Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek

Jak mnie się nie podobają baby z

Polecane posty

Gość Tomek

Tona tapety, sztuczne rzęsy, napuchnięte jakieś i to młode baby. Niedawno umówiłem się z laska z internetu, która na zdjęciu wyglądała ładnie, a w realu mimo, ze umalowana coś okropnego. Gdzie te naturalne ładne kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Jak jestes po 35 to tylko młode zrobione będą się z tobą umawiać, bo take szukają sponsora. Bo niby czego innego miałyby chcieć od starszego Pana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio

35 lat starszy pan? Serio😂 dziecko ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

37 lat ale ciało lepsze niż 18 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Proste napisał:

37 lat ale ciało lepsze niż 18 latka.

Tak ci się wydaje, jak większości starszych pan w twoim wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Kobiety teraz mają kasę to na co mają ją wydawać jak w dodatku mieszka z rodzicami ? Na ubrania i kosmetyki bo przecież nie na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Poza tym kiedyś nie było tyle sklepów z kosmetykami co teraz jakieś rosmany, hebe,natury i nie każda kobieta miała kasę na kosmetyki bo i bezrobocie było duże w Polsce 20-30 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Norbi napisał:

Poza tym kiedyś nie było tyle sklepów z kosmetykami co teraz jakieś rosmany, hebe,natury i nie każda kobieta miała kasę na kosmetyki bo i bezrobocie było duże w Polsce 20-30 lat temu.

Akurat w tym przez ciebie wymienionych to hm... Ogólnie bieda. Nie kupisz Mercedesa w cenie malucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Akurat w tym przez ciebie wymienionych to hm... Ogólnie bieda. Nie kupisz Mercedesa w cenie malucha. 

A myślisz że jak pomalujesz gebe podkładem dior a nie rimmel to będziesz ładniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Norbi napisał:

Kobiety teraz mają kasę to na co mają ją wydawać jak w dodatku mieszka z rodzicami ? Na ubrania i kosmetyki bo przecież nie na jedzenie.

No dobra ale troche smieszne ze jakas laska jest strasznym paszczurem a wali 3 tony kosmetyków na ryj żeby udawać ładna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No dobra ale troche smieszne ze jakas laska jest strasznym paszczurem a wali 3 tony kosmetyków na ryj żeby udawać ładna 

A już najlepsze są te które pomimo cudownego makijażu są nadal brzydkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Ja np często chodze bez makijażu a jeżeli się maluje to delikatnie bo zrobić sobie maskę zorro na twarzy to żadna sztuka a po za tym cenie sobie naturalnosc bo udawać kogoś innego nie ma sensu.Nie wszystkie dziewczyny to tapeciary.Pozdrowienia dla facetow ktorzy cenią naturalnosc u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A myślisz że jak pomalujesz gebe podkładem dior a nie rimmel to będziesz ładniejsza?

Nie jestem zwolenniczką malowania 'geby' a odpowiedniej pielęgnacji cery w zależności od jej potrzeb. Jednak odnosząc się do twojej tezy, zazwyczaj podkłady z wyższej półki zawierająca dodatkowo składniki poelegnujace i wykazują korzystniejszy wpływ na skórę. Tobie tak samo jeździ si Mercedesem co maluchem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne

Podkład na gębę, czy tam mordę to na pewno nie jest pielegnacja🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Polecam Ci kurs nauki czytania ze zrozumieniem. Najwidoczniej nie opanowałales tej umiejętności w podstawówce. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne

Podkład zawsze wygląda źle , sztucznie , tak samo jak tusz to rzęs, sztuczne rzęsy, szminki ,pomadki, błyszczyki,  pudry, brązery ,cienie  i WSZYSTKO DO GĘBY co nie jest mydłem!!!!!!!! 

Jestem zadbaną kobietą bez makijażu i jestem z tego dumna. Współczuję tym glonojadom, co im wmówiono, że ładne to sztuczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Polecam Ci kurs nauki czytania ze zrozumieniem. Najwidoczniej nie opanowałales tej umiejętności w podstawówce. Powodzenia 

Tak mi sie wydawalo ,ze nie przeczytalam dokladnie tego ,co napisałaś. W dobie wirtualistyki ludzie coraz mniej zatrzymują oko na słowie pisanym . W tym ja także 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Polecam Ci kurs nauki czytania ze zrozumieniem. Najwidoczniej nie opanowałales tej umiejętności w podstawówce. Powodzenia 

Ps. Jak się skoncentruję, to jest ok. W podstawówce miałam 12 pkt na 12 ze zrozumienia tego co się czyta ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 minutę temu, Gość Aleśmeiszne napisał:

Podkład zawsze wygląda źle , sztucznie , tak samo jak tusz to rzęs, sztuczne rzęsy, szminki ,pomadki, błyszczyki,  pudry, brązery ,cienie  i WSZYSTKO DO GĘBY co nie jest mydłem!!!!!!!! 

