Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Paulina jest jedynaczką, ale tam była duża różnica wieku między rodzeństwem jej matki i trochę inaczej to wyglądało. Znam ich trochę. Zawsze wszyscy się z nich śmiali, rodzice Pauliny w podrobkach na mszę haha niby chanel philipp plein - wszystko z targu. Do tego mega solarium. To było modne może 20 lat temu o ile w ogóle... U inteligentnych ludzi nigdy takich rzeczy nie było. Zero zainteresowań - tylko "moda". Ale jaka! Kicz z bazarów hahaha ale żenua. Matki chyba najbardziej normalny, wymiksuj się z tej wsiurskiej rodzinki póki możesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2022 o 19:45, Mikkko napisał:

Hahaha ale mam polewke z nich, kanał o niczym, widać sprzedaż dzieci dla hajsu, bo na tym opiera się kontent. Nie będę wypowiadać się na temat wychowania dzieci, bo to ich sprawa. Najbardziej śmieszy mnie ten kicz haha te dodatki, ciuchy, elementy wnętrz... Ruda to nie jest małe miasto a ona gust jak ze wsi 😄 mama Pauliny podobnie, cała Ruda ma z nich bekę a ona myśli, że jest gwiazdą haha. Ktoś wie gdzie pracuje Mateusz, czym się zajmuje? 

Masz rację. Zobacz ostatnie zdjęcie Bellci. Doczepy, kicz i cekiny. Zwróć uwagę na kosmiczne buty. No ale ona prowadziła kiedyś solarium. Taka blachara. Torebunia niby od Karla L ale to podróba. Robek tez musi mieć koszulkę balmę paris :)  Ruda Śląska Haute couture :) Mateusz pracował jako manager klubu nocnego ale wyleciał. Teraz w jakiejś firmie kamieniarskiej. Są pośmiewiskiem dla całej Rudy i okolic ale pieniedze nie śmierdzą i dziś sprzedaje się wszystko a zwłaszcza prywatność.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina tak szybko zrezygnowała z karmienia piersią. Niby Mały miał jakiś problem z łapaniem, ale od czego są doradcy laktacyjni, neurologopedzi? Mogła iść, skonsultować jeśli by jej zależało. No, ale wtedy, przy kp, przy braku smoczka trudniej byłoby wyskoczyć na trzy godziny na sztuczne rzęsy i usteczka. A i energetyka też chyba wypić nie można 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2022 o 15:31, Malek i Masrenka napisał:

Masz rację. Zobacz ostatnie zdjęcie Bellci. Doczepy, kicz i cekiny. Zwróć uwagę na kosmiczne buty. No ale ona prowadziła kiedyś solarium. Taka blachara. Torebunia niby od Karla L ale to podróba. Robek tez musi mieć koszulkę balmę paris 🙂 Ruda Śląska Haute couture 🙂 Mateusz pracował jako manager klubu nocnego ale wyleciał. Teraz w jakiejś firmie kamieniarskiej. Są pośmiewiskiem dla całej Rudy i okolic ale pieniedze nie śmierdzą i dziś sprzedaje się wszystko a zwłaszcza prywatność.

To zdjęcie z promenady? 
Masakra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️. Kicz przez duże K. No, ale ok, ma prawo być kiczowata jeśli chce, to jej sprawa. Masz rację z tym sprzedawaniem prywatności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, baaardzo często chodzą w podrobkach. W ogóle wyglądają jakby wyszli z bazaru z Turcji. Widziałam wczoraj bellcię w biedronce, gdzie pytała czy na pewno coś tam dostanie gratis z promocji. Na miejscu Pauliny bym się mocno zastanowiła, co pokazuje, bo kontent na dzieciach nie jest zbyt moralny i dla nich dobry. Druga kwestia w internecie nic nie ginie i kto będzie chciał ja kiedyś zatrudnić... Hajs na 1 miejscu i zrobia wszystko, ale to może sie odwrócić przeciwko nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich ogólnie oceniam jako dość sympatyczną parę. Śmieszy mnie jedynie trochę to, gdy czasami mówią że ktoś tam ich widział, aż się popłakał/popłakała, tacy celebryci, znani z tego że są znani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×