Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

Pomoże ktoś? Jak zmienić w laptopie ustwienia, by nie podkreślało mi na czerwono wszystkich wyrazów? Zmieniłam już język w panelu sterowania na język polski a jednak wciąż podkreśla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zmieniam na język polski (214) to mam sytuację, że zet jest igrekiem, wiem, że wtedy muszę kliknąć shift + Ctr, ale po tym kliknięciu wraca na język polski programisty i znowu podkreśla wszystko. Wkurzające to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Niestety nie pomogę, ale już czuję swoją frustrację i nerw w podobnej sytuacji 😎 

Denerujące bardzo 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Pomoże ktoś? Jak zmienić w laptopie ustwienia, by nie podkreślało mi na czerwono wszystkich wyrazów? Zmieniłam już język w panelu sterowania na język polski a jednak wciąż podkreśla 😕

Zapytaj Puchacza Prymitywnego Samca. Codziennie odwiedza twój profil, z nicku Grammar Nazi wyzywa od ameb. Może zostawi żonę dla ciebie. Jesteście siebie warci. Kurdubel i Ogar motorniczy 👏:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Pomoże ktoś? Jak zmienić w laptopie ustwienia, by nie podkreślało mi na czerwono wszystkich wyrazów? Zmieniłam już język w panelu sterowania na język polski a jednak wciąż podkreśla 😕

Zapytaj Puchacza Prymitywnego Samca. Codziennie odwiedza twój profil, z nicku Grammar Nazi wyzywa od ameb. Może zostawi żonę dla ciebie. Jesteście siebie warci. Kurdubel i Ogar motorniczy 👏:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Puchacza i to miłe jesli odwiedza mój profil, nawet o tym nie wiedziałam. 

Ale jak zawsze gość wie wszystko.

Nie zostawi dla mnie żony, bo ja tu nie szukam męża. Coś jeszcze? Czy to już wszystkie pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałeś mnie do sprawdzenia, kto odwiedza mój profil i...

kurcze, sama męska śmietanka towarzyska! Maruel, Puchacz, Piaskun, Aco, Kusza!

Aż sama sobie zazdraszczam! 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żartuję a ty i tobie podobni, bierzecie to wszystko śmiertelnie serio :)

Wyluzuj majteczki człowieku ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Zależy jaki to program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To masz głupie te żarty, bo nikt się nie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lena widzisz? Bawiłaś się myszką i wszystko się zmieniło. A mówiłam, nie dotykaj... 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Magda bez loginu     537

 

Napisano 12 godzin temu

  12 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

Elo Magda, wiesz już kto tu wczoraj wstawił twoja fotę? Widziałaś jak dziś Lena po Tobie jechała, jak pisała, że ktoś jej mówił, że to ty ja hejtujesz? Nie dość że się skompromitowala, to jeszcze po tobie dziś jechala

Nie znam tematu bo byłam w pracy. Poniedziałki zawsze mam najgorsze. Gdybym miała się wszystkim przejmować co i kto tu pisze, to musiałabym kupić sobie broń i strzelić sobie w głowę. Życie jest zbyt piękne. Nie mam nic do Leny. Czasami odniosłam wrażenie, że pisząc u niej na temacie, przeszkadzam jej. Tyle w temacie. Nie obrażam jej. Ostatnio coraz rzadziej udzielam się w tym miejscu 

Wskakuje cały czas błąd 502. Niech zamkną w cholerę to forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Magda bez loginu     537

 

Napisano 12 godzin temu

  12 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

Elo Magda, wiesz już kto tu wczoraj wstawił twoja fotę? Widziałaś jak dziś Lena po Tobie jechała, jak pisała, że ktoś jej mówił, że to ty ja hejtujesz? Nie dość że się skompromitowala, to jeszcze po tobie dziś jechala

Nie znam tematu bo byłam w pracy. Poniedziałki zawsze mam najgorsze. Gdybym miała się wszystkim przejmować co i kto tu pisze, to musiałabym kupić sobie broń i strzelić sobie w głowę. Życie jest zbyt piękne. Nie mam nic do Leny. Czasami odniosłam wrażenie, że pisząc u niej na temacie, przeszkadzam jej. Tyle w temacie. Nie obrażam jej. Ostatnio coraz rzadziej udzielam się w tym miejscu 

Wskakuje cały czas błąd 502. Niech zamkną w cholerę to forum 

Nie próbuj skłócać mnie z kimkolwiek. Nigdy nikogo nie hejtowałam i nie zrobię tego. Jeśli coś do kogoś mam - piszę wprost. Nieporozumienia wyjaśniam od razu. Tak było w przypadku Magdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Yyy napisał:

Zależy jaki to program.

