Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buńka

4 imiona które najładniejsze pomóżcie wybrać!

Polecane posty

Gość Buńka

Lena, Klara, Gabriela czy Laura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najładniejsze Gabriela 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktorekolwiek byle nie Laura.Ja bym moze wybrala Klare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buńka

Ogólnie Każde z tych 4 nam się W jakiś sposób podoba ale nie wiemy na które mamy się zdecydować. Mieszkamy za granica na stałe wiec wybieraliśmy tak żeby i w Polsce i tutaj imie brzmiało normalnie 🙂  Nie chce narazie pisać który typ podoba mi się najbardziej bo chciałabym tez poznać opinie  ludzi z zewnątrz których głosów będzie najwiecej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie zawsze najbardziej podobało się imię Laura. Ale to Ty musisz sama zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne z tych imion mnie nie zauroczyło szczerze mówiąc. Ale jak już muszę wybrać, to Klara 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zadne, jednak najlepsze Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Klara? Lena mi sie osluchala juz, poza tym nie lubię imion, które brzmią jak zdrobnienie. Gabi...Nie. Laura jest jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Klara zawsze kojarzy mi się z wizerunkiem starej ciotki. 

Laura albo Gabriela (teściowa ma na imię Gabryela). 

Też miałam różne typy dla swojej córki. W rezultacie stwierdziłam że jak już ją zobaczę, wtedy będę wiedziała jakie imię będzie nosić i tak się stało. Kiedy spojrzałam na nią pierwszy raz, od razu wiedziałam że to moja Marcelina 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie lubię imion żeńskich z r, więc mimo sporej ilość Lenek, wybrałbym Lenę. Sama mam dość "twarde" imię. Za Gabrielę poklóciłabym się z mamą i na 100 procent zmieniła. Sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, to które imię jest Twoim faworytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Laura, albo Lena. Klara i Gabriela mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lenka lub Gabrysia, obydwa śliczne, ale i bardzo popularne, więc możesz się spodziewać, że potem w klasie będą ze trzy takie Gabrysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Klara  jest ok

Laury i Leny namnożyły się na potęgę  😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem zdecydowanie za Laurą. Może to dlatego, że kojarzy mi się z bohaterką pewnego cyklu powieści:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buńka

Moim faworytem jest Lena, zawsze chciałam tak nazwać córeczkę, jednak Oboje z Mężem skłaniamy się w stronę Gabrysi podoba się nam obojgu. Nie jest jeszcze wybrane bo co raz Mąż podrzuca jakieś nowe pomysły ale wstępnie tak byśmy chyba nazwali na chwile obecna . Mojej teściowej się bardzo nie podoba. Ostatnio jak byłam u niej na kawie to zaczęła wznosić ręce w modlitwie „ Boże żeby to był chłopczyk” dodam ,ze ma już dwóch wnuków wiec specialnie zapytałam dlaczego ma takie życzenie żeby jednak był chłopiec to powiedziała ze jak ma się nazywać Gabrysia to ona nie chce wnuczki 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie wygrywa Klara. Krotkie, ladne i miedzynarodowe. I przede wszystkim bez naturalnego zdrobnienia. 

Nie Gabriela. Napewno nie bedziecie uzywac pelnego imienia tylko zdrobnienia a jesli mieszkacie za granica to zdrobnienie "Gabrysia" juz nie jest miedzynarodowe. Dziecko w dmu bedzie Gabrysia a wsprod kolegow ?  No chyba ze pojdziecie w "Gabi" ale to juz troche wymyslanie i znieksztalcanie imienia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tyllo nie Lena. Reszta spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zadne.  Lena oklepana, a Laura odnosze wrazenie, ze imie, ktore bardzo sybko sie nudzi.  Gabriela to tak jak Wlodzimiera, a Klara to chwilowa moda po Lewandowskich.  

Jak mieszkacie za granica to podobna jest Tekla- podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndndndn

Szczerze ? Wszystkie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×