Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Gość Gweet
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie masz insta to jak zobaczyłaś zdjęcie? I w takim razie po co piszesz to tutaj jak tego pewnie nie przeczytają, żeby spuścić jad? 😁

Nie trzeba mieć inta, żeby widzieć zdjęcie.... Nie można wtedy jedynie komentować i lubić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniswegolokum

Ja nie w temacie, o co chodzi?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuck Logic
8 minut temu, Gość Gweet napisał:

Nie trzeba mieć inta, żeby widzieć zdjęcie.... Nie można wtedy jedynie komentować i lubić 

Wciąż to co robisz nie ma sensu, oglądasz ich zdjęcia nie mając konta na insta by komentować te zdjęcia tutaj zamiast pod tym zdjęciem....fuck logic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimi

Obronczynie bulwersujecie się jakby ktoś im ublizyl, a tu tylko poszła opinia, że zakładają czasami dziecku za małe ubrania i to jest przecież prawda.Nie raz i nie dwa na filmach to widać.Nie chodzi o to żeby kupować za duże ubrania, ale odpowiednie do wzrostu dziecka, a niektóre bodziaki są ewidentnie za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrrr
23 minuty temu, Gość Kimi napisał:

Obronczynie bulwersujecie się jakby ktoś im ublizyl, a tu tylko poszła opinia, że zakładają czasami dziecku za małe ubrania i to jest przecież prawda.Nie raz i nie dwa na filmach to widać.Nie chodzi o to żeby kupować za duże ubrania, ale odpowiednie do wzrostu dziecka, a niektóre bodziaki są ewidentnie za małe.

A masz pewność ze sa za małe ? Moze tylko tak to wyglada ....Moj chłopczyk tez jest taki szczupły jak Hania i pomimo tego ze ma dobry rozmiar i nic mu nie ciągnie to czasem wlasnie wyglada jak Ona i ma gołą szyje, bo te body maja takie otwory ze nie wiem dla jakich dzieci sa robione :/ i bardzo mnie to wkurza 😡 wiec mysle ze moga miec ten sam problem co ja .... ale oczywiście Wy wiecie lepiej ..... a po prostu  prawdopodobnie macie grubsze dzieci i taki problem u Was nie występuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabbss
19 minut temu, Gość Mrrrr napisał:

A masz pewność ze sa za małe ? Moze tylko tak to wyglada ....Moj chłopczyk tez jest taki szczupły jak Hania i pomimo tego ze ma dobry rozmiar i nic mu nie ciągnie to czasem wlasnie wyglada jak Ona i ma gołą szyje, bo te body maja takie otwory ze nie wiem dla jakich dzieci sa robione 😕 i bardzo mnie to wkurza 😡 wiec mysle ze moga miec ten sam problem co ja .... ale oczywiście Wy wiecie lepiej ..... a po prostu  prawdopodobnie macie grubsze dzieci i taki problem u Was nie występuje. 

Szyja to jedno, ale widać też po rękawach, że są za krótkie.Też mam dzieci i wiem jak wygląda ubranko, z którego dziecko wyrosło.Z tym, że niektóre body są jakieś nieksztaltne też się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie sobie siana, niech ubierają małą jak chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

Nieraz miała za małe ubrania. Nie mówcie, że nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Toja napisał:

Nieraz miała za małe ubrania. Nie mówcie, że nie 😉

A niech ma jakie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyżby P zaczęła trochę zdrowiej jeść, czy to tak bardziej pod publikę, a poza kamerką ciachencja dalej lecą aż miło ?😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhfghu

Jakieś buły do hamburgerów, ja wiem czy to takie zdrowe...ale na pewno poza kamerką słodycze lecą, nie wierzę że nie. A swoją drogą co nas to obchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facepalm

Ale wy macie nasrane w głowach, żyć od środy do soboty miedzy ich kanałem a kafeteria i klikać w ta klawiaturę zaraz po 9 albo 17 zeby wylewać frustracje zamiast im to pisać pod filmem albo na ig. Jak nudne trzeba mieć zycie i jak smutnym byc człowiekiem by żyć życiem zastępczym, pisać ze nie przekazują nic wartościowego ale stale, punktualnie ich oglądać i pisać te durnoty...widać ze czekacie na te filmy zeby we własnym gronie madek sie dowartościowywać...współczuć wam pozostaje. Trzymajcie sie w tym swoim małym szambie, buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo88

Nowy film i Hania znów niby katar od zębów? Ktoś w to wierzy? Zaś ja pewnie na balkon wystawili... i od zębów A dostała leki? Hahaha masakra ta p nie umie kłamać. 7,7kg prawie 10kg dziecko!? Przecież ona jest wychudzona.  Matko to jest wagą 5 max6 msc dzieci!!! Do tego ile ta mała ma szmat 😮 calcały stos ubrań nawet już po selekcji, po co tego aż tyle!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetygirl
1 godzinę temu, Gość Facepalm napisał:

