Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczeniak Yorka

Polecane posty

Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Każdy orze jak może. Nie każdego stać na drogiego pieska i masę szczepień. Kupiłam psa za 3 tysiące. Myślałam ze jadę do super hodowli. Zdjęcia cudowne zadbane szczeniaki. Jakie było moje zdziwienie i niesmak kiedy zobaczyłam mieszkanie hodowcy. Syf i smród. W pierwszej chwili chciałam uciec. Nie zrobiłam tego. Ci ludzie żyli z tego cała rodzina w tych samych warunkach co pieski. 

a ty myślałaś że miot szczeniąt odchowanych w domu to perfumy a pieski są pluszowe, albo że ze szczenią ptaszki wynoszą kupki? wiadomo że jak szczeniaki zrobią kupę i siku to będzie śmierdzieć przez chwilę zanim się posprząta i wywietrzy dom. ciesz się że masz szczeniaka z domu a nie dzikuska z kojca który w domu nie umie się zachować. cały dom hodowcy zwiedziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj czyli jednak hodowca zabawek nie posprzątał. Pewnie teraz bardzo żałuje że sprzedał szczeniaka prymitywnej istocie która nie dba o psa. Po co ty psa kupiłaś jak ciebie nie stać na jego utrzymanie? To u ciebie powinna pojawić się policja razem z organizacją prozwierzęcą i odebrać zwierzaka nad którym się znęcasz.

Lecz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Lecz się 

No nie wiem kto tu się powinien leczyć. Hodowca sprzedał ci psa którego wychował w swoim domu od urodzenia, a ty mu tyłek obrabiasz na publicznym forum. Napisz nam pani mąrdalińska jak według ciebie powinna wyglądać prawdziwa hodowla, albo lepiej odchowaj sobie miocik szczeniąt w domu, to pogadamy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie wiem kto tu się powinien leczyć. Hodowca sprzedał ci psa którego wychował w swoim domu od urodzenia, a ty mu tyłek obrabiasz na publicznym forum. Napisz nam pani mąrdalińska jak według ciebie powinna wyglądać prawdziwa hodowla, albo lepiej odchowaj sobie miocik szczeniąt w domu, to pogadamy 😄 

nie ma to jak hodowla piwniczna i smród taki że nie idzie wejść bez pomocy straży pożarnej ale klient nie widzi nie czuje. wtedy jest zadowolony jak szczeniak siedzi w gownach całymi dniami a godzinę przed jego przyjazdem zostanie wykąpany. to że reszta szczenią w gownach dalej zostanie jest nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kocham zwierzęta ale kocham tez ludzi i nikogo powtarzam nikogo nie wolno krzywdzić. Zawsze należy się zastanowić jak można pomoc ludziom którzy maja problemy 

No ja też tak uważam dlatego u mnie taka osoba dostaje szanse jeden raz. Jak dalej zaniedbuje zwierzęta które posiada to niestety ale trzeba jej odebrać te zwierzaki dla ich dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Często za zaniedbanym pieskiem kryje się ludzka tragedia. Kiedy człowiek ma problemy życiowe ciężko jest zadbać o pieska w 100 % ludzie bądźmy życzliwi dla ludzi tak samo jak i dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

kiedys poznałam kobietę która żyła ze zwierzętami w fatalnych warunkach ale bardzo je kochała a zwierzęta ja. Niestety przyjechali z fundacji, z kobiety zrobili potwora. Zniszczyli człowieka ratując pieski. To jest chore ! dziś człowiek znaczy mniej od zwierząt. W internecie ludzie życzyli śmierci tej kobiecie. Ludzie opamiętajcie się ! 

jak warunki były fatalne to dobrze że zabrali jej psy. sama miłość nie wystarczy. a ty chciałabyś żeby ktoś ciebie trzymał w fatalnych warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jak warunki były fatalne to dobrze że zabrali jej psy. sama miłość nie wystarczy. a ty chciałabyś żeby ktoś ciebie trzymał w fatalnych warunkach?

