Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zrobiłam błąd w pracy i teraz

Polecane posty

Gość Gość

Tak się boję . Rano zadzwoniła szefowa, że co ja odpier***, że klient przeze mnie musi zmienić dokumenty itd... Wyryczalam się, bo nigdy nie zrobiłam błędu.  A chodzi o adres zameldowania:-(:-( stresuje się strasznie przez to wszystko , przez konsekwencje.  Nie wiem jak to się stało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ktoś bywa nieomylny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma ludzi noeomylnych, Stalo sie, czasu nie cofniesz, teraz uspokoi się, pomysł co.mozesz zrobić by pomóc w tej sprawie. A jeśli nic to trudno. Każdemu zdarzają się pomyłki i szefowej tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W jakim ty miejscu pracujesz, że przełożeni na ciebie krzyczą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

??? W jakim miejscu pracujesz, że masz wpływ na dokumenty klienta, że musi zmieniać na błędne co? Głupie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak się boję . Rano zadzwoniła szefowa, że co ja odpier***, że klient przeze mnie musi zmienić dokumenty itd... Wyryczalam się, bo nigdy nie zrobiłam błędu.  A chodzi o adres zameldowania:-(:-( stresuje się strasznie przez to wszystko , przez konsekwencje.  Nie wiem jak to się stało:-(

Nie myli sie ten co nic nie robi. 

Zrobi sie nowe dokumenty i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko zależy jaki błąd. Nikt nieomylny nie jest ale sama znam przypadki ludzi, którzy za swoje błędy wylecieli z pracy. Także zależy jak poważny był to błąd i jakie miał konsekwencje.

Lekarzy jakoś nikt nie pociesza, że nikt nie jest nieomylny i że nie myli  się tylko ten co nic nie robi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie parę lat temu laska w Erze wpisala inne miasto w adresie i przez pol roku faktury za telefon mi nie przychodzily. Nie tylko nikt nie wylecial z pracy ale ja mialam mnostwo problemow bo musialamwciaz telefonować po infoliniach wiele razy by zmienic adres. Nikt nawet nie powiedzial: "...alaj "albo "przepraszam", wiec sadzę, ze tobie nic nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×