Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mamaali napisał:

Hahaha zaś za małe body, te z soboty... rękawki prawie przy łokciu. W niedzielę jakoś ma dobre... masakra jakaś 

Daj już sobie spokój. Nie podoba się to nie oglądaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabek

Co to za tłumaczenie z tymi ząbkami.Każdy objaw przeziębienia czy jakiejkolwiek innej choroby lekarze zwalaja na zęby.Katar, kaszel, gorączka, biegunka - wszystko wina zębów.Zęby mogą osłabić organizm, który staje się bardziej podatny na infekcje, ale nie ma co tłumaczyć każdego kataru czy gorączki ząbkami.To akurat tutaj nie wina rodziców tylko głupota lekarzy.Mi też tak jeden wmawial, dziecko zdrowe tylko on widzi że zęby będą wychodzić.Na zęby czekaliśmy jeszcze z dwa miesiące, a następnego dnia inny lekarz wykrył już zapalenie oskrzeli.Takie to "ząbkowe" dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holoholo
9 minut temu, Gość Zabek napisał:

Co to za tłumaczenie z tymi ząbkami.Każdy objaw przeziębienia czy jakiejkolwiek innej choroby lekarze zwalaja na zęby.Katar, kaszel, gorączka, biegunka - wszystko wina zębów.Zęby mogą osłabić organizm, który staje się bardziej podatny na infekcje, ale nie ma co tłumaczyć każdego kataru czy gorączki ząbkami.To akurat tutaj nie wina rodziców tylko głupota lekarzy.Mi też tak jeden wmawial, dziecko zdrowe tylko on widzi że zęby będą wychodzić.Na zęby czekaliśmy jeszcze z dwa miesiące, a następnego dnia inny lekarz wykrył już zapalenie oskrzeli.Takie to "ząbkowe" dolegliwości

Bo lekarze dzisiaj to w większości konowaly. Założę się tez ze po antybiotyku nie będą widzieli przeciwwskazań do szczepienia. Rodzic musi mieć sam łeb na karku i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię ich fajny odcinek dziś ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gio

Odcinek całkiem ok, miło że pamiętają o babciach i dziadkach i że podkreślają jak ważni są dziadkowie.

Lubicie dostawać prezenty w formie fotoksiazek bądź fotokalendarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gio

Odcinek całkiem ok, miło że pamiętają o babciach i dziadkach i że podkreślają jak ważni są dziadkowie.

Lubicie dostawać prezenty w formie fotoksiazek bądź fotokalendarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklh
7 godzin temu, Gość Gio napisał:

Odcinek całkiem ok, miło że pamiętają o babciach i dziadkach i że podkreślają jak ważni są dziadkowie.

Lubicie dostawać prezenty w formie fotoksiazek bądź fotokalendarzy?

Według mnie super prezenty. Choć trochę przesada z tym zdaniem, że choby nie wiem co się działo to do dziadków trzeba. Jasne, że się odwiedza, ale bez przesady 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hffg

Gdybym była babcią to wolałabym dostać zdjęcie wnuczki albo wnuczka w ramce, żeby sobie gdzieś postawić/powiesić niż fotoksiazke, która wyląduje w szufladzie i tyle z niej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali
2 godziny temu, Gość Hffg napisał:

Gdybym była babcią to wolałabym dostać zdjęcie wnuczki albo wnuczka w ramce, żeby sobie gdzieś postawić/powiesić niż fotoksiazke, która wyląduje w szufladzie i tyle z niej radości.

