Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

Gość gość39 i pół
3 minuty temu, jokata napisał:

Nie lubisz być brany pod włos? 😞 No cóż. Wobec tego czuj się nie wzięty 😄

Tym razem Ci daruję 😉

A wiesz, tak naprawę to bywam  krnąbrny,  ale do ugłaskania 😉 Tak więc moim zdaniem wszystko przed nami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 2020

A jaką przeglądarka dysponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Też uciekam. A czas jednak wolę letni. O ukrytych zboczeniach wolę póki co nie wspominać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy

Lena bo się przepracujesz a to niezdrowo tak z poniedziałku 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jokata napisał:

A spóbuj tu pokazać zdjęcie, to dowiesz się, że masz wielki nos, zwały tłuszczu, krzywe nogi i brodawkę na policzku. a w ogóle to jesteś kurdupel i dlaczego nie zakryjesz się workiem na głowę. Lepiej nie ryzykować, bo jak się w to uwierzy, to ...

oj znam to znam, z jednego oka wyczytali całą moja postać

ale nie chcę o tym pisać, porozmawiajmy o czymś milszym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kochliwy napisał:

Lena bo się przepracujesz a to niezdrowo tak z poniedziałku 😕

Kurcze, masz rację! Trzy godziny intensywnej pracy i mam dość. Kawa potrzebna natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, gość39 i pół napisał:

Też uciekam. A czas jednak wolę letni. O ukrytych zboczeniach wolę póki co nie wspominać 😴

Nie jesteś wyjątkiem 😄 O tych ukrytych jakoś nikt nie wspomniał 😉 No cóż. Nie będę się wyłamywać. Solidarna jestem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lena.Wawa. napisał:

oj znam to znam, z jednego oka wyczytali całą moja postać

ale nie chcę o tym pisać, porozmawiajmy o czymś milszym 🙂

Czy wyjście do sklepu po czekoladę, bo się skończyła wtedy gdy pada deszcz i jest ciemno jest czymś milszym? Jeżeli tak, to mogę o tym porozmawiać, ale dopiero jak z tego sklepu wrócę 😛 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
14 godzin temu, jokata napisał:

Czy wyjście do sklepu po czekoladę, bo się skończyła wtedy gdy pada deszcz i jest ciemno jest czymś milszym? Jeżeli tak, to mogę o tym porozmawiać, ale dopiero jak z tego sklepu wrócę 😛 😉

Jaką lubisz czekoladę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

 

37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na avku z nie twoja twarzą widać dużo więcej niż oko. Skończ ty się już ośmieszac i przestań ludziom kity wciskać 

 Tyle, że to tylko avki, więc nie ma co się wczuwać . Lena ma fajne usta, Jokata jest Japonką. Ja jestem Gie 😕 Symsyoli wygina się jak ES. A Puchacz jest zmutowanym, kosmicznym królikiem 😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak niezupełnie, jakas wredotka jednak za mną biega.

"Na avku z nie twoja twarzą widać dużo więcej niż oko." hm... lupkę hejterek przyłożył do ekranu? I co tam takiego wyczytał? I czy hejterek zdaje sobie sprawę z absurdu swojej wypowiedzi? Twoje próby obrażenia mnie są naprawdę żałosne i więcej mówią o tobie niż o mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Dzień dobry 🙂

 

Lena? Co mówiłaś, że nikt z gości nie powiedział nic dobrego? A ja? Kiedy doniosłam, że Mózg Cię szukał na erotycznym? Cooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Lena? Co mówiłaś, że nikt z gości nie powiedział nic dobrego? A ja? Kiedy doniosłam, że Mózg Cię szukał na erotycznym? Cooooo?

AAAAAAA tak! Pamiętam! Było tak kiedyś, dawno temu. Przepraszam za swoją sklerozę 😄

Nazwij się jakoś proszę. Naprawdę trudno odróżnić Gościa od gościa 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

AAAAAAA tak! Pamiętam! Było tak kiedyś, dawno temu. Przepraszam za swoją sklerozę 😄

Nazwij się jakoś proszę. Naprawdę trudno odróżnić Gościa od gościa 😞

Przestanę się boczyć jak poczęstujesz mnie kawą. No i co Ty na to? Może się nazwę może nie, nie wiem i nie namawiaj i nie zmuszaj mnie Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Dzień dobry. Hejter przylazł tu zdaje się o 3 w nocy i udawał tłum zbulwersowanych forumowiczów 😂

Czyli było tego więcej? I oczywiście to wciąż to samo? Że jestem głupia, brzydka, na pewno bezrobotna i nikt nie powinien ze mną rozmawiać, bo mam męża? zieeew

Niestety nie mam szans siedzieć na kafe o 3 w nocy, bo muszę wstać o siódmej, oczywiście z powodu tego "bezrobocia", więc nawet pośmiać się nie mogłam z nieudolności mojego hejtera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Przestanę się boczyć jak poczęstujesz mnie kawą. No i co Ty na to? Może się nazwę może nie, nie wiem i nie namawiaj i nie zmuszaj mnie Lena.

