Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara91

Zaproszen czar - gdzie co jak

Polecane posty

Gość sara91

Hej, stoimy przed wyborem zaproszeń. Ważny temat, bo rodziny mamy na krańcach polski i posłanie zaproszenia to będzie ważny element. Jakie wybrać? Klasyka? Może zaszaleć z kolorami? Polećcie prosże jakieś firmy, co się w tym temacie specjalizują, powiedzcie jakie zaproszenia wy mieliście... Urzekły mnie najmocniej te ze strony amelia-wedding, ja kocham kwieciste wzory i tam takich dużo ale narzeczony coś tam pod nosem mówi, że może lepiej takie zwykłe klasyczne? A może różne dla różnych osób (bliższa rodzina inne, znajomi inne?) Podpowiedzcie cos 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Siostra zamawiała z tej strony co piszesz i chwalila bardzo, ja widzialam tylko na foto jak wygladaja ale no rzeczywiscie klasa, bardzo takie hmm eleganckie? No wiesz w sensie takie w sam raz nie przesadzone nie za duzo nie za malo wzorów itd. Szybko im to przyszło z tego co mówiłam, ja jak na swoje zamawialam to czekalam bardzo dlugo ale moje nie były z amelii wedding, a w sumie szkoda ze wtedy nie wiedzialam o tej stronie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina

 jak kontakt z klientem? jwst na czas dostawa? Trochę zgapiliśmy i musże szukąć teraz zaproszen a cito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgo
Dnia 7.11.2019 o 16:09, Gość ina napisał:

 jak kontakt z klientem? jwst na czas dostawa? Trochę zgapiliśmy i musże szukąć teraz zaproszen a cito

Spoko. Nie było problemów, wszystko na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksienia

Amelia Wedding jest ok wybierala siostra od nich zaproszenia moim zdaniem bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl

Ja bym wybrała raczej coś schludnego, minimalistycznego, klasycznego ale wiadomo wszystko jest kwestią gustu. Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaM
Dnia 11.12.2019 o 09:33, Gość ksienia napisał:

Amelia Wedding jest ok wybierala siostra od nich zaproszenia moim zdaniem bardzo ladne

mnie też sie bardzo podobają 🙂 na pewno coś z nich wybierzemy na nasz ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×