Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kotek

Busz&Koza

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ktoś Cię zmusza do kupowania tych czapek? Po cholerę oglądasz oglądasz te vlogi?

Co do foto, to ja na ich miejscu (Tomka i nie wiem, kto jest jeszcze na zdjęciu) poprosiłabym policję o dane osoby, która to wstawiła. Bez zgody nie można rozpowszechniać cudzego wizerunku. Jedynie, gdyby pozostałe osoby miały odkryte twarze, to może by jeszcze uszło.

Oglądam bo MOGĘ 😄

Co do wizerunku doedukuj się może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś Cię zmusza do kupowania tych czapek? Po cholerę oglądasz oglądasz te vlogi?

Co do foto, to ja na ich miejscu (Tomka i nie wiem, kto jest jeszcze na zdjęciu) poprosiłabym policję o dane osoby, która to wstawiła. Bez zgody nie można rozpowszechniać cudzego wizerunku. Jedynie, gdyby pozostałe osoby miały odkryte twarze, to może by jeszcze uszło.

Kazdy moze wyrazic opinie i swoje odczucia!! Nawet na temat czapki szuszowej. Cyt:" napiszcie Co myslicie".

Ha ha ha ha 

A co do zdjec to jak sa opublikowane w internecie,  to znaczy ze dla wszystkich.  Pozatym nie wiem,  czy Szusz sie wszystkich ludzi pytala, ktorych mozna zobaczyc na jej filmach?  Jak to w tym przypadku wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Oglądam bo MOGĘ 😄

Co do wizerunku doedukuj się może.

Ha ha ha ha  dobre,  bo moge!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pulicja? Proszę dane osoby, dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Brzydkie i nalane ciało równie brzydkie jak twarz. Rano można zwymiotować , obrzy dli wa!!!!! Bleeeh i fuj i syf!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Infantylna do bólu, kogo ten pustak gra?

szpetna i wsiowa

moze to się wysraac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znów gra kogoś innego.. boże jaka ona jest pusta, udaje szczęśliwą a widać po jej mimice i gestach że jej teoria kupy się nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kazdy moze wyrazic opinie i swoje odczucia!! Nawet na temat czapki szuszowej. Cyt:" napiszcie Co myslicie".

Ha ha ha ha 

A co do zdjec to jak sa opublikowane w internecie,  to znaczy ze dla wszystkich.  Pozatym nie wiem,  czy Szusz sie wszystkich ludzi pytala, ktorych mozna zobaczyc na jej filmach?  Jak to w tym przypadku wyglada?

To nie jest opinia, tylko zwykła drwina.

Co do rozpowszechniania fotografii bez zgody osoby na niej uwiecznionej, bardzo się mylisz. Wystarczy wpisać w Google.

Co do Szusz i pytania innych ludzi o zgodę, jeśli jest to przestrzeń publiczna nie jest ona wymagana. Jej mąż sam widnieje na rozpowszechnionym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za bzdury ktoś wypisuje i jeszcze myśli, że reszta w to uwierzy. Zgodę na ujawnienie IP może wyrazić tylko sąd okręgowy, policja rozłoży ręce. To nie jest takie proste jak się niektórym tutaj wydaje.  Ludzie nie maja pojęcia i takie pierdy wypisują. On jest osobą publiczną, no chyba że żona go bije i zmusza do występów w tych produkcjach paradokumentalnych. Obydwoje grają swoje role. Marni aktorzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie jest opinia, tylko zwykła drwina.

Co do rozpowszechniania fotografii bez zgody osoby na niej uwiecznionej, bardzo się mylisz. Wystarczy wpisać w Google.

Co do Szusz i pytania innych ludzi o zgodę, jeśli jest to przestrzeń publiczna nie jest ona wymagana. Jej mąż sam widnieje na rozpowszechnionym zdjęciu.

Weź idź się dokształć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Łoooo matko....ale ma odjazd. Współczuję ci babo ta czapka chyba zagrzała ci mozg. 
Siedzi i pie rdo li jak potłuczona w czapce . Nie wracaj z szamba, zostań i nie nagrywaj, największe szczęście gdybys mogła, ale nie możesz, przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja pier.... marna gra aktorska, ona tak serio? czy to żart? ton głosu też inny.. ona nagrywa bo wie, że usunie komentarze i dopisze sobie słodkie pierdy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Co za bzdury ktoś wypisuje i jeszcze myśli, że reszta w to uwierzy. Zgodę na ujawnienie IP może wyrazić tylko sąd okręgowy, policja rozłoży ręce. To nie jest takie proste jak się niektórym tutaj wydaje.  Ludzie nie maja pojęcia i takie pierdy wypisują. On jest osobą publiczną, no chyba że żona go bije i zmusza do występów w tych produkcjach paradokumentalnych. Obydwoje grają swoje role. Marni aktorzy. 

Przylezie taka  bez pojęcia napisze 'policja' i myśli że wszyscy się rozejdą. Bo wyczytała w necie. Koleżanko google, poczytaj orzecznictwo, dowiesz się ze nie takie hop siup i można się zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z jakimi FLĄDRAMI pan się widział? Oj chyba matka jest zazdrosna i jednak robi te awantury i napie rda la talerzami skoro nawet do psa mowi ze pan się z fladrami widuje.... chyba nie pierwszy raz te podejrzenia? Przykre. Wyjaśnia się czemu on cały czas musi przy niej byc, musi byc obsesyjnie zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Przylezie taka  bez pojęcia napisze 'policja' i myśli że wszyscy się rozejdą. Bo wyczytała w necie. Koleżanko google, poczytaj orzecznictwo, dowiesz się ze nie takie hop siup i można się zdziwić.

