Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84Michal84

Czy zona w ciazy nie moze uprawiac seksu?

Polecane posty

Wczoraj zona odmowila mi zblizenia, twierdzi ze to przez ciaze i bedzie tak do momentu az bedzie miala ochote.

To dopiero poczatek ciazy, nie wiem co o tym sadzic czy to prawda czy gierki, pytam tutaj bo nie chce w to angazowac osob trzecich, np mojej kolezanki z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu gierki? Skąd takie negatywne podejście do żony? Na początku ciąży często kobieta ma mdłości i ogolnie czuje się nie za dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Silne mdłości, ekstremalnie wzmożona senność i silne kłucie w macicy to tylko niektóre dolegliwości jakie ja miałam w pierwszym trymestrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia, ale ona strasznie histeryzje, wczoraj kazla mi podawac sobie serek i jogurt lyzeczka (mogla go sama zjesc), z 30 minut ja karmilem, bardzo mnie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja męskiej empatii. Tylko kobiecie współczuć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, 84Michal84 napisał:

nie mam pojecia, ale ona strasznie histeryzje, wczoraj kazla mi podawac sobie serek i jogurt lyzeczka (mogla go sama zjesc), z 30 minut ja karmilem, bardzo mnie to meczy

Jakie na dolegliwości? Może fatalnie się czuje, a może to zwykła potrzeba rozpieszczania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem 😞

Kaze mi siedziec w domu, nawet na spacer do lasu, wolala zebym nie jechal, tylko ja glaskal po glowie i tak wczoraj cale popoludnie musialem ja glaska, dolegliwosci zadnych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benti
53 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Wczoraj zona odmowila mi zblizenia, twierdzi ze to przez ciaze i bedzie tak do momentu az bedzie miala ochote.

To dopiero poczatek ciazy, nie wiem co o tym sadzic czy to prawda czy gierki, pytam tutaj bo nie chce w to angazowac osob trzecich, np mojej kolezanki z pracy

Może ona i ty możesz się spuszczać w niej do woli, bo i tak już jest w ciąży więc jej nie zapylisz ponownie. Dla faceta to piękny czas na ruhanie. Bierz ją w nocy jak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run away
28 minut temu, 84Michal84 napisał:

nie mam pojecia, ale ona strasznie histeryzje, wczoraj kazla mi podawac sobie serek i jogurt lyzeczka (mogla go sama zjesc), z 30 minut ja karmilem, bardzo mnie to meczy

księżniczka, masz przesrane ziomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turysta
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

Wczoraj zona odmowila mi zblizenia, twierdzi ze to przez ciaze i bedzie tak do momentu az bedzie miala ochote.

To dopiero poczatek ciazy, nie wiem co o tym sadzic czy to prawda czy gierki, pytam tutaj bo nie chce w to angazowac osob trzecich, np mojej kolezanki z pracy

To dla Twojego dobra. Podziękuj żonie natentychmiast!

Ja niestety nie miałem takiej roztropnej żony.

Była w ciąży, uprawialiśmy seks i syn(bo to dziecko to syn był) odgryzł mi fajfusa.

Jestem teraz inwalidą a żona poszła sobie w pisssssdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astas
2 minuty temu, Gość Turysta napisał:

To dla Twojego dobra. Podziękuj żonie natentychmiast!

Ja niestety nie miałem takiej roztropnej żony.

Była w ciąży, uprawialiśmy seks i syn(bo to dziecko to syn był) odgryzł mi fajfusa.

Jestem teraz inwalidą a żona poszła sobie w pisssssdu.

Szczęściarz że sama poszła, bo rozwody drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Spokojnie. Prawdopodobnie za 3 miesiące sobie odbijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie mam pojecia, ale ona strasznie histeryzje, wczoraj kazla mi podawac sobie serek i jogurt lyzeczka (mogla go sama zjesc), z 30 minut ja karmilem, bardzo mnie to meczy

Spoko, za ponad  rok będziecie godzinę karmić plujacego i uciekającego  niemowlaka. Właśnie córka naplula mi w twarz zupą dyniową. Masz teraz tylko lżejsze praktyki 🙂

32 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie wiem 😞

Kaze mi siedziec w domu, nawet na spacer do lasu, wolala zebym nie jechal, tylko ja glaskal po glowie i tak wczoraj cale popoludnie musialem ja glaska, dolegliwosci zadnych nie ma.

To tak jak moja córka, pytam jej "mama chce wyjść, zostaniesz sama?" a ona "ne!" i ciągnie mnie za włosy. Od roku nie byłam nigdzie bez niej. 