O który program pytasz? Ogólnie w całym laptopie, we wszystkich programach, nie mogę pisać w necie ani w Wordzie, bo wszystko mam podkreślone na czerwono, tak jakby był zmieniony język.

9 godzin temu, Gość gosc napisał:

To masz głupie te żarty, bo nikt się nie smieje

Twój brak poczucia humoru mnie nie interesuje, nie wiem kim jesteś.

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Lena widzisz? Bawiłaś się myszką i wszystko się zmieniło. A mówiłam, nie dotykaj... 😎

😊 ale jak to? Już nigdy? Nic?

To już lepiej niech sobie podkreśla! 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Nie próbuj skłócać mnie z kimkolwiek. Nigdy nikogo nie hejtowałam i nie zrobię tego. Jeśli coś do kogoś mam - piszę wprost. Nieporozumienia wyjaśniam od razu. Tak było w przypadku Magdy. 

Magdzie nie piszesz wpros, bo zorientowałaś się że jest nękana przez eve i kuszę,więc ją ignorujesz hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Magdzie nie piszesz wpros, bo zorientowałaś się że jest nękana przez eve i kuszę,więc ją ignorujesz hipokrytko

Nikogo nigdy nie ignorowałam a już na pewno nie Magdę, bo często rozmawiałyśmy.

To już kolejny zarzut od kogoś, że go ignoruję a to nieprawda. Myślę, że chodzi o to, że jak założę temat na którym pojawia się wiele osób i każdy coś napisze, to autor czasami może coś przeoczyć i nie jest w stanie odpowiedzieć na każdy wpis. Jesli jest to pytanie to oczywiście powinien, ale jesli ktoś napisze luźne zdanie na dany temat, to nie wiedziałam, że powinnam odpowiedzieć na każdy taki wpis. Kafeteria wciąż mnie zaskakuje. A ja się jej uczę i wyciągam wnioski.

Nigdy, nikogo tu nie obrażałam ani nie ignorowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2019 o 23:30, Lena.Wawa. napisał:

Zainspirowałeś mnie do sprawdzenia, kto odwiedza mój profil i...

kurcze, sama męska śmietanka towarzyska! Maruel, Puchacz, Piaskun, Aco, Kusza!

Aż sama sobie zazdraszczam! 🤩

Przyznaję, że czasem sprawdzam czy kobieta, która napisała coś inteligentnego popełniła ów wpis przypadkiem, czy też rzeczywiście ma coś interesująco do powiedzenia.

Wielokrotnie pisałem że każdego traktuję tak jak na to zasługuje dlatego lubię wiedzieć z kim mam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piaskun napisał:

Przyznaję, że czasem sprawdzam czy kobieta, która napisała coś inteligentnego popełniła ów wpis przypadkiem, czy też rzeczywiście ma coś interesująco do powiedzenia.

Wielokrotnie pisałem że każdego traktuję tak jak na to zasługuje dlatego lubię wiedzieć z kim mam do czynienia.

I jakie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

I jakie wnioski?

Mężczyzna musi mieć swoje tajemnice 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Piaskun napisał:

Mężczyzna musi mieć swoje tajemnice 😆

Szkoda, że nie poczytales jej postów, które zostały usunięte, jej liczne wpadki i klamstewka. Polewka jak raz pisała, że jest dyrektorka, ale tylko na papierze, innym razem, że od 10 lat faktycznie nią jest, codziennie szła niby do pracy, a od rana walila tu posty, zakładała tematy ją chwalące, albo pisała, że całe dnie jest na zakupach. Dobra aktoreczka, co oblatala już wszystkie znane fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kłamałam. W samej Warszawie działa około trzystu tysięcy przedsiębiorstw, wszystkie większe mają pracownika na stanowisku dyrektor finansowy. Uwierz, że to nic nadzwyczajnego i przestań za mną latać, zazdrosna marna hejtereczko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Szkoda, że nie poczytales jej postów, które zostały usunięte, jej liczne wpadki i klamstewka. Polewka jak raz pisała, że jest dyrektorka, ale tylko na papierze, innym razem, że od 10 lat faktycznie nią jest, codziennie szła niby do pracy, a od rana walila tu posty, zakładała tematy ją chwalące, albo pisała, że całe dnie jest na zakupach. Dobra aktoreczka, co oblatala już wszystkie znane fora

