Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Wszystko ma swój kres...

Polecane posty

Gość Alicja
11 minut temu, Gość NoOne napisał:

O kurcze:) to Ty jeszcze ładniejsza od zony?:))

Jesteśmy zupełnie inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Alicja napisał:

  Zresztą widać kiedy ktoś jest zalogowany.

Nie widać. Jest funkcja anonimowe logowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiego komunikatora używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jakiego komunikatora używacie?

Jesteś zalogowany? To masz komunikator z wiadomościami. Nie jesteś, nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

Opwiem wam o moim kochanku.Mlody jest. Rozmowy z nim uwielbiam zanim się kochamy dużo rozmawiamy ze soba .Sex bajka dba o mnie w trakcie..pyta co lubie i jak.On kogoś ma wiem o tym sam mówił ja też mam..dajemy sobie wspólne chwilę ale.. między spotkaniami kontakt zerowy praktycznie..z początku mnie to irytowało teraz wisi.. gdy ma czas kontaktuje się ze mna w celu spotkania..ale i tak jest dobrze nie bede wymagać cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest prawidłowe podejście.  Tylko seks.  Częste kontakty przywiązują.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie widać. Jest funkcja anonimowe logowanie.

To nie jest ktos z Kafe. Używamy skypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
19 minut temu, Gość Hey napisał:

Opwiem wam o moim kochanku.Mlody jest. Rozmowy z nim uwielbiam zanim się kochamy dużo rozmawiamy ze soba .Sex bajka dba o mnie w trakcie..pyta co lubie i jak.On kogoś ma wiem o tym sam mówił ja też mam..dajemy sobie wspólne chwilę ale.. między spotkaniami kontakt zerowy praktycznie..z początku mnie to irytowało teraz wisi.. gdy ma czas kontaktuje się ze mna w celu spotkania..ale i tak jest dobrze nie bede wymagać cudów

Zawsze uważałam i chyba nawet nieraz pisałam o tym, że właśnie tak jak Ty to opisujesz powinien wyglądać związek z dużo młodszym mężczyzną. Tylko seks. Nic więcej. Wtedy mamy do czynienia z idealnym dopasowaniem.

Ale wtedy jeszcze nie znałam siebie. Nigdy wcześniej nie zdradziłam i nie wiedziałam wszystkiego, np. tego, że aby się odważyć na spotkanie, aby podjąć decyzję, potrzebuję tych rozmów. Nie potrafię tak, że nie rozmawiamy kilka dni, potem on napisze, że marzy o spotkaniu i ustalimy miejsce i czas i ja przyjadę. No, kurcze nie. Jakoś jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwa

Co skłoniło się do zdrady nie układa ci się w małżeństwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
10 godzin temu, Gość Larwa napisał:

Co skłoniło się do zdrady nie układa ci się w małżeństwie? 

Nie. To nie mam problemów w małżeństwie. Przyczyna jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Miało być: Nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
12 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Zawsze uważałam i chyba nawet nieraz pisałam o tym, że właśnie tak jak Ty to opisujesz powinien wyglądać związek z dużo młodszym mężczyzną. Tylko seks. Nic więcej. Wtedy mamy do czynienia z idealnym dopasowaniem.

Ale wtedy jeszcze nie znałam siebie. Nigdy wcześniej nie zdradziłam i nie wiedziałam wszystkiego, np. tego, że aby się odważyć na spotkanie, aby podjąć decyzję, potrzebuję tych rozmów. Nie potrafię tak, że nie rozmawiamy kilka dni, potem on napisze, że marzy o spotkaniu i ustalimy miejsce i czas i ja przyjadę. No, kurcze nie. Jakoś jednak nie.

A ja tak mam właśnie.Juz czwarty dzień ciszy osobiście wolałabym żeby cokolwiek napisał ale .. niedługo mam urodziny i jak zapomni to koniec z nim.. ale wiem mamy układ tylko z tego związku nie będzie tylko chwile dla siebie..nie nalegam nie narzucam sie ..ok niech mu będzie.. wolę się nie przyzwyczajać bo potem boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×