Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie wyrażenie o kimś zaburzony to zwrot obraźliwy. 

Dlaczego, zaburzenie jest i tyle, chłopczyk z np dwoma siusiakami, to zaburzenie. Niczyja wina, ale normalne to to nie jest, można współczuć ale obnosić się nie ma potrzeby.Jakos hetero nie obnoszą się, a homo sa przewrazliwieni, fakt prawo powinno jednakowe być dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gość napisał:

A oni sobie chyba poradzą jeszcze lepiej bez was czyż nie? Do tego zarobi za 4 - 5 razy większe w podobnych pracach. 

Wyda też 4-5 razy więcej, ale na pewno będzie więcej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego, zaburzenie jest i tyle, chłopczyk z np dwoma siusiakami, to zaburzenie. Niczyja wina, ale normalne to to nie jest, można współczuć ale obnosić się nie ma potrzeby.Jakos hetero nie obnoszą się, a homo sa przewrazliwieni, fakt prawo powinno jednakowe być dla wszystkich.

Jak to się nie obnoszą. Cały czas wpominanie o małżonku, głośne wesela tak że ulica przy kościele zablokowana, chodzenie za rękę, całowanie publiczne, obnoszą się i to bardzo a innym chcą zabronic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

autorko jedź i się nie zastanawiaj ja mieszkałam w Szwecji i Hiszpanii tam jesteś calkowicie normalnym czlowiekiem, nikomu nawet nie przychodzi do głowy żeby cie jakoś określać na dziwna czy mniej normalna  a chyba, że swirujesz pawiana i np. chodzisz np na smyczy po ulicy to wtedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak to się nie obnoszą. Cały czas wpominanie o małżonku, głośne wesela tak że ulica przy kościele zablokowana, chodzenie za rękę, całowanie publiczne, obnoszą się i to bardzo a innym chcą zabronic. 

Bo mniejszość powinna dostosować się do większości, a nie na odwrót. Publiczne całowanie jest passe. A jak nazwać inaczej żonę czy męża, wesela to normalka, może ze względu na homo zabronić pewnych słów, zwyczajów... Hi,hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Bo mniejszość powinna dostosować się do większości, a nie na odwrót. Publiczne całowanie jest passe. A jak nazwać inaczej żonę czy męża, wesela to normalka, może ze względu na homo zabronić pewnych słów, zwyczajów... Hi,hi,hi,hi

No niby jest passe ale 90 % par jednak od czasu do czasu się polacuje publicznie i chodza za rękę, a w Polsce homo nie mogą się trzymać że rękę i to nie to że komuś się nie podoba tylko po prostu było ileś tam pobić, jak tak może być ze trzyamasz za rękę ukochana osoba i dostajesz za to w żeby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No niby jest passe ale 90 % par jednak od czasu do czasu się polacuje publicznie i chodza za rękę, a w Polsce homo nie mogą się trzymać że rękę i to nie to że komuś się nie podoba tylko po prostu było ileś tam pobić, jak tak może być ze trzyamasz za rękę ukochana osoba i dostajesz za to w żeby? 

W zęby, po prostu perfidny i agresywny naród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

cały czas ogromna grupa ludzi pracuje, żeby osoba z moją orientacją czuła się jako zaburzona, chora i zboczona, co nie ma miejsca gdy przebywam np w Irlandii, Hiszpanii czy UK.
w Polsce ma to miejsce w codziennym życiu, polityce oraz prasie/internecie.
nie mogę wejść także w instytucję związku partnerskiego / małżeńskiego, gdzie majątek partnera jest zabezpieczony zachowkiem oraz można być objętym ubezpieczeniem  drugiej osoby w takim związku i występuje dziedziczenie świadectw emerytalnych ( w Polsce nie ma takich możliwości).
pochodzę ze zwykłej standardowej rodziny mam rodzeństwo (hetero), cały czas ktoś próbuje sugerować, że z moją rodziną jest coś nie tak (nie tylko ze mną) i podważa radość mojego dzieciństwa oraz zdolności rodzicielskie czy moralność moich rodziców, a nawet rodzeństwa, nie tylko moją orientację.
nikomu nie życzę czuć się tak jak ja w Polsce.

