Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w Waszym otoczeniu rzeczywiście są jakieś wielkie więzi matek z córkami, większe niż z synami? Ja widzę w swoim otoczeniu coś odwrotnego..

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mylisz się, to ty masz problemy z podstawowymi funkcjami, logiki to wlasnie u ciebie brak. Rodzice zle je traktuja wiec narzekają na rodziców. Proste, nie dla ciebie, parasolku

Czyli rodzice mają prawo się modlić o synka, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlaczego na tym forum nie ma moderacji? Albo bardzo upośledzona, taka że trzeba walić ostrym słownictwem by coś zablokowali? Nikt nie widzi że weszła jedna zaburzona emocjonalnie i psychicznie, skrzywdzona przez ludzi i życie istota i wyżywa się na reszcie? Psuje dyskusję, nie mówi na temat tylko szczuje? Zbanować to dno!

Nie odpisywać tej sooce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Ilwa napisał:

"może nie musi, ale w takim razie synuś też nie musi. Co miałaś z logiki? LUFĘ bejbe. Tępa jak drut..."

A propos logiki: majatkiem rodzicow rozporzadaja rodzice, a nie ich dorosle dzieci. Wiem, ze to dosc skomplikowane ale moze masz w kregu znajomych kogos o przecietnej inteligencji, kto pomoze tobie zrozumiec sens tego zdania.

nie mowi sie "pomoże tobie", co ty ogladasz i czytasz? bravo i "miłość na bogato"? zblazowana guufniaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ilwa napisał:

"może nie musi, ale w takim razie synuś też nie musi. Co miałaś z logiki? LUFĘ bejbe. Tępa jak drut..."

A propos logiki: majatkiem rodzicow rozporzadaja rodzice, a nie ich dorosle dzieci. Wiem, ze to dosc skomplikowane ale moze masz w kregu znajomych kogos o przecietnej inteligencji, kto pomoze tobie zrozumiec sens tego zdania.

na kafeterii rozporządzają kafeterianki jak widać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubie ludzi falszywych

Ja  z moja nie mam wcale wiezi. Nawet jej nie lubie. Ona mnie tez nie .Lubi tylko tych, co mozna miec z tej relacji cos. Gdy przestaje czerpac -jestes balastem i dookoloa kelpie jaki ty zly. Dlatego kontakt urwalam ostatnio raz na zawsze! Nagle w moim otoczeniu wszystko sie uklada. Teraz wiem ze ona mieszala wszedzie swoje lapska. Zawsze przymykalam oko bobto matka. Ale przeszla sama siebie w klamstwach. Juz matka dla mnie nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

na kafeterii rozporządzają kafeterianki jak widać 😄

one zawsze wiedzą, że to efekt patriarchatu i czającej sie dyskryminacji płciowej a nie po prostu rozporządznia majątkiem po prostu wedle woli i okoliczności rodziców biorąc pod uwagę również postawę dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doobre
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A Ty masz jakąś obsesje jak stalker a tymczasem owe stwierdzenie jest używane na wielu forach jako określenie mameji nie radzącej sobie w życiu. Ty sobie zniknij jeśli Ci nie odpowiada zresztą. W Polsce panuje swoboda wypowiedzi i zaburzenia neurotyczek będą się cyklicznie zderzać z moimi kontrami 🙂

Nikt nie każe Ci robić dzieci mając 3 tysiące w Warszawie, ba możesz wyemigrować do tańszego miasta.

Jesteś sama kowalem swego losu, kiedy to wreszcie do Ciebie dotrze? Już tyle lat upłynęło od czasu dzieciństwa a ciągle czai się w Tobie urojone poczucie krzywdy wyniesionej z domu rodzinnego. Chore, że tak dstrukcyjne uczucie w sobie pielęgnujesz.

