Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Alicja napisał:

A kto w dzisiejszych czasach chodzi do lekarza na NFZ? Ciąże prowadziłam prywatnie , nie jestem burżujem ale to tez nie są koszta które przygniataja przeciętnego Kowalskiego . Andzia ma więcej kasy niż ja i to sporo więcej , wiec skąd zdziwienie ze płaci? 

Dla większości czepialskich komentujących dentysta jest luksusem, a Ty tu o prywatnej opiece medycznej w trakcie ciąży 😉 Chyba widać dlaczego ci ludzie są rozwścieczeni i surowi w ocenie Andzi i Luki. Głodni frustraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość:

Już ty się nie martw o dziecko Angeliki  będzie mu u niej jak  u Pana Boga za piecem ,martw się o te biedne zaniedbane niechciane z domów dziecka których nikt nie chce , maleństwa czekają aż je ktoś przygarnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Naprawdę mnie zadziwiają w swojej głupocie i braku wiedzy o świecie. Nie wiem kto jest tam bardziej dziecinny i niedojrzały. Czasem wydaję mi się, że to Angelika a czasem (jak po dzisiejszym filmie) to jednak Luka. Żenująco się to oglądało, że on nie wie jak się przeprowadza badanie oraz nawet nie umie się potem wysłowić ani zachować. Widać, że nie są na tyle dojrzali mentalnie, że nadal chichoczą jak para nastolatków z zupełnie przyziemnych rzeczy dotyczących cielesności. Btw, skoro Andżelika jest w Medicoverze na Wilanowie to jak rozumiem albo dopisana jest do pakietu rodziców/pracodawców na papierze albo płaci prywatnie gruby hajs za opiekę medyczną?

Są pakiety w firmach ubezpieczeniowych dla ciężarnych, wtedy ma się zapewnioną opiekę medyczną w prywatnych szpitalach, poród oraz jakąś wypłatę z tytułu urządzenia dziecka aczkolwiek nie jestem przekonana czy Medicover współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi. Nie mniej jednak wątpię żeby Andżelika musiała z tego korzystać bo jednak prowadzenie ciąży w prywatnych klinikach jest tak samo płatne jak samo badanie usg a tu dodatkowo jest badanie ginekologiczne i usg na każdej wizycie. W dzisiejszych czasach przychodnie na NFZ są upierdliwy, długo się czeka na wizytę i lekarze nie chcą robić usg na każdej wizycie tylko co 3mc (zależy jak lekarz zaleci). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zażenował w hooy ten gest Luki, kiedy opisywał badanie USG - czy to ma być pochwowe czy przez powłokę brzuszną 🤢 Popieram mówienie głośno o tym, jak naprawdę wygląda badanie ginekologiczne (bo to nie powinno być tabu), ale nie w taki ordynarny sposób! Obrzydliwe to było, aż mi się cofnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Pimpuś Sadełko vol 2 napisał:

Mnie zażenował w hooy ten gest Luki, kiedy opisywał badanie USG - czy to ma być pochwowe czy przez powłokę brzuszną 🤢 Popieram mówienie głośno o tym, jak naprawdę wygląda badanie ginekologiczne (bo to nie powinno być tabu), ale nie w taki ordynarny sposób! Obrzydliwe to było, aż mi się cofnęło.

11 minut temu, Pimpuś Sadełko vol 2 napisał:

Mnie zażenował w hooy ten gest Luki, kiedy opisywał badanie USG - czy to ma być pochwowe czy przez powłokę brzuszną 🤢 Popieram mówienie głośno o tym, jak naprawdę wygląda badanie ginekologiczne (bo to nie powinno być tabu), ale nie w taki ordynarny sposób! Obrzydliwe to było, aż mi się cofnęło.