Czemu? Ja bym pewnie co tydzień po nie sięgała i oglądała;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hffg
3 godziny temu, Gość Mamaali napisał:

Czemu? Ja bym pewnie co tydzień po nie sięgała i oglądała;) 

Mam fotoksiazki z różnych ważnych momentów w życiu, ale choć co prawda od czasu do czasu je przejrze to zdjęcia zawieszone na ścianach  czy ustawione na komódce bardziej mi odpowiadają i znacznie częściej sobie na nie zerkam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwni

Ileż można oglądać fotoksiążkę? Raz zobaczą i trafi do szuflady.  i hasło docinka: Choćby skały sr.ały szacunek się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już nie macie czego to się czepiacie prezentów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt się nie nie czepia prezentów.Czy już nie można napisać, że fotoksiazka to nie prezent marzeń?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Już nie macie czego to się czepiacie prezentów 

A ty co? Zmierzła jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość hahaha

Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernestowa

Nie uważacie, że ta Hania trochę za chuda jest? Dobrze, że nie jest otyla,  ale to już dla mnie trochę przesada... Tak samo trochę dziwne, że coraz więcej dzieci jest ich fanami. Zresztą widać, bo robią błędy na błędzie. Ja bym takiej widowni nie chciała, ale co kto lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciuciu

Jest chudzinka, ale pewnie taka jej uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba faktycznie czytają to forum, bo robią przytyki do „złych ludzi”. Ja tam ich ogólnie lubię, sympatyczni się wydają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćC

Ja czasem ich lubię za to swojskie i proste prowadzenie vloga, wydają się autentyczni w tym wszystkim.Czasem mnie wkurzaja.Głównie ona działa mi czasem na nerwy.On jest ogarnięty, ona czasami dziecinna, ale ten jej śmiech kiedy on coś powie mnie po prostu dobija.I jej stroje...Czasami sama się wstydzę patrząc na nią.Stylowka z dzisiejszego vloga to taki skromny przykładzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompon

No on wydaje się ogarnięty. Paulinka wypowiadać się nie potrafi. Stroje? no cóż. Czuję zażenowanie jak na nią patrzę ale taki ma gust. Chce mieć pompon z daszkiem i futerko na butach niech ma. Prosta dziołcha z Rudy Śląskiej. Co może być ciekawego na ich vlogu ? Taka relacja z życia. Rodzin takich jak oni tysiące w Polsce. Tyle tylko, że nie sprzedają prywatności. Tylko ta Hania jeszcze nadrabia i ratuje tę "żenułę" Gdyby nie dziecko, to już po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Też nic do nich nie mam. On faktycznie zadbany, ogarnięty, fajnie się ubiera. Ona też zadbana tylko te stroje jak z bazaru... kasy mają pewnie dużo, bo mgr z prawa, więc tym bardziej dziwny styl. Dzokejka z pomponem to do mnie istny kicz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopyd

Nie lubię ludziom zaglądać do portfela ale o jakiej kasie mówisz? Magister z prawa? Nie ma żadnej aplikacji  ( np. radcowska czy sędziowska ) a pracowała w urzędzie. Z prawem ma tyle wspólnego co ja z baletem. Tym bardziej że od dłuższego czasu siedzi w domu i jest na bakier z aktualnymi przepisami.  Jak ja pije piwo nie znaczy że jestem właścicielem browaru. Co do vloga to naprawdę duże grono ludzi ma ubaw. Wiele osób ogląda to dla "beki" Szczególnie dla jej strojów, wypowiedzi czy zachowań. Koledzy Mateusza z poprzedniej pracy i nie tylko też mają ubaw po pachy. Nie jest to vlog kulinarny, podróżniczy, jakiś naukowy. Zwykłe pokazywanie życia i paplanina o niczym. ( zrobiłam jajecznicę, jem parówki, idę do Lila, upaprałam sie gofrem, Hanusia niegrzeczna ) Takich rodzin w Polsce jest tysiące. Tylko po co pokazywać prywatność? Po co mieszać w to rodziny? Dla sławy, lajków i subskrypcji? dla żelków od widzów. Przeraża mnie to. Dla rozrywki i śmiechu dla ludzi ? ,Dla 10 letnich dziewczynek z waszego kanału ? Dla paczek od widzów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takeme
53 minuty temu, Gość stopyd napisał:

Nie lubię ludziom zaglądać do portfela ale o jakiej kasie mówisz? Magister z prawa? Nie ma żadnej aplikacji  ( np. radcowska czy sędziowska ) a pracowała w urzędzie. Z prawem ma tyle wspólnego co ja z baletem. Tym bardziej że od dłuższego czasu siedzi w domu i jest na bakier z aktualnymi przepisami.  Jak ja pije piwo nie znaczy że jestem właścicielem browaru. Co do vloga to naprawdę duże grono ludzi ma ubaw. Wiele osób ogląda to dla "beki" Szczególnie dla jej strojów, wypowiedzi czy zachowań. Koledzy Mateusza z poprzedniej pracy i nie tylko też mają ubaw po pachy. Nie jest to vlog kulinarny, podróżniczy, jakiś naukowy. Zwykłe pokazywanie życia i paplanina o niczym. ( zrobiłam jajecznicę, jem parówki, idę do Lila, upaprałam sie gofrem, Hanusia niegrzeczna ) Takich rodzin w Polsce jest tysiące. Tylko po co pokazywać prywatność? Po co mieszać w to rodziny? Dla sławy, lajków i subskrypcji? dla żelków od widzów. Przeraża mnie to. Dla rozrywki i śmiechu dla ludzi ? ,Dla 10 letnich dziewczynek z waszego kanału ? Dla paczek od widzów? 

Po to, żeby dorównać Marzenie, bo siedzi w domu, klepie bzdury i kaska płynie.Oni też tak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
35 minut temu, Gość Takeme napisał:

Po to, żeby dorównać Marzenie, bo siedzi w domu, klepie bzdury i kaska płynie.Oni też tak chcą.

Kiedyś mówili że to terapia ale chyba już nieaktualne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madki
6 godzin temu, Gość stopyd napisał:

Nie lubię ludziom zaglądać do portfela ale o jakiej kasie mówisz? Magister z prawa? Nie ma żadnej aplikacji  ( np. radcowska czy sędziowska ) a pracowała w urzędzie. Z prawem ma tyle wspólnego co ja z baletem. Tym bardziej że od dłuższego czasu siedzi w domu i jest na bakier z aktualnymi przepisami.  Jak ja pije piwo nie znaczy że jestem właścicielem browaru. Co do vloga to naprawdę duże grono ludzi ma ubaw. Wiele osób ogląda to dla "beki" Szczególnie dla jej strojów, wypowiedzi czy zachowań. Koledzy Mateusza z poprzedniej pracy i nie tylko też mają ubaw po pachy. Nie jest to vlog kulinarny, podróżniczy, jakiś naukowy. Zwykłe pokazywanie życia i paplanina o niczym. ( zrobiłam jajecznicę, jem parówki, idę do Lila, upaprałam sie gofrem, Hanusia niegrzeczna ) Takich rodzin w Polsce jest tysiące. Tylko po co pokazywać prywatność? Po co mieszać w to rodziny? Dla sławy, lajków i subskrypcji? dla żelków od widzów. Przeraża mnie to. Dla rozrywki i śmiechu dla ludzi ? ,Dla 10 letnich dziewczynek z waszego kanału ? Dla paczek od widzów? 

Dobrze ich znasz, ciekawe skąd i ciekawe czy im to napiszesz, albo zapytasz wprost, pewnie nie, bo gdyby tak było to byś nie musiała upuszczać jadu tutaj, to wszystko o Tobie mówi jak i o tych kolegach z poprzedniej pracy o których w sumie sam nie wspomina więc pewnie są mu obcy i jak widać słusznie. Z prawem to jednak ma więcej wspólnego niż Ty z baletem, z resztą nie ma sensu wchodzić z Tobą w dyskusję bo da się wyczuć lekki ból pewnej części ciała i to nie będzie konstruktywna wymiana zdań. Takich rodzin jak piszesz jest tysiące ale nie każdą rodzinę ogląda i lubi tyle tysięcy 😉 Niech każdy robi co chce, nikomu krzywdy nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 godzinę temu, Gość Madki napisał:

