Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Natkapolka nowa radomierzycka gwiazda

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Słuchajcie, tu nie chodzi o krzywy zgryz, wadę wymowy...ale o to że takie jak ona nie mają nic do zaoferowania od siebie.Nawet jakby miała zgryz i spodenki nie wrzynajace się w dopę, to nadal nie ma nic ciekawego do powiedzenia, do przekazania. Takie jak ona nie zastanawiają się po co zakładają kanał, i jaka miałaby być idea tego.One tak robią automatycznie, boo milion pięćset siedemdziesiat karyn tak robi to i ja tak zrobię, one pokazują siaty z lidla, każdy produkt , maseczki na ryjach..to ja też tak mogę.Niech mi lajkują, komentują, bo ja chcęęę być sławna i znana jutuberka.Będę kimś! Bo będę jutuberką! We wsi/mieścinie wszyscy będą mnie znali i podziwiali, bo w końcu to moja pasja! Nagle "pasja" o której marzyłam od dawna, w tym się spełniam. 

Przeraża mnie to społeczeństwo, przez internet teraz wiem jak wielu jest w naszym kraju pustaków intelektualnych.Kiedyś nie było internetu, jakieś 30 lat temu...to człowiek nie wiedział przynajmniej o tym i się nie dołował.

Dokladnie! 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widzałyście jak jej ktoś dos.r.ał w komentarzu i się zaczęła dyskusja narodowa? trochę było ostro, ale na pewno prawdziwie:

Mon Cheri: Nastepna Baba ze wsi, bez zawodu, bez ambicji, siedzaca w chalupie- po co ci ten YouTube? Co ty Mozesz przekazac? Jak nic nie osiagnac w zyciu i zostac gwiazda juciuba i darmoszki kasowac? Gratuluje oryginalnosci

Skoczyły na nią wicki, że ma ból du.py i zazdrości. No bo jest czego przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
3 minuty temu, Gość gość napisał:

widzałyście jak jej ktoś dos.r.ał w komentarzu i się zaczęła dyskusja narodowa? trochę było ostro, ale na pewno prawdziwie:

Mon Cheri: Nastepna Baba ze wsi, bez zawodu, bez ambicji, siedzaca w chalupie- po co ci ten YouTube? Co ty Mozesz przekazac? Jak nic nie osiagnac w zyciu i zostac gwiazda juciuba i darmoszki kasowac? Gratuluje oryginalnosci

Skoczyły na nią wicki, że ma ból du.py i zazdrości. No bo jest czego przecież.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Słuchajcie, tu nie chodzi o krzywy zgryz, wadę wymowy...ale o to że takie jak ona nie mają nic do zaoferowania od siebie.Nawet jakby miała zgryz i spodenki nie wrzynajace się w dopę, to nadal nie ma nic ciekawego do powiedzenia, do przekazania. Takie jak ona nie zastanawiają się po co zakładają kanał, i jaka miałaby być idea tego.One tak robią automatycznie, boo milion pięćset siedemdziesiat karyn tak robi to i ja tak zrobię, one pokazują siaty z lidla, każdy produkt , maseczki na ryjach..to ja też tak mogę.Niech mi lajkują, komentują, bo ja chcęęę być sławna i znana jutuberka.Będę kimś! Bo będę jutuberką! We wsi/mieścinie wszyscy będą mnie znali i podziwiali, bo w końcu to moja pasja! Nagle "pasja" o której marzyłam od dawna, w tym się spełniam. 

Przeraża mnie to społeczeństwo, przez internet teraz wiem jak wielu jest w naszym kraju pustaków intelektualnych.Kiedyś nie było internetu, jakieś 30 lat temu...to człowiek nie wiedział przynajmniej o tym i się nie dołował.

Brawo! 👏🏻 100% racji! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Beti napisał:

😂😂😂

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

widzałyście jak jej ktoś dos.r.ał w komentarzu i się zaczęła dyskusja narodowa? trochę było ostro, ale na pewno prawdziwie:

Mon Cheri: Nastepna Baba ze wsi, bez zawodu, bez ambicji, siedzaca w chalupie- po co ci ten YouTube? Co ty Mozesz przekazac? Jak nic nie osiagnac w zyciu i zostac gwiazda juciuba i darmoszki kasowac? Gratuluje oryginalnosci

Skoczyły na nią wicki, że ma ból du.py i zazdrości. No bo jest czego przecież.

