Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kotek

Busz&Koza

Polecane posty

Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziwisz się?  Chciałabyś utrzymywać kontakt z kimś,  kto siedzi na kafe I op.... ci doopę?  Martyna się tu udziela od dawna, na weselu szusz siedziala tutaj i opisywał szczegóły.  Taka koleżanka.  Niech s p i e r d a l a.

Wszyscy robia krzywde szusz,  dlatego swieta i niewinna szusz nie moze miec kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Alescie się nagle zrobiły wrażliwe. Przecież te flądry to nie było na serio. Komiczne jak wredne żmije, które cieszą się z każdego potknięcia drugiego człowieka, nagle bolą serduszka o jedno rzucone żartem słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

żadnych szczegółów nie było!

Były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

heheh ale zabawne flądy heheheh panie z głagana to flądry.. ktoś się śmieje?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a trzeba było być takim podłym człowiekiem? zawsze wszechwiedząca z tonem panius? zasłużyła sobie na to.. hejt jest zawsze, ale ona maskakrycznie nakręciła na siebie to wszystko, szczególnie po akcji z cukierkami i tematem olfy z koniami a sama jechała wielka trolica na biednym zagłodzonym koniu.. sama sobie winna bo ma taki parszywy charakter i pokazuje wszystko, nawet kulki do kibla bo sprzeda wszystko 

Fakt,  osmieszyla sie tymi incydentami  i wiele innych wpadek miala ....z tym niedoszlym radnym tez bylo smiechu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Fakt,  osmieszyla sie tymi incydentami  i wiele innych wpadek miala ....z tym niedoszlym radnym tez bylo smiechu.  

nikt idealny nie jest, ale przeproszenie lub wytłumaczenie się i faktyczne poczucie, że źle się zrobiło mówią dużo o człowieku.. a co innego siwa buty sobie kupuje na pocieszenie mówi tylko o tym, że liczy się tylko ona i nikt więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Były.

Oj były.  Siedziała przy stole i nam uprzejmie donosiła. To samo, jak byli na Helu.

Szlag trafiał martynę,  że szusz ma wszystko, a ta na państwowej posadzie papiery przewala. Kawiarnia padła po miesiącu,  kanał nawet nie wystartował. Pamiętam,  jak reklamowała kawiarnie i pokazywala, jakie pyszne dania sprzedają,  jakie naturalne. Zalewala proszek w kubku gorąca woda, mieszała i zachwalala jakie pyszne. Przychodźcie na pyszne dania do naszej kawiarni. I ten jej przygłup mąż potakiwal. A jak mu robiła konkursy z pytaniami, najprostszym,  jak dla dzieci z przedszkola. Niestety chlopaczek 2 metry wzrostu, nie znał nigdy odpowiedzi na żadne. Buuuuuu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Martyna, przyznaj się,  że tu cały czas siedzisz i piszesz o szusz. Jesteś paskudna i z wyglądu i z charakteru. Pamiętaj,  żeby przed lustrem pokazywać sobie to górne, zaślinione dziąsło. Jesteś wtedy taka apetyczna.........🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Martyna, przyznaj się,  że tu cały czas siedzisz i piszesz o szusz. Jesteś paskudna i z wyglądu i z charakteru. Pamiętaj,  żeby przed lustrem pokazywać sobie to górne, zaślinione dziąsło. Jesteś wtedy taka apetyczna.........🤮

Najlepsze mają to czarne mieszkanie zasrane burdelem pod sufit. Takie eleganckie. 😂😂😂

W życiu nie widziałam,  żeby ktoś miał półki pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdzie to można oglądać to mieszkanie 😂?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wcale nie widac ze to szusz lub jej matka pisza o martynie te chamskie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Najlepsze mają to czarne mieszkanie zasrane burdelem pod sufit. Takie eleganckie. 😂😂😂

W życiu nie widziałam,  żeby ktoś miał półki pod sufitem.

I tu wychodzi charakterek Szusz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Martyny mieszkanie,  zawsze robilo wrazenie przytulnego i gustownie uzadzonego. W przeciwienstwie do zimnego szpitalnego od Szusz. Same wypowiedzi Martyny byly duzo bardziej interesujace niz szusz. Napewno szusz nie byla z tego zadowolona,  ze Martyna byla wychwalana i lubiana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Martyny mieszkanie,  zawsze robilo wrazenie przytulnego i gustownie uzadzonego. W przeciwienstwie do zimnego szpitalnego od Szusz. Same wypowiedzi Martyny byly duzo bardziej interesujace niz szusz. Napewno szusz nie byla z tego zadowolona,  ze Martyna byla wychwalana i lubiana. 