Dobrze ich znasz, ciekawe skąd i ciekawe czy im to napiszesz, albo zapytasz wprost, pewnie nie, bo gdyby tak było to byś nie musiała upuszczać jadu tutaj, to wszystko o Tobie mówi jak i o tych kolegach z poprzedniej pracy o których w sumie sam nie wspomina więc pewnie są mu obcy i jak widać słusznie. Z prawem to jednak ma więcej wspólnego niż Ty z baletem, z resztą nie ma sensu wchodzić z Tobą w dyskusję bo da się wyczuć lekki ból pewnej części ciała i to nie będzie konstruktywna wymiana zdań. Takich rodzin jak piszesz jest tysiące ale nie każdą rodzinę ogląda i lubi tyle tysięcy 😉 Niech każdy robi co chce, nikomu krzywdy nie robią...

Kolejny i ten sam obrońca z tym samym tekstem od x stron. Czyżby Mati w samej osobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaletto

samozwańczy obrońca z kanału 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopyd

Nie mam żadnego bólu d..bo po czym? Nie mam zamiaru wpuszczać kamer do domu, pokazywać zakupów z apteki czy zakupów z Rossmana. Nie potrzebuje nagrywać jak jem mielone z rodziną czy jak idę na rzęsy. Nie pokazuje obcym ludziom mojego dziecka i nie chce na nim zarabiać. Ale jeśli macie taką ochotę ( widocznie jest to jakaś forma ekshibicjonizmu lub chwalenia się  lub pomysłu na kasę ) to proszę bardzo. Ale nie róbcie wielkiego zdziwienia że nie zawsze 13 -latki będą pisać z sedruszkami:

"sóper filmik"
"Czekam na was ja tesz was kocham"
"Hanusia taka słotka"
Kosiam was
"Tesz jestem z rudy"

Będą też krytyczne komentarze, których wy nie rozumiecie i nie przyjmujecie bo przecież nic złego nie robicie. Ale nie o to tu chodzi. Ale filmujcie dalej, to najlepsza komedia..i kabaret. Nie jest to tylko moje zdanie. Wierzcie mi..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa
 

Nie mam żadnego bólu d..bo po czym? Nie mam zamiaru wpuszczać kamer do domu, pokazywać zakupów z apteki czy zakupów z Rossmana. Nie potrzebuje nagrywać jak jem mielone z rodziną czy jak idę na rzęsy. Nie pokazuje obcym ludziom mojego dziecka i nie chce na nim zarabiać. Ale jeśli macie taką ochotę ( widocznie jest to jakaś forma ekshibicjonizmu lub chwalenia się  lub pomysłu na kasę ) to proszę bardzo. Ale nie róbcie wielkiego zdziwienia że nie zawsze 13 -latki będą pisać z sedruszkami:

"sóper filmik"
"Czekam na was ja tesz was kocham"
"Hanusia taka słotka"
Kosiam was
"Tesz jestem z rudy"

Będą też krytyczne komentarze, których wy nie rozumiecie i nie przyjmujecie bo przecież nic złego nie robicie. Ale nie o to tu chodzi. Ale filmujcie dalej, to najlepsza komedia..i kabaret. Nie jest to tylko moje zdanie. Wierzcie mi..

 

Dlaczego piszesz to zwracając sie do nich ? Nie rozumiem tego .... przeciez to jest forum .... i możliwe ze oni w ogole tego nie czytają, zeby miało to jakikolwiek sens to napisz im to w wiadomości prywatnej. Skoro to Twoja opinia to chyba sie jej nie wstydzisz, a oni przynajmniej ja poznają i dowiedzą sie kto jest tak bardzo „życzliwy” w stosunku do nich kogo siła rzeczy musza znac - sądzac po Twoim poprzednim wpisie. Jestem ich dorosłym widzem i czytam tez komentarze pod filmami. Skoro kanał jest ogolnodostepny to każdy moze go oglądać i rzeczywiście sa i takie komentarze od dzieci, ale jest bardzo duzo komentarzy od osob dorosłych, sama do nich należę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paat

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Już ciekawsze są krowy srajace na pastwisku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×