznie bedzie sie bala porodu naturalnego i bedzie 100 przeciwskazan do niego). Niby filmikow jeszcze nie ma a juz wiemy o conajmniej 30 ktore sie zaraz pojawia.

 

Ps. Tez juz macie w glowie taka scenke kiedy andziaks pokazuje ubranka, ktore kupila i mowi: to bylo takie slodkie ze musialam to kupic!

To babsko jest straszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

obejrzałam ten filmik z Wojtkiem i ona ma tam taki nerwowy śmiech, śmieje się jakby jakaś    po. pierd.olona    była, nie wiedziałam że bycie w ciąży jest takie śmieszne. I co chwile powtarzała do niego "nieźle co?! nieźle co?! nieźle co?!" ...jakie to żałosne!! Jednak myślałam że ona jest mądrzejszą dziewczyną. Nie ogarniam jak można tak się ogołocić z prywatności , najbardziej intymnych chwil. Coś strasznego. Nie hejtujecie mnie bo to nie jest nawet hejt to zaskoczenie po prostu.

Oby urodziła zdrowego dzidziusia, też jestem z tych co uważają, że powiedzieć należy jak już zaczyna byc widac czyli jak juz sie nie da ukryć bo wiadomo,roznie bywa.Aczkolwiek życzę im jak najlepiej.

Ona w każdym z filmow kiedy mowi innym o ciazy tak sie zachowuje, jakby chciala szybko przekonac rodzica ze to dobra nowina. Nie daje im nic powiedziec tylko swiergoli za nich jak super bedzie...Tyle ze ich miny mowia wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A mnie przeraza to(choc jestem w wieku andzi i spodziewam sie dziecka), ze zamiast skonczyc jakiekolwiek studia wzieli sie od razu za dziecko. Przy takich mozliwosciach finansowych az wstyd ze rodzice ledwo po maturze 🤦‍♀️ 

A po co im studia? W tym momencie studia nie sa wyznacznikiem NICZEGO. Kiedys tak, ale odkad powstaly prywatne szkoly magistrem moze byc kazdy. Corka mojej sasiadki 2 razy nie zdala w podstawowce, raz w gimnazjum i raz w technikum, nie ma matury, a ma magistra, i co? Takim papierkiem mozna sobie tylek podetrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilu
1 godzinę temu, Pimpuś Sadełko vol 2 napisał:

Z porodówki raczej nie, ale dam sobie rękę uciąć, że będzie nagrane, że się zaczęło i potem podróż do szpitala xD A jak Andzia dojdzie do siebie po cesarce, to na pewno Luka wywinie jakis  p r a n k. "Andziu, nasze dziecko umarło... Oj, Andzia, nie płacz, to tylko prank! Dajcie łapkę i suba!"

Nie mogę z tego 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

A po co im studia? W tym momencie studia nie sa wyznacznikiem NICZEGO. Kiedys tak, ale odkad powstaly prywatne szkoly magistrem moze byc kazdy. Corka mojej sasiadki 2 razy nie zdala w podstawowce, raz w gimnazjum i raz w technikum, nie ma matury, a ma magistra, i co? Takim papierkiem mozna sobie tylek podetrzec.

Moze byc kazdy ale nie kazdy nim jest. U nich brak wyksztalcenia wiaze sie z glupota i brakiem jakichkolwiek checi rozwoju. Tylko zakupy i zakupy. Teraz tez beda im w glowie tylko zakupy tyle ze dla dziecka. Ciekawe czy chociaz kupia mu ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona w każdym z filmow kiedy mowi innym o ciazy tak sie zachowuje, jakby chciala szybko przekonac rodzica ze to dobra nowina. Nie daje im nic powiedziec tylko swiergoli za nich jak super bedzie...Tyle ze ich miny mowia wszystko...

Dokladnie. Ona po prostu musi sie cieszyc za dwoje, bo inni nie wykazuja entuzjazmu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zreszta chyba ojczym juz nie jest z jej matka, wiec jemu chyba najmniej sie oberwie, a i tak sie jednak zmartwil anizeli ucieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moze byc kazdy ale nie kazdy nim jest. U nich brak wyksztalcenia wiaze sie z glupota i brakiem jakichkolwiek checi rozwoju. Tylko zakupy i zakupy. Teraz tez beda im w glowie tylko zakupy tyle ze dla dziecka. Ciekawe czy chociaz kupia mu ksiazke.

Ale Po co byc kims, kim moze byc kazdy? Nie kazdy musi i nie kazdy powinien isc na studia. Andziaks nawet szkoly sredniej nie zrobila normalnie, tylko wieczorowo, nie wiem czy ma mature (?),  zaczela kiedys jakies zaoczne studia i nawet do pierwszej sesji nie dotrwala, Lukasz tez intelektem nie grzeszy, a ty ich na studia wysylasz? Po co? Strata czasu dla wykladowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

A po co im studia? W tym momencie studia nie sa wyznacznikiem NICZEGO. Kiedys tak, ale odkad powstaly prywatne szkoly magistrem moze byc kazdy. Corka mojej sasiadki 2 razy nie zdala w podstawowce, raz w gimnazjum i raz w technikum, nie ma matury, a ma magistra, i co? Takim papierkiem mozna sobie tylek podetrzec.