Jeżeli ktoś,  kto nie umie pisać w języku ojczystym bez błędów,  zachwyca się kimś takim jak martyna, to wszystko wyjaśnia.  

Szusz ma w doopie co kto pisze o jej sąsiadce, która siedzi na kafe. Boże,  chroń nas przed takimi sąsiadami. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste oczy
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oj były.  Siedziała przy stole i nam uprzejmie donosiła. To samo, jak byli na Helu.

Szlag trafiał martynę,  że szusz ma wszystko, a ta na państwowej posadzie papiery przewala. Kawiarnia padła po miesiącu,  kanał nawet nie wystartował. Pamiętam,  jak reklamowała kawiarnie i pokazywala, jakie pyszne dania sprzedają,  jakie naturalne. Zalewala proszek w kubku gorąca woda, mieszała i zachwalala jakie pyszne. Przychodźcie na pyszne dania do naszej kawiarni. I ten jej przygłup mąż potakiwal. A jak mu robiła konkursy z pytaniami, najprostszym,  jak dla dzieci z przedszkola. Niestety chlopaczek 2 metry wzrostu, nie znał nigdy odpowiedzi na żadne. Buuuuuu. 

Gdybyś te pytania kozłowi bąkowemu zadała, goowno by wiedział. KoZoł jest cwany, ale głupi na maxa, jeszcze trochę i poleci na moordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wcale nie widac ze to szusz lub jej matka pisza o martynie te chamskie teksty

Hahahahah, no niestety pudło.  Nie jestem szusz, ani jej matka. Po prostu oglądałam martynę i jej męża, a skoro pokazała się publicznie,  to musi liczyć się z krytyką. Moim zdaniem jest obrzydliwa z wyglądu,  widać po twarzy, że jest wstrętna, mieszkanie ma paskudne. Ma śmieci do samego sufitu, było to widać na filmach na ich kanale. Czarno szare meble, no takie przytulne, że można było się zerzygac. Wszedzie bałagan i syf. I te dziąsła na wierzchu Bleeeeeeeeeeeee.  Kanał o gotowaniu😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wcale nie widac ze to szusz lub jej matka pisza o martynie te chamskie teksty

Dwie najgorsze raszple. A półki pod sufitem ma wiele osób, tych co mają książki do czytania, nie zdobienia półek jak siwa. U matki jednej książki nie ma. Dorota Wellmann ma książki na regałach pod sufity, Tomasz Raczek, Szczygieł i wielu mądrych, natomiast ja nie widziałam by ktoś tak szpetnie urządził blokowisko jak zazdrosna flądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busz

Pustooka zawistna flądra zazdrości każdemu i ta zawiść ją zabija. Wszystkim, bo są ładniejsze, mądrzejsze, potrafią więcej, stąd te tępe pogadanki o szczęściu z małym synkiem, który woli panie, a nie flądrę od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość puste oczy napisał:

Gdybyś te pytania kozłowi bąkowemu zadała, goowno by wiedział. KoZoł jest cwany, ale głupi na maxa, jeszcze trochę i poleci na moordę

Kozla i jego odpowiedzi mam w doopie. Pisze o Martynie i jaj mężu.  Pamiętam jak na Kubie misio ciagnal swoją żonę bo była tak pijana, że nie mogła sama iść.  A jak chłop 2 metry i z 170 kilo wsiada na konia, to nikt nie pamięta.  Koń był wtedy szczęśliwy?????

Pokazali się na yt, to można pisać,  co się uważa.  To tylko opinia, nie żadne chamskie komentarze. Jak widać,  nie tylko moja opinia fatalna na ich temat. Ani nikt nie chciał przychodzić do ich kawiarni, ani oglądać ich dziąseł na kanale.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

z tym niedoszlym radnym tez bylo smiechu.  

Ciekawe czy oni naprawdę liczyli że to przejdzie?

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe czy oni naprawdę liczyli że to przejdzie?

😉

Niewiarygodne, gdyby to pośmiewisko dwóch miast miało gdziekolwiek się dostać, zwątpiłabym w ludzi i ich rozum. On nadaje się do przedszkola nie polityki. Dwa zera, chyba wtedy pękłyby z pychy i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kozla i jego odpowiedzi mam w doopie. Pisze o Martynie i jaj mężu.  Pamiętam jak na Kubie misio ciagnal swoją żonę bo była tak pijana, że nie mogła sama iść.  A jak chłop 2 metry i z 170 kilo wsiada na konia, to nikt nie pamięta.  Koń był wtedy szczęśliwy?????

