Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calineczka

Tinder a spotykanie się

Polecane posty

Gość Calineczka

Jak długo nie przeszkadzałoby wam gdyby osoba poznana na Tinderze nadal korzystała z aplikacji? Czy po pierwszych deklaracjach, bliskości, może dopiero po seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

żadne aplikacje,żadne tindery,żadne instagramy,żadne facebooki by kogoś wyrwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie

Nie ufam żadnym facetom z portali///////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

żadne aplikacje,żadne tindery,żadne instagramy,żadne facebooki by kogoś wyrwać..

Net to nie życie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..////
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Net to nie życie 👍

niestety niektórzy mylą jedno z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
13 minut temu, Gość Calineczka napisał:

Jak długo nie przeszkadzałoby wam gdyby osoba poznana na Tinderze nadal korzystała z aplikacji? Czy po pierwszych deklaracjach, bliskości, może dopiero po seksie?

Trudne pytanie, bo jak ja poznalam faceta z ktorym teraz jestem to po 3 dpotkaniach z Nim rpzestalam uzywac Tindera. Potem go wykasowalam zupelnie z telefonu. Natomiast niedawno on (a znamy sie juz ponad 2 miesiace) napisal mi ze nadal uzywa w sensie ze z niego nie wyszedl, bo lubi ponzawac ludzi...nie wiem jak to wytlumaczyć...czy to taka asekuracja w razie czego jak Nam nie wyjdzie czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kasia napisał:

Trudne pytanie, bo jak ja poznalam faceta z ktorym teraz jestem to po 3 dpotkaniach z Nim rpzestalam uzywac Tindera. Potem go wykasowalam zupelnie z telefonu. Natomiast niedawno on (a znamy sie juz ponad 2 miesiace) napisal mi ze nadal uzywa w sensie ze z niego nie wyszedl, bo lubi ponzawac ludzi...nie wiem jak to wytlumaczyć...czy to taka asekuracja w razie czego jak Nam nie wyjdzie czy co...

............

............

Baby sa naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
12 minut temu, Gość jestem na nie napisał:

Nie ufam żadnym facetom z portali///////////////////

No wlasnie, ja zaufalam, nie zaluje, ale teraz mam ten dylemat..bo skoro ze man jest to po co ma tam nadal konto...?
chociaz mojej rpzyjaciolki facet, ktorego ona tam poznala, tez jakos przez dluzszy czas tam byl. Dopiero niedawno sie stamtad wyemigrowal...wiec moze to jakas forma asekuracji u facetow, albo wiesz...lubie poogladac sobie laski - nie wiem jak wyglada takie szukanie kobiet, u mnie zawsze nastawione było na mezczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

............

............

Baby sa naiwne

To rozwin swoja mysl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro_fesor
10 minut temu, Gość Kasia napisał:

To rozwin swoja mysl....

zamiast mózgu mają sromisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka

No właśnie poznałam tam 2 facetów, ktorzy po miewiącu jak sie zaczęło robić poważnie usunęło swoje konta. Jeden po ponad miesiącu nadal tam przesiadywał, ściemniał, że z nikim nie pisał i się nie spotykał. Nie mogłabym my po tym zaufać i zerwałam znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Stokrotka napisał:

No właśnie poznałam tam 2 facetów, ktorzy po miewiącu jak sie zaczęło robić poważnie usunęło swoje konta. Jeden po ponad miesiącu nadal tam przesiadywał, ściemniał, że z nikim nie pisał i się nie spotykał. Nie mogłabym my po tym zaufać i zerwałam znajomość

Taaa z nikim.nie pisał jasne 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Taaa z nikim.nie pisał jasne 😂

Dokładnie, to ciekawe co niby tam robił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Trudne pytanie, bo jak ja poznalam faceta z ktorym teraz jestem to po 3 dpotkaniach z Nim rpzestalam uzywac Tindera. Potem go wykasowalam zupelnie z telefonu. Natomiast niedawno on (a znamy sie juz ponad 2 miesiace) napisal mi ze nadal uzywa w sensie ze z niego nie wyszedl, bo lubi ponzawac ludzi...nie wiem jak to wytlumaczyć...czy to taka asekuracja w razie czego jak Nam nie wyjdzie czy co...

Nowych ludzi tzn nowe kobiety, lubić miec kilka opcji i pewnie leci na kilka frontów...z drugiej strony to dopiero 3 spotkanie i pewnie żadne deklaracje nie padły wiec ma prawo, Ty również możesz pisać z innymi póki nie jesteście oficjalnie razem. Nie angazuj się od razu i poobserwuj go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nowych ludzi tzn nowe kobiety, lubić miec kilka opcji i pewnie leci na kilka frontów...z drugiej strony to dopiero 3 spotkanie i pewnie żadne deklaracje nie padły wiec ma prawo, Ty również możesz pisać z innymi póki nie jesteście oficjalnie razem. Nie angazuj się od razu i poobserwuj go. 

Ale gdyby serio wpadła mu w oko raczej by nie przesiadywał na portalach randkowych i to jeszcze pod takim głupim pretekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
19 godzin temu, Gość Stokrotka napisał:

Ale gdyby serio wpadła mu w oko raczej by nie przesiadywał na portalach randkowych i to jeszcze pod takim głupim pretekstem

No wlasnie...

 

19 godzin temu, Gość Stokrotka napisał:

Ale gdyby serio wpadła mu w oko raczej by nie przesiadywał na portalach randkowych i to jeszcze pod takim głupim pretekstem

Tak obserwuje go juz jakis czas...na razie dystans mam, spotykamy sie jest fajnie, zobacze co bedzie dalej. Czy powinnam mu powiedziec, zeby zrezygnowal z tindera? czy to powinno wyjsc od Niego jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Benia napisał:

No wlasnie...

 

Tak obserwuje go juz jakis czas...na razie dystans mam, spotykamy sie jest fajnie, zobacze co bedzie dalej. Czy powinnam mu powiedziec, zeby zrezygnowal z tindera? czy to powinno wyjsc od Niego jednak?

Ja też poznałam chłopaka na jednym z takich portali.Jeszcze przed pierwszym spotkaniem spytał mnie czy jak mi się spodoba to usunę tam konto.Ja zapytałam go wtedy czy on usunie.Usunęłam, on twierdzi żeżteż.Jednak na takich portalach spotyka się naprawdę różnych ludzi.Potrafia oszukiwać dlatego nie angażuj się od razu, obserwuj i rozmawiajcie ze sobą bo nie ma nic gorszego jak milczenie i tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×