Zresztą tatulo na rencie alkoholowej jak i mama kuchta są solidarni: nie dali nic ani synowi ani córci,gdyż nie mieli czego, co oznacza, że znacząco odbiegasz od głównego wątku 🙂

Natomiast jeśli ja bym napisała, że owszem coś otrzymałam na start to i wasza koncepcja również nie wytrwałaby zderzenia z rzeczywistością, bo nagle by się okazało, że jdnak polscy rodzice coś tym zapchlonym córkom przekazują a nie tylko synusiom, co? 🙂

 

Mój Boże, jakaś ty tępa. To aż śmieszne. Wróc do strony nr 1 gdzie ktoś pisał jak byk, że zapewne jestes osobą która wlaśnie cos DOSTAŁA i dlatego się wzniecasz i plujesz. Naucz sie czytać i mówić do rzeczy, niemoto.

I kto tu ma urojenia 😄 teraz bedzie wciskać kity (możesz swojemu pradziadowi lub tatusiowi  naiwniakowi co najwyzej) ze na forach czesto sie tego uzywa, bo ktos ja zdemaskowal i wie, ze to ona. Tak znamy cie, slynna bojowniczka od neurotyczek, a sama neurotyczna w choooy, w dodatku ostro zaburzona psychiznie. Zgiń, przepadnij. Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

one zawsze wiedzą, że to efekt patriarchatu i czającej sie dyskryminacji płciowej a nie po prostu rozporządznia majątkiem po prostu wedle woli i okoliczności rodziców biorąc pod uwagę również postawę dzieci 🙂

odpisujesz sama sobie. Zanim wiec poszukasz czegos u innych, spójrz na swoje zaburzenia bo tu az kipi od nich. Zawieźć cię do Tworek lub innego ośrodka dla psychicznie chorych? lasia, gaś ten monitor i wio do swojego wspanialego zycia, naprawdę bawi cie to dziobanie sie na forum, podnieca cie to? jesteś CHORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość doobre napisał:

Mój Boże, jakaś ty tępa. To aż śmieszne. Wróc do strony nr 1 gdzie ktoś pisał jak byk, że zapewne jestes osobą która wlaśnie cos DOSTAŁA i dlatego się wzniecasz i plujesz. Naucz sie czytać i mówić do rzeczy, niemoto.

I kto tu ma urojenia 😄 teraz bedzie wciskać kity (możesz swojemu pradziadowi lub tatusiowi  naiwniakowi co najwyzej) ze na forach czesto sie tego uzywa, bo ktos ja zdemaskowal i wie, ze to ona. Tak znamy cie, slynna bojowniczka od neurotyczek, a sama neurotyczna w choooy, w dodatku ostro zaburzona psychiznie. Zgiń, przepadnij. Bleeeee

czyli jej anegdotyczny przypadek, że cokolwiek otrzymała burzy waszą koncepcje wyrzygiwania prymatu syńcia nad córcią 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem ciekawa kto to jest ta baba co wchodzi zawsze na wątki tego typu i s/ra na nich żeby smierdziało jej odorem. Szkoda ze nie da sie podejrzeć kto siedzi po drugiej stronie. To wyjątkowy zgniłek babski....ciekawe jak wygląda jej zycie prywatne. To stalkerka, hejterka i mobberka. Mam nadizeję że nie bedzie nigdy ludźmi zarządzać, już im wspolczuję. straszna gnida...idę o zakład że jest bardzo nieszcześliwą osobą albo pochodzi z patologii, nawet jeśli takiej z pieniędzmi ale ciągle patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

odpisujesz sama sobie. Zanim wiec poszukasz czegos u innych, spójrz na swoje zaburzenia bo tu az kipi od nich. Zawieźć cię do Tworek lub innego ośrodka dla psychicznie chorych? lasia, gaś ten monitor i wio do swojego wspanialego zycia, naprawdę bawi cie to dziobanie sie na forum, podnieca cie to? jesteś CHORA

oj tzipciu chora, kilka osób z Tobą jedzie w tym temacie i o ile ktoś stara się zachować pozory neutralności pod postacią rzekomych kilku wypowiedzi to jesteś nią Ty - najlepszym dowodem jest to, że staje w obronie osoby, do której się prujesz całkowicie zbytecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

czyli jej anegdotyczny przypadek, że cokolwiek otrzymała burzy waszą koncepcje wyrzygiwania prymatu syńcia nad córcią 😄

