Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domofidid

Usg 100% chłopiec a rodzi się dziewczynka

Polecane posty

Gość jsksaub
1 minutę temu, Klara napisał:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

No niestety taka prawda. Nie da sie od razu wytepic tego, co towarzyszylo ludziom przez wieki. Pozostalosci istnieją, dlatego urodzenie chlopca wiaze sie z jakms tam.prestizdm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
7 minut temu, Gość hdisksksosbojesy napisał:

Jak nie widzisz sensu, to brak Ci inteligencji. Tak bylo przez wieki, cos z tego pozostało do dzisiaj. Syn to duma i dla faceta szansa na przedłużenie rodu

Dziekuje. Nie mialam dzis najlepszego nastroju a Tobie udalo sie doprowadzic mnie do smiechu. Schematycznosc Twego rozumowania jest doprawdy zdumiewajaca. 😄

Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze samych synow by mogli odziedziczyc po Tobie korone, monarchię, tytuly i majatek oraz przedluzyly Twoj szlachetny, prastary rod. Niech Ci sie darzy.😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość jsksaub napisał:

No niestety taka prawda. Nie da sie od razu wytepic tego, co towarzyszylo ludziom przez wieki. Pozostalosci istnieją, dlatego urodzenie chlopca wiaze sie z jakms tam.prestizdm

Głównie nie da się wytepic przez ograniczonych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baju

U mojej siostry tak było. Na dwóch USG miał być chłopiec. To drugie wykonywali kilka godzin przed porodem. No chłopiec i koniec. Urodziła się dziewczynka. 

Rodziła półtora roku temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnsksosn
3 minuty temu, Gość Ags napisał:

Dziekuje. Nie mialam dzis najlepszego nastroju a Tobie udalo sie doprowadzic mnie do smiechu. Schematycznosc Twego rozumowania jest doprawdy zdumiewajaca. 😄

Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze samych synow by mogli odziedziczyc po Tobie korone, monarchię, tytuly i majatek oraz przedluzyly Twoj szlachetny, prastary rod. Niech Ci sie darzy.😄 

A ja zycze Tobie samych corek, aby pozostały zwiaane z Toba niewidzialna nicia, aby przyjezdzaly codziennie na obiad i herbatę, aby opiekowaly was na starosc z mezem, nie zycze Ci syna aby bron Boze nie smial zyc swoim zyciem.  Niech Ci sie darzy. 🤣🤣🍾

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnsksosnhzhz
10 minut temu, Gość Ags napisał:

Dziekuje. Nie mialam dzis najlepszego nastroju a Tobie udalo sie doprowadzic mnie do smiechu. Schematycznosc Twego rozumowania jest doprawdy zdumiewajaca. 😄

Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze samych synow by mogli odziedziczyc po Tobie korone, monarchię, tytuly i majatek oraz przedluzyly Twoj szlachetny, prastary rod. Niech Ci sie darzy.😄 

Ironia Ci sie nie udala, bo swiadczy o Twoim braku inteligencji.  Opisalam tylko co towarzyszylo ludziom przez wieki, a czego pozostałości jako takie (mniejsze lub wieksze) istnieją do dzisiaj. Ciesz sie ze żyjesz w XXI wieku, bo Twoja corka ma prawo do edukacji, wlasnego zdania i jako tako nie jest dyskryminowana ze względu na plec.  (np niektórzy pracodawcy wola zatrudniac mezczyzn) 

NIE PISZĘ TEGO ZŁOŚLIWIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość hdisksksosbojesy napisał:

Jak nie widzisz sensu, to brak Ci inteligencji. Tak bylo przez wieki, cos z tego pozostało do dzisiaj. Syn to duma i dla faceta szansa na przedłużenie rodu

Jakiego k u r w a rodu? Jakie to ma dzisiaj znaczenie? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość jsnsksosnhzhz napisał:

Ironia Ci sie nie udala, bo swiadczy o Twoim braku inteligencji.  Opisalam tylko co towarzyszylo ludziom przez wieki, a czego pozostałości jako takie (mniejsze lub wieksze) istnieją do dzisiaj. Ciesz sie ze żyjesz w XXI wieku, bo Twoja corka ma prawo do edukacji, wlasnego zdania i jako tako nie jest dyskryminowana ze względu na plec.  (np niektórzy pracodawcy wola zatrudniac mezczyzn) 

NIE PISZĘ TEGO ZŁOŚLIWIE. 

Jakie pozostałości zostały do dzisiaj? Posag? Przedłużenie rodu? Dziedziczenie korony? Konkretnie, jakie mniejsze i większe pozostałości pozostały? 