Może trudno sobie to wyobrazić, ale są takie sytuacje że oprawca będzie kiedyś w skórze ofiary i zobaczy jak to jest,  życzę powodzenia w miejscu bez uprzedzeń, przykrości i kłód pod nogami, moim zdaniem robisz bardzo dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

No niby jest passe ale 90 % par jednak od czasu do czasu się polacuje publicznie i chodza za rękę, a w Polsce homo nie mogą się trzymać że rękę i to nie to że komuś się nie podoba tylko po prostu było ileś tam pobić, jak tak może być ze trzyamasz za rękę ukochana osoba i dostajesz za to w żeby? 

Tak, ludzie całują się, ale nie jest to w zgodzie z dobrym wychowaniem, nic nie poradzisz, tak jak nic nie poradzisz, że są skini, huligani, każdy może dostać w tzw r.j, nawet babcia dobruchna, czy bezbronny bezdomny. Kraj jak kraj, a homo przesadzają i są przewrazliwieni. Wybacz, za rękę nie musisz obłapiać ukochanej osoby publicznie.Jeszcze nie te czasy, wytłumaczyc dzieciom trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ta, spyertolisz z podkulonym ogonkiem z Polski gdyż obciążenia fiskalne zbyt duże natomiast swoich rodziców pozostawisz w kraju byśmy to my finansowali ich emeryturę i leczenie na starość w ramach solidaryzmu międzypokoleniowego? nie mam więcej pytań.

generacja narcyzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

homosie mają słabą psychikę i nie potrafią sobie poradzić z porażkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem tych coming out'ów. Co kogo obchodzi, co dwoje dorosłych ludzi robi np. w łóżku?! Nie interesuje mnie orientacja moich znajomych, ani obcych ludzi. Dlaczego wciąż się o tym wspomina? To intymna, prywatna sfera życia, po co robić z tego publiczną rzecz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem tych coming out'ów. Co kogo obchodzi, co dwoje dorosłych ludzi robi np. w łóżku?! Nie interesuje mnie orientacja moich znajomych, ani obcych ludzi. Dlaczego wciąż się o tym wspomina? To intymna, prywatna sfera życia, po co robić z tego publiczną rzecz?????

Dokładnie, popieram. Nie ma czego się wstydzić, ale to publiczne spowiadanie, manifestowanie i użalanie jest niesmaczne i działa jak płachta na byka.Badz sobie czym chcesz, ale nie wmawiaj heretykom, że coś z nimi nie tak. Homo rzeczywiscie mają słaba psychikę, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooop

Taaa, zyczycie szerokiej drogi. A nie myslicie, ze dziewczyna wcale nie chcialaby jechac, gdyby nie kochani rodacy, ktorym teoretycznie  jest obojetna orientacja, a praktycznie niech tylko  zobaczyliby 2 calujacych sie facetow, chyba by ukamienowali. Nie lubie demonstracuyjnie calujacych sie publicznie, ale jednak na pary hetero nikt nie reaguje. Na tej zaklamanej klafgeterii ( obraz naszego spolecznstwa  pelno jest tematow o analu hetero i jakos nic? Zreszta wystaczy ze faceci wezma sie za reke albo maja spodnie nie w takim kolorze.Z jakiej paki autorka maq  wyjezdzac, skoro to jej kraj? Czemy nie wywalic Konopnickiej zxlektur, skoro byla  w zwiazku z kobietą? A Gombrowicza, Iwaszkiewicza? Noce i Dnie lubicie ogladac? Dąbrowska była bi.  Podspiewujecie  piosenke z 4 pancernych, ktora na filmie spiewa Fetting, homoseksualista? A nade wszytko, nie brzydzi was uzywanie komputera , wymyslonego przez Turinga, zaszczutego przez ludzi homoseksualistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

ta, spyertolisz z podkulonym ogonkiem z Polski gdyż obciążenia fiskalne zbyt duże natomiast swoich rodziców pozostawisz w kraju byśmy to my finansowali ich emeryturę i leczenie na starość w ramach solidaryzmu międzypokoleniowego? nie mam więcej pytań.

generacja narcyzów

No jedzie tam gdzie jej lepiej a co przywiążesz ją na smyczy do budy jak jej tutaj źle? Poza tym rodzicielstwo nie zobowiązuje do zatrzymania dziecka w ojczyźnie nigdzie tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

homosie mają słabą psychikę i nie potrafią sobie poradzić z porażkami

Bo dla niektórych to porażka to życie w Polsce, a jak już zmienia miejsce zamieszkania to życie zmienia odcień na jaśniejsze barwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

homosie mają słabą psychikę i nie potrafią sobie poradzić z porażkami

Można całe życie walczyć z otoczeniem a można po prostu cieszyć się spokjnym życiem gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo dla niektórych to porażka to życie w Polsce, a jak już zmienia miejsce zamieszkania to życie zmienia odcień na jaśniejsze barwy.

