Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Nie potrafię o tym rozmawiać  😞 wolę prezentację  😉

To musimy się wszystkie zebrać i wtedy poprosimy o prezentację 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
3 minuty temu, jokata napisał:

Ale Lenka pyta oficjalnie, więc nie wypada chwalić się w ukryciu. Na pewno wszyscy są ciekawi, nie tylko ja 😉

Nie potrafię o tym rozmawiać  😞 wolę prezentację  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Nie wszystkie  😴😂

No dobra. Nie będę się już dopytywać o to, których nie lubisz, bo może się okazać, że masz odwrotnie z tym lubieniem niż ja 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
6 minut temu, ups-a napisał:

Mam się bać i uciekać ? 

Możesz zostać i udowodnić,  że jesteś bardziej szalona niż ja 😛 To nie będzie trudne,  bo jestem chol...rnym nudziarzem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
5 minut temu, jokata napisał:

No dobra. Nie będę się już dopytywać o to, których nie lubisz, bo może się okazać, że masz odwrotnie z tym lubieniem niż ja 😂

No mam nadzieję  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

No mam nadzieję  😄

😄 A powinieneś mieć pewność 😛😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, jokata napisał:

😄 A powinieneś mieć pewność 😛😉

Co do siebie mam 😴 co do ciebie, droga Jokato, to moje myśli niestety  zawierają element lekkiej perwersji 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

 Pora na mnie. Miłego popołudnia  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
Przed chwilą, ups-a napisał:

Ila mam czasu? 39 i pół czy 9 i pół tygodnia? 

9 i pół,  bo jestem strasznie wygłodniały 😉 Uwaga 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, gość39 i pół napisał:

9 i pół,  bo jestem strasznie wygłodniały 😉 Uwaga 😉

Żabka jeszcze otwarta, jak masz lenia to zadzwoń po pizzę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gość39 i pół napisał:

Co do siebie mam 😴 co do ciebie, droga Jokato, to moje myśli niestety  zawierają element lekkiej perwersji 😛

Dlaczego niestety? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, gość39 i pół napisał:

 Pora na mnie. Miłego popołudnia  😉

Pa. Baw się miło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ups-a napisał:

Chcesz powiedzieć , że nie ma tu normalnych ludzi? 😂

Oczywiście, że są, ale jak juz ktoś tu napisał: jedna miła i ciekawa osoba nie uratuje chamskiej imprezy, ale wystarczy jeden cham wśród dużego grona kulturalnych ludzi, by zepsuć najfajniejszą imprezę.

Tak to wygląda tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Wszystko co mam do powiedzenia na te tematy już pisałem i nie będę się powtarzał.

A poza tym dobry wieczór 😉

Dobry wieczór 🙂 

A dzień jaki był? Mój trochę męczący, ale wreszcie w domu, padam na pysk, ale tak jest jak się zapomni, że ten piątek to już pierwszy listopada i jest wolny od pracy! No bo jak to? Listopad? Przecież dopiero się skończył wrzesień! Kto zajumał cały październik?! 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

  Kiedyś mnie tego uczono, teraz przekazuję dalej. Można żyć złudzeniami, ale trzeba mieć twardą du/pę.   

I mnie to powiedziano na samym początku. Identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Generalnie całe życie jest jednym wielkim złudzeniem. Ale pomimo tego bagna i tego syfu i wszystkiego złego ja na forum przychodzę do ludzi mi znanych, z którymi uwielbiam rozmawiać i jednocześnie ich uwielbiam. I na nich się koncentruję czego i wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiście, że są, ale jak juz ktoś tu napisał: jedna miła i ciekawa osoba nie uratuje chamskiej imprezy, ale wystarczy jeden cham wśród dużego grona kulturalnych ludzi, by zepsuć najfajniejszą imprezę.

Tak to wygląda tutaj.

Nie tylko tu , Internet zawalony hejtem , komunikacja werbalna plotkami , niby mówi się : mądry głupiemu ustąpi , ale o czyjej silę to będzie świadczyć? Kto w tej walce będzie wygranym? Głupi? , czy mądry , który z głupim nie może sobie poradzić...

Zawsze znajdzie się ktoś , kto będzie za nami chodził jak smród po gaciach , jest na to sposób, jeśli nie możesz wroga pokonać , pokochaj go 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Mało tych ludzi już pozostało. Na palcach jednej ręki ich policzysz☺

Wiem o tym, widzę że jest maleńko. Dlatego i mnie jest mało. Ale kiedy jestem zawsze zamienię kilka słów, zdań, uśmiechów. Czasem jedno zdanie i już. Lubię wtedy czuć taką bliskość z tymi ludźmi, z którymi kiedyś rozmawiałam dużo, długo i tak dalej. Życzę Ci dobrej nocy i dobrego poranka. Pozostałym również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Panie Boże, chroń mnie przed "przyjaciółmi", z wrogami sobie sam poradzę. To cytat. Nie wiem czyje to słowa, ale adekwatne do tego forum. Dlatego staram się być wrednie niedostępny. Czasami mi tylko odwala.

Próbowaliście kiedyś założyć temat : tylko dla zalogowanych ? 

Każdy kto zechce zaatakować jako gość , będzie całkowicie ignorowany, niezauważalny, nic tak złośliwca nie zaboli , jak obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Wam ulżę w cierpieniach , wstawiłam w awatar zdjęcie z netu , takie na chybił trafił , przez jakiś czas będzie najazd : ups-a kreuje się na ładną 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To nigdy nie wypaliło i nie wypali. Prawo dżungli. Albo Ty wydymasz Freda, albo Fred Ciebie.