Pieski zabrali a kobietę zostawili w tych warunkach. Poza tym zrobili sensacje przyjechali z kamerami. Gdybym nie znała sytuacji uwierzyłabym fundacji. Ludzie maja diabła za skóra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta kobieta nie chciała zle dla psów, a zrobili z niej potwora. Obrońca ludzi mam nadzieje ze jest w niebie i kiedyś ktoś za krzywdę tej kobiety zapłaci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale hodowcy, który sprzedają szczeniaki po kilka tysięcy to chyba tragedii życiowej nie mają, a jednak jest wielu którzy mają skrajnie zaniedbane psy trzymane w tragicznych warunkach. Po co takiemu hodowcy kilkadziesiąt psów upchanych w zasranych klatkach w piwnicy? Pies to nie chomik, żeby siedział w klatce. Jak chce prowadzić hodowlę to w taki sposób, aby jego psy nie cierpiały i były szczęśliwe, bo zarabia na nich i to niemałe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pieski zabrali a kobietę zostawili w tych warunkach. Poza tym zrobili sensacje przyjechali z kamerami. Gdybym nie znała sytuacji uwierzyłabym fundacji. Ludzie maja diabła za skóra 

Piszesz o mopsikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To samo robili Wioletcie Willas. Pieski jak i Ona nie żyli w dobrych warunkach. Psy odebrali a artystka nikt się nie zainteresował. Tylko zrobili tania sensacje. Pani Wioletta miała gołębie serce, litowala się pomagała zwierzętom, choć sama potrzebowała pomocy. Jednego yoreczka to ja tez mogę przyjąć do swojej willi i mówić wszystkim o prawach zwierząt. Kiedy bierzesz pod dach kilka psów „znajdkow ” porzuconych dajesz im dach nad głowa, karmisz je to jesteś nikim bo przecież piesek nie śpi w mieszkaniu na podusi. Chorzy ludzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pieski zabrali a kobietę zostawili w tych warunkach. Poza tym zrobili sensacje przyjechali z kamerami. Gdybym nie znała sytuacji uwierzyłabym fundacji. Ludzie maja diabła za skóra 

No to co mieli ją zabrać do psiej fundacji? Od pomagania ludziom są inne instytucje. Psia fundacja zabrała psy ze złych warunków a kamery były po to aby był dowód na prawne odebranie psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No to co mieli ją zabrać do psiej fundacji? Od pomagania ludziom są inne instytucje. Psia fundacja zabrała psy ze złych warunków a kamery były po to aby był dowód na prawne odebranie psów.

Kamery były po to żeby pogrążyć ta Kobietę. Później ludzie, którzy nie znali sytuacji życzyli tej Kobiecie śmieci, to jest chore ludzie dla piesków macie serce s dla ludzi brak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam znajomą fanatyczke obrończyni zwierząt, która jakby umiała to w łyżce wody człowieka utopi. Mściwa złośliwa plotkara, dlatego ja trzymam się od niej z daleka. Cały czas szuka w ludziach zło, kiedy sama jest naprawdę złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam znajomą fanatyczke obrończyni zwierząt, która jakby umiała to w łyżce wody człowieka utopi. Mściwa złośliwa plotkara, dlatego ja trzymam się od niej z daleka. Cały czas szuka w ludziach zło, kiedy sama jest naprawdę złym człowiekiem.