Przeciez mowila, ze nagrywanie na YT bedzie jej praca bo na chwile obecna nigdzie nie pracuje 🤣🤣🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Boszsz😱 jakie wsiurstwo sie szerzy 😱 Wiocha PL sie chowa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Strasznie ambitne te dziewuchy, mamuska musi byc bardzo dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilXan
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Strasznie ambitne te dziewuchy, mamuska musi byc bardzo dumna

ktoś już napisał w wątku o Karynie: no. sama matka ambitniejsza od nich dwóch razem wziętych. Pracuje na zmiany jako pielęgniarka, Karyna mówiła, że niedawno robiła studia, specjalizację pielęgniarską i robi jakieś kursy, ojciec tych gwiazd od rana do wieczora naprawia samochody jako mechanik, a te dwie tak ambitne życiowo, że nosa ze wsi nie wystawią, a jedyne osiągnięcie to bombelki. Na pewno bardzo dumni są rodzice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
38 minut temu, Gość LilXan napisał:

ktoś już napisał w wątku o Karynie: no. sama matka ambitniejsza od nich dwóch razem wziętych. Pracuje na zmiany jako pielęgniarka, Karyna mówiła, że niedawno robiła studia, specjalizację pielęgniarską i robi jakieś kursy, ojciec tych gwiazd od rana do wieczora naprawia samochody jako mechanik, a te dwie tak ambitne życiowo, że nosa ze wsi nie wystawią, a jedyne osiągnięcie to bombelki. Na pewno bardzo dumni są rodzice. 

Bo te młode karyny nauczyły się ze można nie pracować i siedzieć w domu bąki zbijać np. przed jutubem. Wszystko małym kosztem, żadnym wysiłkiem. Tylko nagrać i wstawić na yt i czekać na kokosy. Tak właśnie rośnie pokolenie cwaniaków i leni. Zero ambicji, chęci samorozwoju. Robić dziubki, główkę na bok i cykać fotki na insta. Później będą płakać jedna z drugą że właściwie to nic nie potrafią, że do pracy nikt ich nie chce... No chyba że do sklepu na kasę. Tak tak karynki nagrywajcie na jutuby, za 10 lat będziecie płakać nad swoją głupotą, że w najlepszych latach gdy powinnyście inwestować czas i pieniądze na naukę, rozwój zawodowy to robilyscie dziubki do kamery. A latka szybko lecą. Po 40tce później płacz że straciło się czas i  wypadło się z rynku pracy. YouTube wam zapewne zapewni super przyszłość i kokosy, napewno 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Matka Natalii i Karoliny jest pielegniarka. Dziwie sie zatem, ze przez tyle lat kiedy corki mieszkaly pod jej dachem nie zrobila NIC z zebami i zgryzami jednej ani drugiej. U Karoliny jest jeszcze jako tako, ale ta Natalia to tak sepleni, ze cos okropnego. Filmik 4 minuty, z czego polowa to yyyyyyy eeeee mmmm yyyyy. Ubogi zasob slow i te bledy.... „Porownywan, chcem“.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta ich matka jest tylko pielęgniarką środowiskową, jakieś kursy zrobiła bo musi się jakoś utrzymać na rynku pracy i dobić do emerytury, to nie prawniczka ani chirurg, bez przesady z tymi jej ambicjami. Chociaż faktycznie, jako wiejska baba i na tle córek karyn nierobów wypada korzystniej. Z drugiej strony taka mamusia hop do przodu, a u córeczek nie zaszczepiła ambicji, nie dopilnowała edukacji. Karolina w wieku 15 lat pod wiejskim sklepem na chłopów polowała i ustrzeliła Tedego, a ta Natka też dopiero ma 27 lat, już dwoje dzieci, jako 19-20 latka w ciąży chodziła. Wychowane tak, aby tylko chłopa złapać, jak to wiejskie karyny z zapadłych wsi, taka mentalność. I takie tłuki za jutub się biorą, wsiowe gęby, zero inteligencji, wiedzy, gustu, polotu. Modę będzie (chcem!) pokazywać, modystka się znalazła. Zapytajcie ją o historię mody, ikony mody, projektantów hahaha, pewnie wymieni Calvin Klein Jeans 😂 Moda to nie chińskie szmaty i koszulki z najtańszej  linii CK, w dodatku połączone bez smaku i znajomości najnowszych trendów. Do mody trzeba mieć smykałkę, wyczucie stylu. Są dziewczyny które potrafią nawet za małe pieniądze ubrać się w lumpeksie i wyglądać jak z okładki magazynu, a taka wieśniara chce mody uczyć? Ale OK. Niech nagrywa, będzie się z czego pośmiać. Druga Karyna udając Chodakowską niech rzuca się po podłodze i dyszy, ta to już wogóle odpłynęła, ale też bawi niczym klaun w cyrku, jest i "śmieszno i straszno". P. S. Natka lajkuje u siebie pod filmem obrażające lub niemiłe dla Karoliny komentarze, jeszcze dziękuje za nie. Cyrk na kółkach, dwie małpy w roli głównej, wstęp darmowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajahaha

No mnie też zdziwiło, że dziękuję za komentarze, że jest lepsza czy bardxiej naturalna.od siostry. Mi.na miejscu Karoliny byłoby przykro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

ta przynajmniej ma tylko wiejskie liceum, więc wolno jej.  

Po co im praca,przecież to beneficjentki 500+, kasa z juciuba wpadnie i można żyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przynajmniej siostra ma lepszy gust. Widzialyscie dzisiejszą stylizacje Karyny? Przecież ten jej nowy sweter to jest porażka. Mam nadzieję, ze Natalia pójdzie swoją drogą na Yt i nie będzie w ramach reklamy zakladac tych ubran od siostry. Karyna serio nie ma za grosz gustu. I jest tak sztuczna aż oczy bolą. Kiedy siada do tego stołu i nadaje do kamery tak sztucznie przekrzywia ta głowę. Czy ona nie potrafi być naturalna tylko ciągle albo wykrzywia nogi albo głowę zeby być optycznie szczuplejsza????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Up

Up

Up

Up 

Up

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna nawet nie zaczęła na dobre z YT, a wy już ją skreślacie. Dajcie jej czas. Niech nagra więcej filmów, pobawi się montażem i poruszy wiele tematów to wtedy możecie stwierdzić czy jest taka jak milion innych youtuberek na polskim YT czy jednak będzie potrafiła się wybić z tłumu i będzie rozpoznawalna w danej kategorii. Chyba za krótko siedzicie na youtubie, skoro uważacie, że każda youtuberka, która zajmuje się modą nagrywa kropla w kroplę te same filmiki. To chyba prawda - więcej czasu niż na youtubie spędzacie na nic nie wnoszącym do życia forum i wyżywacie się na dziewczynie, która nic wam nie zrobiła bo wam się w życiu nie udało, ponieważ jesteście typowymi zawistnymi babami bez perspektyw na przyszłość, które jedyne co potrafią zrobić to dzieci, mieć za nie darmowe pieniądze, siedzieć w domu i od tego nadmiaru czasu pluć jadem w internecie na bogu ducha winną osobę. Fajny przykład dajecie dzieciom.
Papież tymi samymi ustami co całował polskę naplułby wam do mordy za to co tu piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlił mi się dzisiaj filmik tej dziewczyny i żałuję, że się tego odwidzieć nie da. Ona jest po prostu groteskowa. Dorosła babka, matka dzieciom, a mizdrzy się do kamery jak nienormalna. Te wydymanie ust i maniera w głosie poprzeplatana niepoprawnym słownictwem najpierw mnie rozbawiły, ale potem przeraziły. Kabaret normalnie. Strasznie to niesmaczne i głupkowate po prostu. Kogo ona chce uwodzić wydętymi usteczkami? Widzki? Może powinna YT na inną platformę zamienić. I ten ton ekspertki...O mamuniu... To naprawdę taka miss PGRu w pełnej krasie. Nie wiem czy to u mniej codzienna maniera, czy na potrzeby filmików, ale co ta dziewczyna ma w głowie to aż żal wnikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×