Cieszmy się też, że nie żyjemy w jaskini i żaden dinozaur się do nas nie dobierze! 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domofidid
10 minut temu, Gość Baju napisał:

U mojej siostry tak było. Na dwóch USG miał być chłopiec. To drugie wykonywali kilka godzin przed porodem. No chłopiec i koniec. Urodziła się dziewczynka. 

Rodziła półtora roku temu. 

Dziękuję za odp na temat 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość jsksaub napisał:

No niestety taka prawda. Nie da sie od razu wytepic tego, co towarzyszylo ludziom przez wieki. Pozostalosci istnieją, dlatego urodzenie chlopca wiaze sie z jakms tam.prestizdm

🤯 mogę zapytać skąd pochodzisz? Lubię skanseny, a z tego co piszesz to tam gdzie mieszkasz czas zatrzymał się gdzieś w XVw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość domofidid napisał:

Dziękuję za odp na temat 😉 

Też ci odpowiedziałam, ale kafe zablokowalo wpis bo użyłam strasznego słowa pe/nis.

U mnie odczytali poprawnie, że dziewczynka. Lekarz nawet zrobił mi zdjęcie na dowód  Moja koleżanka miała taką niespodziankę, mówili jej ze chłopak a urodziła się dziewczynka. Młody tak jakoś był ułożony, że lekarz pomylił peni/sa z palcem  ale to już było jakiś czas temu, nie wiem czy teraz taka pomyłka jest możliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 minuty temu, Gość jsnsksosn napisał:

A ja zycze Tobie samych corek, aby pozostały zwiaane z Toba niewidzialna nicia, aby przyjezdzaly codziennie na obiad i herbatę, aby opiekowaly was na starosc z mezem, nie zycze Ci syna aby bron Boze nie smial zyc swoim zyciem.  Niech Ci sie darzy. 🤣🤣🍾

No coz zyczenia nietrafione. Syna juz mam. I jakbys czytal/la uwazniej forum to bys juz wiedzial/la, ze nie uznaje sztywnego podzialu rol przez plcie. Od moich dzieci nie oczekuje by w jakikolwiek sposob wiazaly swoj zyciorys z zyciem rodzicow. Wrecz przeciwnie, zarowno mezczyzni jak i kobiety powinni realizowac wlasny scenariusz szczescia. Rodzice sa tylko od tego by wychowac i dac dzieciom skrzydla. Niech sie wznosza jak najwyzej i szukaja wlasnej drogi zycia. Dzieci nie wychowuje sie po to by je zwiazac ze soba i w przyszlosci zapewnic sobie opieke lub towarzystwo. Wychowuje sie je by odwaznie ruszyly w swiat i splacily dlug zaciagniety u rodzicow swoim wlasnym dzieciom. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Iwna napisał:

Jakie pozostałości zostały do dzisiaj? Posag? Przedłużenie rodu? Dziedziczenie korony? Konkretnie, jakie mniejsze i większe pozostałości pozostały? 

Cieszmy się też, że nie żyjemy w jaskini i żaden dinozaur się do nas nie dobierze! 😌

Jakie dinozaury? Chyba o smoki ci chodziło 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja

U mnie tak było. Jeszcze przed samym porodem przy przyjęciu na porodówkę miałam USG i było widać chłopca.  Godzinę później urodziłam dziewczynke. Nie wiem jak w tych czasach może być to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domofidid
3 minuty temu, Iwna napisał:

Też ci odpowiedziałam, ale kafe zablokowalo wpis bo użyłam strasznego słowa pe/nis.

U mnie odczytali poprawnie, że dziewczynka. Lekarz nawet zrobił mi zdjęcie na dowód  Moja koleżanka miała taką niespodziankę, mówili jej ze chłopak a urodziła się dziewczynka. Młody tak jakoś był ułożony, że lekarz pomylił peni/sa z palcem  ale to już było jakiś czas temu, nie wiem czy teraz taka pomyłka jest możliwa. 

Ja tez mam zdjęcie na dowód, lekarz mówił ze moze mi nawet dac zaswiadczenie ze swoim podpisem 😉 Ale jak to mówią nadzieja matką głupich i umiera ostatnia 😄

Dzięki za odpowiedź i więcej się tak brzydko na kafe nie wypowiadaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ags napisał:

No coz zyczenia nietrafione. Syna juz mam. I jakbys czytal/la uwazniej forum to bys juz wiedzial/la, ze nie uznaje sztywnego podzialu rol przez plcie. Od moich dzieci nie oczekuje by w jakikolwiek sposob wiazaly swoj zyciorys z zyciem rodzicow. Wrecz przeciwnie, zarowno mezczyzni jak i kobiety powinni realizowac wlasny scenariusz szczescia. Rodzice sa tylko od tego by wychowac i dac dzieciom skrzydla. Niech sie wznosza jak najwyzej i szukaja wlasnej drogi zycia. Dzieci nie wychowuje sie po to by je zwiazac ze soba i w przyszlosci zapewnic sobie opieke lub towarzystwo. Wychowuje sie je by odwaznie ruszyly w swiat i splacily dlug zaciagniety u rodzicow swoim wlasnym dzieciom. 