Ale wy macie nasrane w głowach, żyć od środy do soboty miedzy ich kanałem a kafeteria i klikać w ta klawiaturę zaraz po 9 albo 17 zeby wylewać frustracje zamiast im to pisać pod filmem albo na ig. Jak nudne trzeba mieć zycie i jak smutnym byc człowiekiem by żyć życiem zastępczym, pisać ze nie przekazują nic wartościowego ale stale, punktualnie ich oglądać i pisać te durnoty...widać ze czekacie na te filmy zeby we własnym gronie madek sie dowartościowywać...współczuć wam pozostaje. Trzymajcie sie w tym swoim małym szambie, buziaki 😘

A zauważyłaś ...u, że jak cokolwiek się napiszę to albo to usuwają albo jakieś psychiczni jej bronią? Widać po wpisie jednej łaski co im napisała o małych spodniach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetygirl

Laski *

Napiszą * słownik... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Sweetygirl napisał:

A zauważyłaś ...u, że jak cokolwiek się napiszę to albo to usuwają albo jakieś psychiczni jej bronią? Widać po wpisie jednej łaski co im napisała o małych spodniach... 

No jakoś tego wpisu nie usunęli o którym mówisz, na ich yt tez są krytyczne komentarze tylko są pozycjonowane niżej bo nie zbierają łapek bo takich ludzi jest mało, wystarczy poszukać. Może to wy jesteście psychiczne skoro się tu ukrywacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Karo88 napisał:

Nowy film i Hania znów niby katar od zębów? Ktoś w to wierzy? Zaś ja pewnie na balkon wystawili... i od zębów A dostała leki? Hahaha masakra ta p nie umie kłamać. 7,7kg prawie 10kg dziecko!? Przecież ona jest wychudzona.  Matko to jest wagą 5 max6 msc dzieci!!! Do tego ile ta mała ma szmat 😮 calcały stos ubrań nawet już po selekcji, po co tego aż tyle!? 

Była u lekarza który potwierdził ze waga jest dobra wiec jest dobra, Twoje dziecko pewnie jest za to dobrze ulane. Ubrań niech maja i 3 szafy jak ich stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatamama
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Była u lekarza który potwierdził ze waga jest dobra wiec jest dobra, Twoje dziecko pewnie jest za to dobrze ulane. Ubrań niech maja i 3 szafy jak ich stać. 

Ta niecałe 8kg dla 10msc dziecka? To tak samo źle jak 12kg polroczn8aki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Tatamama napisał:

Ta niecałe 8kg dla 10msc dziecka? To tak samo źle jak 12kg polroczn8aki 

Nie wiem skąd wzięłaś te liczby Pani Pediatro. 7.7kg dla dziecka niecałe 10 miesiecy jest w normie. Ale dobrze wiedzieć że są tu osoby mądrzejsze od naukowców i lekarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plpp

Normalni młodzi ludzie, nie ma się co czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laueaaa

Matko ile tych ubrań... 3/4 nie potrzebne. Hania dopiero wyrosla z 68? Troche to niepokojace... 68 to rozmiar max do pol rocznego malucha, a nie do 10msc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABSON
28 minut temu, Gość Laueaaa napisał:

Matko ile tych ubrań... 3/4 nie potrzebne. Hania dopiero wyrosla z 68? Troche to niepokojace... 68 to rozmiar max do pol rocznego malucha, a nie do 10msc 

Raczej według mnie w normie, nawet powiedzialabym, że mało ma ubranek.Gdybyś zobaczyła szafę mojej dwulatki to dopiero by było.Ale co zrobić jak te wszystkie ubranka dla dziewczynek są takie śliczne i ciężko się powstrzymać przed kupieniem kolejnej ...enki 😉 Co do rozmiaru faktycznie Hania jest drobna, ale te 68 to już nie dla takiego dziecka.Widać było czasem za krótkie rękawki, ale to ich sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laueaaa
2 godziny temu, Gość ABSON napisał:

Raczej według mnie w normie, nawet powiedzialabym, że mało ma ubranek.Gdybyś zobaczyła szafę mojej dwulatki to dopiero by było.Ale co zrobić jak te wszystkie ubranka dla dziewczynek są takie śliczne i ciężko się powstrzymać przed kupieniem kolejnej ...enki 😉 Co do rozmiaru faktycznie Hania jest drobna, ale te 68 to już nie dla takiego dziecka.Widać było czasem za krótkie rękawki, ale to ich sprawa.

