Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Gość Widzcka zycliwa

Tworcy kanalu Obydwoje na pewno czytaja to forum. P. Paulina tlumaczy sie ze wszystkich zarzutow kierowanych do niej i do jej dziecka jakie mozna odnalezc tutaj na watku kafeterii. Weszlam tu bo lubilam ich ogladac ale cos niedobrego dzieje sie z tym kanalem. To z pewnoscia sa prosci, calkiem fajni ludzie. Ogladajac ich vlogi w przeszlosci wielokrotnie miewalam bardzo pozytywne odczucia co do nich. Jednak wiele sie zmienilo teraz to juz totalne nastawienie na zysk. Wchodzac tutaj na kafeterie i atakujac tych ktorzy wyrazaja tu swoje opinie, pokazuja na czym naprawde im zalezy - prosba by napisac komentarz pod ich filmem jest wezwaniem do nabijania komentarzy a tak sie zarabia na vlogach - iloscia komentarzy tych zlych i tych dobrych(miedzy innymi). Zabawne jest tlumaczenie ze sami mamy nudne zycie i nic nie osiagamy wiec krytykujemy tych ludzi z vloga... Przeciez oni publikujac te filmy wyrazaja pelna zgode na ocenianie ich zycia. powinni o tym pamietac. My zas jako widzowie kanalu, nawet antyfani, mamy pelne prawo wyrazac swoje poglady na temat tresci jakie tam prezentuja. To nie my pokazujemy na ytubie nasze zycia tylko oni. Ocena jest nieunikniona oraz pelnoprawna. Prosze o tym pamietac. To do czego nie mamy prawa ani ja ani nikt z widzow, to obrazanie, upokarzanie, wyzywanie Pana Mateusza i Pani Pauliny. Czepianie sie ich dziecka to tez skandal. Mozna napisac ze wg nas Mateusz jest leniwy a Paulina gruba (chociaz wg mnie jest fajna babka i niewazne ile wazy) ale nie mozna juz obrazac ich piszac ze to ...e, ...i i bezmozgi. Szanujmy sie. Hani w ogole nie powinnismy oceniac bo to malutka dziewczynka, nieswiadoma to rodzice robia jej krzywde, a nie ona sama sobie. Wyraze swoje zdanie - ten kanal przestal byc szczery i naturalny, tesknie za radosna Pania Paulina, spontaniczna ... Widac w niej teraz smutek. Widac ze martwia ja te przykre komentarze. Pani Paulinko niech sie Pani nie tlumaczy nikomu z niczego. Uwazam ze kanal powstal by fajnie spedzac czas a teraz dziala juz wylacznie by zarobic. Hania za 10 lat bedzie ponosila konsekwencje wyboru swoich rodzicow gdy koledzy z jej klasy znajda te filmy. Prosze pomyslec o dziecku. Nie ma nic zlego w zarabianiu na vlogach jednak cudownie gdy idzie za tym zarobkiem cos wartosciowego jak to ze Pani Paulina szyje i ma do tego talent.Wciskanie na sile "zdrowych posilkow" i gadanie o kosmetykach to przykra sprawa. Badzcie prawdziwi bo teraz idzie to w kierunku Misia i ja. Michalina to bardzo madra i fajna dziewczynka ale konsekwencje takiego zycia moga byc dla niej bardzo przykre. Nie bede wdawac sie w rozmowy na tym forum, chialam napisac co mi lezy na sercu. Nie napisze tego do nich ani pod filmem bo wiem ze to tutaj odczytaja. Nie zabiore wiecej glosow w ich sprawie tutaj na tym forum. Jesli ktos chce ze mna porozmawiac na ich temat moge podac maila. Pani Paulinko, Panie Mateuszu macie potencjal, na pewno macie tez fajne pomysly to wroccie do tej naturalnosci jaka byla kiedys. Bede sledzic jeszcze kilka vlogow jak nic sie nie zmieni to odchodze ale bede ich milo wspominac. Pozdrawiam wszystkich i pamietajcie - nikt nie ma prawa obrazac i wyzywac innych zwlaszcza ich dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd

Czas upływa więc czują się przed kamerą coraz pewniej. Faktem jest ze idą na ilość i kasę. Coraz mniej tej naturalności. Szkoda dziecka bo ona nie wie co jej rodzice robią. Paulinka prosta dziołcha z Rudy ale chce być rozpoznawalną gwiazdą. Być może nie chce wrócić już do pracy. Ja bym się wstydził. Idę a tam ludzie wiedzą jak mam w domu., że wczoraj jadłam kotleta i kupiłam lakier do włosów. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Nie atakujcie ich.Niech robią co chcą, jeśli poniosą konsekwencje pokazywania się na yt to oni, a nie Wy.Nie pokazują przecież nic złego albo  bardzo prywatnego.Dzisiejszy odcinek, w którym Paulina kilkakrotnie usprawiedliwiala to co im się tu zarzuca był dla mnie smutny.Czemu ma się nam tłumaczyć z tego, że Hania jest drobna albo że ubranko, które jej założyła miało centymetr za krótki rękawek.Póki dziecku nie dzieje się krzywda to nie czepiajmy się rodziców.A tu jest cały czas szukanie powodu, żeby się do czegoś przyczepić.

Paulina jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś świetną żoną i mamą, piękną kobietą i bardzo dobrym i szczerym człowiekiem.Nie tłumacz się z niczego.Jestescie super rodzinką, nie zmieniajcie sie.Jedyny minus dla Was za to, że vlogi są tylko dwa razy w tygodniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie atakujcie ich.Niech robią co chcą, jeśli poniosą konsekwencje pokazywania się na yt to oni, a nie Wy.Nie pokazują przecież nic złego albo  bardzo prywatnego.Dzisiejszy odcinek, w którym Paulina kilkakrotnie usprawiedliwiala to co im się tu zarzuca był dla mnie smutny.Czemu ma się nam tłumaczyć z tego, że Hania jest drobna albo że ubranko, które jej założyła miało centymetr za krótki rękawek.Póki dziecku nie dzieje się krzywda to nie czepiajmy się rodziców.A tu jest cały czas szukanie powodu, żeby się do czegoś przyczepić.

Paulina jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś świetną żoną i mamą, piękną kobietą i bardzo dobrym i szczerym człowiekiem.Nie tłumacz się z niczego.Jestescie super rodzinką, nie zmieniajcie sie.Jedyny minus dla Was za to, że vlogi są tylko dwa razy w tygodniu 😉

Dokładnie. Żyjcie i dajcie żyć innym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska98

Ta, ale jedna dziewczyna po prostu zapytała czy spodenki nie są za małe to już był atak na nią jakby nie wiem co napisała. Do mnie te filmy są po prostu nudne, nie wiem po ch nagrywane. Dostaja paczki a i tak kupują tone ubranek. Nic ciekawego nie robią.  Rodzina jak każda inna.to już te blogi  z plaży były minimalnie ciekawsze A teraz? Hania niegrzeczna, Mati narzeka, że jest zmęczony, Hania u dziadków wiecznie, bo ta na rzęsy i do fryzjera... dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ta, ale jedna dziewczyna po prostu zapytała czy spodenki nie są za małe to już był atak na nią jakby nie wiem co napisała. Do mnie te filmy są po prostu nudne, nie wiem po ch nagrywane. Dostaja paczki a i tak kupują tone ubranek. Nic ciekawego nie robią.  Rodzina jak każda inna.to już te blogi  z plaży były minimalnie ciekawsze A teraz? Hania niegrzeczna, Mati narzeka, że jest zmęczony, Hania u dziadków wiecznie, bo ta na rzęsy i do fryzjera... dramat 

Ma prawo od czasu do czasu gdzieś wyjść bez dziecka. Widzimy tylko kawałek z ich życia. Moim zdaniem fajnie prowadzą vlogi, w sposób humorystyczny, przyjemnie się ich słucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ta, ale jedna dziewczyna po prostu zapytała czy spodenki nie są za małe to już był atak na nią jakby nie wiem co napisała. Do mnie te filmy są po prostu nudne, nie wiem po ch nagrywane. Dostaja paczki a i tak kupują tone ubranek. Nic ciekawego nie robią.  Rodzina jak każda inna.to już te blogi  z plaży były minimalnie ciekawsze A teraz? Hania niegrzeczna, Mati narzeka, że jest zmęczony, Hania u dziadków wiecznie, bo ta na rzęsy i do fryzjera... dramat 

Ma prawo od czasu do czasu gdzieś wyjść bez dziecka. Widzimy tylko kawałek z ich życia. Moim zdaniem fajnie prowadzą vlogi, w sposób humorystyczny, przyjemnie się ich słucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluwina
 

Ta, ale jedna dziewczyna po prostu zapytała czy spodenki nie są za małe to już był atak na nią jakby nie wiem co napisała. Do mnie te filmy są po prostu nudne, nie wiem po ch nagrywane. Dostaja paczki a i tak kupują tone ubranek. Nic ciekawego nie robią.  Rodzina jak każda inna.to już te blogi  z plaży były minimalnie ciekawsze A teraz? Hania niegrzeczna, Mati narzeka, że jest zmęczony, Hania u dziadków wiecznie, bo ta na rzęsy i do fryzjera... dramat 

Atakowały tą dziewczynę psychofanki, a nie Paulina czy Mateusz, więc do nich nie można mieć pretensji.Poza tym ta uwaga o spodenkach była niepotrzebna.Jak to się mówi "głupi nie zauważy, a mądry nic nie powie".Pani chciałam zabłysnąć i jej się nie udało...

