Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddddddddddddddddddddd

a jesli zabiorą 500 plus

Polecane posty

Gość isjsjsush
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Co mnie to obchodzi czy pracujesz czy nie, dyskusja jest o tym jakie daniny podniósł PiS, więc masz powyżej wklejone aż 31! Chodzi o to, że nie każdy dostaje 'zwrot' w postaci 500+. Dla mnie jako młodej osoby te kolejne podatki to BARDZO DUŻE obciążenie i odkładanie decyzji o założeniu własnej rodziny, bo według filozofii rządu muszę harować na cudze. Dlatego ludzie nie popierają 500+ w obecnej formie

Życie w społeczeństwie cywilizowanym nigdy nie jest sprawiedliwe.  Ciesz sie, ze PRL sie skończył, bo bys musiala placic bykowe jako samotna stara panna nie majaca dzieci. 

Sa programy różne, wspierajace rodziny, wspierajace osoby niepełnosprawne. I twoje podatki tez na takie osoby ida.  I co, będziesz w tym przypadku czuc sie poszkodowana? 

500plus jest na kazde dziecko, jesli czujesz sie poszkodowana, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś i ty została mama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ianshusjs
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Przypominam sobie, że nie szły aż tak bardzo do góry. 

co ty bredzisz,przeciez to PO podnioslo vat.  Skleroza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC 5

czytam i ciesze sie, ze nie mieszkam w Kaczystanie.

No i nie glosuje, ale moi rodzice i brat owszem, na szczescie nie na PiS. rodzice wiem, ze na SLD a brat na Wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isjamakaoa
2 minuty temu, Gość GOSC 5 napisał:

czytam i ciesze sie, ze nie mieszkam w Kaczystanie.

No i nie glosuje, ale moi rodzice i brat owszem, na szczescie nie na PiS. rodzice wiem, ze na SLD a brat na Wiosne.

Jak mozna swoja ojczyzne nazywac tak pogardliwie..  Nie musi podobac ci sie partia rzadzaca, ale widac ze straszny prostak z ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC 5
Przed chwilą, Gość isjamakaoa napisał:

Jak mozna swoja ojczyzne nazywac tak pogardliwie..  Nie musi podobac ci sie partia rzadzaca, ale widac ze straszny prostak z ciebie. 

Ja nie gardzę moją ojczyzną. absolutnie.

 gardzę PiSem i tym, co z Polską zrobił.

Jestem prostakiem? spoko, mogę być ,skoro Ciebie to uszczęsliwia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×