No są takie stuknięte, wredne często bardzo młode osoby, którym się wydaje, że jak mają od 2 lat jednego psa to już wszystko wiedzą najlepiej, sama kiedyś taką osobę spotkałam. Sama kompletnie nieodpowiedzialna, według mnie nie powinna posiadać żadnego psa, ale jej się wydaje, że ona wie wszystko najlepiej. Tak przewoziła psa, że o mało go nie udusiła. Dziewczyna już teraz powinna się leczyć psychiatrycznie, bo jak nie zacznie to kiedyś skończy źle. Ktoś ją w końcu pozwie do sądu o pomówienia i oszczerstwa i sąd ją skieruje na przymusowe badania psychiatryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No są takie stuknięte, wredne często bardzo młode osoby, którym się wydaje, że jak mają od 2 lat jednego psa to już wszystko wiedzą najlepiej, sama kiedyś taką osobę spotkałam. Sama kompletnie nieodpowiedzialna, według mnie nie powinna posiadać żadnego psa, ale jej się wydaje, że ona wie wszystko najlepiej. Tak przewoziła psa, że o mało go nie udusiła. Dziewczyna już teraz powinna się leczyć psychiatrycznie, bo jak nie zacznie to kiedyś skończy źle. Ktoś ją w końcu pozwie do sądu o pomówienia i oszczerstwa i sąd ją skieruje na przymusowe badania psychiatryczne.

Otóż to tak zachowują się często ludzie, którzy od kilku lat zaledwie maja psa i im się wydaje, ze wszystkie rozumy pozjadały. Ludzie od wieków maja psy, które nie służyły jako maskotki, ale żyły po to by pilnować owiec, tępić myszy szczury i takie pieski tez są potrzebne nie tylko te rasowe, miastowe. Fundacje często robią prowokacje, żeby jak najwiecej wyciągnąć od miastowych ludzi pieniędzy, którym się wydaje, ze psy na wsiach maja się zle. Otóż nie moi drodzy piesek na wsi prowadzi bardzo szczęśliwe życie pieskie życie i nie są mu potrzebne wygody. Nieczesany pies przy budzie mający dach nad głowę i miskę z woda i jedzeniem tez jest bardzo szczęśliwi. Tak jak ludzie jedni rodzą się w domu pełnym luksusów i wygód, kiedy inny żyje w ubóstwie, któremu do szczęścia niewiele potrzeba. Chciałabym prosić ludzi z tego miejsca, aby zwrócili na to uwagę i nie potępiali ludzi za to ze pies ma kołtuny czy brudno miskę i nie robili z ludzi potworów tylko dlatego ze pies żyje na łańcuchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupiłam ostatnio jajka od Starszej Pani przesympatycznej za 0,80 groszy. Przy budzie piesek długowłosy, nieczesany ale merdał ogonem na widok swojej właścicielki uśmiechnięty oddany. Wzruszajacy widok. Ja mam dość ludzi, którzy żyją na pokaz, noszą głowę do góry przemądrzałych strach o coś zapytać i oceniają innych po stylu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Eee jak pies ma kołtuny i brudną miskę to właściciel do bani. Ja opisałam zupełnie inną sytuację, gdzie młoda dziewczyna udzielająca się w fundacji miała prawie zerowe doświadczenie z psami, ale chciała być mądrzejsza od ludzi którzy psy mają od lat w bardzo dobrych warunkach, na zasadzie członka rodziny, zadbane i kochane. Pies tej dziewczyny też mocno zaniedbany według mnie i wymaga leczenia. No ja sobie nie wyobrażam mieć swoje psy w takim stanie jak ona ma swojego. Ta panna przewoziła psa, a w zasadzie wzięła go dla siebie. Pies miał problemy z oddychaniem, a głupie dziewuszysko uparło się, że odbierze psa w samo południe, w upalny dzień, gdzie żar z nieba leciał. Nie chciała przyjechać wieczorem, jak się trochę schłodzi. Do tego uwiązała psa tak ciasno w samochodzie, że jak chciał się położyć to sam siebie dusił. Ryża ...ka miała gdzieś tłumaczenia ludzi, że pies jeździ grzecznie w samochodzie i nie trzeba go wiązać. Doprowadziła do tragedii, bo w połowie drogi pies stracił przytomność i wylądował w pobliskiej lecznicy weterynaryjnej. Tak bardzo chciała tego psa dla siebie, a nie wzięła dla niego nic ze sobą ani smyczy, ani obroży czy szelek, ani nawet miski, żeby się zatrzymać i wody dać w ten upał. Ja nie wiem jak fundacja mogła dać psa sadystce? Miał być super domek, a pies u sadystki wylądował. To skandal dla fundacji, a to taka znana fundacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a jak wsadziła psa do samochodu to jeszcze chciała go kocem przykryć w ten upalny dzień. Co za ...ka z tej panny S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kupiłam ostatnio jajka od Starszej Pani przesympatycznej za 0,80 groszy. Przy budzie piesek długowłosy, nieczesany ale merdał ogonem na widok swojej właścicielki uśmiechnięty oddany. Wzruszajacy widok. Ja mam dość ludzi, którzy żyją na pokaz, noszą głowę do góry przemądrzałych strach o coś zapytać i oceniają innych po stylu zycia.