Pokazali się na yt, to można pisać,  co się uważa.  To tylko opinia, nie żadne chamskie komentarze. Jak widać,  nie tylko moja opinia fatalna na ich temat. Ani nikt nie chciał przychodzić do ich kawiarni, ani oglądać ich dziąseł na kanale.

 

A ja mam w doopie męża Martyny, bo temat nie o nim. Opinię prowokacyjną i chamską zostaw dla siebie, również z tego powodu, że to, co opisujesz było dawno, popisz jak to Gumowe Ucho urzędowało pod drzwiami kolegów i donosiło, co? Dobrze mówić się nie nauczył, wisi na kolejnej babie i tylko pod pie rda laniem może błysnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Buszka jakaś dziwnie pobudzona jest mówiąc o tym jak spełniły się jej marzenia.Czułam lekkie zażenowanie patrząc na jej mimikę🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja mam w doopie męża Martyny, bo temat nie o nim. Opinię prowokacyjną i chamską zostaw dla siebie, również z tego powodu, że to, co opisujesz było dawno, popisz jak to Gumowe Ucho urzędowało pod drzwiami kolegów i donosiło, co? Dobrze mówić się nie nauczył, wisi na kolejnej babie i tylko pod pie rda laniem może błysnąć

A, no tak, bo to nie było dawno😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Buszka jakaś dziwnie pobudzona jest mówiąc o tym jak spełniły się jej marzenia.Czułam lekkie zażenowanie patrząc na jej mimikę🤨

Nie ty jedna niestety. Dziwi mnie, że ona nie czuje tej żenady i obciachu w których już niemal tonie? No ale do tego trzeba by było być obiektywną, a nie zakłamaną i rozumną, a nie głupią. Fanki analfabetki przyzwyczaiły ją chyba, że wszyscy widzowie są ich pokroju? Wyobrażam sobie, jak w napięciu czeka na małego i sonduje gdzie i z kim był.  Ależ żenada, to najbardziej pokazało, jaka jest niepewna, nie wierząca w siebie. Lubię, jak tak nieświadomie pokazuje, że rzeczywistość jest inna od jej pieprzenia w chorym widzie i nie jest różowa, a raczej w kolorze zawartości szamba...……….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A, no tak, bo to nie było dawno😂😂😂😂😂😂😂😂

I właśnie taki miał być tego sens, bo jedno i drugie było dawno, ale ty nie kumasz młocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja mam w doopie męża Martyny, bo temat nie o nim. Opinię prowokacyjną i chamską zostaw dla siebie, również z tego powodu, że to, co opisujesz było dawno, popisz jak to Gumowe Ucho urzędowało pod drzwiami kolegów i donosiło, co? Dobrze mówić się nie nauczył, wisi na kolejnej babie i tylko pod pie rda laniem może błysnąć

Jaka prowokacyjną? Napisałam to, co uważam o tej parce rekinów.  Nie ja zaczęłam temat o Martynie,  jakaś ...ka od zapraszani gości,  która ma paranoję na tym punkcie, dopytywala,  dlaczego szusz nie zaprasza Martyny w gości. 

Dlaczego karo nie zaprasza w gosci?

Dlaczego koleżanek nie zaprasza w gości? 

Babcia zrozum, zapraszanie w gości jest pase. Teraz ludzie spotykają się w restauraciach,  klubach. Czasy PRL, już minęły. Ogarnij się w końcu sklerotyczko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

I właśnie taki miał być tego sens, bo jedno i drugie było dawno, ale ty nie kumasz młocie

Ale ucho było dawniej iż martyna. O p I e r d a l a ć z k a doopy szusz na kafe, to w porównaniu do ucha bardzo świeży temat. Można wyrażać opinie na temat Martyny i jej inteligentnego męża do bólu. BO MOŻNA.😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jaka prowokacyjną? Napisałam to, co uważam o tej parce rekinów.  Nie ja zaczęłam temat o Martynie,  jakaś ...ka od zapraszani gości,  która ma paranoję na tym punkcie, dopytywala,  dlaczego szusz nie zaprasza Martyny w gości. 

Dlaczego karo nie zaprasza w gosci?

Dlaczego koleżanek nie zaprasza w gości? 

Babcia zrozum, zapraszanie w gości jest pase. Teraz ludzie spotykają się w restauraciach,  klubach. Czasy PRL, już minęły. Ogarnij się w końcu sklerotyczko. 

 

Babciu, a ty zrozum, że ty gości nie zapraszasz, bo wszyscy w twoim wieki na goowno już papu mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tej Martyny to tutaj tak broni sama martyna. Albo jej matka. Charakterystyczne dla nich chamskie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×