Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość gosc
25 minut temu, Królowa Juciuba napisał:

Wszystko sprzedadzą, nawet każdą wizytę u gina

Dobrze, że relacji na żywo z badania nie ma. JESZCZE. Opowieści o porodzie będę na stówkę. Może z fragmentami akcji. U nich wszystko jest na sprzedaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

weszłam na insta mamy Luki i to ładna kobieta ale na niektórych zdjęciach prezentuje się jak taka rycząca czterdziestka...tak agresywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dobrze, że relacji na żywo z badania nie ma. JESZCZE. Opowieści o porodzie będę na stówkę. Może z fragmentami akcji. U nich wszystko jest na sprzedaż. 

Tak narzekacie ale jak będzie taki film to pierwsze polecicoe oglądać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam pytanie- a czy wy zakładacie te spódniczki jednorazowe na wizycie u gina do badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mam pytanie- a czy wy zakładacie te spódniczki jednorazowe na wizycie u gina do badania?

Nigdy takiego czegos nawet nie widziałam. Normalnie leze z pi.pą na wierzchu, nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja raz załozyłam tą smieszna kiece i czułam sie jak ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyny, obejrzałam najnowszą produkcję Luki i mam ciary żenady do tej pory. W życiu nie widziałam aż tak żenującego zachowania (niby) dorosłego faceta.  Luka swoim zachowaniem i komentarzami po wyjściu od lekarza przebił nawet relację sikania na testy z kibla. 

Czy oni mają choć jedną szarą komórkę? Dziewczyna leży bez majtek a ten ją nagrywa (dobrze że nie pokazali całości) a później te komentarze, śmiechy z tego jak przebiega badanie. I samo to, że on nie wiedział jak to wygląda jest żenujące ale później... Jakbym słyszała jakiegoś gimbusa. Serio! I on chce być ojcem.. Współczuję Andzi, co ona narobiła? Zobaczycie, ze ten związek nie przetrwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość gosc napisał:

mam pytanie- a czy wy zakładacie te spódniczki jednorazowe na wizycie u gina do badania?

Nie we wszystkich gabinetach są niestety. Moim zdaniem to dobra sprawa, ale z nich nie korzystam.  Jak byłam nastolatką czy na studiach to idąc do ginekologa, wiedząc jak wygląda badanie po prostu wkładałam ...enkę, tunikę czy dłuższy sweterek itp. aby czuć się bardziej komfortowo. Teraz nie miałoby to dla mnie znaczenia (mam 28 lat) bo lekarz to lekarz i mnie to nie krępuje. Ale spódniczki takiej bym nie wkładała 😉 Choć uważam, ze dobrze że coś takiego jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość gosc napisał:

mam pytanie- a czy wy zakładacie te spódniczki jednorazowe na wizycie u gina do badania?

Nie. Prawie zawsze chodzę w su.kienkach lub w spódnicach, więc nawet nie mam okazji, żeby potrzebować takiej jednorazowej. Chociaż gdybym poszła w spodniach, to pewnie włożyłabym taką jednorazówkę, bo ja się zawsze trochę stresuję u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest, luka w końcu załapał, że skoro jego dziewczyna jest w ciąży pasowałoby się oświaczyć 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jest, luka w końcu załapał, że skoro jego dziewczyna jest w ciąży pasowałoby się oświaczyć 🙄

skąd wiesz ze załapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie we wszystkich gabinetach są niestety. Moim zdaniem to dobra sprawa, ale z nich nie korzystam.  Jak byłam nastolatką czy na studiach to idąc do ginekologa, wiedząc jak wygląda badanie po prostu wkładałam ...enkę, tunikę czy dłuższy sweterek itp. aby czuć się bardziej komfortowo. Teraz nie miałoby to dla mnie znaczenia (mam 28 lat) bo lekarz to lekarz i mnie to nie krępuje. Ale spódniczki takiej bym nie wkładała 😉 Choć uważam, ze dobrze że coś takiego jest. 

