Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość polo

Gdzie mozna zobaczyc filmik z is mamy Luki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda, ze matka Luki zepsuła cała niespodziankę? Jeśli tak to dziwie się, ze babcia zamiast przezywać zorganizowaną imprezę i to ze się dowiedziała ze ma wnuczkę nagrywa jakieś insta - chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

To prawda, ze matka Luki zepsuła cała niespodziankę? Jeśli tak to dziwie się, ze babcia zamiast przezywać zorganizowaną imprezę i to ze się dowiedziała ze ma wnuczkę nagrywa jakieś insta - chore. 

Tak - wie, że dzieci żyją z takich newsów, wiedziała, że będzie film u Angeliki, a mimo to postanowiła wszystkim ogłosić nowinę 😉 wpadka lvl 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość polo napisał:

Gdzie mozna zobaczyc filmik z is mamy Luki?

Nigdzie.. u Andzi jest już vlog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże rzygam tym pokazywaniem wszystkiego w necie i jakoś mi się nie chce wierzyć, że ktoś to ogląda dla przyjemności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cata

Sprzedali wszystko. Odarli się z intymności. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssss

Najlepszy był ten moment jak się przygotowywali do odliczania, i „czekajcie nie widać napisu”. Zero spontaniczności czy autentyczności, wszystko robione pod to, żeby wyszło dobrze na filmiku. Luka podkreślający że NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE CHŁOPAK - trochę śmierdzi rozczarowaniem, skoro nawet jeszcze nie maja jednego dziecka a on już myśli o następnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale ona dopiero dowiedziała się jak przebili balony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo sympatyczny filmik. Naprawdę szczerze Wam współczuję, że analizujecie każdą pierdołę dotyczącą obcej pary z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjshjskssg
2 godziny temu, Gość Ssss napisał:

Najlepszy był ten moment jak się przygotowywali do odliczania, i „czekajcie nie widać napisu”. Zero spontaniczności czy autentyczności, wszystko robione pod to, żeby wyszło dobrze na filmiku. Luka podkreślający że NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE CHŁOPAK - trochę śmierdzi rozczarowaniem, skoro nawet jeszcze nie maja jednego dziecka a on już myśli o następnym. 

Kazdy facet chce miec syna. Co w tyn dziwnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość osjshjskssg napisał:

Kazdy facet chce miec syna. Co w tyn dziwnego? 

Tylko stare Grażyny tak generalizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ssss napisał:

Najlepszy był ten moment jak się przygotowywali do odliczania, i „czekajcie nie widać napisu”. Zero spontaniczności czy autentyczności, wszystko robione pod to, żeby wyszło dobrze na filmiku. Luka podkreślający że NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE CHŁOPAK - trochę śmierdzi rozczarowaniem, skoro nawet jeszcze nie maja jednego dziecka a on już myśli o następnym. 

No bo każdy facet chce najpierw syna 🙂 A potem kocha córeczke tatusia najbardziej na świecie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmisjaha
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko stare Grażyny tak generalizują

To zadne generalizowanie.  Kazdy chce miec dziecko swojej plci bo to ten sam świat. 

Kobieta sie zzywa z dzieckiem poprzez ciaze, a facet tej milosci musi sie nauczyc, wiec niech juz bedzie dzieciak jego plci. 

Dwie corki dla faceta to wieksza masakra niz dwoch synów dla kobiety. 

Poza tym corka to taki dodatek to syna 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość osmisjaha napisał:

To zadne generalizowanie.  Kazdy chce miec dziecko swojej plci bo to ten sam świat. 

Kobieta sie zzywa z dzieckiem poprzez ciaze, a facet tej milosci musi sie nauczyc, wiec niech juz bedzie dzieciak jego plci. 

Dwie corki dla faceta to wieksza masakra niz dwoch synów dla kobiety. 

Poza tym corka to taki dodatek to syna 😀

Współczucie dla twojego ojca, że cię spłodził i dla obojga rodziców, że wychowali na dur.nia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posksnsnsnsk
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Współczucie dla twojego ojca, że cię spłodził i dla obojga rodziców, że wychowali na dur.nia. 

Obraza majestatu i teksty na poziomie gimnazjum. Czy ci sie podoba czy nie, tak bylo od zarania dziejów. Pewnie jestes kobieta, wiec przyznaj sama ze wolisz corke a nie zaklinasz rzeczywistość. Wiadomo, ze swoje dziecko sie kocha bez względu na plec ale nie znaczy to ze człowiek nie ma preferencji co do plci i nie tęskni za kims jeszcze.  A teraz mozesz lapac bulwers. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja

A ja mam ochotę na placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posksnsnsnsko
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To nie jest prawda. Ja jestem kobieta a bab nienawidzę i chciałam syna.

A ja jestem marsjaninem i mam zielone uszy.  Widzisz, kazdy moze powiedzieć co mu sie zywnie podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość posksnsnsnsko napisał:

To nie jest prawda. Ja jestem kobieta a bab nienawidzę i chciałam syna.

x

A ja jestem marsjaninem i mam zielone uszy.  Widzisz, kazdy moze powiedzieć co mu sie zywnie podoba. 