W którym filmi o tym mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvupa

Nikt nie życzy dziewczynie niczego złego, fakt jest taki, że przed 12 tygodniem nawet do 20% ciąż ulega poronieniu.  Przeczytałam takie mądre zdanie, że wczesna ciąża to pewien stan, który albo się rozwinie, albo nie. Są ciąże zaśniadowe, pozamaciczne, samoistne poronienia itd. Sama nie mam tego za sobą, ale miałam krwawienia we wczesnej ciąży i nie było pewne co się stanie. Nie wyobrażam sobie znoszenia dopytywań i gratulacji od bliskich osób, a co dopiero komentarzy obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Dla większości czepialskich komentujących dentysta jest luksusem, a Ty tu o prywatnej opiece medycznej w trakcie ciąży 😉 Chyba widać dlaczego ci ludzie są rozwścieczeni i surowi w ocenie Andzi i Luki. Głodni frustraci.

Przecież oni i tak musieliby sami płacić składki na NFZ, więc lepiej już dać te pieniądze na prywatną opiekę i przynajmniej mieć jakiś standard leczenia. A jak kiedyś wylądują w szpitalu publicznym (np. wypadek) to najwyżej zapłacą. Chyba, że płacą i to i to.

Nie wiem jak skomplikowane zabiegi można robić w Medicover (bo oni się nastawiają raczej na tańsze, popularne) ale planowaną operacje można mieć też prywatnie. Także jak ktoś ma pieniądze to publiczną służbę zdrowia może łatwo ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukijo
3 godziny temu, Gość Gość: napisał:

Już ty się nie martw o dziecko Angeliki  będzie mu u niej jak  u Pana Boga za piecem ,martw się o te biedne zaniedbane niechciane z domów dziecka których nikt nie chce , maleństwa czekają aż je ktoś przygarnie 😞

Jak sa zdrowe, a rodzice są pozbawieni praw, to nie czekaja. Rodzicow adopcyjnych jest wiecej niz maluchow. Kiedys czekaly, teraz nie siedza tam za dlugo, wrecz jest walka o takie dzieci. Gorzej z tymi z nieuregulowana syt. prawną lub z chorymi. Te czasem nigdy nie znajdą domu.

Co do tematu glownego, jak zobaczylam jak sie jarają tym, ze babka naklada prezerwatywe, to zwatpilam w nich do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość gosc napisał:

Powiedział, że ta ginekolog nazwała go mężem, a on że nie jest nawet zaręczony, więc mam nadzieję, że w końcu wyjdzie Andzi z propozycją ślubu... 

Szkoda, że nie zaprosił tej pani do zobaczenia filmu jak super "bawią się w życie" i dania łapki w górę 😉

Serio, po tym badaniu aż mi szkoda Angeliki się zrobiło. Ona chyba sama była zażenowana tym jak Luka się śmiał. A jak niemowlakowi trzeba będzie włożyć czopka przeciwgorączkowego też będzie chichotał jak 13 latek? Ogólnie dziwię się, że był aż tak zaskoczony tym jak wygląda takie badanie. Po seksie też się śmieje, że tak to wygląda? 

11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak was czytam, to mam wrażenie że was poronienie bardzo by ucieszyło, tak ciągle o tym mówicie. Przykre to jest strasznie 😞

No chyba żartujesz. Można kogoś nie lubić czy nie podzielać poglądów ale nikt tu nikomu nie życzy takiej (czy żadnej innej) tragedii. Po prostu dziwi ich beztroska. Bo rozumiem że się cieszą, ale po co od razu to oznajmiać w internecie? Jeszcze będzie na to czas. 

Gdzieś widziałam na yt parkę, która ma jeszcze niższy iloraz bo dziewczyna zaszła w ciąże i objechali wszystkie rodziny juz zaraz po zrobieniu testu. Matce kupili ubranko, każdy im gratulował i... w 8 tygodniu na badaniu wyszło że ciąża obumarła. Dziewczyna dalej maiała wszystkie objawy no ale płód przestał się rozwijać. Oczywiście nagrali filmik o poronieniu bo hajs musi sie zgadzać no ale..