☕ znalazłam!

Szkoda, że nie mogę poczęstować Cię prawdziwą, taką jaką sama własnie piję. I czywiście, że nie zmuszam do niczego, tylko wiesz... tak mało jest tu takich jak Ty kobiet, są oczywiście, ale mogłoby nas być więcej, o wiele więcej, gdyby tylko nie bały się zazdrosnego hejtu. A login jest lepszy, gdy kojarzysz osobę z którą rozmawiasz. Tylko tyle i aż tyle. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

☕ znalazłam!

Szkoda, że nie mogę poczęstować Cię prawdziwą, taką jaką sama własnie piję. I czywiście, że nie zmuszam do niczego, tylko wiesz... tak mało jest tu takich jak Ty kobiet, są oczywiście, ale mogłoby nas być więcej, o wiele więcej, gdyby tylko nie bały się zazdrosnego hejtu. A login jest lepszy, gdy kojarzysz osobę z którą rozmawiasz. Tylko tyle i aż tyle. 🙂

A niby skąd wiesz, że jestem kobietą? Lena, dzięki za kawę. Uważaj na siebie i w sumie tak, masz rację. Eh. Ok, buziaki tęskniaki i udzielaj się więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, gość39 i pół napisał:

 

 Tyle, że to tylko avki, więc nie ma co się wczuwać . Lena ma fajne usta, Jokata jest Japonką. Ja jestem Gie 😕 Symsyoli wygina się jak ES. A Puchacz jest zmutowanym, kosmicznym królikiem 😋 

Ale przyznacie, że ocenianie kogoś na podstawie jednego oka, i juz nawet nieważne czy swojego czy z neta, bo miałam i takie i takie i zawsze po tym oku hejter wymyślał jak wyglądam w całości jest równie niedorzeczne jak ocenianie stanu skóry  czy braku depilacji ciała, na podstawie avka Puchaczka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A niby skąd wiesz, że jestem kobietą? Lena, dzięki za kawę. Uważaj na siebie i w sumie tak, masz rację. Eh. Ok, buziaki tęskniaki i udzielaj się więcej. 

Wywróżyłam z fusów z podanej Ci kawy 😉

Albo... przeczytałam uważnie Twój wpis 🙂

I kurcze słabo tak, że nie mogę Cię zlokalizować  

"Tęskniaki"? Czyżbyśmy kiedyś już rozmawiały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Wywróżyłam z fusów z podanej Ci kawy 😉

Albo... przeczytałam uważnie Twój wpis 🙂

I kurcze słabo tak, że nie mogę Cię zlokalizować  

"Tęskniaki"? Czyżbyśmy kiedyś już rozmawiały? 

Ano tak. Kobieta jestem. Lena chyba urodziłyśmy się obie w prl i stąd te tęskniaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ano tak. Kobieta jestem. Lena chyba urodziłyśmy się obie w prl i stąd te tęskniaki. 

Oczywiście, że PRL-u 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
46 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

To nie żaden mutant 👽 tylko Bunio z "Toy Story 4" 😑

W porządku,  Bunio 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
9 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiście, że PRL-u 🙂

Ja chyba też urodziłem się w PRLu 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Ja chyba też urodziłem się w PRLu 🙄

Ej, czemu więc taka mina? Źle wspominasz dzieciństwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
4 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Ej, czemu więc taka mina? Źle wspominasz dzieciństwo? 

Dobrze,  ale chyba starzeję się 😞 lecz najbardziej mnie dołuje pytanie czy staję się z wiekiem mądrzejszy 😴 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gość39 i pół napisał:

Wystarczy, że wstawiłaś fragment samej siebie,  który podziałał na wyobraźnię hejterów. Zazdrość to rzecz ludzka. 

Tak, masz rację, ale to były moje początki na tym forum, nie wiedziałam ile tu nienawiści. Na innych forach każdy zwyczajnie wstawia swoje zdjęcia z twarzą, ludzie rozmawiają, czasami się o coś pokłócą, ale nigdy nie obrażają swojego wyglądu. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam tutaj.

Chcecie się pośmiać? Ok. Dam Wam powód.

Jestem na Kafe od stycznia tego roku. Wtedy ogólnie prawie każdy miał zdjęcie twarzy w avku, a kobiet z takimi avkami było co najmniej kilkanaście na samym ero. Wtedy nie wiedziałam, że to zdjęcia zaciepane z neta. A, że z natury zazdrosna nie jestem to zachwycałam się w duchu, jak wiele tu pięknych i przy tym inteligentnych kobiet jest  na tym forum! 

Dopiero po kilku dniach zorientowałam się, że tu taka moda panuje na nieswoje zdjęcia w avkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Ignoruj...

Tiaaa

Jak widać wszyscy macie rację, ten hejter nie chce niczego wyjaśnić. chce sobie pluć dla samego plucia.

Muszę jechać, będę za godzinkę pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×