Faktycznie wzruszający widok pies na łańcuchu. A ta przesympatyczna starsza pani nie mogła psa ostrzyc i zabrać do domu? Przecież mogła psa wypuszczać na podwórko kilka razy dziennie żeby sobie pobiegał. Nikt nie każe jej trzymać psa w łóżku czy na kanapie, ale chociaż jakieś legowisko w kuchni czy w przedpokoju, żeby psiak spał w cieple i blisko człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8965abc

kojce klatki klateczki proszę państwa to w większości hodowli przy tej rasie. nie sposób zapanować nad psami i zadbać o nie jak się ma  w klatkach zamkniętych kilkadziesiąt yorków a poznać można po tym że hodowca ma szczeniaki dostępne całym rokiem. non stop mioty miot za miotem miot miotem popycha czyli czysta produkcja nic więcej.nie ma to nic wspólnego z hodowlą psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok
Dnia 1.11.2019 o 17:57, Gość Gość napisał:

 Wejdź na fb na konto fundacji Judyta, która zabiera wiejskie kundelki i zobacz sobie w jakim stanie są te psy odebrane i jaka kasa idzie na ich ratowanie, żeby przeżyły.

Tak ta fundacja ratuje chore zaniedbane kundelki ale to co widać na ich filmiku z wieczornego obchodu nie podoba mi się. Psy siedzą w zasranych zaszczanych pomieszczeniach, pozamykane w klatkach. Co z tego że jest ładnie i wszystko nowe? Co z tego że mają jakieś tam zabawki, jak psy załatwiają się w pomieszczeniach, w których śpią i jedzą i tak siedzą w tym smrodzie dopóki ktoś tego nie sprzątnie. Obok gowien i szczyli stoją miski z jedzeniem i z wodą. Myślałam, że to będzie działało na zasadzie warunków zbliżonych do domowych, a to działa bardziej na zasadzie szpitala dla psów. Mój mąż myślał, że oglądam filmik z rozbrojonej pseudo, bo zobaczył klatki i zasrane pomieszczenia. Moim zdaniem poszło to w złym kierunku. Psy powinny mieć wybiegi, powinny być wypuszczane na dwór aby załatwiać potrzeby fizjologiczne. Rozumiem szczeniaki przed pierwszym szczepieniem nie mogą wychodzić, ale dorosłe psy srają i szczają w pomieszczeniach zamkniętych i tak drapią w te nowe drzwi, że dziury już powydrapywały. Bez żadnego pomyślunku to działa, albo ludzie z tej fundacji nie mają doświadczenia w wychowywaniu psów, nie dają rady ogarnąć obecnego miejsca, a chcą kolejne otwierać. Poroniony pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płońsk

Za takie warunki psy w klatkach i między gownami to ludziom psy zabierają. Fundacja może trzymać psy w ciasnych klatkach i zasranych pokojach a ludzie nie. Odkąd ruszyło to koło Płońska to nie tylko zwierzęta zaczęły chorować w okolicy ale i ludzie. Naściągali chorych psów z całej Polski i tylko problemu narobili. Zamknąć to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Płońsk napisał:

Za takie warunki psy w klatkach i między gownami to ludziom psy zabierają. Fundacja może trzymać psy w ciasnych klatkach i zasranych pokojach a ludzie nie. Odkąd ruszyło to koło Płońska to nie tylko zwierzęta zaczęły chorować w okolicy ale i ludzie. Naściągali chorych psów z całej Polski i tylko problemu narobili. Zamknąć to!