Ludziom że słaba psychika wszędzie będzie źle, tak myślę, a co nas obchodzi czyjąś orientacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość kooop napisał:

Taaa, zyczycie szerokiej drogi. A nie myslicie, ze dziewczyna wcale nie chcialaby jechac, gdyby nie kochani rodacy, ktorym teoretycznie  jest obojetna orientacja, a praktycznie niech tylko  zobaczyliby 2 calujacych sie facetow, chyba by ukamienowali. Nie lubie demonstracuyjnie calujacych sie publicznie, ale jednak na pary hetero nikt nie reaguje. Na tej zaklamanej klafgeterii ( obraz naszego spolecznstwa  pelno jest tematow o analu hetero i jakos nic? Zreszta wystaczy ze faceci wezma sie za reke albo maja spodnie nie w takim kolorze.Z jakiej paki autorka maq  wyjezdzac, skoro to jej kraj? Czemy nie wywalic Konopnickiej zxlektur, skoro byla  w zwiazku z kobietą? A Gombrowicza, Iwaszkiewicza? Noce i Dnie lubicie ogladac? Dąbrowska była bi.  Podspiewujecie  piosenke z 4 pancernych, ktora na filmie spiewa Fetting, homoseksualista? A nade wszytko, nie brzydzi was uzywanie komputera , wymyslonego przez Turinga, zaszczutego przez ludzi homoseksualistę?

Szczerze, to nie interesuje mnie czyjas orientacja, albo kogoś lubię albo nie. Autorka nie wydaje się sympatyczna.Niech wyjeżdża skoro chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Szczerze, to nie interesuje mnie czyjas orientacja, albo kogoś lubię albo nie. Autorka nie wydaje się sympatyczna.Niech wyjeżdża skoro chce.

Fajno ale zdziwiła byś się ile ludzi interesuje, i np. z jak wielka chęcią pastwią się na kimś bo jest trochę inny na polskie warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo

homosie mają słabą psychikę i nie potrafią sobie poradzić z porażkami

x

 A jaka silna trzeba miec psychike,zeby znosic non stop zaszczuwanie lub chocby durne komentarze? W normalnym kraju robia kariery - ilu jest filmowcow, aktorow, caly swiat mody.Wyjezdzaja, a u nas  zostaja takie palanty, jak autor tego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa
1 godzinę temu, Gość Teoś napisał:

Każdy może wyjechać, więc szerokiej drogi. Jednak popracuj nad sobą, bo lubisz narzekać i rozczulać się nad sobą, ja osobiście mam gdzieś jaką orientację ktoś reprezentuje, liczy się człowiek, nie mamałyja.

Nie masz kompletnie pojecia o tym jakim problemem w Polsce jest homofobia i jak ludzie sa szykanowanii z tego powodu, wykazujesz sie totalna ignorancja i nieswiadomoscia...Dla ciebie niby liczy sie czlowiek? Chyba tylko i wylacznie w twoim wyobrazeniu skoro ktos kto jest mamalyja ( twoim zdaniem) nie jest czlowiekiem. Zapoznaj sie z okresleniem hipokryzja, bo dotyczy ono ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość jolkaaaaaa napisał:

Nie masz kompletnie pojecia o tym jakim problemem w Polsce jest homofobia i jak ludzie sa szykanowanii z tego powodu, wykazujesz sie totalna ignorancja i nieswiadomoscia...Dla ciebie niby liczy sie czlowiek? Chyba tylko i wylacznie w twoim wyobrazeniu skoro ktos kto jest mamalyja ( twoim zdaniem) nie jest czlowiekiem. Zapoznaj sie z okresleniem hipokryzja, bo dotyczy ono ciebie.