Ja też kiedy idę do ginekologa zakładam ...enkę bądź tunike. Czuję się wtedy bardziej komfortowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

skąd wiesz ze załapał?

Powiedział, że ta ginekolog nazwała go mężem, a on że nie jest nawet zaręczony, więc mam nadzieję, że w końcu wyjdzie Andzi z propozycją ślubu... Mógłby od razu po dowiedzeniu się, że jest w ciąży no ale wiemy go jaki on jest. Z tym filmem też bardziej pasowałby tytuł: Moja reakcja na pierwszy raz u ginekologa [przeżyłem szok]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Powiedział, że ta ginekolog nazwała go mężem, a on że nie jest nawet zaręczony, więc mam nadzieję, że w końcu wyjdzie Andzi z propozycją ślubu... Mógłby od razu po dowiedzeniu się, że jest w ciąży no ale wiemy go jaki on jest. Z tym filmem też bardziej pasowałby tytuł: Moja reakcja na pierwszy raz u ginekologa [przeżyłem szok]

oj nie sądze ze to mu dało do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga
12 minut temu, Gość gosc napisał:

oj nie sądze ze to mu dało do myslenia

Ktos go zapytal pod jednym ze zdjec na insta, czy beda zareczyny i odp, ze ‘nope’

🤷🏼‍♀️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Oj Andzia, sama nie miałaś pełnej rodziny i powielasz błędy rodziców dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kduegshs

On teraz reklamuje te masażery z cellulitem Lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

To Musi być w sumie dla niej przykre, że nadal nie traktuje jej na tyle poważnie że się nie oswiadczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aowl
1 godzinę temu, Gość Kduegshs napisał:

On teraz reklamuje te masażery z cellulitem Lol?

Andzia nie moze bo ciąża to Luka reklamuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ hajs musi sie zgadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kduegshs napisał:

On teraz reklamuje te masażery z cellulitem Lol?

ja zaraz padne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluninius

Ja nie mogę, ale palant :). Swoją drogą otrąbili ciążę kilka tygodni temu jak na najnowszym filmie ledwo co jest bicie serca, czyli to jakiś 6 tydzień. To znaczy, że dali znać od razu po testach, robionych w terminie miesiączki. Oby się nie dowiedzieli czemu się tak wcześnie nie mówi na ten temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Kluninius napisał:

Ja nie mogę, ale palant :). Swoją drogą otrąbili ciążę kilka tygodni temu jak na najnowszym filmie ledwo co jest bicie serca, czyli to jakiś 6 tydzień. To znaczy, że dali znać od razu po testach, robionych w terminie miesiączki. Oby się nie dowiedzieli czemu się tak wcześnie nie mówi na ten temat.

 

Na monitorze u ginekolog jest data 19.09, więc teraz to co najmniej 9 tydzień, ale zagrożenie trwa dłużej. Mój mąż do porodu nie chciał się bardzo ekscytować dzieckiem, by się mocno nie przywiązać, a potem może stracić. Ale to zależy od psychiki, może są silni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak was czytam, to mam wrażenie że was poronienie bardzo by ucieszyło, tak ciągle o tym mówicie. Przykre to jest strasznie 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak was czytam, to mam wrażenie że was poronienie bardzo by ucieszyło, tak ciągle o tym mówicie. Przykre to jest strasznie 😞

 

Chyba jesteś chora. Po prostu jest to częste zjawisko. Są też o tym filmiki na yt, wpisz i się przekonasz. Nie trzeba być yt by trzymać ciążę przez dłuższy czas w tajemnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak was czytam, to mam wrażenie że was poronienie bardzo by ucieszyło, tak ciągle o tym mówicie. Przykre to jest strasznie 😞

 