odpisujesz sobie sama w dalszym ciągu. Dlaczego nie zażywasz leków zapisanych przez specjalistę? Dzisiaj plucie na kafe a jutro wyjdziesz z nożem na ulicę. Takie dno powinno się zamykać w domu bez klamek, by nie było wrzodem na ciele społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jestem ciekawa kto to jest ta baba co wchodzi zawsze na wątki tego typu i s/ra na nich żeby smierdziało jej odorem. Szkoda ze nie da sie podejrzeć kto siedzi po drugiej stronie. To wyjątkowy zgniłek babski....ciekawe jak wygląda jej zycie prywatne. To stalkerka, hejterka i mobberka. Mam nadizeję że nie bedzie nigdy ludźmi zarządzać, już im wspolczuję. straszna gnida...idę o zakład że jest bardzo nieszcześliwą osobą albo pochodzi z patologii, nawet jeśli takiej z pieniędzmi ale ciągle patologii

No przecież się opsiała, że ma poczucie krzywdy, że wszystko przypada męskim potomkom a kobietki niczym te lilie na wietrze skazane są na pożarcie bez wsparcia rodziców 🙂 Strasznie się właśnie burzy do innych kobiet, agresywne babsko tylko z tego względu, że mają czelność mieć inne zdanie. Totalnie aspołeczny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

O co tym "pokrzywdzonym" corkom wlasciwie chodzi? Jezeli czuja sie zle traktowane, to nie musza miec z niesprawiedliwymi rodzicami nic wspolnego. A kazdy dorosy czlowiek musi sie sam utrzymywac. Posiadanie dzieci to nie jest dozywotni wyrok, ze rodzice musza zawsze pomagac. I owszem, rodzice na swoj sposob kochaja wszystkie dzieci, ale kontakty bywaja rozne. Ja np. wiecej pomoge corce, poniewaz duzo lepiej sie rozumiemy. Z synem kontakty sa raczej sporadyczne ale jak sie dowie, ze corka dostala np. moj samochod w prezencie (nie moge juz jezdzic, problemy z oczami,) to juz przysrywal, czy on tez dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

odpisujesz sobie sama w dalszym ciągu. Dlaczego nie zażywasz leków zapisanych przez specjalistę? Dzisiaj plucie na kafe a jutro wyjdziesz z nożem na ulicę. Takie dno powinno się zamykać w domu bez klamek, by nie było wrzodem na ciele społeczeństwa

ehh, zalecam ci walczyć ze swoimi urojeniami i syndromem oblężonej twierdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tys
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No przecież się opsiała, że ma poczucie krzywdy, że wszystko przypada męskim potomkom a kobietki niczym te lilie na wietrze skazane są na pożarcie bez wsparcia rodziców 🙂 Strasznie się właśnie burzy do innych kobiet, agresywne babsko tylko z tego względu, że mają czelność mieć inne zdanie. Totalnie aspołeczny typ.

nie udawaj wiekszej ...ki niz ta którą jesteś, przeciez to było o tobie, toksyku. idz znajdz jakiegos bolca niech cie przepcha bo wytrzymac sie z toba nie da, pipo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Basia napisał:

O co tym "pokrzywdzonym" corkom wlasciwie chodzi? Jezeli czuja sie zle traktowane, to nie musza miec z niesprawiedliwymi rodzicami nic wspolnego. A kazdy dorosy czlowiek musi sie sam utrzymywac. Posiadanie dzieci to nie jest dozywotni wyrok, ze rodzice musza zawsze pomagac. I owszem, rodzice na swoj sposob kochaja wszystkie dzieci, ale kontakty bywaja rozne. Ja np. wiecej pomoge corce, poniewaz duzo lepiej sie rozumiemy. Z synem kontakty sa raczej sporadyczne ale jak sie dowie, ze corka dostala np. moj samochod w prezencie (nie moge juz jezdzic, problemy z oczami,) to juz przysrywal, czy on tez dostanie.