Jestem artystą i wiem jak kłuje inność w oczy, ale mam to gdzieś i nie robię z siebie ofiary, radzę to samo innym + nie wywyższać się, bo tego to nikt nie lubi.Autor to mamalyja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jestem artystą i wiem jak kłuje inność w oczy, ale mam to gdzieś i nie robię z siebie ofiary, radzę to samo innym + nie wywyższać się, bo tego to nikt nie lubi.Autor to mamalyja i tyle.

A może to ty jesteś mamalyja bo klujesz otoczenie w oczy i według ciebie to takie fajne i nawet nie myślisz żeby coś w życiu zmienić na lepsze, dla mnie autorka jest odważna i konsekwentna w tym co mówi i robi, w końcu wiele trzeba odwagi żeby ułożyć sobie życie od zera za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop

Każdy może wyjechać, więc szerokiej drogi. Jednak popracuj nad sobą, bo lubisz narzekać i rozczulać się nad sobą, ja osobiście mam gdzieś jaką orientację ktoś reprezentuje, liczy się człowiek, nie mamałyja.

x

 Ok. mam znajomego geja, czlowiek sukcesu, silna osobowosc, ostatnio zrobil coming out. I sie zaczel - na drzwiach napisy "tu mieszka pedal", na jego f-b szkoda mowic, jakie bluzgi, ludzi.ktorzy zreszta go nie znają.I wciąz mu dogryzają, ze kariere robi dzięki oroentacji, a to jest naprawde wybitnie zdolny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestem artystą i wiem jak kłuje inność w oczy, ale mam to gdzieś i nie robię z siebie ofiary, radzę to samo innym + nie wywyższać się, bo tego to nikt nie lubi.Autor to mamalyja i tyle.

mamalyja to wlasnie miec w zyciu pod wiatr i sie na to wszytko biernie godzic, autorka sie na to nie godzi i chwala jej za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość hop napisał:

Każdy może wyjechać, więc szerokiej drogi. Jednak popracuj nad sobą, bo lubisz narzekać i rozczulać się nad sobą, ja osobiście mam gdzieś jaką orientację ktoś reprezentuje, liczy się człowiek, nie mamałyja.

x

 Ok. mam znajomego geja, czlowiek sukcesu, silna osobowosc, ostatnio zrobil coming out. I sie zaczel - na drzwiach napisy "tu mieszka pedal", na jego f-b szkoda mowic, jakie bluzgi, ludzi.ktorzy zreszta go nie znają.I wciąz mu dogryzają, ze kariere robi dzięki oroentacji, a to jest naprawde wybitnie zdolny facet.

to sie nazywa Polska goscinnosc i katolicka milosc blizniego, chwala temu co sie nie godzi na obcowanie z polskimi troglodytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

No jedzie tam gdzie jej lepiej a co przywiążesz ją na smyczy do budy jak jej tutaj źle? Poza tym rodzicielstwo nie zobowiązuje do zatrzymania dziecka w ojczyźnie nigdzie tak nie jest.

strasznie wygodne pozostawić swoich rodziców na łasce podatników, tych samych co się ich nie nawidzi, bo nie akceptują jego fetyszów w sferze publicznej, ale nie na tyle znienawidzonych by utrzymywali jego rodziców.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

to sie nazywa Polska goscinnosc i katolicka milosc blizniego, chwala temu co sie nie godzi na obcowanie z polskimi troglodytami

autorka napisala ze ma rodzenstwo, poza tym polska nie jest krajem przyjaznym dla homoseksualistow a ludzie wyprowadzaja sie za granice z o wiele bardziej trywialnych powodow, tak samo celem rodzicielstwa nigdy nie bylo zatrzymanie dziecka w kraju szczegolnie jesli taki kraj jest dla niego nieprzyjazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem homoseksualizm jest zaburzeniem i niestety, choćbyś nie wiem jak się starała, nie wmówisz mi, ze to jest normalne i naturalne. Ale jednocześnie podkreślam, że żadne schorzenia czy zaburzenia nie są winą człowieka i nie należy go dyskryminować z powodu jego przypadłości.

Dokladnie, jest to twoje zdanie, czyli zdanie nie poparte zadna wiedza naukowa, zdanie osoby, ktora nie ma na tyle ambicji aby zapoznac sie z faktami i tak rozrzuca te swoje smieciowe teorie, ktore znacza dokladnie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×