Po zmianach na forum mogli pisać tylko zalogowani. I co? I kicha. Nudy. Goście wnoszą w to miejsce sporo emocji, i tych negatywnych, i tych pozytywnych. Problem w tym, jak i czy potrafimy sobie z nimi radzić. Najważniejsze: czego tak naprawdę oczekujemy po tym miejscu.

No właśnie , czego 🤔 

Konto mam , i jeszcze nie wiem po co 🤣 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Nie ma za co. Poniekąd mienię się erudytą i nawet płacą mi za to 😎

Czuję że jestem podatny na trendy. Może pora powiedzieć Bye bye króliczku, i przejść na awek z ludzką twarzą?

A kto nam zabroni? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Z pewnym wysiłkiem przerabiam właśnie 1,25 kg szynki na jutrzejszy gulasz. Z podziwem myślę o odległym przodku, który ćwiartował ubitego mamuta mając do dyspozycji jedynie krzemienne ostrza, a musiał sobie poradzić także ze skórą i kośćmi zwierza

Ufffff... Odetchnęłam... Wreszcie Ty to jesteś Ty, a nie jakiś facet w avku 😉

Śmieszą mnie te twarze, które mają na celu... kurczę no nie wiem co mają na celu, bo przecież nie są twarzami ludzi, którzy tu piszą. Nie ma już miejsca na wyobraźnię. Patrzy się na twarz wiedząc, że nie jest tego, z którym się pisze, a jednak wdziera się w umysł bardzo agresywnie i psuje niejasne wyobrażenia o userze. Bardzo dziwnie się czuję pisząc z twarzami i wiedząc, że nie są one twarzami rozmówców. Wtedy mam odczucie jakiegoś fałszu i nie potrafię pisać normalnie. Wolę jednak obrazki, rysunki lub przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, jokata napisał:

Ufffff... Odetchnęłam... Wreszcie Ty to jesteś Ty, a nie jakiś facet w avku 😉

Śmieszą mnie te twarze, które mają na celu... kurczę no nie wiem co mają na celu, bo przecież nie są twarzami ludzi, którzy tu piszą. Nie ma już miejsca na wyobraźnię. Patrzy się na twarz wiedząc, że nie jest tego, z którym się pisze, a jednak wdziera się w umysł bardzo agresywnie i psuje niejasne wyobrażenia o userze. Bardzo dziwnie się czuję pisząc z twarzami i wiedząc, że nie są one twarzami rozmówców. Wtedy mam odczucie jakiegoś fałszu i nie potrafię pisać normalnie. Wolę jednak obrazki, rysunki lub przedmioty.

Wolisz żeby wstawić swoją twarz i co będzie po wstawieniu? Przed chwilą wstawiłam kota swojego bo temat o kotach i wiesz jaką dostałam odpowiedź? Ale ma śmieszny ryj. A to piękny biały kot.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Czyli przez moment widziałaś w awku faceta, nie  króliczka?

Hmmm... To byłem prawdziwy ja... ale uznałem, że Kafe jeszcze nie dojrzało do mojego prawdziwego wizerunku. Bunio z "Toy Story 4" jest lepszy w tej roli, zdecydowanie 😎

Prawdziwy? To Ty przystojniak jesteś i to z bardzo wesołymi oczami. Ale widzisz: to jest tak, że jak piszę z rysunkiem lub przedmiotem, to mogę mu napisać, że jest głupi albo dać mu buzi a jak z osobą , taką, którą konkretnie widzę, to już tak nie potrafię. Wdziera się wtedy nieśmiałość, skrępowanie, niepewność. Tak, to ja sobie mogę rozmawiać w realu a nie w necie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Wolisz żeby wstawić swoją twarz i co będzie po wstawieniu? Przed chwilą wstawiłam kota swojego bo temat o kotach i wiesz jaką dostałam odpowiedź? Ale ma śmieszny ryj. A to piękny biały kot.  

Swoją twarz? Uważam, że nie. Wydaje mi się, że "swoja twarz" powinna być zastrzeżona dla znajomych w realu a nie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, jokata napisał:

Swoją twarz? Uważam, że nie. Wydaje mi się, że "swoja twarz" powinna być zastrzeżona dla znajomych w realu a nie w necie.

Prawda?  Lepsza grafika taka jak Ty masz. Przypominasz choć trochę Japoneczkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Prawda?  Lepsza grafika taka jak Ty masz. Przypominasz choć trochę Japoneczkę? 

Wolę grafikę. Lubię sobie wyobrażać ludzi, z którymi piszę. Na pytanie oczywiście nie odpowiem, bo wolę również, żebyś sobie mnie wyobrażała po swojemu. Nie chcę narzucać żadnego swojego wizerunku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Miałem na myśli wyłysiałego dziada w wieku przedemerytalnym.

Ale zasadniczo, myślę, wciąż bywam wesoły... więc może Twoje wrażenie nie było aż tak mylne 😉

No już się tak nie kryguj, bo pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę ze swoich atutów 😉 No i widzisz: z króliczkiem to ja mogę tak rozmawiać, a z wizerunkiem mężczyzny już nie potrafiłabym 😄 Wrażenie nie było mylne. Z Twoich wypowiedzi wnioskowałam, że masz poczucie humoru ale po zobaczeniu oczu mam tę pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×