Oj wiesz, jednak aby iść na studia, nawet prywatne to matura musi być. Więc już nie pisz że ktośtam nie ma matury a ma magistra. No chyba, ze kupiony na bazarze. Bez matury tylko do policealnych szkół można iść ale nie na studia wyższe, nawet płatne, wiec nie kłam aż tak.

Zgodzę się, że studia to nie wszystko. Ale sęk w tym, ze oni ani studiów ani doświadczenia zawodowego, ani jakichś umiejętności, wiedzy czy intelektu. NIC. A Aga z Wojtkiem nie wieczni. Co będzie jak juciub się skończy? Co będzie jak rodziców zabraknie?

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tu chodzi o całokształt ich nieogarnięcia, zachowują się jak dzieci. Ślubu nie mają, dziwne, że odpuścili ten temat, później z dzieckiem to już nie tak samo. Pracy nie mają własnej tylko uzależnieni od rodziny. 

Wymachiwała tym testem przed każdym, czyli wiedziała, że nie potraktują jej poważnie. Mój test widział mąż, a inni tylko info w stosownym czasie. 

Mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe i zajmą się nim jak należy, jak dorośli ludzie bez podrzucania nikomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po ostatnim filmiku widać, kto ich utrzymuje i ile Andzia ma znajomych 😉  Dokładnie 2 koleżanki, 3 koleżanki mamy i jedna ciocia 🙂 No, no. I mówimy o 23latce. Ale tak jest jak się ukrytą prawdę tylko ogląda. 

Wojtek był w szoku i te jego "i co teraz będzie" sugeruje z czyjej kieszeni ciągną. Bo gdyby byli ustawieni, sami pracowali, zarabiali, mieli mieszkanie kupione to by się chyba nad tym nie zastanawiał. W końcu są dorosli. A tu, jak ojciec 16latki. Bo Andzia ma taki rozumek i takie osiągnicia - jak 16latka właśnie. Do tego "partner" - pajac. Zenada.

I też uważam, że pokazywanie testów każdemu po kolei w tym koleżankom czy koleżankom mamy z nagrywaniem (i publikowaniem) ich reakcji to żenada. Też odniosłam wrażenie, że Andzia mysli że jej ciąża to wydarzenie na miarę wynalezienia koła, tymczasem poza Edytą chyba nikogo to nie obeszło czy ucieszyło. No może mamę i Wojtka obeszło, bo trzeba kasę szykować...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Wymachiwała tym testem przed każdym, czyli wiedziała, że nie potraktują jej poważnie. Mój test widział mąż, a inni tylko info w stosownym czasie. 

Ja test też tylko mężowi pokazałam. A reszcie rodziny powiedzieliśmy jak już byłam w 2 trymestrze. Bez pokazywania zdjęć czy testów. Zdjęcia z usg widziała tylko moja mama (poza mężem oczywiście). Po co innym to oglądać? 

I prawdę mówiąc obchodzila mnie tylko reakcja mego meża 🙂 Bo to z nim mam dziecko i to z nim je wychowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale Po co byc kims, kim moze byc kazdy? Nie kazdy musi i nie kazdy powinien isc na studia. Andziaks nawet szkoly sredniej nie zrobila normalnie, tylko wieczorowo, nie wiem czy ma mature (?),  zaczela kiedys jakies zaoczne studia i nawet do pierwszej sesji nie dotrwala, Lukasz tez intelektem nie grzeszy, a ty ich na studia wysylasz? Po co? Strata czasu dla wykladowcow.

W sumie masz racje ale po co im dziecko przy takich intelektach 🤦‍♀️

Obawiam sie ze dziecko bedzie mialo nie lepsze wzorce od dziecka klientow mopsu, tyle ze w tym przypadku nie zabraknie kasy. 

Jak juz mowilam jestem w wieku andziaks i spodziewam sie dziecka, ale jestem zalamana ich podejsciem do zycia i wcale sie juz nie dziwie dlaczego mlode macierzynstwo jest teraz tak negatywnie odbierane. Dziewczyna jest maks 3 miesiace w ciazy, a juz powstal z tego taki cyrk ze zal patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Oj wiesz, jednak aby iść na studia, nawet prywatne to matura musi być. Więc już nie pisz że ktośtam nie ma matury a ma magistra. No chyba, ze kupiony na bazarze. Bez matury tylko do policealnych szkół można iść ale nie na studia wyższe, nawet płatne, wiec nie kłam aż tak.

No, dokładnie. Ciemnota bez matury rozpowszechnia brednie o innej ciemnocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja test też tylko mężowi pokazałam. A reszcie rodziny powiedzieliśmy jak już byłam w 2 trymestrze. Bez pokazywania zdjęć czy testów. Zdjęcia z usg widziała tylko moja mama (poza mężem oczywiście). Po co innym to oglądać? 

