Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Gość Gosc
 

Jak chcesz im posłodzić zgodnie z ich oczekiwaniami, że wszystko jest super, ona cudowna, Hanusia słodka, Mateuszek piękny i że ich kochasz bo są super to komentuj pod ich filmami. To forum przynajmniej pozwala coś napisać co sie komu nie podoba lub wyrazić krytykę. Pod ich filmami negatywne( nie jakieś obrażające ) komentarze są usuwane lub od razu atak 14 letnich dziewczynek stających w obronie ich ulubionej pary 🙂

Dodam tylko, ze internet zawsze zakrzywia rzeczywistość. Każdy a szczególnie oni są inni przed kamerą a inni na co dzień. Przed kamerą wszytko jest w pewien sposób ( mocnej lub mniej ) reżyserowane i ustawiane. Mnie denerwują takie komentarze w stylu jacy oni są naturalni  bo wiem, ze akurat aż tacy nie są...

Oczywiscie ze nie bo nikt by nie byl, naturalne to by bylo zabranie ze soba kamery do kibla.. Ale wyrazanie wlasnej opini, innych poglądów czy nawet majac inny gust to nie to samo co obrazanie kogos bo to spora roznica,  na to nie ma przyzwolenia chyba nikt? Czytajac to forum mam wrazenie ze tu sporo osob ich zna, ciekawe czy ktoś z Was im choc zasugerował co mysli, pewnie nie, na zywo pewie to wyglada tak samo jak pod ich filmami, ochy i achy a w głowie zupelnie inne myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mporrkuj
 

Oczywiscie ze nie bo nikt by nie byl, naturalne to by bylo zabranie ze soba kamery do kibla.. Ale wyrazanie wlasnej opini, innych poglądów czy nawet majac inny gust to nie to samo co obrazanie kogos bo to spora roznica,  na to nie ma przyzwolenia chyba nikt? Czytajac to forum mam wrazenie ze tu sporo osob ich zna, ciekawe czy ktoś z Was im choc zasugerował co mysli, pewnie nie, na zywo pewie to wyglada tak samo jak pod ich filmami, ochy i achy a w głowie zupelnie inne myśli..

Na szczęście jest to forum i mogą sobie poczytać co naprawdę myślą ich znajomi. Tutaj nikt nie skasuje niewygodnego komentarza można pisać co się myśli oczywiście nie należy ubliżać i obrażać ale pośmiać się można bo jest z czego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chicca

Paulina nie powiększyła ust, ale do twarzy jej z większymi ustami, więc może powinna o tym pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezczelna
 

Na szczęście jest to forum i mogą sobie poczytać co naprawdę myślą ich znajomi. Tutaj nikt nie skasuje niewygodnego komentarza można pisać co się myśli oczywiście nie należy ubliżać i obrażać ale pośmiać się można bo jest z czego 

Znajomi ? Chyba nie powinni sie nimi mianować .... raczej tchórze ;) skoro nie ma obrażania to nie lepiej wyrazić swoje zdanie prosto w twarz ? Ja zawsze tak robie, co prawda niektórzy postrzegają mnie jako bezczelna osobę, ale przynajmniej żyje w zgodzie ze sobą i nie zniżam sie do tak niskiego poziomu zeby obgadywać znane mi osoby na jakims forum w internecie 😂 Oglądam ich sporadycznie, ale to niestety zle świadczy o Was, a nie o nich, wiec gratuluje prezentowanego poziomu 😂🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de-bile

Odkąd wystawiają te głupoty na kanale o relacji z życia, mają mniej znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany
 

Odkąd wystawiają te głupoty na kanale o relacji z życia, mają mniej znajomych...