Nikt źle im nie życzy ale widać, że to dzieci mentalne jeszcze. Andzelika nie będzie miała w nim oparcia, pomocy takiej przyziemnej. On się wybiera do Rio na wiosnę, jak ona będzie w 3 trymestrze. Czy to ok? Ja nie mówię, że mają być teraz zespawani ze sobą ale 3 trymestr jest dość trudny i lepiej by facet już z nią był wtedy. Ale on nie mysli w ten sposób. Jego śmieszy że Angelika zdjęła bieliznę u ginekologa aby można było zrobić usg.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Państwo zapewnia bezpłatną opiekę zdrowotną kobietom w ciąży i dzieciom do 18 roku życia. Gwarantuje to konstytucja. Nie trzeba nic płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co do opieki zdrowotnej to chyba można być dopisanym do ubezpieczenia matki do 26 roku życia (ale chyba pod warunkiem że się uczysz) ale myślę, że Angelika jest "zatrudniona" w hotelu rodziców. I ma swoje ubezpieczenie, składki ZUS, świadczenia wszystko jak trzeba, jak u normalnego pracownika. A że nic nie robi to ich sprawa. Ale myślę, że matka dała jej zatrudnienie aby lata pracy jej leciały do emerytury chociażby 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na pewno matka juz o to zadbała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
4 godziny temu, Gość Gość: napisał:

martw się o te biedne zaniedbane niechciane z domów dziecka których nikt nie chce , maleństwa czekają aż je ktoś przygarnie :(

To na co czekasz ? Przygarniaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co do opieki zdrowotnej to chyba można być dopisanym do ubezpieczenia matki do 26 roku życia (ale chyba pod warunkiem że się uczysz) ale myślę, że Angelika jest "zatrudniona" w hotelu rodziców. I ma swoje ubezpieczenie, składki ZUS, świadczenia wszystko jak trzeba, jak u normalnego pracownika. A że nic nie robi to ich sprawa. Ale myślę, że matka dała jej zatrudnienie aby lata pracy jej leciały do emerytury chociażby 😉 

Można być dopisanym jako członek gospodarstwa domowego, jeśli faktycznie się nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nikt źle im nie życzy ale widać, że to dzieci mentalne jeszcze. Andzelika nie będzie miała w nim oparcia, pomocy takiej przyziemnej. On się wybiera do Rio na wiosnę, jak ona będzie w 3 trymestrze. Czy to ok? Ja nie mówię, że mają być teraz zespawani ze sobą ale 3 trymestr jest dość trudny i lepiej by facet już z nią był wtedy. Ale on nie mysli w ten sposób. Jego śmieszy że Angelika zdjęła bieliznę u ginekologa aby można było zrobić usg.. 

Daj spokój, śmiechu warte. Dziecko w drodze, a on musi licówki zrobić i to jest teraz dla niego najważniejsze xD Prawie z krzesła spadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Pimpuś Sadełko vol 2 napisał:

Daj spokój, śmiechu warte. Dziecko w drodze, a on musi licówki zrobić i to jest teraz dla niego najważniejsze xD Prawie z krzesła spadłam.

hahahahahhaaha no dooooobre to było 😂😂😂😂😂inni przyszli rodzice raczej stawiają na edukację-uczą się jak najwięcej o przyszlej roli, dużo czytają o rodzicielstwie,wychowywaniu dziecka... A ten LICÓWKI  K.UR.W.A HAHHAHHAHA😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂NO PADŁAM 😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kvupa napisał:

Nikt nie życzy dziewczynie niczego złego, fakt jest taki, że przed 12 tygodniem nawet do 20% ciąż ulega poronieniu.  Przeczytałam takie mądre zdanie, że wczesna ciąża to pewien stan, który albo się rozwinie, albo nie. Są ciąże zaśniadowe, pozamaciczne, samoistne poronienia itd. Sama nie mam tego za sobą, ale miałam krwawienia we wczesnej ciąży i nie było pewne co się stanie. Nie wyobrażam sobie znoszenia dopytywań i gratulacji od bliskich osób, a co dopiero komentarzy obcych ludzi.