Chyba jesteś chora. Po prostu jest to częste zjawisko. Są też o tym filmiki na yt, wpisz i się przekonasz. Nie trzeba być yt by trzymać ciążę przez dłuższy czas w tajemnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Naprawdę mnie zadziwiają w swojej głupocie i braku wiedzy o świecie. Nie wiem kto jest tam bardziej dziecinny i niedojrzały. Czasem wydaję mi się, że to Angelika a czasem (jak po dzisiejszym filmie) to jednak Luka. Żenująco się to oglądało, że on nie wie jak się przeprowadza badanie oraz nawet nie umie się potem wysłowić ani zachować. Widać, że nie są na tyle dojrzali mentalnie, że nadal chichoczą jak para nastolatków z zupełnie przyziemnych rzeczy dotyczących cielesności. Btw, skoro Andżelika jest w Medicoverze na Wilanowie to jak rozumiem albo dopisana jest do pakietu rodziców/pracodawców na papierze albo płaci prywatnie gruby hajs za opiekę medyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Naprawdę mnie zadziwiają w swojej głupocie i braku wiedzy o świecie. Nie wiem kto jest tam bardziej dziecinny i niedojrzały. Czasem wydaję mi się, że to Angelika a czasem (jak po dzisiejszym filmie) to jednak Luka. Żenująco się to oglądało, że on nie wie jak się przeprowadza badanie oraz nawet nie umie się potem wysłowić ani zachować. Widać, że nie są na tyle dojrzali mentalnie, że nadal chichoczą jak para nastolatków z zupełnie przyziemnych rzeczy dotyczących cielesności. Btw, skoro Andżelika jest w Medicoverze na Wilanowie to jak rozumiem albo dopisana jest do pakietu rodziców/pracodawców na papierze albo płaci prywatnie gruby hajs za opiekę medyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Naprawdę mnie zadziwiają w swojej głupocie i braku wiedzy o świecie. Nie wiem kto jest tam bardziej dziecinny i niedojrzały. Czasem wydaję mi się, że to Angelika a czasem (jak po dzisiejszym filmie) to jednak Luka. Żenująco się to oglądało, że on nie wie jak się przeprowadza badanie oraz nawet nie umie się potem wysłowić ani zachować. Widać, że nie są na tyle dojrzali mentalnie, że nadal chichoczą jak para nastolatków z zupełnie przyziemnych rzeczy dotyczących cielesności. Btw, skoro Andżelika jest w Medicoverze na Wilanowie to jak rozumiem albo dopisana jest do pakietu rodziców/pracodawców na papierze albo płaci prywatnie gruby hajs za opiekę medyczną?

A to już nie można sobie prywatnie wykupić pakietu do medicover? Poczytaj sobie, bo innym zarzucasz brak wiedzy o świecie. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Naprawdę mnie zadziwiają w swojej głupocie i braku wiedzy o świecie. Nie wiem kto jest tam bardziej dziecinny i niedojrzały. Czasem wydaję mi się, że to Angelika a czasem (jak po dzisiejszym filmie) to jednak Luka. Żenująco się to oglądało, że on nie wie jak się przeprowadza badanie oraz nawet nie umie się potem wysłowić ani zachować. Widać, że nie są na tyle dojrzali mentalnie, że nadal chichoczą jak para nastolatków z zupełnie przyziemnych rzeczy dotyczących cielesności. Btw, skoro Andżelika jest w Medicoverze na Wilanowie to jak rozumiem albo dopisana jest do pakietu rodziców/pracodawców na papierze albo płaci prywatnie gruby hajs za opiekę medyczną?

A jak jest dopisana to w czym problem? Tak czy siak musi za to płacić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

A kto w dzisiejszych czasach chodzi do lekarza na NFZ? Ciąże prowadziłam prywatnie , nie jestem burżujem ale to tez nie są koszta które przygniataja przeciętnego Kowalskiego . Andzia ma więcej kasy niż ja i to sporo więcej , wiec skąd zdziwienie ze płaci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×