Kocham to w Polakach ze zawsze wszystko wiedza najlepiej nawet jesli ich to nie dotyczy 😂 No chyba ze jestes tym „znajomym” ktory z nimi nie gada bo prowadzą kanał na yt 😂🤦🏼‍♀️ W takim razie tak jak juz ktos wyżej napisał gratuluje prezentowanego poziomu bo to była uwaga w punkt 👍🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacco
 

Kocham to w Polakach ze zawsze wszystko wiedza najlepiej nawet jesli ich to nie dotyczy 😂 No chyba ze jestes tym „znajomym” ktory z nimi nie gada bo prowadzą kanał na yt 😂🤦🏼‍♀️ W takim razie tak jak juz ktos wyżej napisał gratuluje prezentowanego poziomu bo to była uwaga w punkt 👍🏼

A ja kocham w Polakach, że są tacy zakłamani i pełni hipokryzji. Na YT same komentarze jacy oni są cudowni i naturalni. Jaka Paulina piękna i też ktoś lubi sznycle. Że to ulubiona para na YT i tez mam taką kurtkę.  A tak naprawdę cały ten internet to zakrzywianie rzeczywistości bo tak tam trzeba pisać i nikt prawdy nie powie. A jeśli się ktoś odważy to jest od razu usuwany i piętnowany bo musi być tam tylko ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannnia
 

A ja kocham w Polakach, że są tacy zakłamani i pełni hipokryzji. Na YT same komentarze jacy oni są cudowni i naturalni. Jaka Paulina piękna i też ktoś lubi sznycle. Że to ulubiona para na YT i tez mam taką kurtkę.  A tak naprawdę cały ten internet to zakrzywianie rzeczywistości bo tak tam trzeba pisać i nikt prawdy nie powie. A jeśli się ktoś odważy to jest od razu usuwany i piętnowany bo musi być tam tylko ślicznie.

Dokładnie, zapytanie o coś już jest hejtem.  Nieraz ubierali dziecko w za małe ubrania, ktoś tam o to zapytam to już było, że zazdrości i hejt.  U innych ytberow jest to samo. Nie wiem czym tu się podniecać. Zwykły janusz, Grażyna z dzieckiem, którzy mają po prostu zwykle polaczkowe życie. Nie jest w tym totalnie nic złego, ale jaki jest sens w nagrywaniu tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannnia
 

A ja kocham w Polakach, że są tacy zakłamani i pełni hipokryzji. Na YT same komentarze jacy oni są cudowni i naturalni. Jaka Paulina piękna i też ktoś lubi sznycle. Że to ulubiona para na YT i tez mam taką kurtkę.  A tak naprawdę cały ten internet to zakrzywianie rzeczywistości bo tak tam trzeba pisać i nikt prawdy nie powie. A jeśli się ktoś odważy to jest od razu usuwany i piętnowany bo musi być tam tylko ślicznie.

Dokładnie, zapytanie o coś już jest hejtem.  Nieraz ubierali dziecko w za małe ubrania, ktoś tam o to zapytam to już było, że zazdrości i hejt.  U innych ytberow jest to samo. Nie wiem czym tu się podniecać. Zwykły janusz, Grażyna z dzieckiem, którzy mają po prostu zwykle polaczkowe życie. Nie jest w tym totalnie nic złego, ale jaki jest sens w nagrywaniu tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasy

Bo będę znani i firmy będą im za darmo przesyłać różne rzeczy i będą żelki od widzów. 🙂 Może Paulinka nie wróci do pracy bo "jutub" zapłaci za reklamy...:) No cóż takie czasy. Ludzie sprzedają swoją prywatność dla lajków, subów i łapek w górze..Szkoda też, że przy udziale nieświadomego jeszcze dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja..
 

Odkąd wystawiają te głupoty na kanale o relacji z życia, mają mniej znajomych...

Mowisz o sobie? Jak sie ma takich znajomych to po co wrogow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja..
 

Odkąd wystawiają te głupoty na kanale o relacji z życia, mają mniej znajomych...

Mowisz o sobie? Jak sie ma takich znajomych to po co wrogow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi
 

Bo będę znani i firmy będą im za darmo przesyłać różne rzeczy i będą żelki od widzów. 🙂 Może Paulinka nie wróci do pracy bo "jutub" zapłaci za reklamy...:) No cóż takie czasy. Ludzie sprzedają swoją prywatność dla lajków, subów i łapek w górze..Szkoda też, że przy udziale nieświadomego jeszcze dziecka...

