Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dynia

RLM od tej Japonii już w się w glowie poprzewracało

Polecane posty

Gość Gosc
22 minuty temu, Gość 66668 napisał:

Ale wyczyn xD

No dla tej szkarady na bank 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga
Dnia 6.11.2019 o 11:48, Gość gość napisał:

W punkt. Nie śledzę jej, widziałam może w sumie z 6 jej filmów, ale może Wy wiecie, czy miała kiedyś filmik, w którym pokazywała minimalny makijaż, samo podkreślenie brwi i rzęs, nudziakowa pomadka, muśnięcie różem? Czy zawsze ma papugę na oku i kontrastowe usteczka + 4 warstwy baz, podkładów, rozświetlaczy, korektorów, brązerów i ch.uj.j wie jeszcze czego?

Ale wiesz, ze kazdy makijaz sie zmywa i czlowiek chcac nie chcac zostaje ze swoja geba? Serio, ludzie, tez mnie wkurza jej infantylnosc, ale do jasnej ciasnej, co ma robic jak ma kanal makijazowy? Sciany malowac?

Miala film w naturalnym makijazu - makijaz na upaly czy cos takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 6.11.2019 o 15:04, Gość gosc napisał:

To wejdź na kanal "SO Beauty", tam masz dopiero różnicę między bestią a piękną. Mam na myśli Sarę.

Kazdy kanal est identyczny, brzydkie babeczki obsmarowuja sie czym popadnie byle tylko stworzyc kogos kim nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlos
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kazdy kanal est identyczny, brzydkie babeczki obsmarowuja sie czym popadnie byle tylko stworzyc kogos kim nie sa.

Ale Ewka jeszcze sie charakteryzuje na słodka, nastoletnie Azjatkę i domalowywuje sobie TŁUSZCZYK POD OCZAMI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramel

Oglądam tyle kanałów koreanek i żadna nie robi takich cudów co ona z grzelak na tych filmach 

A Pony Syndrome to jest już 100 lig nad nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rey

I te jej teksty „wbijam tu tego niebieskiego, aaa jaki sliczny” 

„w ogóle w ogóle w ogóle”

”pedzelek mieciusi”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idhisfdhis

Brakuje mi "starej" RLM, takiej nagrywającej w mieszkaniu, bez tego biura, firmy, zaplecza... Miała tworzyć własną markę makijazową i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura
2 godziny temu, Gość idhisfdhis napisał:

Brakuje mi "starej" RLM, takiej nagrywającej w mieszkaniu, bez tego biura, firmy, zaplecza... Miała tworzyć własną markę makijazową i co?

Pozostaje Ci jedynie oglądać jak „malutkim pędzelkiem bierze, o! o! ten taki chłodny cien i rysuje nim cien pod powieka żeby zrobić taki tłuszczyk”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr
Dnia 5.11.2019 o 19:28, Gość Dynia napisał:

Nie mogę na nią już patrzec... 

co się z nią stało?

Kiedyś sprawiała wrażenie inteligentnej, mądrej, zaradnej kobiety a teraz mam wrażenie, że się cofa w rozwoju. Kiedyś te książki, te dopracowane na ostatni guzik filmiki, w których dzieliła się swoją wiedzą a teraz? Teraz wiecznie te peruki, makijaż jak na Azjatki, nic, tylko testuje jakieś paski, które się przykleja na twarz. Bo tam tak robią. Maluje proste brwi, bo one tak malują. Nakłada tyle tego różu- bo one tak  robią. Na dodatek mam wrażenie, że pogorszył się jej zasób słów. Nic tylko „w ogole” albo jakieś „OOOOooo!”. Co youtube robi z ludźmi? Mam nadzieje, ze się kiedyś ogarnie

Prawda, oglądać się nie da tego szajsu. Na insta tylko jakieś dziwactwa pokazuje, jara się ledami, kulą dyskotekową i co chwilę jakby była naćpana "woooow, czaicie, sztoooos"... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBI

Wszyscy ci "youtuberzy" dochodza do momentu kiedy zaczynaja robic cos na sile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yebłam.

Nakręciła filmik o perukach, przez ponad 20 minut o nich pi.e.prz.y (bo inaczej tego nazwać nie można) i przez cały, calutki film mówi:

 

PERUŁKA, PERUŁKOWY, tych PERUŁEK

W tytule też zrobiła błąd, ale poprawiła.

 

WTF?