Jakie znaczenie ma to czy o tym powie wcześniej czy nie. Poronienie to nie jest jakiś wstyd, żeby później o tym normalnie nie powiedzieć. Jeśli coś takiego się zdarza to raczej inteligentny człowiek się domyśli, że ktoś był w ciąży a nie ma dziecka, tzn że coś poszło nie tak i nie będzie dopytywal i rozmawiał o tym z kobietą jeśli ona tego nie chce. Wiele blogerek o tym mówiło i może dobrze że o tym mówią, bo może ktoś dzięki temu poczuje, że nie jest z tym sam, że to się zdarza też innym. Ktoś będzie miał potrzebę milczenia o tym, ktoś inny będzie chciał o tymowic. Mówi się o chorobach, raku, Hashimoto, chorobach psychicznych, pcos. Dlaczego poronienie ma być tematem tabu? A może dla tej dziewczyny jak powie o tym na filmie, to będzie też coś z formie terapii? Nie chcesz to nie oglądaj, widocznie ona ma potrzebę o tym opowiedzieć.  Komentarze można zawsze wyłączyć i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nikt źle im nie życzy ale widać, że to dzieci mentalne jeszcze. Andzelika nie będzie miała w nim oparcia, pomocy takiej przyziemnej. On się wybiera do Rio na wiosnę, jak ona będzie w 3 trymestrze. Czy to ok? Ja nie mówię, że mają być teraz zespawani ze sobą ale 3 trymestr jest dość trudny i lepiej by facet już z nią był wtedy. Ale on nie mysli w ten sposób. Jego śmieszy że Angelika zdjęła bieliznę u ginekologa aby można było zrobić usg.. 

Ja nie widzę akurat w tym nic złego, że wyjeżdża. To chyba jedyna szansa na taki wyjazd. Poza tym to jakaś współpraca, więc będzie miał z tego jeszcze jakiś hajs. Ile go nie będzie? Raczej miesiąc nie będzie tam siedział. Ona może w tym czasie być z matką, nie umrze bez niego. Jezu, jak ktoś chce to można wszystko sobie zorganizować i żadna strona nie musi z niczego rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

 

Nikt źle im nie życzy ale widać, że to dzieci mentalne jeszcze. Andzelika nie będzie miała w nim oparcia, pomocy takiej przyziemnej. On się wybiera do Rio na wiosnę, jak ona będzie w 3 trymestrze. Czy to ok? Ja nie mówię, że mają być teraz zespawani ze sobą ale 3 trymestr jest dość trudny i lepiej by facet już z nią był wtedy. Ale on nie mysli w ten sposób. Jego śmieszy że Angelika zdjęła bieliznę u ginekologa aby można było zrobić usg.. 

Co za bzdury wypisujesz... Kto i gdzie powiedział że na wiosnę ? Nie wiesz kiedy jest karnawał ? Zresztą na Instagramie w opisie zdjęcia Luka napisał, że wybiera się tam w lutym ! Ale lepiej wypisywać bzdury i zarzucać, że zostawi Andzie samą przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Co do opieki zdrowotnej to chyba można być dopisanym do ubezpieczenia matki do 26 roku życia (ale chyba pod warunkiem że się uczysz) ale myślę, że Angelika jest "zatrudniona" w hotelu rodziców. I ma swoje ubezpieczenie, składki ZUS, świadczenia wszystko jak trzeba, jak u normalnego pracownika. A że nic nie robi to ich sprawa. Ale myślę, że matka dała jej zatrudnienie aby lata pracy jej leciały do emerytury chociażby 😉 

Czepiacie się tej opieki zdrowotnej. Przecież ona nie musi liczyć każdej złotówki, nawet jak musi chodzić prywatnie do lekarza i za to płacić, to nie są to usługi dostępne tylko dla milionerów. Z resztą kto korzysta z lekarza na NFZ w ciąży? No chyba jakaś kompletna patola bez pieniędzy, nie oszukujmy się. 