Ale o co ci chodzi, uważasz, że kłamię? Że chciałam córkę ? 😂 ale po co miałabym kłamać? U ciebie na pewno wszyscy w domu? 😂 masakra co za dziwolągi tu siedzą, chyba nie jesteś całkiem normalna 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość posksnsnsnsk napisał:

Obraza majestatu i teksty na poziomie gimnazjum. Czy ci sie podoba czy nie, tak bylo od zarania dziejów. Pewnie jestes kobieta, wiec przyznaj sama ze wolisz corke a nie zaklinasz rzeczywistość. Wiadomo, ze swoje dziecko sie kocha bez względu na plec ale nie znaczy to ze człowiek nie ma preferencji co do plci i nie tęskni za kims jeszcze.  A teraz mozesz lapac bulwers. 

Zwariowałaś? Kto ci powiedział, że kobiety wolą córki? Jest dokładnie na odwrót, prawda stara jak świat, że są córeczki tatusiów, a matki są o wiele bardziej za synami niż córkami. Kiedys jakis seksuolog, chyba lew starowicz wytłumaczył to, że przeciwieństwa płci się przyciągają. Oczywiście na pewno są wyjątki od reguły i byc może Ty nim jesteś. Jednak zaciekłośc, z jaką piszesz o tym, że kobieta musi miec córke, byc może wskazuje na zakamuflowaną nienawiść i żal, że nie masz syna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaj
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja chciałam syna, bo sama miałam bardzo słaby kontakt z matką (za to wspaniały z ojcem) i bałam sie, że również nie będę umiała kochac córki- wiem, że to głupie, i że pewno tak by nie było, ale miałam takie myśli. 

Każda kobieta ma płeć, która preferuje u swojego dziecka i z jakichś powodów ona wynika. 

Ja po głębszym zastanowieniu się, chyba również coś mam z relacji z matką. Nic tylko się kłócilysmy, żadnego wsparcia, zero „babskich pogaduszek”. Chyba wolałam podświadomie gdzieś tego uniknąć z moją (gdyby się okazało inaczej) córką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko stare Grażyny tak generalizują

 

56 minut temu, Gość gość napisał:

No bo każdy facet chce najpierw syna 🙂 A potem kocha córeczke tatusia najbardziej na świecie 🙂 

Nie każdy. Mój chce tylko córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Jajaj napisał:

Każda kobieta ma płeć, która preferuje u swojego dziecka i z jakichś powodów ona wynika. 

Ja po głębszym zastanowieniu się, chyba również coś mam z relacji z matką. Nic tylko się kłócilysmy, żadnego wsparcia, zero „babskich pogaduszek”. Chyba wolałam podświadomie gdzieś tego uniknąć z moją (gdyby się okazało inaczej) córką. 

dokładnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Nie każdy. Mój chce tylko córki. 

Bo stara prawda jak świat, że to córeczki sa tatusiów 😉 Tak że luka nie martw się, że to nie syn! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość jshsisossno napisał:

Moze jest gejem albo co najmniej krypto gejem 

a ty lesbijka? czy po prostu problemy z główką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale matka luki trzeba przyznac, że jest wyjątkowo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskssnsji
13 minut temu, Gość gość napisał:

a ty lesbijka? czy po prostu problemy z główką? 

Czy ci się to podoba czy nie, kazdy facet chce miec syna. O czym bedzie gadal z corka nastolatka? O szminkach i kieckach? Chlopiecy swiat jest mu blizszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość jskssnsji napisał:

Czy ci się to podoba czy nie, kazdy facet chce miec syna. O czym bedzie gadal z corka nastolatka? O szminkach i kieckach? Chlopiecy swiat jest mu blizszy. 

ty jesteś "kazdy" facet? Znasz "każdego" faceta? co to za głupol? nie do uwierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
1 godzinę temu, Gość osmisjaha napisał:

Dwie corki dla faceta to wieksza masakra niz dwoch synów dla kobiety. 

Bzdura. Znam kobiety, które nie potrafią się z tym pogodzić  (z tym, ze mają 2 lub 3 synów)

1 godzinę temu, Gość osmisjaha napisał:

Poza tym corka to taki dodatek to syna 😀

Dla ciebie, śmieszny szowinisto. Dla niektórych syn może być dodatkiem do córki.

Widze, ze ten oszołomiony mizogin przylazł i na ten dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc
7 godzin temu, Gość polo napisał:

Gdzie mozna zobaczyc filmik z is mamy Luki

Jest na fb na grupie vogule Poland 🤪 no ale teraz już normalnie na blogu u Andzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosć napisał:

Dla ciebie, śmieszny szowinisto. Dla niektórych syn może być dodatkiem do córki.

Widze, ze ten oszołomiony mizogin przylazł i na ten dział.

A ja myślę, że napisała to jakaś maDka, która bardzo chciała córkę, a urodziła syna albo dwóch i jedyne co jej zostało to z zazdrości wbijać szpile matkom córek 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×