 

Teraz niby już ma na 74, a na zdjęciu krótkie spodenki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami a nie żyjecie życiem innych. To młodzi ludzie i świetnie dają sobie radę. Oni nikogo nie obrażają jak tu są przez niektórych obrażani.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia
1 godzinę temu, Gość Michalina napisał:

Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami a nie żyjecie życiem innych. To młodzi ludzie i świetnie dają sobie radę. Oni nikogo nie obrażają jak tu są przez niektórych obrażani.  

Misia to Ty? 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa

Smialam sie jak czytalam o tych ubrankach itp . Moj synek ma 9msc i wazy 9kg a jego kuzyn ma 8 i wazy 13. Kazde dziecko jest inne. Co was wogole obchodzi jakie nosi ubranka? Ogladacie vlogi cale kazda sekunde ze tak wszystko wiecie? Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris
12 godzin temu, Gość Melisa napisał:

Smialam sie jak czytalam o tych ubrankach itp . Moj synek ma 9msc i wazy 9kg a jego kuzyn ma 8 i wazy 13. Kazde dziecko jest inne. Co was wogole obchodzi jakie nosi ubranka? Ogladacie vlogi cale kazda sekunde ze tak wszystko wiecie? Szok

W ogóle *... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pał-lina

Wali mnie to jak mieszkają i czy Hanusia waży 6 czy 10 kilo. Jest mi obojętne czy Paulinka zakłada za ciasne spodnie sobie czy małej i czy ma coś na głowie ( opaska )  jakby szła sprzątać 🙂a nie do miasta. Ale odpowiedzcie mi  na jedno  ważne pytanie. Co oni mają do przekazania wartościowego. ? Po co to robią ?. Po co wszędzie wszystko filmować. ICh całe życie to vlog. Robię kotlety-kręce. Idę do biedry- kręce. Hania się bawi - kręce. Wieszam firany-kręce, Jestem u mamy-filmuje. Idę na pocztę, apteki-filmuje. Robię pastę jajeczną - kręce. Budzę się -kręce. Po co sprzedawać swoją prywatność.?  Nie mam tam recenzji książki, ciekawego miejsca wakacyjnego. Jakiegoś rzeczowego testu sprzętu  Po co relacjonować życie? Dla lajków? Żelków od widzów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhshd

Nie mam nic do nich, vlogi oglądam od niedawna, ale to co ludzie wypisują w komentarzach mnie rozkłada na łopatki.Hania najpiękniejsza na świecie, Hania najsłodsza na świecie, Paulinka , Mateusz i Hania to najlepsza rodzina na yt, Hania najzdolniejsza itd.Kto to pisze?Dosłownie garstka sensownych zdań, a większość to jakiś bełkot.Naprawdę nie ma ładniejszych, slodszych, zdolniejszych dzieci.Ludzie słodzą, aż boli.To samo dzieje się pod zdjęciami albo filmikami z dziećmi jakichkolwiek "popularnych" osób.I teraz już sama nie wiem,.które dziecko najsłodsze i najmądrzejsze i która rodzinka najwspanialsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhshd
2 godziny temu, Gość Pał-lina napisał:

Wali mnie to jak mieszkają i czy Hanusia waży 6 czy 10 kilo. Jest mi obojętne czy Paulinka zakłada za ciasne spodnie sobie czy małej i czy ma coś na głowie ( opaska )  jakby szła sprzątać 🙂a nie do miasta. Ale odpowiedzcie mi  na jedno  ważne pytanie. Co oni mają do przekazania wartościowego. ? Po co to robią ?. Po co wszędzie wszystko filmować. ICh całe życie to vlog. Robię kotlety-kręce. Idę do biedry- kręce. Hania się bawi - kręce. Wieszam firany-kręce, Jestem u mamy-filmuje. Idę na pocztę, apteki-filmuje. Robię pastę jajeczną - kręce. Budzę się -kręce. Po co sprzedawać swoją prywatność.?  Nie mam tam recenzji książki, ciekawego miejsca wakacyjnego. Jakiegoś rzeczowego testu sprzętu  Po co relacjonować życie? Dla lajków? Żelków od widzów? 

Oni ewidentnie robią to dla kasy.Widzą, że można z tego wyżyć i po prostu dążą do tego, żeby yt był ich źródłem utrzymania, bo innego wytłumaczenia dla filmowania swojej codzienności nie widzę.Jednak mają swoich odbiorców, grono wielbicieli wzrasta, więc nie ma co się czepiać, sama też czasem oglądam, jak w tv nie ma nic ciekawego, a ja mam wolną chwilkę i chcę odpocząć.Swoją drogą fajnie to musi wyglądać jak ktoś wchodzi do sklepu czy na pocztę i nagrywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×