I prawdę mówiąc obchodzila mnie tylko reakcja mego meża 🙂 Bo to z nim mam dziecko i to z nim je wychowuję.

Ale ty,twoj maz, bachor i testy nikogo nie obchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Rrr napisał:

Ale ty,twoj maz, bachor i testy nikogo nie obchodza

Chciałam przez to napisać, że podtykanie pod nos obsikanego testu wszystkim na około to żenada. Bo to intymna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA

Czekam na film z reakcją psa na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Rrr napisał:

Ale ty,twoj maz, bachor i testy nikogo nie obchodza

Mnie obchodzą, bo dobrze, że na kafe są rozsądne dziewczyny, a nie takie pokroju Andziaks. Lepiej by pieska kupiła i jemu ciuszki, a nie dziecko robiła jak zabawkę. Powiela zachowania matki. Pewnie na stare lata też znajdzie dzianego chłopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina

Tak jak ktoś napisał wyżej, już na instastory zapowiada, że jest w stanie zrobić tylko jedną rzecz w ciągu dnia, bo ciągle biedaczka jest zmęczona i musi iść do łóżka i z niego nie wychodzić... masakra. niestety rodzice sami wychowali sobie lenia i nieroba.. ciąża to przeciez idealne usprawiedliwienie żeby przez następne 9 miesięcy lezec w lozku.. a nie chwila. tak jest od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość gosc napisał:

"i co teraz będzie"

Pan Wojtek jest spoko, lubię gościa 😄 Widać, że ma łeb na karku, rozsądny, dojrzały facet.

Też zwróciłam uwagę na na to pytanie. Zapytał: no i co dalej ?

Jako jedyny o przyszłość zapytał, jak ona to widzi. A trzpiotka oczywiście: no będzie super, dzidzia będzie i fajnie !!!

Jak to dziecko, wiadomo - o przyszłości nie myśli.

A Wojtek już wie, że będzie to jego koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Pan Wojtek jest spoko, lubię gościa 😄 Widać, że ma łeb na karku, rozsądny, dojrzały facet.

Też zwróciłam uwagę na na to pytanie. Zapytał: no i co dalej ?

Jako jedyny o przyszłość zapytał, jak ona to widzi. A trzpiotka oczywiście: no będzie super, dzidzia będzie i fajnie !!!

Jak to dziecko, wiadomo - o przyszłości nie myśli.

A Wojtek już wie, że będzie to jego koszt.

Ani Andzia ani jej dziecko to nie jest dziecko jej ojczyma. On nie musi ich utrzymywać jeśli nie będzie chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooosc

Teraz pewnie będzie zmiana mieszkania bo to już będzie za małe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Pan Wojtek jest spoko, lubię gościa 😄 Widać, że ma łeb na karku, rozsądny, dojrzały facet.

Też zwróciłam uwagę na na to pytanie. Zapytał: no i co dalej ?

Jako jedyny o przyszłość zapytał, jak ona to widzi. A trzpiotka oczywiście: no będzie super, dzidzia będzie i fajnie !!!

Jak to dziecko, wiadomo - o przyszłości nie myśli.

A Wojtek już wie, że będzie to jego koszt.

Coś czuję, że niedługo rodzina andziaks znowu pozwie was za rozpowszechnianie tych bzdur 😄  Na jednej sprawie hejtująca kafeterianka powiedziała, że pomawiała bo ma depresję 😄 Ciekawe czym ty wytłumaczysz siebie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu

Andzia ma na tym instastory oczy jakby płakała pół dnia… i do tego te usta pękające od nadmiaru botoksu.

pannajoanna bardziej zenujaca niż zwykle, serio, gratulacje? Przecież to nie są nawet znajome.

Dziwicie się że ona wszystkim pokazuje te filmiki tak szybko. Ich kanały upadają od pewnego czasu, jak by poczekali jeszcze ze dwa miesiące, to nikt by nawet nie wszedł na te nowe wideo, bo wszyscy by o nich zapomnieli już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Coś czuję, że niedługo rodzina andziaks znowu pozwie was za rozpowszechnianie tych bzdur 😄  Na jednej sprawie hejtująca kafeterianka powiedziała, że pomawiała bo ma depresję 😄 Ciekawe czym ty wytłumaczysz siebie 😄 

Serio andziaks pozywa ludzi ktorzy maja o niej niepochlebna opinie?😂 bo ze komentarze na yt wyczyszczone to wiadomo, ale zeby zakladac sprawy to naprawde musi sie juz dziewczynie strasznie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Corka mojej sasiadki 2 razy nie zdala w podstawowce, raz w gimnazjum i raz w technikum, nie ma matury, a ma magistra, i co? 

Bez matury nikogo nie przyjmą na żadne studia. Ciś Ci się pomyliło. Sama jej nie masz, bo to podstawowa wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×