Czy ma prywatną opiekę medyczną,czy płaci składki zdrowotne,to przecież z waszego portfela czy ze skarbu państwa nie idzie,tylko musi to sobie z własnych pieniędzy opłacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co za bzdury wypisujesz... Kto i gdzie powiedział że na wiosnę ? Nie wiesz kiedy jest karnawał ? Zresztą na Instagramie w opisie zdjęcia Luka napisał, że wybiera się tam w lutym ! Ale lepiej wypisywać bzdury i zarzucać, że zostawi Andzie samą przed porodem...

Niektórzy nie wiedzą kiedy się pory roku zaczynają i wychodzą takie kwiatki, że luty to już wiosna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a mówili kiedy termin? kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie znaczenie ma to czy o tym powie wcześniej czy nie.

Takie ma znaczenie, że jak trąbią o tym publicznie i nagle przestaną to wiadomo, że ludzie im żyć nie dadzą z pytaniami co z ciąża, co się stało itp. Nie wszystkie kobiety chcą słuchać "strasznie mi przykro" od piątych wód po kisielu, którym jeszcze nie dawno trąbili o szczęściu. O to chodzi. A nie o to, że czasem tak bywa. 

18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co za bzdury wypisujesz... Kto i gdzie powiedział że na wiosnę ? Nie wiesz kiedy jest karnawał ? Zresztą na Instagramie w opisie zdjęcia Luka napisał, że wybiera się tam w lutym ! Ale lepiej wypisywać bzdury i zarzucać, że zostawi Andzie samą przed porodem...

No tak. Dobrze, że jest matka. Widać na kogo może liczyć. Bo nie na lukusia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Takie ma znaczenie, że jak trąbią o tym publicznie i nagle przestaną to wiadomo, że ludzie im żyć nie dadzą z pytaniami co z ciąża, co się stało itp. Nie wszystkie kobiety chcą słuchać "strasznie mi przykro" od piątych wód po kisielu, którym jeszcze nie dawno trąbili o szczęściu. O to chodzi. A nie o to, że czasem tak bywa. 

No i dobrze, niektóre kobiety nie będą chciały o tym rozmawiać i słuchać i wtedy nie muszą mówić o ciąży. Myślisz że ona nie wie jak będzie? Przecież kazda pierdoła z jej filmu jest tu komentowana i analizowana. Widocznie się z tym liczy, myślę że raczej by ją to nie zaskoczyło, że wszyscy będą pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Kluninius napisał:

Ja nie mogę, ale palant :). Swoją drogą otrąbili ciążę kilka tygodni temu jak na najnowszym filmie ledwo co jest bicie serca, czyli to jakiś 6 tydzień. To znaczy, że dali znać od razu po testach, robionych w terminie miesiączki. Oby się nie dowiedzieli czemu się tak wcześnie nie mówi na ten temat.

 

Mamie luki powiedzieli jak była w 6 tygodniu a impreza była w drugi weekend wrzesnia (pamiętam bo sama mam urodziny tego dnia) teraz mamy październik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mówili na filmiku ze dziecko będzie na majówkę. Ja mam termin na 1 maja a jestem w 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mówili na filmiku ze dziecko będzie na majówkę. Ja mam termin na 1 maja a jestem w 12 tyg

Wczoraj zaczelam 12, Andzia może być w 11 ale nie mniej bo się nie wyrobi na majówkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość gosc napisał:

No tak. Dobrze, że jest matka. Widać na kogo może liczyć. Bo nie na lukusia. 

To co, ma się do niej teraz kajdankami przypiąć i nie odstępować na krok? Bez przesady, ciąża to nie jest choroba, że ktoś musi być z tobą 24h/dobe. Ludzie, pojedzie na tydzień czy dwa i ona od tego nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

To co, ma się do niej teraz kajdankami przypiąć i nie odstępować na krok? Bez przesady, ciąża to nie jest choroba, że ktoś musi być z tobą 24h/dobe. Ludzie, pojedzie na tydzień czy dwa i ona od tego nie umrze.

Ale podczas miesiączki musiał przy niej warować ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×