Jestem zadbaną kobietą bez makijażu i jestem z tego dumna. Współczuję tym glonojadom, co im wmówiono, że ładne to sztuczne 

Jakby nie patrzeć te 'glonojady' maja mezow zarabiających ładne pieniążki i nie narzekaja na biedę. Ty za to zasmiecasz forum obrażając inne kobiety, które właściwie nic ci nie zrobiłjY. esteś stara panna bądź żona jakiegoś nieudacznika, który dałby się pokroić za choćby jedna noc z takim 'glonojadem'. A to pikus 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne
3 minuty temu, Gość Proste napisał:

Jakby nie patrzeć te 'glonojady' maja mezow zarabiających ładne pieniążki i nie narzekaja na biedę. Ty za to zasmiecasz forum obrażając inne kobiety, które właściwie nic ci nie zrobiłjY. esteś stara panna bądź żona jakiegoś nieudacznika, który dałby się pokroić za choćby jedna noc z takim 'glonojadem'. A to pikus 😂 

Aha. No nie jestem ani starą, ani panną, ani starą panną. Ten kto idzie za modą,kopiuj wklej ,ten nie darzy prawdziwą miłością tych modnych żon. Im bardziej glonojadowa pani, tym mniej miłości ma, bo robi z siebie produkt i tak ją też traktują mężczyźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amma

Ludzie, co Wy? Jak kobitka znajdzie faceta, który ją pokocha, to czy w make-up czy bez będzie równie piękna dla niego 🙂 Podobno najpiękniejsze jesteśmy z rana, zaraz po przebudzeniu... I to widok właśnie dla Tego Jedynego zarezerwowany, jeśli lubicie podkreślić oko wychodząc z domu -  super, ja tez lubię. Jeśli lubicie tapetę bo tak czujecie się pewniej? Spoko! Co kto lubi 🙂
Jeśli autor tapeciar nie lubi to niech je olewa i szuka tych naturalnych - kwestia szukania w dobrym miejscu - wydaje mi się że jak się idzie do klubu to tam ciężej trafić na naturalistke, niż na tapeciare - no ale wystarczy dobrze się rozejrzeć 🙂

Pamietajcie, każdy lubi co innego i chwala Wam za to.

Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne

I w D. mam mercedesy , szpan i botoks . Liczą się uczucia. Może mieszkać w budzie ,za to mąż będzie mnie w tej budzie traktował jak człowieka A nie jak produkt do szpanu przed innymi szpanujacymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleśmeiszne
5 minut temu, Gość amma napisał:

Ludzie, co Wy? Jak kobitka znajdzie faceta, który ją pokocha, to czy w make-up czy bez będzie równie piękna dla niego 🙂 Podobno najpiękniejsze jesteśmy z rana, zaraz po przebudzeniu... I to widok właśnie dla Tego Jedynego zarezerwowany, jeśli lubicie podkreślić oko wychodząc z domu -  super, ja tez lubię. Jeśli lubicie tapetę bo tak czujecie się pewniej? Spoko! Co kto lubi 🙂
Jeśli autor tapeciar nie lubi to niech je olewa i szuka tych naturalnych - kwestia szukania w dobrym miejscu - wydaje mi się że jak się idzie do klubu to tam ciężej trafić na naturalistke, niż na tapeciare - no ale wystarczy dobrze się rozejrzeć 🙂

Pamietajcie, każdy lubi co innego i chwala Wam za to.

Buziaki

Zgadzam sie w pełni. Jednak tutej poruszam inny nieco wątek. Ktoś podrywa babkę, bo wygląda jak manekin z dorysowaną twarzą. Potem ma tą kukłę za żonę. Motywacją jego jest szpan przed innymi. O ten mechanizm mi chodzi..  brak miłości za to szpan. Z całą pewnością są tacy faceci,pod tym kątem wybierajacy babeczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.10.2019 o 14:20, Gość Aleśmeiszne napisał:

Zgadzam sie w pełni. Jednak tutej poruszam inny nieco wątek. Ktoś podrywa babkę, bo wygląda jak manekin z dorysowaną twarzą. Potem ma tą kukłę za żonę. Motywacją jego jest szpan przed innymi. O ten mechanizm mi chodzi..  brak miłości za to szpan. Z całą pewnością są tacy faceci,pod tym kątem wybierajacy babeczki. 

Szpan się skończy, jak ta poprzerabiana panna urodzi mu dzieci, które będą wyglądać jak ona przed przeróbkami. Dzieci nie podrasujesz botoksem, silikonem czy makijażem, a takie straszyła wstyd będzie rodzinie pokazać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.10.2019 o 11:55, Gość Proste napisał:

Jak jestes po 35 to tylko młode zrobione będą się z tobą umawiać, bo take szukają sponsora. Bo niby czego innego miałyby chcieć od starszego Pana? 

Racja a te zabiegi ktoś musi sponsorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

NO WŁAŚNIE  a najgorsze ze później te dzieci jak z domu dziecka do nikogo nie podobne, hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.10.2019 o 11:30, Gość Tomek napisał:

Tona tapety, sztuczne rzęsy, napuchnięte jakieś i to młode baby. Niedawno umówiłem się z laska z internetu, która na zdjęciu wyglądała ładnie, a w realu mimo, ze umalowana coś okropnego. Gdzie te naturalne ładne kobiety. 

Wyginęły niczym dinozaury 😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×