Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcelina98

Romans z ojcem koleżanki.

Polecane posty

Ja 21, on 45. Tak wyszło kilka miesięcy temu, że po jej urodzinach wylądowaliśmy w łóżku. Od tamtego czasu widujemy się często. Facet jest cudowny-przystojny,wysportowany  lecz ma żonę i 2dzieci (tak mniej więcej w moim wieku) których raczej nie zostawi. Jest szansa by mieć go tylko dla siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, marcelina98 napisał:

Ja 21, on 45. Tak wyszło kilka miesięcy temu, że po jej urodzinach wylądowaliśmy w łóżku. Od tamtego czasu widujemy się często. Facet jest cudowny-przystojny,wysportowany  lecz ma żonę i 2dzieci (tak mniej więcej w moim wieku) których raczej nie zostawi. Jest szansa by mieć go tylko dla siebie? 

Jakim sposobem wylądowałeś w łóżku ojca swojej koleżanki bo dla mnie to jest dziwne . W jaki sposób mieliście kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, marcelina98 napisał:

Ja 21, on 45. Tak wyszło kilka miesięcy temu, że po jej urodzinach wylądowaliśmy w łóżku. Od tamtego czasu widujemy się często. Facet jest cudowny-przystojny,wysportowany  lecz ma żonę i 2dzieci (tak mniej więcej w moim wieku) których raczej nie zostawi. Jest szansa by mieć go tylko dla siebie? 

Raczej nie, on tylko cię wykorzysta bo trafiła się pusz....a koleżanka córki ,więc czemu nie skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakim sposobem wylądowałeś w łóżku ojca swojej koleżanki bo dla mnie to jest dziwne . W jaki sposób mieliście kontakt. 

Trochę wstawiona i znudzona grą w kalambury zawitałam do jego gabinetu, znaleźliśmy wspólny temat do rozmowy, poczęstował mnie lampka wina i tak od słowa do słowa wylądowaliśmy u niego w sypialni. 
Towarzystwo nawet nie zauważyło naszej nieobecności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, marcelina98 napisał:

Trochę wstawiona i znudzona grą w kalambury zawitałam do jego gabinetu, znaleźliśmy wspólny temat do rozmowy, poczęstował mnie lampka wina i tak od słowa do słowa wylądowaliśmy u niego w sypialni. 
Towarzystwo nawet nie zauważyło naszej nieobecności. 

I liczysz na coś więcej. W temacie napisałaś,że po imprezie raczej w trakcie. Na miejscu żony zdziwiło by mnie zniknięcie koleżanki córki i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

I liczysz na coś więcej. W temacie napisałaś,że po imprezie raczej w trakcie. Na miejscu żony zdziwiło by mnie zniknięcie koleżanki córki i męża.

Jego małżonki nie było wtedy, była w delegacji a jego córka była zajęta swoim chłopakiem i sporą grupką znajomych. Od tamtego incydentu widujemy się co kilka dni czy to na kawę i przy tym zwyczajna rozmowę bądź tez poprostu na sex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakończ to póki jeszcze nie będziesz cierpiała. Myślę, że już się zakochałaś. Facet jest totalnie nieodpowiedzialny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 latka

Baw się 😀 życie masz jedno. Niestety z własnego doświadczenia wiem że tacy starsi mężczyźni mogą nie umieć pogodzić się z końcem romansu ale cóż to ich problem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siural
54 minuty temu, marcelina98 napisał:

Ja 21, on 45. Tak wyszło kilka miesięcy temu, że po jej urodzinach wylądowaliśmy w łóżku. Od tamtego czasu widujemy się często. Facet jest cudowny-przystojny,wysportowany  lecz ma żonę i 2dzieci (tak mniej więcej w moim wieku) których raczej nie zostawi. Jest szansa by mieć go tylko dla siebie? 

może cie adoptować być może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, marcelina98 napisał:

Jego małżonki nie było wtedy, była w delegacji a jego córka była zajęta swoim chłopakiem i sporą grupką znajomych. Od tamtego incydentu widujemy się co kilka dni czy to na kawę i przy tym zwyczajna rozmowę bądź tez poprostu na sex. 

Ale co ci strzeliło do głowy żeby to zrobić z facetem o tyle starszym i w dodatku ojcem koleżanki, alkohol uderzył do głowy. Raczej nie .Liczysz na związek,zakochałaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Zakończ to póki jeszcze nie będziesz cierpiała. Myślę, że już się zakochałaś. Facet jest totalnie nieodpowiedzialny. 

Zakochała się śmieszne. Jesteś puszczalską , facet wyczuł cię . A czemu nie ma wykorzystać jak młoda chętna i makaron nawija na uszy rozmową, gestami . Będziesz go miała tylko na seks. Nic więcej. Facet jest nie  nieodpowiedzialny ale wyrachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Ale co ci strzeliło do głowy żeby to zrobić z facetem o tyle starszym i w dodatku ojcem koleżanki, alkohol uderzył do głowy. Raczej nie .Liczysz na związek,zakochałaś się.

Do zakochania jeszcze daleko. Ale imponuje mi swoją inteligencją i charyzmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ściema. Wystarczy przejrzeć teksty zakładane przez łaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Piaskun napisał:

To ściema. Wystarczy przejrzeć teksty zakładane przez łaskę.

Fakt. I niezła z niej kvrwa. 😲Tylko by się ze starcami yebala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo to jakiś stary gruby pierdziel z wasem który jara się pisaniem takich epistolow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×