Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fermio

Płyn w piersiach jako objaw wczesnej ciąży?

Polecane posty

Gość Fermio

Witam, z góry przepraszam za taki temat ale po prostu muszę się kogoś poradzić. Okres dostałam 19.10, a z mężem współżyłam w okolicy dnia Wszystkich Świętych więc wypadały dni płodne. Stosujemy antykoncepcję, mam założoną spiralę (od 3 lat, ale według gina ma wystarczyć na 5 lat) do tego mąż użył prezerwatywy i nie skończył we mnie, ale niestety zapomniałam sprawdzić gumkę po wszystkim. Mąż niestety ma tak, że nawet długo przed wytryskiem wypływa mu nasienie (przepraszam za takie szczegóły) więc gumka musi być, ale zawsze mogła pęknąć czego nie sprawdziliśmy. Wiem, że brzmi to dość schizowo, ale nie jest niemożliwe. Kilka dni po stosunku zaczęły boleć mnie piersi (a zwykle nie bolały) no i przy naciśnięciu brodawek wypływa przezroczysty płyn. Pobolewa mnie też macica tak jak przed miesiączką. Jestem przerażona, bo do okresu jeszcze zostało mi dużo czasu, a pamiętam, że gdy zaszłam w ciążę z synem to bardzo szybko od zapłodnienia zaczęły boleć mnie piersi co było pierwszą nietypową oznaką ciąży. Teraz jest tak samo. Samą ciążę przeszłam bardzo ciężko, a poród był masakryczny dlatego panicznie wręcz boję się kolejnej ciąży. Proszę o opinie czy taki wyciek może być bardzo wczesną oznaką poczęcia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermio

Nikt nie odpowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiabasiaasiabasia

Nie, to na pewno nie objaw ciąży tylko coś z hormonami. Trzeba zgłosić się do lekarza i zbadać poziom hormonów, nie wiem, ale to chyba coś z prolaktyną. Proszę się nie bać to nie ciąża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiabasiaasiabasia

Oczywiście to może być też inny problem zdrowotny, ale nie radze się przejmować za wczasu. Pewnie to tylko hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×