E wątpię, hanka pewnie w kwietniu do żłobka pójdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8.II - imieniny: Gniemira, Gniewomira, Gniewosza, Gniewosądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paulinka tą szminką to prawie pół twarzy sobie wymalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Paulinka tą szminką to prawie pół twarzy sobie wymalowala

Już nie pieprz. Bardzo ładnie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Już nie pieprz. Bardzo ładnie wygląda. 

Ooo, witamy Mateuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ooo, witamy Mateuszku:)

Wy ludzie coś na serio macie z głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy oni nie mają hamulców? Paulino, Mateuszu! Nagrywajcie sobie siebie samych, ale dziecko zostawcie w spokoju! Może Wasza córka by sobie nie życzyła udostepniania jej wizerunku, tego jak pelza, ślini się, robi kupę itp?? Co Wy macie w głowach? Chyba tylko siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufina

Niestety smutna prawda. Dla żelków od widzów, lajków i niby sławy ludzie sprzedadzą dziś swoją prywatność a nawet dzieci. Na kanale Marzena I Marek juz dawno ta biedna Misia zarabia na rodziców. Tu też ją pokazują, może wezmą ją do reklamy. Pewnie zaraz założą jej swój kanał. Filmy rodzinne są fajne ale do domowego albumu. Żeby ta Paulinka i Mateusz mieli coś ciekawego do powiedzenia. Oni pierdz.ielą o życiu codziennym. ( zakupy, paznokcie, buty, kotlety, rzęsy, bieganie i kupa małej ) Paulinka prosta dziewczyna i  wypowiadać się nie potrafi. Mateusz też jakiś dziwny facet. Czuje zażenowanie oglądając ich czasami. Pewnie życie poza kamerami jest zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fascynujący kanał... :) Dziunia opowiada że jej pękły spodnie na tyłku, idzie zrobić badania, karmi dziecko, robi zakupy  i z mężem ubrali się w ten sam sraczkowaty kolor.  Ponadto chwali się biżuterią co jest trochę mało odpowiedzialne. Następny vlog z kibla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni vlog jak zostawili Hanie nawet nawet. Ogólnie kanał o dosłownie NICZYM. 1,5 roczniak ze smoczkiem, więc nie mam pytań. Do tego jedno i to samo w kółko... mogliby se machnąć 2 bebe przynajmniej ciekawiej by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Jedynie ta dziewczynka ratuje kanał bo uśmiechnięte i ładne dziecko. Paulinka nie potrafi się wysłowić, Mateusz robi z siebie de.bila. Podobnie jak u siostry. Zakupy, lekarz, fryzjer. Żeby coś urozmaicić, Paulinka pokazała książkę. Czasami ktoś im coś wyśle..Sprzedaż prywatności, nuda, nic nie wnoszą dla innych. Jeszcze mama Paulinki poczuła piniądz...zobaczcie dzidzie piernik na insta. "bellcia_ip"     zobaczcie na usta, które zaraz będą większe niż twarz. Ona jest w ogóle cyganką? A nie...po prostu lubi solarium...i kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałam jej insta. Oczywiście nie mam nic do tego,że założyła konto, Ale te zdjęcia,te pozy... 

A co do kanału to nie rozumiem jak można tak ukazywac prywatność dziecka. I tyczy się to również innych youtuberow jak np kanał Trojaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam, fajny kanal. On jest ogarnięty tylko dziwi mnie to ze nie mieszkają z teściami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale mam polewke z nich, kanał o niczym, widać sprzedaż dzieci dla hajsu, bo na tym opiera się kontent. Nie będę wypowiadać się na temat wychowania dzieci, bo to ich sprawa. Najbardziej śmieszy mnie ten kicz haha te dodatki, ciuchy, elementy wnętrz... Ruda to nie jest małe miasto a ona gust jak ze wsi 😄 mama Pauliny podobnie, cała Ruda ma z nich bekę a ona myśli, że jest gwiazdą haha. Ktoś wie gdzie pracuje Mateusz, czym się zajmuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×