Nie gniewaj się, to nie złośliwe, ale żona jeszcze się namęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Spoko, za ponad  rok będziecie godzinę karmić plujacego i uciekającego  niemowlaka. Właśnie córka naplula mi w twarz zupą dyniową. Masz teraz tylko lżejsze praktyki 🙂

To tak jak moja córka, pytam jej "mama chce wyjść, zostaniesz sama?" a ona "ne!" i ciągnie mnie za włosy. Od roku nie byłam nigdzie bez niej. 

Nie gniewaj się, to nie złośliwe, ale żona jeszcze się namęczy.

brzmi bardzo bardzo zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

No ale twoja żona jest tak naprawdę twoja utrzymanka. Wziąłeś sobie najpiękniejsza to skacz wokol księżniczki. Pracuj na nia, czysc jej buty, karm i bądź jej psem, który nawet na spacer nie wyjdzie. Najważniejsze, ze na ulicy stado napalonych samców sie na nia napala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Ja ze swoim sie bzykalam jak szalona 😂  może ona się ciebie brzydzi, nie pociągasz jej a ciąża to wymówka? Na to by wychodziło. Znalazla sobie beta samca dla pieniędzy i zapłodnienia, zaklepane jest to poświęcac sie w łóżku juz nie musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

nie mam pojecia, ale ona strasznie histeryzje, wczoraj kazla mi podawac sobie serek i jogurt lyzeczka (mogla go sama zjesc), z 30 minut ja karmilem, bardzo mnie to meczy

Ma coś z głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
23 minuty temu, 84Michal84 napisał:

brzmi bardzo bardzo zle,

Może teraz to wyglądać dla ciebie strasznie, ale jak wpadnie się w rutynę to nie jest tak źle. Poza tym dzieci rosną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba

Moja żona jest teraz w 9 tygodniu ciąży wcześniej uprawialismy sex codziennie a teraz to już że dwa tygodnie nic ...poczytaj zobacz co kobiety piszą ja już przestudiowałem i wiem że no niestety tak kobiety w ciąży mają nie mają na to wpływu hormony itd ...co do karmienia to przesądza ...jak znaczniej teraz tak koło niej latać to pomysł co będzie później  ....trzeba rozmawiać przede wszystkim...podobno po 3 miesiącu kobieta ma największą ochotę ja czekam chociaż nie jest łatwo 😞 ale co bądź nosza nasze dzieci one muszą rezygnować z wielu rzeczy ...a my tak naprawdę możemy robić wszystko jedynie co nam brakuje to sexu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciąży jest duże prawdopodobieństwo że libido u kobiety spadnie. Nie musi ale może. Ja przez całą ciążę miałam ochotę i po porodzie też. Teraz dwa miesiące po porodzie mam trochę mniejszą ochotę. 

I tak tak, w ciąży można uprawiać seks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Wczoraj zona odmowila mi zblizenia, twierdzi ze to przez ciaze i bedzie tak do momentu az bedzie miala ochote.

To dopiero poczatek ciazy, nie wiem co o tym sadzic czy to prawda czy gierki, pytam tutaj bo nie chce w to angazowac osob trzecich, np mojej kolezanki z pracy

A dlaczego nie chcesz pytać koleżanki z pracy, przecież i tak angażujesz inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
4 minuty temu, Gość Wiki napisał:

A dlaczego nie chcesz pytać koleżanki z pracy, przecież i tak angażujesz inne osoby.

A po za tym jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań od lekarza to pewnie że można.  

Tak jak pisali inni jest możliwość spadku libido odwrotnie,większa ochota na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał84
10 minut temu, 84Michal84 napisał:

nie bede sie nigdzie zalic tu jestem anonimowy

 

Hahahha 

Zamknęła przed tobą cipke, bo bachor którego nie chcesz jest w drożdże. 

A to Peszek 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej przemyslenia

No to ci współczuję. O seksie możesz jedynie pomarzyc. Ona robi z Tobą co chce a ty sie dajesz jak ostatni frajer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Po co zone karmisz lyzeczka jak nie chcesz ? (nie wnikajac w absurdalnosc tego pomyslu, bo to Wasza sprawa)

Ucz sie od Niej asertywnosci 😉

A na spacer warto isc razem 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mizo napisał:

Kwintesencja męskiej empatii. Tylko kobiecie współczuć 🙂 

O dawno Cię nie widziałem a lubię Cię poczytać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

nie bede sie nigdzie zalic tu jestem anonimowy

 

Ale narażasz się na głupie komentarze,a z koleżanką mógłbyś pogadać na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No to ja się całą ciąże chciałam kochać jak nigdy i nie było żadnych przeciwskazań,chyba był to mój najlepszy okres jeśli chodzi o seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×