 

Jak ludzie zaczęli ją poprawiać w komciach, to poprawiła tytuł i udając wielce zdystansowaną, dała emotkę z łzami ze śmiechu (baba po trzydziestce), zamiast po prostu nagrać ponownie filmik z poprawnie używanym wyrazem. Ja wysiadłam po czterech minutach i to oglądanych na przyspieszeniu, bo nie mogłam tego słuchać, już pomijam ubogie słownictwo: mega, sztos, ezgaltacja, mimika
 

Specjalistka od stylu, autorka książek, wiedza ameby. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oglądam tyle kanałów koreanek i żadna nie robi takich cudów co ona z grzelak na tych filmach 

A Pony Syndrome to jest już 100 lig nad nią

Ale cudną ma urodę ta dziewczyna. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O matulu, mam alergię na RLM, jest dla mnie uosobieniem kiczu, infantylności i... nie za wysokiego ilorazu inteligencji. Zasób słownictwa dramatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RLM jeszcze przeżyję, obejrzę ulubieńców, makijaże. 

Ale za to Agi Grzelak nie zdzierżę. To jest infantylizm do potęgi. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

One są bardzo podobne dla mnie, kontent i upodobania chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oj żebyś wiedziała, mnie jeszcze śmieszy na potęgę u kobiet taka infantylność w postaci piszczenia o jaki piękny rozswietlacz, prawie kazdy taki sam ale nie, jakby się posikac zaraz miała. I takie kubki jak dla dzieci, długopisy, porażka dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)

matko kochana, najnowszy film GRUBY TEST kompletów do ćwiczeń

 

no GRUBY...

 

za to plus za makijaż, ładnie jej w takim delikatnym

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 x 4 wg RLM to 28.

 

Musiał ją ktoś z bekstejdżu poprawić.

Nie żartowała.

Fejspalm d u p ą.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcukru
Dnia 9.04.2020 o 16:49, Sylwia76682 napisał:

Jednak nie wzięła rozwodu - w nowym filmiku jest mąż i to nawet w łóżku

O co chodzi, nie slyszalam nic wczesniej o rozwodzie u niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że zaczęła poruszac trudne tematy. Moze to troche ograniczy ten slodkopierdzący content

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ją już dawno przestałam oglądać. na samym początku ją oglądałam bo wtedy było mało makijażów na polskim youtube, potem znalazłam inne youtuberki, które bardziej mi przypadły do gustu. RLM mnie irytowała. teraz to już w ogóle nie oglądam tych makijaży... filmiki kiedyś miały góra 10min a teraz jeden make up męczą po pół godziny i jeszcze co chwila jakaś drama *mowie tez o zagranicy*, nie wyrabiam, za stara na to jestem. juz sie tez nawet nie maluje jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na vogule latają zdjęcia RLM ze starych czasów, kiedy jako piercer podwieszała ludzi za haki za skórę (takie hobby) xD W sumie to nic złego, jako piercer w różnych środowiskach bywała, ale jakby ktoś chciał zobacyzć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, chhmm napisał:

na vogule latają zdjęcia RLM ze starych czasów, kiedy jako piercer podwieszała ludzi za haki za skórę (takie hobby) xD W sumie to nic złego, jako piercer w różnych środowiskach bywała, ale jakby ktoś chciał zobacyzć 😄

To chyba wyszło jiz jakiś rok temu, chyba nawet gdzieś na pudelku było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość1414 napisał:

To chyba wyszło jiz jakiś rok temu, chyba nawet gdzieś na pudelku było 

a dobra bo ja pod kamieniem mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2020 o 11:54, bezcukru napisał:

Ciekawy film wrzucila o toksycznym trenerze. A mi to dalo do myslenia, bo w tamtym czasie ona sie trzymala z taka laska Kas Biel, i cisnely obie silownie, cwiczenia itd. Oznaczala jad RLM w co drugim poscie.  Sprawdzilam z ciekawosci, i RLM juz jej nie followuje. Ktos kojarzy co sie stalo?

Ta historia to jakiś odgrzewany kotlet sprzed lat. Narobiła dramy, bo trener nią manipulował mówiąc, że "stać ją na więcej" albo każąc jeśc kurczaka.Jak ona opowiadała o tej całej historii plus, że pożyczała mu pieniadze to pomyślałam, że a) dziewczyna jest strasznie niedojrzała jak na swój wiek b) pewnie się zadużyła w tym trenerze dlatego tak ślepo wierzyła w te jego mądrości i dawała się naciągać. Serio nie wiem jakich umiejętności się spodziewała po trenerze z siłowni, wiadomo, ze to jest specyficzne środowisko i jak ktoś jest typem kanapowca co lubi podjadać chipsy to się tam nie odnajdzie. Wystarczyło gdyby wtedy włączyła zzdrowy rozsądek to nie miałaby teraz żalu, że trener nią manipulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×