A ten w grupie to również jej mąż? Bo niepodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Z jakimi FLĄDRAMI pan się widział? Oj chyba matka jest zazdrosna i jednak robi te awantury i napie rda la talerzami skoro nawet do psa mowi ze pan się z fladrami widuje.... chyba nie pierwszy raz te podejrzenia? Przykre. Wyjaśnia się czemu on cały czas musi przy niej byc, musi byc obsesyjnie zazdrosna

O właśnie o kogo jej chodziło? Jakie flądry? Ależ złośliwe babsko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mały krasnalek dostał ochrzan od mamusi i teraz jak je zupkę od dwóch dni tą samą to krzyczy:"Mmmmmmmm....mmmmmm....", bo mamusia przyłoży cycem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mały krasnalek dostał ochrzan od mamusi i teraz jak je zupkę od dwóch dni tą samą to krzyczy:"Mmmmmmmm....mmmmmm....", bo mamusia przyłoży cycem..

A jak siedzi przy tym stole to ledwo dosięga. Powinien mieć swoje krzesełko do jedzenia. Mamusia się nie postarała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O właśnie o kogo jej chodziło? Jakie flądry? Ależ złośliwe babsko. 

Pewnie miała na myśli te pracujące w szmatexie, celowo dodała zeby miały się na baczności i karła nie rwały. Zazdrosna o karlisko bo nikt inny kijem by jej nie ruszył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Aaa napisał:

A jak siedzi przy tym stole to ledwo dosięga. Powinien mieć swoje krzesełko do jedzenia. Mamusia się nie postarała..

Powinna takie wysokie kupić dla rocznego juz bo to ten wzrost. Przegapiła  ze dzieciak rośnie jak szalony na tych frykasach gotowanych w crok poCe...

Maly to juz wysoki kawaler tylko słabo mowi, moze do logopedy? Mmmmmmm to trochę mało jak na takiego dobrze cycatego chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie miała na myśli te pracujące w szmatexie, celowo dodała zeby miały się na baczności i karła nie rwały. Zazdrosna o karlisko bo nikt inny kijem by jej nie ruszył 

Tak pomyślałam, ale sobie myślę to niemożliwe...Żeby nazywać "flądry" kobiety które pracują dla nich? Bezczelna...Jak one się poczują jak obejrzą vloga? Jak można być tak wrednym i paskudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tak pomyślałam, ale sobie myślę to niemożliwe...Żeby nazywać "flądry" kobiety które pracują dla nich? Bezczelna...Jak one się poczują jak obejrzą vloga? Jak można być tak wrednym i paskudnym.

Mówił ze był w szmatexie bo psu nowa plandekę ubrał wiec na bank do pracujących tam. Dlaczego tak obraziła te kobiety? Bo moze.... jej się wydaje ze moze wszystko a jest zwykłą podła gnidą i dlatego tak nielubianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

O właśnie o kogo jej chodziło? Jakie flądry? Ależ złośliwe babsko. 

We vlogu mowila o innych kobietach fladry?

W ktorej minucie?   Chyba sie zapomniala,  czy Co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

We vlogu mowila o innych kobietach fladry?

W ktorej minucie?   Chyba sie zapomniala,  czy Co? 

Niedaleko końca? Jak karzełek wrócił i pewnie zaraz to wycofa. Jest jest ze pies ma wąchać z jakimi fladrami pan się spotkał. Czyli z kobietami pracującymi dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale szok. Ona z miniaturki, umalowana w czapie i ona z pierwszych sekund vloga. Szoking. Jaka stara baba z turbanem. Poliki tak zwisające, ze jestem w szoku. Bo znam 40 łatki, które maja jędrniejszy owal . I to znaaaacznie. Jednak ta pielęgnacja cała jej na nic jak geny wygrywają. Niestety jej mama ma poliki spaniela o ona tez. Jedynie nici mogą coś tu pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

We vlogu mowila o innych kobietach fladry?

W ktorej minucie?   Chyba sie zapomniala,  czy Co? 

Mówiła i to kilka razy powtarzała. Było to wtedy jak wysprzątała swoje biurko. Mały przyjechał i załozyli suszi golf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Honorata napisał:

Mówiła i to kilka razy powtarzała. Było to wtedy jak wysprzątała swoje biurko. Mały przyjechał i załozyli suszi golf. 

Wiecie teraz wierzę, ze robi awantury o inne babki, ze ja słychać ze talerze tłucze i pies sie jej boi, widać to zawsze. Jeżeli we vlogu nazwała kobiety z miejsca z którego wracał knyp to zrobiła to celowo, zeby usłyszały. To jest wstretny człowiek i ucieka dlatego, ze ma tylko niechęć wkoło siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Największa flądra to ona, dziwne ze mały jeszcze tego nie widzi, przez pryzmat kasy chyba trudniej, jakby stracił ostrość . Flądra i fleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Wiecie teraz wierzę, ze robi awantury o inne babki, ze ja słychać ze talerze tłucze i pies sie jej boi, widać to zawsze. Jeżeli we vlogu nazwała kobiety z miejsca z którego wracał knyp to zrobiła to celowo, zeby usłyszały. To jest wstretny człowiek i ucieka dlatego, ze ma tylko niechęć wkoło siebie

Zgadzam się z Tobą. To jest baba o wyjatkowo paskudnym charakterze. Dziś przegięła podwójnie: raz z czapką i dwa z flądrami. Obrzydliwa baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Xyz napisał:

Zgadzam się z Tobą. To jest baba o wyjatkowo paskudnym charakterze. Dziś przegięła podwójnie: raz z czapką i dwa z flądrami. Obrzydliwa baba. 

On jej odpowiedział ze spotkał się z paniami a ona- taak z paniami z flądrami wiec jeszcze raz powtórzyła i daje głowę ze to do tych ze szmatexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×