bo one by chciały COŚ dostać w ramach rekompensaty, nieustannie żyją w poczuciu, że im się należy a po Pani przypadku widać, że jednak czasem obdarowuje się raczej córkę a nie syna - bo wszystko zależne jest od okoliczności i kontekstu.

one kontekstu nie biorą pod uwagę, im się należy i już. nieważne, że drugie dziecko tylko dlatego otrzymało ten samochód ze względu na wartość użytkowa dla całej rodziny, pierwsze też ma prawo wymagać inaczej będzie gardłować o rażącej niesprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ehh, zalecam ci walczyć ze swoimi urojeniami i syndromem oblężonej twierdzy

liznęłaś parę psychologicznełych sformułowaniów w Bravo Girl czy innym Twoim Stylu i wtf you think u r? 🙂 Dziecko, ja z psychologii mam jeden z trzech moich dyplomów i mnie ani tym nie podniecisz, ani nie zagniesz. Jestes zaburzona, każdy kto tu wchodzi to zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

bo one by chciały COŚ dostać w ramach rekompensaty, nieustannie żyją w poczuciu, że im się należy a po Pani przypadku widać, że jednak czasem obdarowuje się raczej córkę a nie syna - bo wszystko zależne jest od okoliczności i kontekstu.

one kontekstu nie biorą pod uwagę, im się należy i już. nieważne, że drugie dziecko tylko dlatego otrzymało ten samochód ze względu na wartość użytkowa dla całej rodziny, pierwsze też ma prawo wymagać inaczej będzie gardłować o rażącej niesprawiedliwości.

a nie dziwi cię że dziwnym trafem w POLSZY ten kontekst zawsze wypada tak, że akurat SYNUŚ coś dostaje? nie dziwi cie to? nie ma cudów, musi cos byc na rzeczy. naprawde uwazasz że jak 9 na 10 przypadkow swiadczy ze faworyzuje sie synów za dam fakt bycia facetami to nic w tym nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość tys napisał:

nie udawaj wiekszej ...ki niz ta którą jesteś, przeciez to było o tobie, toksyku. idz znajdz jakiegos bolca niech cie przepcha bo wytrzymac sie z toba nie da, pipo 😄

a Ty idź sobie popłacz w poduszeczkę bo rodzice brata podobno faworyzują 😄 ojć jaki ból, jaka niesprawiedliwość, o jeny jeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie

ja prdl....jak ja żałuję że byłam jedną z osób które wdały się tu w dyskusję z tą panią od parasolki ochronnej. Mogłam w tym czasie jakis fajny film obejrzeć...nigdy wiecej dyskusji z ...ami na forum....ta lasia jest tak głupia, że teraz to juz chyba tylko zmądrzeć może. choc płonne chyba nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a Ty idź sobie popłacz w poduszeczkę bo rodzice brata podobno faworyzują 😄 ojć jaki ból, jaka niesprawiedliwość, o jeny jeny

nie szkoda ci życia na pisanie takich tekstów i angażowanie się w takie przepychanki? musisz byc wyjątkowo nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a nie dziwi cię że dziwnym trafem w POLSZY ten kontekst zawsze wypada tak, że akurat SYNUŚ coś dostaje? nie dziwi cie to? nie ma cudów, musi cos byc na rzeczy. naprawde uwazasz że jak 9 na 10 przypadkow swiadczy ze faworyzuje sie synów za dam fakt bycia facetami to nic w tym nie ma?

no nie, bo okazuje się, że Pani powyżej obdarowała córkę samochodem a nie syna, więc wasze urojenia nie mają w żadnym wypadku przełożenia na populacje. 🙂

domniemane faworyzowanie synów to z reguły subiektywna ocenia takich włąśnie księżniczek.

ciekawe jakby synom dać głos to by się okazało, że z ich perspektywy siostra była faworyzowana w różnych aspektach życia, ale jakoś oni nie czują potrzeby tego wiecznie rozgrzebywać. i to jest wasz główny problem karmicie się domniemanymi krzywdami. nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość o losie napisał:

ja prdl....jak ja żałuję że byłam jedną z osób które wdały się tu w dyskusję z tą panią od parasolki ochronnej. Mogłam w tym czasie jakis fajny film obejrzeć...nigdy wiecej dyskusji z ...ami na forum....ta lasia jest tak głupia, że teraz to juz chyba tylko zmądrzeć może. choc płonne chyba nadzieje.