Ubranka mogą kupować takie jakie im się podobają.Raczej dla mnie niezrozumiałe jest to, że tępi ludzie śla im bez sensu ubranka, z których część będzie na pewno nie wykorzystana, jak np letnia ...enka, która jest na Hanie dobra obecnie, a w lato będzie za mała.Jeśli chcą im coś wysyłać to mogliby wysłać  np książeczkę, zabawkę, jedno ubranko fajnej jakości, a nie tonę bezużytecznych ciuchów.

Po co oglądać coś co nas nudzi.Jest tyle kanałów, że nie trzeba się torturowac tymi, które nas nudzą.

Każda matka ma prawo wyrwac się od dziecka  i odpocząć, zrobić coś dla siebie.Po co to krytykować?

Nie hejtujmy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanaian

Sama jestem matka i wiek jakie nieraz bezsensowne jest dodawanie non stop ubranek. Tak jak ktoś pisze miałam to samo. Młoda dostała w kwietniu rzeczy na rozmiar o wiele większy, przez co letnie ...enki były jej dobre na jesień i ich nie ubrala..   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanaian

Sama jestem matka i wiek jakie nieraz bezsensowne jest dodawanie non stop ubranek. Tak jak ktoś pisze miałam to samo. Młoda dostała w kwietniu rzeczy na rozmiar o wiele większy, przez co letnie ...enki były jej dobre na jesień i ich nie ubrala..   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

3.II - Imieniny: Uniesławy, Unisławy, Uniemysła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co

Nudy, wybili się na kanale Misi, bo normalnie nie mają nic cennego do przekazania i pewnie by ich nie było na YT.  Relacja z tygodnia życia Ale dzieci oglądające kanał i madki siedzące w domach zadowolone. Paulinka ma na rzęsy i poopowiada o niczym.  Mateusz wiecznie zmęczony "zdubinguje" córkę. Pójdą do Lidla i apteki. Może ktoś prześle żelki i milkę.
Normalnie oskar ! za pomysł i wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe
 

 

 

 

Nudy, wybili się na kanale Misi, bo normalnie nie mają nic cennego do przekazania i pewnie by ich nie było na YT.  Relacja z tygodnia życia Ale dzieci oglądające kanał i madki siedzące w domach zadowolone. Paulinka ma na rzęsy i poopowiada o niczym.  Mateusz wiecznie zmęczony "zdubinguje" córkę. Pójdą do Lidla i apteki. Może ktoś prześle żelki i milkę.
Normalnie oskar ! za pomysł i wykonanie.

Niby nuda, ale oglądasz i wszystko wiesz.Jak Cię coś aż tak nudzi to proponuję nie oglądać.Co niby mają pokazywać?Jeśli są chętni, żeby oglądać ich codzienność to oni ją nagrywaja.Cóż nadzwyczajnego można robić mając małe dziecko?Jak Paulina pójdzie do fryzjera albo kosmetyczki to też Wam źle, bo dziecko zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre

No właśnie co można pokazywać? Jak się nie ma pomysłu, nie czyta książek, nie interesujesz się nauką, techniką, podróżami, gotowaniem to pokazujesz codzienność i gadasz o niczym. Idziesz do Pepco, odwiedzasz rodziców, bawisz sie z dzieckiem, jesz kotleta i robisz śniadanie, mierzę buty. Na YT można naprawdę znaleźć  mądre kanały ( np: lekcje nauki angielskiego, gry na instrumencie, recenzje z podróży, poradniki, majsterkowanie kanały naukowe itp ). A oglądam jak inni dla śmiechu bo traktuje to jak serial komediowy. Nie tylko ja...
Nie interesuje mnie jak mieszkają i w co ubierają dziecko. Ale ich zachowanie i mądrości życiowe Paulinki i jej monologi to "miszczostwo"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe

Dla mnie to niedorzeczne oglądać coś, żeby później wejść na forum i pisać jacy to ludzie są beznadziejni.Zazdroszczę , że masz tyle czasu, żeby obejrzeć te wszystkie wartościowe kanały o nauce języków, majsterkowaniu, książkach i podróżach, a później jeszcze dla śmiechu zameczasz się oglądaniem monologow Pauliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahajajja
 

No właśnie co można pokazywać? Jak się nie ma pomysłu, nie czyta książek, nie interesujesz się nauką, techniką, podróżami, gotowaniem to pokazujesz codzienność i gadasz o niczym. Idziesz do Pepco, odwiedzasz rodziców, bawisz sie z dzieckiem, jesz kotleta i robisz śniadanie, mierzę buty. Na YT można naprawdę znaleźć  mądre kanały ( np: lekcje nauki angielskiego, gry na instrumencie, recenzje z podróży, poradniki, majsterkowanie kanały naukowe itp ). A oglądam jak inni dla śmiechu bo traktuje to jak serial komediowy. Nie tylko ja...
Nie interesuje mnie jak mieszkają i w co ubierają dziecko. Ale ich zachowanie i mądrości życiowe Paulinki i jej monologi to "miszczostwo"

 

dokładnie, mam to samo. Oglądam zazwyczaj podczas siedzenia w wannie, w tle jak się myję i mam niezłą bekę z tych głupot. Podziwiam, ja bym się nie odważyła tak się ośmieszać w necie dla darmowej paczki żelków. Tak jak napisaliście, jest wiele na prawdę super kanałów, które wnoszą coś do życia po obejrzeniu ich. a to? taka darmowa komedia z laski, która nie potrafi posługiwać się językiem ojczystym, chłopa, który jest wiecznie padnięty po pracy i dziecka, które jest nieświadome, że żyje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahajajja

a ten kanał misia i ja to już w ogóle dramat. Weszłam może z 3x max i na to się w ogóle nie da patrzeć. Robienie z siebie ...a, bo inaczej tego się nie da nazwać. Dziecko z ogromną otyłością, rozpieszczone do granic możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zahajsmiskibaluj

Muszą Miśkę rozpieszczac, żeby wynagrodzić to, że żyją za jej kasę.Starzy żyją na koszt dziecka.MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha
 

Muszą Miśkę rozpieszczac, żeby wynagrodzić to, że żyją za jej kasę.Starzy żyją na koszt dziecka.MASAKRA!

Nie będzie dziadować przecież jako nauczycielka. Trzeba się pokazać w nowych ciuchach, Biżuterii z Pandory. Na  kalendarze adwentowe musi też starczyć. 🙂 i na haułle z siaty..:) Świat się kończy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🙂🙂🙂

🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paula powiekszyla usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Paula powiekszyla usta

No i co? Zal? To tez sobie zrób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No i co? Zal? To tez sobie zrób..

Nie muszę. Mam swoje naturalne ładne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie muszę. Mam swoje naturalne ładne;)

Ładne? Aby na pewno? Może pokaż to tez sobie wszyscy ocenia, przecież tak lubimy wszystko krytykowac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegupia

Paulina jak na prostą dziołchę z Rudy chce aspirować do miana celebrytek. Są odjechane ciuchy (np.  kaszkiet z pomponem ) a teraz dochodzi medycyna estetyczna. Robot już sprząta, ma więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fyyj
 

Ładne? Aby na pewno? Może pokaż to tez sobie wszyscy ocenia, przecież tak lubimy wszystko krytykowac... 

Niby czemu ma pokazywać? Czy ona prowadzi vloga? Ludzie, kiedy wy zrozumiecie że dopóki tamci wystawiają swoje życie na widok publiczny to inni mają prawo je krytykować. A uwaga na temat ust jest spostrzeżeniem a nie żadnym hejtem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny

Jak chcesz im posłodzić zgodnie z ich oczekiwaniami, że wszystko jest super, ona cudowna, Hanusia słodka, Mateuszek piękny i że ich kochasz bo są super to komentuj pod ich filmami. To forum przynajmniej pozwala coś napisać co sie komu nie podoba lub wyrazić krytykę. Pod ich filmami negatywne( nie jakieś obrażające ) komentarze są usuwane lub od razu atak 14 letnich dziewczynek stających w obronie ich ulubionej pary 🙂

Dodam tylko, ze internet zawsze zakrzywia rzeczywistość. Każdy a szczególnie oni są inni przed kamerą a inni na co dzień. Przed kamerą wszytko jest w pewien sposób ( mocnej lub mniej ) reżyserowane i ustawiane. Mnie denerwują takie komentarze w stylu jacy oni są naturalni  bo wiem, ze akurat aż tacy nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×