Dobrze wiesz czyim projektem jest Lenka. Jak napisałem tamten nick, to mój post ginął dosłownie w 30 sekund, czyli oprócz tego że nią jest to jeszcze wyszło że ma modzia społecznego. Dopiero jak napisałem powyższe, to posty o tym czyje to nowe wdzianko, przestały znikać, a zaczęły być przez nią ironizowane, czym tylko utwierdziła mnie że nią właśnie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dobrze wiesz czyim projektem jest Lenka. Jak napisałem tamten nick, to mój post ginął dosłownie w 30 sekund, czyli oprócz tego że nią jest to jeszcze wyszło że ma modzia społecznego. Dopiero jak napisałem powyższe, to posty o tym czyje to nowe wdzianko, przestały znikać, a zaczęły być przez nią ironizowane, czym tylko utwierdziła mnie że nią właśnie jest. 

Kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka
25 minut temu, Gość gość napisał:

Kto to?

Raczej, kto tym razem wg goscia. Ja też juz bylam tu podobno kilkoma osobami z przeszłosci i nikt nie wierzy, że nie mialam innej nazwy. Gosc zawsze wie lepiej 😎.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Dobrze wiesz czyim projektem jest Lenka. Jak napisałem tamten nick, to mój post ginął dosłownie w 30 sekund, czyli oprócz tego że nią jest to jeszcze wyszło że ma modzia społecznego. Dopiero jak napisałem powyższe, to posty o tym czyje to nowe wdzianko, przestały znikać, a zaczęły być przez nią ironizowane, czym tylko utwierdziła mnie że nią właśnie jest. 

Ty to cymbał jesteś nad cymbały 😂 Post znikał bo niektorych nikow nie można wymieniać, bo są zastrzeżone a nie dlatego, że to jest ktoś nowy. Teraz to się ośmieszyłeś na całego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy

Lenka zobaczyłem Twój temat i się ucieszyłem, bo zawsze masz ciekawe erotyczne pomysły na tematy a tu takie jakieś informatyczne problemy. No jak mogłaś tak mnie zmylić?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Szkoda, że nie poczytales jej postów, które zostały usunięte, jej liczne wpadki i klamstewka. Polewka jak raz pisała, że jest dyrektorka, ale tylko na papierze, innym razem, że od 10 lat faktycznie nią jest, codziennie szła niby do pracy, a od rana walila tu posty, zakładała tematy ją chwalące, albo pisała, że całe dnie jest na zakupach. Dobra aktoreczka, co oblatala już wszystkie znane fora

Nie wiem kim, czy czym jest. Nie wiem też tego o Tobie.

To nie tak, że mówię komuś komplement jako wstęp do zalotów napalając się na czyjś wizerunek. Nie jestem tu po to by rwać lachony. To raz. Dwa.Daję pewien kredyt zaufania osobom piszącym tutaj bez wyzwisk, emocji, czy oczobijnej ściemy choć informacji osobiste, zwłaszcza a propos statusu socjo-ekonomicznego traktuję cum grano salis. Zresztą nie śledzę historii jakie o sobie tu ludzie opowiadają szukając inkoherencji. Póki rozmawiamy sobie ot tak, cenie sobie u kobiety kulturę wypowiedzi , bystrość umysłu. W internecie każdy w pewien sposób zaciemnia czy zniekształca  swój obraz i jest to ok - ludzie tu mówią o sobie ale niekoniecznie chcą być zidentyfikowani w prawdziwym życiu.

Blaga w internecie nikomu nie szkodzi,a  przy przeniesieniu znajomości w rzeczywistość od razu wychodzi, więc nie ma co się żołądkować.

Wyluzuj.Żyje się łatwiej skupiając się na sobie a nie na innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
4 godziny temu, Gość Bfhjcv napisał:

Pisała tez, że ma męża wiec se odpuść :D 

 

Ona w poscie wyzej pisze, że nie szuka męża a on że nie wyrywa tu lasek. Co ma sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kochliwy napisał:

 

Ona w poscie wyzej pisze, że nie szuka męża a on że nie wyrywa tu lasek. Co ma sobie odpuścić?

 Najwyraźniej chodzi o rozmowę ze mną, bo (o zgrozo!) jestem mężatką a jak wiadomo mężatki w dniu ślubu zatracają zdolność lub może raczej, tracą prawa do rozmowy z płcią przeciwną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×