właśnie widać jaki masz rozkład życia jak nie film to kafe... i to też dlatego pewnikiem, że rodzice preferowali brata i nie zaszczepili w tobie żadnej pasji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

no nie, bo okazuje się, że Pani powyżej obdarowała córkę samochodem a nie syna, więc wasze urojenia nie mają w żadnym wypadku przełożenia na populacje. 🙂

domniemane faworyzowanie synów to z reguły subiektywna ocenia takich włąśnie księżniczek.

ciekawe jakby synom dać głos to by się okazało, że z ich perspektywy siostra była faworyzowana w różnych aspektach życia, ale jakoś oni nie czują potrzeby tego wiecznie rozgrzebywać. i to jest wasz główny problem karmicie się domniemanymi krzywdami. nonsens.

a słyszalaś o czyms takim jak wyjątki potwierdzające regułę? przyjrzyj się zwłaszcza polskim wsiom i mentalnosci ludzi tamtejszych. Potem zabierz głos. bo na razie g..wno masz a nie pojęcie o temacie. zapewniam cie ze jakby ktos zrobil badania statystyczne to jednak w PL dziewczyna jest zdana glownie na siebie i męża, a synusiowi zawsze się pomaga. Bo w Polsce wychowywało sie mezczyzn przez cale pokolenia na takie nieroby co nie umieja sobie ugotowac, sprzatanac to i pomagac im trzeba. najlepoiej tez finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

właśnie widać jaki masz rozkład życia jak nie film to kafe... i to też dlatego pewnikiem, że rodzice preferowali brata i nie zaszczepili w tobie żadnej pasji 🙂

a ty jaką masz pasję, poza smrodzeniem na forum dla miernot, zdradzisz nam? 🙂 I ten usmieszek twój, jędzowaty przegrywie 🙂

lepoiej miec film i forum niz forum i forum 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

właśnie widać jaki masz rozkład życia jak nie film to kafe... i to też dlatego pewnikiem, że rodzice preferowali brata i nie zaszczepili w tobie żadnej pasji 🙂

a jaką ty masz pasję? pochwalisz się tu na forum? trollowanie (niskich lotów rozrywka, oglądanie Familiady to przy tym szczyt inteligencji) to już wiemy. A dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

a nie dziwi cię że dziwnym trafem w POLSZY ten kontekst zawsze wypada tak, że akurat SYNUŚ coś dostaje? nie dziwi cie to? nie ma cudów, musi cos byc na rzeczy. naprawde uwazasz że jak 9 na 10 przypadkow swiadczy ze faworyzuje sie synów za dam fakt bycia facetami to nic w tym nie ma?

No sorry, ale dziewczyny ze wsi spiep.rzają, że aż się kurzy. Wolą iść do nawet niskopłatnej roboty w biurze, układać sobie życie w mieście niż tkwić na wsi. Robota na gospodarstwie ciężka (o ile się ją ma), a jeśli nawet gospodarki nie ma jest obejście, dom, jakiś sad i tego, że brat w zamian za przepisanie domu i gospodarstwa się zajął już im umyka, gdyż one nie chciały się ubrudzić i zmarnować zdrowia. Do kogo pretensje za takie wybory życiowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a jaką ty masz pasję? pochwalisz się tu na forum? trollowanie (niskich lotów rozrywka, oglądanie Familiady to przy tym szczyt inteligencji) to już wiemy. A dalej?

bieganie półmaratonów chociażby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

właśnie widać jaki masz rozkład życia jak nie film to kafe... i to też dlatego pewnikiem, że rodzice preferowali brata i nie zaszczepili w tobie żadnej pasji 🙂

noooo, odezwała się Królowa Życia, kobieta z pasjami. Główną pasją której jest rzucanie na prawo i lewo formułki o parasolu ochronnym. Przeczytała dwa artykuły w Sensie i myśli, że jest specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×