No właśnie w tych niby fundacjach sam syf, czas żeby telewizja to pokazała. Szumu Fundacje narobią w telewizji w internecie żeby tylko kasę wyciągnąć od ludzi 😕 Ostatnio od osoby niepełnosprawnej zabrali pieska i jeszcze zrobili z tego człowieka potwora. Źli ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie w tych niby fundacjach sam syf, czas żeby telewizja to pokazała. Szumu Fundacje narobią w telewizji w internecie żeby tylko kasę wyciągnąć od ludzi 😕 Ostatnio od osoby niepełnosprawnej zabrali pieska i jeszcze zrobili z tego człowieka potwora. Źli ludzie....

Może i najwyższy czas aby prawda ujrzała światło dzienne, bo nie wszystkie fundacje są dobre tak samo, jak i nie wszystkie hodowle są dobre. Najważniejsze jednak jest aby do ludzi dotarło, że pies zamknięty w klatce czy w ciasnym kojcu albo na łańcuchu to zło i bez znaczenia jest u kogo taki pies cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie dam nawet złotówki żadnej fundacji za to że oczerniają rasy psów i dobrych hodowców. W każdej rasie jest tak, że fundacje szczekają na fejsie jaka ta rasa jest chorowita i żeby adoptować, a nie wspierać hodowle. Tylko gdyby nie ci hodowcy to fundacje przestałyby istnieć, a problem chorób u psów wynika głównie z zaniedbań przez właścicieli, którym po zakupie szczeniaka wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy i rady hodowców oraz weterynarzy mają gdzieś. Dopiero jak problem powstanie to wtedy wielki wrzask. Jakoś w dobrych hodowlach psy są ładne, zdrowe, zadbane i nie chorują, ale dobry hodowca nie żałuje pieniędzy na profilaktykę i prawidłowe żywienie dla swoich psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez nie dam, za to ze z mojej rodziny zrobili złych ludzi, którzy rzekomo znęcają się nad psem. Co nie jest prawda! Od wielu lat pomagamy zwierzętom, a tu takie coś nas spotkało 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez nie dam, za to ze z mojej rodziny zrobili złych ludzi, którzy rzekomo znęcają się nad psem. Co nie jest prawda! Od wielu lat pomagamy zwierzętom, a tu takie coś nas spotkało 😢

Napisz coś więcej o tej sprawie, może warto to nagłośnić lub powiadomić organy ścigania, żeby później wam nie wystawili faktury na kosmiczną kwotę. Która fundacja skrzywdziła twoją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja nie dam nawet złotówki żadnej fundacji za to że oczerniają rasy psów i dobrych hodowców. W każdej rasie jest tak, że fundacje szczekają na fejsie jaka ta rasa jest chorowita i żeby adoptować, a nie wspierać hodowle. Tylko gdyby nie ci hodowcy to fundacje przestałyby istnieć, a problem chorób u psów wynika głównie z zaniedbań przez właścicieli, którym po zakupie szczeniaka wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy i rady hodowców oraz weterynarzy mają gdzieś. Dopiero jak problem powstanie to wtedy wielki wrzask. Jakoś w dobrych hodowlach psy są ładne, zdrowe, zadbane i nie chorują, ale dobry hodowca nie żałuje pieniędzy na profilaktykę i prawidłowe żywienie dla swoich psów.

Bo? Bo krytykują te wszystkie "klubiki psa i kota" "związki hodowców psów rasowych", które są pseudohodowlami i ich papiery są nic nie warte, a zwierzeta przed rozrodem nie mają obowiązku zostać poddane badaniom?!

Bo krytykują namnażanie budogów francuskich, angielskich, boston terrierów? Które są rasami tak wadliwymi, że ich hodowla powinna być zakazana?

Dlatego fundacje są złe?

Pewnie jesteś właścicielką jakiejś pseudohodowli, co sprzedaje yorki, buldożki albo inne dżek rusel teriery po 300pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×