 

Jak to nie wychowuje się ich żeby je przywiązać do siebie? A mityczna szklanka wody na starość? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak to nie wychowuje się ich żeby je przywiązać do siebie? A mityczna szklanka wody na starość? 😂

Och tak. Zapomnialam. Kocham ten "argument" majacy zachecic niezdecydowanych do posiadania dzieci. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak to nie wychowuje się ich żeby je przywiązać do siebie? A mityczna szklanka wody na starość? 😂

Och tak. Zapomnialam. Kocham ten "argument" majacy zachecic niezdecydowanych do posiadania dzieci. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ags napisał:

Och tak. Zapomnialam. Kocham ten "argument" majacy zachecic niezdecydowanych do posiadania dzieci. 😄

Też kocham. Kluczowy argument, gdyby nie on ludzkość wyginęłaby 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjskdkx
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakiego k u r w a rodu? Jakie to ma dzisiaj znaczenie? 🤣

rodu, nazwiska.  Prostaczko. Do dziecka tez tak ...ujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjskdkxjxx
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie dinozaury? Chyba o smoki ci chodziło 🤪

Przedluzenie nazwiska. Dyskryminacja kobiet w pracy (niektórzy kobiet nie chca zatrudniac bo moga zajsc w ciaze).  Naprawde sama nie umialas. na to wpasc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość jsjskdkxjxx napisał:

Przedluzenie nazwiska. Dyskryminacja kobiet w pracy (niektórzy kobiet nie chca zatrudniac bo moga zajsc w ciaze).  Naprawde sama nie umialas. na to wpasc? 

 

Nazwisko można przyjąć po żonie, matce. Nie jest powiedziane, że Musi być po ojcu.

To w XVI wieku pracodawcy nie chcieli zatrudnianiać kobiet do pracy bo mogły zajść w ciążę? Jakie to były zawody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usndixlzos
5 minut temu, Iwna napisał:

 

Nazwisko można przyjąć po żonie, matce. Nie jest powiedziane, że Musi być po ojcu.

To w XVI wieku pracodawcy nie chcieli zatrudnianiać kobiet do pracy bo mogły zajść w ciążę? Jakie to były zawody? 

A ktory facet bierze nazwisko po kobiecie? Znasz takich?

A co do braku checi zatrudniania to mowilam o obecnych czasach, XXI wieku. Chyba masz trudnosci z czytaniem ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość usndixlzos napisał:

A ktory facet bierze nazwisko po kobiecie? Znasz takich? 

Znam osobiście w bliskim otoczeniu taki przypadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
5 minut temu, Gość usndixlzos napisał:

A ktory facet bierze nazwisko po kobiecie? Znasz takich?

A co do braku checi zatrudniania to mowilam o obecnych czasach, XXI wieku. Chyba masz trudnosci z czytaniem ze zrozumieniem. 

Zdarza sie. Zdarza sie tez, ze kobieta pozostaje przy wlasnym nazwisku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość jsjskdkx napisał:

rodu, nazwiska.  Prostaczko. Do dziecka tez tak ...ujesz? 

No tak,bo dzisiaj przedłużanie rodu ma takie znaczenie. Wytłumacz mi serio jakie to ma znaczenie, bo sorry ale nie ogarniam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość usndixlzos napisał:

A ktory facet bierze nazwisko po kobiecie? Znasz takich?

A co do braku checi zatrudniania to mowilam o obecnych czasach, XXI wieku. Chyba masz trudnosci z czytaniem ze zrozumieniem. 

Jezu, co ty z tymi nazwiskami i rodami, jakie to ma dzisiaj znaczenie czy będą mieli nazwisko żony czy męża? Serio jest taka różnica czy nazywasz się Kowalski czy Nowak? Kiedyś to może miało znaczenie, ale dzisiaj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość usndixlzos napisał:

A ktory facet bierze nazwisko po kobiecie? Znasz takich?

A co do braku checi zatrudniania to mowilam o obecnych czasach, XXI wieku. Chyba masz trudnosci z czytaniem ze zrozumieniem. 

Tak, znam takich. 

Ja pytałam o pozostałości z wieku XVI, nie o problemy współczesnych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cfghj

Kiepski sprzęt i lekarz to by musiał byc. Przecież to nie chodzi tylko o narządy zewnętrzne, lekarz na usg widzi jajniki dziewczynki i cały układ rozrodczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×